forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2017-10-23, 00:54:10

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno g┼éodzi─ç si─Ö ani po┼Ťci─ç.
492114 wiadomoÂci w 3928 w▒tkach; wys│ane przez 58 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Lucaes
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Sniadanie
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 436 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Sniadanie  (Przeczytany 678714 razy)
adampio
Jr. Member
**
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 1471

Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #20 : 2014-09-05, 16:15:28 »

Kiepsko wtedy ten Adampio ma tam w Danii... Confused Jak ┼╝y─ç bez boczku... Rolling Eyes Wink
Ano jest becon - czyli wedzony boczek Laughing
Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 32661

« Odpowiedz #21 : 2014-09-05, 16:37:54 »

Kawa, kawa, ale powiedz z jakimi dodatkami! Wink
Pewno szkalna ┼Ťmietany w sumie wci─ůgni─Öta, ale naturalnie "bez ┼Ťniadania" Very Happy

Oj tam, oj tam no mo┼╝e odrobina ┼Ťmietanki tam by┼éa. Wink  Laughing
MariuszM
GoŠ

Email
« Odpowiedz #22 : 2014-09-05, 17:11:47 »

Kawa, kawa, ale powiedz z jakimi dodatkami! Wink
Pewno szkalna ┼Ťmietany w sumie wci─ůgni─Öta, ale naturalnie "bez ┼Ťniadania" Very Happy

Oj tam, oj tam no mo┼╝e odrobina ┼Ťmietanki tam by┼éa. Wink┬á Laughing
Black Ty chyba nic nie robisz (kapcie,piplot itp), bo tak ma┼éo jadasz? Wink  Very Happy
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 21182

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #23 : 2014-09-05, 17:23:20 »

Ja tez ostatnio malo jadam, jak czasami sobie wieczorem zlicze, to az sie dziwie. Dzisiaj tylko talerz zupy u mamy i 2 kawele....

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 32566

« Odpowiedz #24 : 2014-09-05, 17:40:39 »

Bo się zalewasz, Zyon, tym tłuszczem, pewno nawet formuły 30 g nie wyrabiasz Wink
Ja mimo braki apetytu jem sporo i dobrze, znaczy 5*wio i jogurt. Laughing
MariuszM
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2014-09-05, 17:42:15 »

Wio , znaczy pata taj z tym jogurtem Smile
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 42153

« Odpowiedz #26 : 2014-09-05, 17:56:59 »

Ja taki t┼éu┼Ťciutki wybieram. Ten chudy, jak si─Ö wysma┼╝y, to jest s┼éony jak zaraza... Cool

No i jak jesz ten tlusciutki boczek? Na surowo?
Bo jezeli jest nie do zjedzenia po smazeniu to musisz go albo piec allbo gotowac, tak?
I gdzie wowczas jest ten tluszcz? Bo juz nic nie kapuje? Laughing Laughing Laughing Laughing

Ci─ů┼╝ko trybisz... Laughing
Zacznijmy od pocz─ůtku. Cool
1. Boczek jest w─Ödzony.
2. Boczek jest porojony na plastry.
3. Boczek jest sma┼╝ony na patelni.
4. Boczek jest zalany rozbełtanymi jajkami....
Dalej ju┼╝ samemu prosz─Ö... Laughing Wink

A je┼Ťli czasami jem same skwarki z boczku, to tan t┼éuszcz u┼╝ywam do sma┼╝enia mi─Ösa. Pychota... Very Happy

Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #27 : 2014-09-05, 17:58:41 »

Tera jesień, czas wywarów.
Gotuj─Ö porz─ůdny wywar wieprzowo-wo┼éowo-mi─Ösno-kostny i zdejmuj─Ö z niego na zimno t┼éuszcz, kt├│ry spo┼╝ywam w innej potrawie.
Na takim odtłuszczonym wywarze moja pani gotuje co tam jest: marchew, pietruszka, seler, kawałek dyni, kapusty, cebula, czosnek, kilka ziemniaków itp.
Potem miksuje na krem, sama je saute, c├│ra dostaje ┼éych─Ö mas┼éa i kilka ┼╝├│┼étek, a ja oskrobane mi─Öso z ko┼Ťci i smalec ze skwarami.
Takie to moje 5*wio, a jako jogurt, kleks kwa┼Ťnej ┼Ťmietany Very Happy
Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #28 : 2014-09-05, 18:05:10 »

