forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-31, 08:54:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
662562 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Sniadanie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 504 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Sniadanie  (Przeczytany 2866839 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70883


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #280 : 2014-09-26, 11:45:05 »

Ja? Shocked A co mnie z Tuskiem łączy? Shocked
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #281 : 2014-09-26, 11:57:45 »

A skąd mam wiedzieć?  Shocked Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70883


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #282 : 2014-09-26, 11:59:47 »

To dlaczego pisałeś, że ja nic o nim nie pisałam? Hę? Shocked
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #283 : 2014-09-26, 12:07:10 »

Bo pis-ałaś, że wszystko przez Tuska, co nic nie robi... Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70883


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #284 : 2014-09-26, 12:09:29 »

Ty też tak pisałeś (mam na to świadków)  Laughing Nawet do Kopaczowej miałeś jakieś pretensje... Cool A ona biedna nawet nie miała czasu się porządnie wykazać... Cool Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #285 : 2014-09-26, 13:22:31 »

Ja tylko cytowałem...  Confused  Wink Mr. Green
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70883


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #286 : 2014-09-26, 13:24:27 »

Jeśli się cytuje, to się odpowiada za tekst cytowany. Oznacza to aprobatę treści... Cool Mr. Green
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #287 : 2014-09-26, 13:25:15 »

Nic podobnego, nic podobnego!  Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70883


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #288 : 2014-09-26, 13:26:35 »

Ale należy się odpowiednio ustosunkować do cytowanego tekstu... Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #289 : 2014-09-26, 13:28:06 »

Oj tam zaraz jakieś stosunki...  Confused  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70883


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #290 : 2014-09-26, 13:31:24 »

To jest ważna sprawa, teraz to nawet studiują stosunki międzynarodowe... Shocked Cool
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #291 : 2014-09-26, 13:41:06 »

uuuuu, nawet miedzynarodowe.....to chyba przez skypa, co? Laughing
Zapisane
jukor
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #292 : 2014-09-26, 13:48:23 »

To jest ważna sprawa, teraz to nawet studiują stosunki międzynarodowe... Shocked Cool

Bardzo ważna...
proletariusze wszystkich krajów łączcie się!
eurokołchoz
transgraniczne przemieszczanie
globalizacja
globalna wioska
rząd światowy
Ważne więc, z kim te stosunki, gdzie i jak?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #293 : 2014-09-26, 14:33:29 »

jednym slowem komuno wroc Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #294 : 2014-09-26, 14:35:05 »

Ale ona nigdzie nie poszła!  Confused
Ona jest cały czas, tylko różnie (nie)dostrzegana.  Wink
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #295 : 2014-09-26, 14:39:30 »

Ok ! Zbyt rzadko jestem w Polsce chyba. Co prawda wyzysk jest widoczny ...ja bym powiedzial taki polski apartheid  Laughing chociaz jak sie glebiej zastanowic...to tak masz racje komuna przybrala forme wmawiania ludziom, ze sa na drodze do demokracji zamiast do socjalizmu. Ale skandynawia jest podobna!! Zwlaszcza Szwedzi to normalnie najwieksi europejscy komunisci a roje wrecz kochaja!!
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #296 : 2014-09-26, 14:40:06 »

Cytuj
a roje wrecz kochaja!!

Mialo byc: Rosje Shocked
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41542


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #297 : 2014-09-26, 14:46:53 »

Ok ! Zbyt rzadko jestem w Polsce chyba. Co prawda wyzysk jest widoczny ...ja bym powiedzial taki polski apartheid  Laughing chociaz jak sie glebiej zastanowic...to tak masz racje komuna przybrala forme wmawiania ludziom, ze sa na drodze do demokracji zamiast do socjalizmu. Ale skandynawia jest podobna!! Zwlaszcza Szwedzi to normalnie najwieksi europejscy komunisci a roje wrecz kochaja!!
True Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70883


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #298 : 2014-09-26, 15:07:25 »

uuuuu, nawet miedzynarodowe.....to chyba przez skypa, co? Laughing

Stosunkowo mało wiem na ten temat... Rolling Eyes mnie socjologia wciągnęła... Laughing chociaż w niej o stosunkach interpersonalnych nawet takich "przez drut" też jest sporo... Very Happy
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #299 : 2014-09-26, 16:00:20 »

Bo pis-ałaś, że wszystko przez Tuska, co nic nie robi... Cool

Ech. "Cycaty", "wspomnienia" to przecież przeszłość. Niebawem będą POPISy DOrodnych Zaprzęgów. Taka igrzyskowa rywalizacja pomiędzy mniejszym i większym Złem(muszki, meszki, myszki i komarzyce są gdzieś pomiędzy ... kozakami, a kleszczami) i  ... DObra nasza. Very Happy


A jeśli już wyartykułowałem to "DObra", to z nudów Nam POPISzę. Very Happy "Wam" też. Laughing Wink "Po polskiemu" będzie ten wirtual.
Zapraszam na krótki, bo 2-u kilometrowy spacer wśród upraw leśnych w obliczu Pięknej Polskiej Żółcącej(ZŁO TO ZŁO) Sięsię Jesieni.

