forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 01:56:51

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660527 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Sniadanie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 182 183 184 185 186 [187] 188 189 190 191 192 ... 504 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Sniadanie  (Przeczytany 2824092 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3720 : 2016-02-10, 13:02:53 »

Dzisiaj jest środa popielcowa, to trzeba sobie popiołu na głowę nasypać i pościć... Cool
Zapisane

Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3721 : 2016-02-10, 13:07:28 »

Doktor nie kazał jeść pożywienia o dużej zawartości popiołów!   Wink   I pościć też.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3722 : 2016-02-10, 13:10:05 »

Dobrze, że przypomniałeś... Shocked Cool
Zapisane

Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3723 : 2016-02-10, 13:22:54 »

bo wczoraj czytałem trzeci raz '' Jak nie chorować ''  .  I zapamiętałem.   Za każdym razem coś nowego się przypomni, wczoraj  - popioły  .   Zdolność do analizy  naszego Doktora jest powalająca  Shocked  .  Cool    Za każdym razem jestem pod wrażeniem  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3724 : 2016-02-10, 13:30:05 »

Ja czytam, po kilku latach, "Dietę Optymalną" i też jestem zachwycona i sporo "nowości" Cool odkrywam. Przez pisanie na Forum, czytanie "tutaj i tam", słuchanie różnych "modyfikacji" uciekło mi sporo podstawowej Wiedzy... Confused
Zapisane

Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3725 : 2016-02-10, 13:34:01 »

II raz dziś  WiO.

Frytki na łoju, keczup ze szkła, pasztet swój  zamiast mięsa, kapusta kiszona lub ogórek kisz.  natka.  


Cytuj
uciekło mi sporo podstawowej Wiedzy.
Dlatego nie chcę koledze pożyczyć DDP książkę, bo boję się że mu zaszkodzę  Wink  . A on myśli że mu żałuję, a ja chcę dla niego jak najlepiej  Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3726 : 2016-02-10, 13:46:39 »

Ja sie cholera nie moge pozbyc tych ksiazek, nikt nie chce nawet za darmo, chyba wystawie na allegro za symboliczna zete. Na DD dalem ogloszenie, ze sie pozbede obu tanio i cisza... Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3727 : 2016-02-10, 13:51:40 »

daj komuś kogo nie lubisz  Wink . Może śmietanę gratis Ci podaruje w podzięce (odwdzięce)  i tak mu nie będzie potrzebna  Wink.  Ja miałbym wyrzuty    Rolling Eyes.     A kogo nie lubię  -  to i tak nie zrozumie. Wolę akwizytorów na niego napuścić  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3728 : 2016-02-10, 14:07:54 »

II raz dziś  WiO.

Frytki na łoju, keczup ze szkła, pasztet swój  zamiast mięsa, kapusta kiszona lub ogórek kisz.  natka.  


Cytuj
uciekło mi sporo podstawowej Wiedzy.
Dlatego nie chcę koledze pożyczyć DDP książkę, bo boję się że mu zaszkodzę  Wink  . A on myśli że mu żałuję, a ja chcę dla niego jak najlepiej  Wink

Ja bym pożyczyła. Niech sam oceni... Rolling Eyes Chociaż osobom, które dopiero zaczynają "przygodę z DO", to robi w głowie
miszmasz... Confused Moja jedna znajoma (notabene pani doktor pedagog) też niby przeszła na DO, zakupiła sobie książkę "Dieta Optymalna. Co powinniśmy jeść, a czego powinniśmy unikać",  Cool bo tak ją wujek Google nakierował, a teraz to już chodzi po "zwykłych" dietetyczkach, które jej dobierają dietę indywidualną (bo każdy jest inny Cool). Porażka. Ona dalej narzeka na problemy gastryczne i zaparcia. Confused
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3729 : 2016-02-10, 14:09:04 »

Ja czytam, po kilku latach, "Dietę Optymalną" i też jestem zachwycona i sporo "nowości" Cool odkrywam. Przez pisanie na Forum, czytanie "tutaj i tam", słuchanie różnych "modyfikacji" uciekło mi sporo podstawowej Wiedzy... Confused
To jest zaleta dobrze napisanych i nawalonych wiedzą, jak tłusty pasztet rodzynkami, książek. Cool
Prócz tych o DO mam kilka takich ulubionych, do których chętnie wracam i zawsze coś wpadnie, widziane z innej perspektywy.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3730 : 2016-02-10, 14:14:03 »

Ja chyba tylko jedną taką mam... Rolling Eyes Cool
Zapisane

Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3731 : 2016-02-10, 14:24:21 »

Ja bym pożyczyła. Niech sam oceni... Rolling Eyes Chociaż osobom, które dopiero zaczynają "przygodę z DO", to robi w głowie
miszmasz... Confused
po analizie tego co tu się działo na forum wówczas, to mam wątpliwości  Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3732 : 2016-02-10, 16:17:35 »

Ja czytam, po kilku latach, "Dietę Optymalną" i też jestem zachwycona i sporo "nowości" Cool odkrywam. Przez pisanie na Forum, czytanie "tutaj i tam", słuchanie różnych "modyfikacji" uciekło mi sporo podstawowej Wiedzy... Confused
To jest zaleta dobrze napisanych i nawalonych wiedzą, jak tłusty pasztet rodzynkami, książek. Cool
Prócz tych o DO mam kilka takich ulubionych, do których chętnie wracam i zawsze coś wpadnie, widziane z innej perspektywy.