Black Ty chyba nic nie robisz (kapcie,piplot itp), bo tak mało jadasz? Wink  Very Happy

Czy ja wiem? Dzisiaj by┼éem w lesie godzink─Ö pobiega─ç, a wcze┼Ťniej wypi┼éem 200g ┼Ťmietanki (troche w kawie, bo nie lubi─Ö za du┼╝o, a reszt─Ö przed wyj┼Ťciem z pracy). Po bieganiu by┼é zwyk┼éy obiad i pewnie wieczorkiem dojem bia┼éego twarogu ze ┼Ťmietank─ů i cukrem, a na wiecz├│r lampk─Ö wina na uzupe┼énienie w─Öglowodan├│w (tylko po to Wink)
Gdybym ko┼éo 12.00 jak zwykle zjad┼é 5 ┼╝├│┼étek na twardo popite ┼Ťmietank─ů, to obiad by by┼é p├│┼║niej i potem mo┼╝e ewentualnie plasterek ┼╝├│┼étego sera z mas┼éem i kawa┼ékiem w─Ödliny, albo troch─Ö samem pasztetowej. Czasami mamy jeszcze wywar na ko┼Ťciach na bazie kt├│rego robimy zup─Ö og├│rkow─ů, albo pomidorow─ů, to zale┼╝y od dzieci na co maj─ů ochot─Ö.
Ob┼╝eram si─Ö na grillu, nie ukrywam, ale to moje jedyne danie bia┼ékowe tego dnia opr├│cz oczywi┼Ťcie mas┼éa i ┼Ťmietanki oraz deseru np. maliny obecnie, bo akurat s─ů.
Pracuje z regu┼éy fizycznie (obs┼éuga maszyn) i przy komputerze - machanie ┼éopat─ů to nie jest, ale te┼╝ nie praca 8h przy biurku - no ile mozna je┼Ť─ç? ┬áVery Happy
Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #29 : 2014-09-05, 18:06:34 »

córa dostaje łychę masła i kilka żółtek...

Przestawiasz powoli ma┼é─ů na ┼╗O?  Cool
renia
Hero Member

« Odpowiedz #30 : 2014-09-05, 18:09:48 »

Black Ty chyba nic nie robisz (kapcie,piplot itp), bo tak mało jadasz? Wink  Very Happy

Czy ja wiem? Dzisiaj by┼éem w lesie godzink─Ö pobiega─ç, a wcze┼Ťniej wypi┼éem 200g ┼Ťmietanki (troche w kawie, bo nie lubi─Ö za du┼╝o, a reszt─Ö przed wyj┼Ťciem z pracy). Po bieganiu by┼é zwyk┼éy obiad i pewnie wieczorkiem dojem bia┼éego twarogu ze ┼Ťmietank─ů i cukrem, a na wiecz├│r lampk─Ö wina na uzupe┼énienie w─Öglowodan├│w (tylko po to Wink)
Gdybym ko┼éo 12.00 jak zwykle zjad┼é 5 ┼╝├│┼étek na twardo popite ┼Ťmietank─ů, to obiad by by┼é p├│┼║niej i potem mo┼╝e ewentualnie plasterek ┼╝├│┼étego sera z mas┼éem i kawa┼ékiem w─Ödliny, albo troch─Ö samem pasztetowej. Czasami mamy jeszcze wywar na ko┼Ťciach na bazie kt├│rego robimy zup─Ö og├│rkow─ů, albo pomidorow─ů, to zale┼╝y od dzieci na co maj─ů ochot─Ö.
Ob┼╝eram si─Ö na grillu, nie ukrywam, ale to moje jedyne danie bia┼ékowe tego dnia opr├│cz oczywi┼Ťcie mas┼éa i ┼Ťmietanki oraz deseru np. maliny obecnie, bo akurat s─ů.
Pracuje z regu┼éy fizycznie (obs┼éuga maszyn) i przy komputerze - machanie ┼éopat─ů to nie jest, ale te┼╝ nie praca 8h przy biurku - no ile mozna je┼Ť─ç? ┬áVery Happy

