forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 19:29:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660429 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Chleb optymalny ( nowa wersja )
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Chleb optymalny ( nowa wersja )  (Przeczytany 63020 razy)
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55914


Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #60 : 2014-08-19, 13:03:01 »

Z czystej grzecznosci powinno sie  Shocked No bo jak to tak, z goscinnosci gospodarza nie skorzystac to jak go obrazic  Laughing Laughing Laughing

To jest niewątpliwie problem, bo są tacy którzy potrafią się o to obrazić. Trzeba czasami się nieźle nagimnastykować aby gospodarzy nie urazić, a samemu sobie krzywdy nie zrobić, ale z autopsji wiem, że wszystko się da pogodzić.  Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #61 : 2014-08-19, 13:22:45 »

Dzieki Bogu nie ma tkich konwenanso w Danii. Nie jem bo nie chce i nikt sie o nic nie obraza. Wiem, ze polska mentalnosc i kurtuazja sa inne. Very Happy Czas temu polozyc kres i byc irobic to na co sie ma ochote a nie na co inni maja ochote. Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #62 : 2014-08-19, 13:46:11 »

ale tu niektórzy mają parcie na chleb  Shocked i wyroby chlebopodobne  Shocked

zastanawia mnie tylko pytanie: po co TO COŚ jeść?

Zupełnie nie rozumiem chęci na TO COŚ. Ja takowej nie odczuwam już niespełna dwa lata. Ale to chyba jak Zyon napisał "stan umysłu". Tak jak z fajkami, gość rzuca, zupełnie pozbywa się nałogu, a jego psyche tęskni do fajków do końca życia. I do końca życia tęskni do papierosa.

Ja pozbyłem się prania mózgu, i wiem, że ziarna są dla ptaków, i zupełnie do nich nie tęsknię.  Very Happy
Rany gościa, Shocked ja to się zabiję. Jaka ja niepotymalna. Shocked A parcie jakie...... Shocked Laughing Laughing
Jedna kromka w tygodniu ziaren i "stan umysłu". Teraz już wiem, że moja psyche tęskni........do ptaka. Laughing Laughing

 Muszę się przyjrzeć mojemu 89 -letniemu ojcu, który całe życie jak młodzieniaszek i wsuwa sobie ziarenka od czasu do czasu czy jakiegoś ptaka nie przypomina.? Rolling Eyes
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #63 : 2014-08-19, 13:51:56 »

Dzieki Bogu nie ma tkich konwenanso w Danii. Nie jem bo nie chce i nikt sie o nic nie obraza. Wiem, ze polska mentalnosc i kurtuazja sa inne. Very Happy Czas temu polozyc kres i byc irobic to na co sie ma ochote a nie na co inni maja ochote. Laughing
Adampio nieprawda. Są ludzie w niewoli konwenansów i robią , bo "tak wypada" ale generalnie , nie chcę, nic nie muszę , jem albo nie jem i koniec, kropka, com.pl. Nic tu polska mentalność nie ma do rzeczy. Widocznie" ja" nie potrafię odmówić i widocznie to" ja" mam z tym problem.  Cool

To tak jak z piciem. Pani pije? Nie, dziękuję.
Jak to? Shocked Nie piję, bo nie. Koniec kropka, com.pl.  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #64 : 2014-08-19, 13:59:48 »

Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #65 : 2014-08-19, 14:14:36 »

......i koniec.kropka.com.pl  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #66 : 2014-08-19, 14:19:05 »

ale tu niektórzy mają parcie na chleb  Shocked i wyroby chlebopodobne  Shocked

zastanawia mnie tylko pytanie: po co TO COŚ jeść?

Zupełnie nie rozumiem chęci na TO COŚ. Ja takowej nie odczuwam już niespełna dwa lata. Ale to chyba jak Zyon napisał "stan umysłu". Tak jak z fajkami, gość rzuca, zupełnie pozbywa się nałogu, a jego psyche tęskni do fajków do końca życia. I do końca życia tęskni do papierosa.