Ja w styczniu przelecialem tak z marszu wszystkie 4 w kolejnosci chronologicznej. Z tym, ze Tluste Zycie i Jak nie chorowac czytalem w zasadzie jednoczesnie, czyli jedna w domu a druga w pracy......i to byla bomba  Shocked Polecam sprobowac.

A tak nawiasem, przy kolejnym czytaniu zwraca sie uwage na coraz wiecej szczegolow i czasami sie nawet czlowiek dziwi jak mu to wczesniej umknelo. Dlatego lubie czytac ksiazki po kilka razy a Pana Samochodzika to lubie czytac nawet kilkadziesiat razy Very Happy

Przyznam, ze najbadziej mnie interesi w ksiazkach Doktora pozornie ukryty watek paleoastro  Cool Bo, ze Doktor nie wierzy w Darwina i wspolnego przodka to wiadomo  Cool
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3733 : 2016-02-10, 16:26:48 »


Przyznam, ze najbadziej mnie interesi w ksiazkach Doktora pozornie ukryty watek paleoastro  Cool Bo, ze Doktor nie wierzy w Darwina i wspolnego przodka to wiadomo  Cool


Mam tak samo jak Ty... Cool Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3734 : 2016-02-10, 16:36:33 »

A mnie interesuje to, na czym Doktor zna się najlepiej. Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55933


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3735 : 2016-02-10, 17:27:03 »

A mnie najbardziej interesują maszyny jądrowe i peruka, musi istnieć jakiś związek... Rolling Eyes Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31058


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3736 : 2016-02-10, 17:37:01 »

Ja czytam, po kilku latach, "Dietę Optymalną" i też jestem zachwycona i sporo "nowości" Cool odkrywam. Przez pisanie na Forum, czytanie "tutaj i tam", słuchanie różnych "modyfikacji" uciekło mi sporo podstawowej Wiedzy... Confused
To jest zaleta dobrze napisanych i nawalonych wiedzą, jak tłusty pasztet rodzynkami, książek. Cool
Prócz tych o DO mam kilka takich ulubionych, do których chętnie wracam i zawsze coś wpadnie, widziane z innej perspektywy.

Ja w styczniu przelecialem tak z marszu wszystkie 4 w kolejnosci chronologicznej. Z tym, ze Tluste Zycie i Jak nie chorowac czytalem w zasadzie jednoczesnie, czyli jedna w domu a druga w pracy......i to byla bomba  Shocked Polecam sprobowac.

A tak nawiasem, przy kolejnym czytaniu zwraca sie uwage na coraz wiecej szczegolow i czasami sie nawet czlowiek dziwi jak mu to wczesniej umknelo. Dlatego lubie czytac ksiazki po kilka razy a Pana Samochodzika to lubie czytac nawet kilkadziesiat razy Very Happy

Przyznam, ze najbadziej mnie interesi w ksiazkach Doktora pozornie ukryty watek paleoastro  Cool Bo, ze Doktor nie wierzy w Darwina i wspolnego przodka to wiadomo  Cool

Masz szczególne predyspozycje odkrywcze  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3737 : 2016-02-10, 19:15:27 »

A mnie najbardziej interesują maszyny jądrowe i peruka, musi istnieć jakiś związek... Rolling Eyes Wink
Prosze bardzo, jest na ten temat bardzo ciekawa ksiazka  Cool
Tutaj fragmenty, ktore sie zgadzaja z tym co doktor pisal
http://www.paranormalne.pl/topic/6410-maszyna-do-produkcji-manny/
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3738 : 2016-02-10, 19:16:07 »

Ja czytam, po kilku latach, "Dietę Optymalną" i też jestem zachwycona i sporo "nowości" Cool odkrywam. Przez pisanie na Forum, czytanie "tutaj i tam", słuchanie różnych "modyfikacji" uciekło mi sporo podstawowej Wiedzy... Confused
To jest zaleta dobrze napisanych i nawalonych wiedzą, jak tłusty pasztet rodzynkami, książek. Cool
Prócz tych o DO mam kilka takich ulubionych, do których chętnie wracam i zawsze coś wpadnie, widziane z innej perspektywy.

Ja w styczniu przelecialem tak z marszu wszystkie 4 w kolejnosci chronologicznej. Z tym, ze Tluste Zycie i Jak nie chorowac czytalem w zasadzie jednoczesnie, czyli jedna w domu a druga w pracy......i to byla bomba  Shocked Polecam sprobowac.

A tak nawiasem, przy kolejnym czytaniu zwraca sie uwage na coraz wiecej szczegolow i czasami sie nawet czlowiek dziwi jak mu to wczesniej umknelo. Dlatego lubie czytac ksiazki po kilka razy a Pana Samochodzika to lubie czytac nawet kilkadziesiat razy Very Happy

Przyznam, ze najbadziej mnie interesi w ksiazkach Doktora pozornie ukryty watek paleoastro  Cool Bo, ze Doktor nie wierzy w Darwina i wspolnego przodka to wiadomo  Cool

Masz szczególne predyspozycje odkrywcze  Cool
E, no to nie jestem taki calkiem zly  Very Happy

Najbardziej ciekawi mnie literatura, na ktorej Doktor sie oparl.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #3739 : 2016-02-10, 19:17:23 »

zolty, ale wieczorem zrobie z twarogiem i skorkami pomaranczy
Ok zrobilem taki instant sernik a'la gavro, tylko wrzucilem do niego po lyzce skorek pomaranczy i cytryny, dalo fajnego smaka Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 182 183 184 185 186 [187] 188 189 190 191 192 ... 504 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.