Lubi─Ö czyta─ç takie "zwierzenia"... Very Happy

admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 832

[email protected]

« Odpowiedz #31 : 2014-09-05, 18:15:36 »

A ja nie, bo jakże to tak żadnej formuły, tylko zgodnie z zaleceniami Doktora!
A chleb gdzie, a rotacja gdzie, jakie┼Ť to takie proste i nudne...┬á Confused┬á Wink
renia
Hero Member

« Odpowiedz #32 : 2014-09-05, 18:16:43 »

Ano, opis mógłby być trochę bardziej pikantny... Rolling Eyes Mr. Green

admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 832

[email protected]

« Odpowiedz #33 : 2014-09-05, 18:17:27 »

I nawet żadnego grama!  Shocked  Confused  Wink
Zdrowy, czy jak?   Wink Mr. Green
Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #34 : 2014-09-05, 18:23:03 »

Lubi─Ö czyta─ç takie "zwierzenia"... Very Happy

Gdy zaczyna┼éem rozumnie stosowa─ç ┼╗O dzi─Öki Adminowi oczywi┼Ťcie, jad┼éem sporo i cz─Östo by┼éem g┼éodny. Pisa┼é o tym Doktor, ┼╝e przebudowa trwa u ka┼╝dego r├│┼╝nie. Na pewno, to nie by┼éo u mnie miesi─ůc, ani trzy, a bardziej rok albo d┼éu┼╝ej.  Cool
renia
Hero Member

« Odpowiedz #35 : 2014-09-05, 18:49:19 »

A chorowa┼ée┼Ť przed DO? Chyba co┼Ť kiedy┼Ť o tym pisa┼ée┼Ť, ale ju┼╝ nie jestem pewna... Rolling Eyes

Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #36 : 2014-09-05, 18:53:51 »

Chorowa┼éem bardzo w wieku niemowl─Öcym (astma i zapalenia p┼éuc ┼é─ůcznie ze ┼Ťmierci─ů kliniczn─ů - pono─ç, bo nic nie pami─Ötam) potem tylko rok do roku grypy i przezi─Öbienia.  Laughing
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #37 : 2014-09-05, 20:14:15 »

córa dostaje łychę masła i kilka żółtek...

Przestawiasz powoli ma┼é─ů na ┼╗O?┬á Cool
Jak przestawia─ç to szybko, Doktor kazali Wink

Nie, za bardzo lubi ziemniaki, kasze i warzywa, poza tym 2 posiłki je w przedszkolu.
Ale sma┼╝─Ö w miar─Ö niskot┼éuszczowe omlety na s┼éodko, roso┼éu, ale chude raczej, mi─Öso zwykle pieczone, chudy twar├│g na s┼éodko, staram si─Ö nie przet┼éuszcza─ç, ale dobia┼éczy─ç, po┼é├│wka moja znowu dba o w─Öglowodany, te┼╝ chudziutkie, wi─Öc jak raz na jaki┼Ť czas wci─ůgie mas┼éa czy smalcu, to nic si─Ö nie stanie, a t┼éuszcz na rozw├│j m├│zgu niezb─Ödny.
Trudno mamy, bo LCHF i Ww, a kuchnia jedna, ale przy pewnej wprawie, spoko si─Ö da.
Dziecko, odpukać zdrowe, szczupłe i bystre, nie mogę się smucić Very Happy
Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #38 : 2014-09-05, 21:30:03 »

Super.  Cool
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #39 : 2014-09-08, 10:34:31 »

Dzisiaj omlet na słodko, bo zabrakło dobrego tłuszczu i musiałem na oleju kokosowym go usmażyć, a kokos to tylko na słodko Very Happy
4 jaja
50 g oleju kokosowego
Szczypta soli
Szczypta kakao
Kilka kropel oleju wanilinowego
Pół sporego banana

Plasterki banana chwil─Ö podsma┼╝one na kokosie, na to jaja zmiksowane z sol─ů i olejkiem waniliowym.
Na talerzu omlet pospany kakao po wierzchu.

Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 436 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.38 sekund z 19 zapytaniami.