Ja pozbyłem się prania mózgu, i wiem, że ziarna są dla ptaków, i zupełnie do nich nie tęsknię.  Very Happy
Rany gościa, Shocked ja to się zabiję. Jaka ja niepotymalna. Shocked A parcie jakie...... Shocked Laughing Laughing
Jedna kromka w tygodniu ziaren i "stan umysłu". Teraz już wiem, że moja psyche tęskni........do ptaka. Laughing Laughing

 Muszę się przyjrzeć mojemu 89 -letniemu ojcu, który całe życie jak młodzieniaszek i wsuwa sobie ziarenka od czasu do czasu czy jakiegoś ptaka nie przypomina.? Rolling Eyes

spoko, bez urazy,

ale odpowiedz tylko na jedno pytanie: po co ?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #67 : 2014-08-19, 14:23:50 »

Nieprawda Desna. Ja jeszcze nie spotkalem dunczyka, ktory bylby tak uzalezniony od konwenansow jak my Polacy. Nie znam innech narodowosci na tyle dobrze abym mogl sie wypowiadac na ich temat. Tu jednak moge porownac. Mieszkalem 25 lat w Polsce i 28 w Danii, wiec moge powiedziec, ze znam i jedna i druga nacje. I uwazam, ze genaracja moich rodzicow a wiec jeszcze tez moja, bo wychowali mnie rodzice, jestesmy w dalszym ciagu uzaleznieni od tego co inni mysla. Pewnie, ze nie mozna generalizowac ale bylo zawsze w dobrym zwyczaju brac uwage na to co powiedza sasiedzi kiedy zobacza mnie latem w kozuchu!!! Laughing Laughing Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #68 : 2014-08-19, 14:25:03 »

: po co ?

Bo lubi...  Wink Mr. Green
A ja tam wolę werterka, choć dawniej ze dwa piwka.  Cool

Na krzem...  Wink
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #69 : 2014-08-19, 14:28:13 »

Co to jest ten Patch, admin?
Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #70 : 2014-08-19, 14:34:52 »

Najpewniej pomyłka autokorekty w Androidzie...  Wink
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #71 : 2014-08-19, 14:39:35 »

yhy Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #72 : 2014-08-19, 14:40:17 »

Co to jest ten Patch, admin?
 Laughing

Może szach mat i pat... Rolling Eyes
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #73 : 2014-08-19, 14:40:24 »

ale tu niektórzy mają parcie na chleb  Shocked i wyroby chlebopodobne  Shocked

zastanawia mnie tylko pytanie: po co TO COŚ jeść?

Zupełnie nie rozumiem chęci na TO COŚ. Ja takowej nie odczuwam już niespełna dwa lata. Ale to chyba jak Zyon napisał "stan umysłu". Tak jak z fajkami, gość rzuca, zupełnie pozbywa się nałogu, a jego psyche tęskni do fajków do końca życia. I do końca życia tęskni do papierosa.

Ja pozbyłem się prania mózgu, i wiem, że ziarna są dla ptaków, i zupełnie do nich nie tęsknię.  Very Happy
Rany gościa, Shocked ja to się zabiję. Jaka ja niepotymalna. Shocked A parcie jakie...... Shocked Laughing Laughing
Jedna kromka w tygodniu ziaren i "stan umysłu". Teraz już wiem, że moja psyche tęskni........do ptaka. Laughing Laughing

 Muszę się przyjrzeć mojemu 89 -letniemu ojcu, który całe życie jak młodzieniaszek i wsuwa sobie ziarenka od czasu do czasu czy jakiegoś ptaka nie przypomina.? Rolling Eyes

spoko, bez urazy,

ale odpowiedz tylko na jedno pytanie: po co ?
Maniek, spoko, pewnie, że bez urazy. Wink

Lubię. Lubię np. raz w miesiącu albo raz na 3 pochrupać ze 100 g migdałów.
Lubie po przyjeździe do domu zjeść 1-2 razy w tygodniu kromeczkę nie chleba z masłem i boczkiem.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #74 : 2014-08-19, 14:41:09 »

: po co ?

Bo lubi...  Wink Mr. Green
A ja tam wolę werterka, choć dawniej ze dwa piwka.  Cool

Na krzem...  Wink
Znasz mnie, jak zły szeląg. Laughing Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #75 : 2014-08-19, 14:43:45 »

Mała rzecz, a cieszy!  Very Happy
I jak wątek się "adampio" rozwinął!  Shocked
Co jeszcze bardziej cieszy!  Very Happy Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #76 : 2014-08-19, 14:47:49 »

 Laughing Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55914


Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #77 : 2014-08-19, 14:54:02 »

Adampio widzisz jak się forum rozkręca jak tylko coś skrobniesz od czasu do czasu. Wink  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #78 : 2014-08-19, 15:04:45 »

Ładnie schlebiasz... Cool Laughing
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Chleb optymalny ( nowa wersja )
« Odpowiedz #79 : 2014-08-19, 15:08:44 »

Ja Was naprawde przepraszam. Ja nie niepisalem bo nie chcialem tylko po prostu z braku czasu. Czytam czesto Wasze wpisy i jestem z Wami ( zabrzmialo troche komunistycznie) ale nie rozpisywalem sie.
Moj Sp Ojciec zawsze mowil tak: nie mowi nic bo albo nie ma nic madrego do powiedzenia albo jest z KGB Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.