Psy mordę mi porządnie wylizały(co wesprę cytatem mojego ulubionego Autora:"..., że kundlom o to chodzi") przy okazji przecierając też oczy.
Tak namaszczony wybrałem się samotnie w las[tego zwrotu będę używał w całej przypowieści]. (Tu należy przypomnieć sobie, Nam i Wam wiosenne przygody "leśnych cwaniaków" lub nie przypominać, gdyż są stosunkowo świeżo wyryte w pamięci, choćby tej wzrokowej)
Idąc jedną ścieżką- Nas, Was poprowadzę jednak po dwóch(Niekiedy zawiadowcy tak robią, proszę się jednak nie rozdzierać, to nie jest tak jak zawiadywanie koleją)-
dotarłem do całkiem nowo zaadoptowanej dla dorodnej młodzieży ścieżki dydaktycznej, tymczasem na tej drugiej ścieżce od sierpnia słyszę i widzę, w jakim zapale pracują drw... pilarze, a wrażenia te potęgują tabliczki z zakazem wstępu. Czasem obie ścieżki się zbiegają, a wtedy- nieomalże pod nogami- widzę to, co sczytują moje oczy z tablic, dekorujących ścieżkę dydaktyczną, przy okazji upiększając również tę drugą("zakazaną" i "niewidzialną" dla młodzieży) w miejscach ich zbiegu. Oczywistą jest rzeczą, że zgodny z przepisami poruszam się z Nami i Wami pierwszą ścieżką, na tamtą tylko zerkamy jednym oczkiem, a przez skrzyżowania przechodzimy szybko, nie podglądając bez potrzeby. Tablic jest kilka, podzielonych tematycznie. Dziś skupimy się na jednej, znaczy przy niej zatrzymam się z Nami, Wami nieco dłużej, tak długo, aż DOstrzeżecie w jaki sposób kształcona jest nasza młodzież. Za pośrednictwem drugiej ścieżki PO.kojarzymy hardość naszych "leśnych cwaniaków", którym powieżyliśmy("ż", ponieważ nie od wiary chcę, aby wyraz pochodził, a od życia Wink- żyć, a nie wierzyć, ... że żyję z Nami, Wami Very Happy) opiekę nad Naszym, Waszym i moim DObrem- lasem. Niespiesznie mijamy tablice zawierające opis rosnących w pobliżu roślin, jest pięknie, gdy uda się Nam, Wam i mnie dostrzec podobieństwa z tymi, które stojąc, jednak Nam, Wam i mnie towarzyszą. Tak, w miłym z Natury Towarzystwie zatrzymujemy się pod tablicą zatytułowaną:"Rok pracy leśnika", na której- wyjątkowo pozwólcie na POśpiech- przepiszę szybkim streszczeniem istotnego: "Zima- ... najodpowiedniejszą porą na ścinanie ..., zrywkę i transport...". Nieszczęściem Naszym, Waszym i moim jest, że dla Naszej, Waszej i mojej młodzieży ta druga, heroiczna ścieżka jest niewidzialna, a szczęściem dla nauczycielki- ta przecież ani PIŚnie, gdyby Naszej, Waszej i mojej młodzieży przyszło DO głowy zadać "trudne" pytanie: "Pse pani, czy dzisiaj jest już zima? ...". I tu, i tam, mogę przenieść Nam, Wam i sobie wzrok, pamiętając o zachowaniu umiaru- jednym oczkiem. Żebyśmy nie zasnęli, oszołomieni ilością otaczającego Nas, Was i mnie zewsząd powietrza, przyspieszę i zauważę. Skąd taki pośpiech od sierpnia, POprzez wrzesień przy pracach, które powinny rozpocząć się zimą? Czyżby Nasze wiosenno-bohaterskie cwaniaki wyprawkę Premierowi szykują, żeby w Wielkim Świecie nie gadali, że bidaki gołodupca z kraju wypuścili? Nie wiem. Ale wiem, że zimą mogą ruszyć kolejne prace składkowe na wyprawki, zgodnie z tekstem na Tablicy Dydaktycznej, co jest "najodPOwiedniejszą POrą". DObrze, że dzieci tego nie widzą, bowiem gdy zobaczą ...- nie tylko pani POwinna zaPISzczeć.
                               Pan Radzio Very Happy


P.s. Słitfocie PO foto szopie. Wink


A jak kto zgłodniał już, to ... DO syta, a potem ... do psa. Wink

 
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 504 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 18 zapytaniami.