forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 20:09:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658472 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY  (Przeczytany 33476 razy)
kristan
Go


Email
SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« : 2014-10-12, 09:12:00 »


Ci od psucia języka polskiego powiedzieliby " wielki szacun". Chwilo niech i tak zostanie.
Z przerażeniem obserwuje  "zaprzyjaźnione fora" , które skaczą sobie do łbów , jak krzyżak z litwinem pod Grunwaldem. Nie po mojemu to jest.
Ludzie , którzy winni być przykładem do naśladowania i pomocną ręka w każdej potrzebie żywieniowej , nie są w stanie wykrzesać , choćby najmniejszej iskierki przyzwoitości , choć pojedyncze przypadki zdarzają się.
Cała rzesza pozostałych wiernie odzwierciedla , jakże słynne spostrzeżenie Ericha Fromma. Wstyd , wielki wstyd!
Nie przynosi to chluby Największemu odkrywcy przełomu epokowego. Nie przynosi to chluby optymalnej braci(lubię to okreslenie).
Nikt nie powiedział , że Dr Jan Kwaśniewski jest doskonały. Jego Wiedza jest cały czas pod ostrzałem pazernych świata tego , którzy  już na wstępie są na przegranej pozycji.
Z Wiedzą i Prawdą się nie dyskutuje - One po prostu są!
Nie znaczy to , że nie należy ich rozwijać o kolejne spostrzeżenia , czy nawet kolejne odkrycia.
Należy!
Czy "zaprzyjaźnione" fora(winno być ZAPRZYJAŹNIONE FORA) i łącza internetowe w tym Im pomagają?! Powinny!
Ale odnoszę całkiem inne spostrzeżenie. Nie dotyczy to oczywiście wszystkich ukrytych pod różnym dziwnymi nickami osobników - ci są najgorsi. To tchórze!
Ci bardziej odważni , posługujący się danymi , które nadał im tata i mama są bardziej ludzcy i gotowi do merytorycznych dyskusji. Z takimi warto dyskutować i wynosić pewne wartości związane z tematem forum.
Myślę , a nawet wiem , że Twórca Żywienia Optymalnego byłby bardziej zadowolonym z takiego obrotu sprawy , niż tej , która "obowiązuje" teraz.
Zamiast rzucać jadem wokół siebie , uśmiechnij się Smile , a nawet pobłogosław(wolno ci) i z radością rozstań się do kolejnego posta...

Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #1 : 2014-10-12, 09:36:38 »

 Szkoda , że nie ma opcji "edytuj" , ale...
Geniusz tkwi w prostocie(największa złożoność , równa się największej prostocie)
Należy uczynić podobnie jak z chińską oficjalną medycyną - b. dobrze płacić za jak najmniejszą ilość pacjentów , za jak największą wysłać do Korei Płn.
Tak i tu - wywalić , tych podszytych strachem tchórzliwych szczurów , o dziwacznych nickach.
Pozostaną tylko , właściwi ludzie na właściwych miejscach. Nie potrwa to długo , jak kolejne fora wezmą przykład z tego WZORCOWEGO - OD TOKIO , PO LAS VEGAS!
Jestem tego pewny. A ile radości doznają nowicjusze i nie tylko.
Admin będzię musiał zmieniać co chwilę hosting na bardziej "wydajny" Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #2 : 2014-10-12, 10:06:45 »

Cytuj
...wynosić pewne wartości...
- można to jakość zrównoważyć?
Znaczy może tak, jedni wnoszą merytoryczne wartości a drudzy je wynoszą, tyle że to zwykłe złodziejstwo jest w stylu "daj, daj, daj ...", zawoalowane ofertą rewanżu z zakresu "wartościowej" wiedzy o handlu, języku, Bogu, naukach przyrodniczych, kulturze fizycznej, Kosmosiach, czy domorosłym szamaństwie, pasterstwie i kapłaństwie skończywszy. wszywszy 

Zdecydowanie jesień przyszła, zdecydowanie będę pisał, "po polskiemu".
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #3 : 2014-10-12, 10:29:48 »

Admin będzię musiał zmieniać co chwilę hosting na bardziej "wydajny" Smile

Wątpię, bo zawsze się znajdzie ktoś, co na przykład "dynamit" zaleci...  Confused  Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #4 : 2014-10-12, 10:42:15 »

Szkoda , że nie ma opcji "edytuj" , ale...
Geniusz ...

Bardzo dobrze, że brak jest tej opcji. To dyscyplinuje geniuszy słowa.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #5 : 2014-10-12, 12:59:09 »

Admin będzię musiał zmieniać co chwilę hosting na bardziej "wydajny" Smile

Wątpię, bo zawsze się znajdzie ktoś, co na przykład "dynamit" zaleci...  Confused  Wink

Na wszystkich niepokornych i tych od bomb , dynamitów i kostek trotylu jest sposób prof Wł.Sedlaka -  olać ich.
Bardzo szybko zrozumieją , ze to nie ich miejsce i czas...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #6 : 2014-10-12, 17:07:23 »

Masz racje kristan, szacunek, ze nie oglosil, ze wie ale nie powie bo czeka na Nobla i "uznanie". Nie wszyscy tak prawie postepuja, prawda? Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #7 : 2014-10-12, 17:13:23 »

Ciekawe czy Admin zrozumiał o co z tym kluczem chodzi... Rolling Eyes On już chyba dość długo jest na ŻO i ma wystarczająco sprawny umysł... Rolling Eyes My to możemy być na "maluczcy"... Confused
Zapisane

Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3999


Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #8 : 2014-10-12, 17:16:45 »

Ciekawe czy Admin zrozumiał o co z tym kluczem chodzi... Rolling Eyes On już chyba dość długo jest na ŻO i ma wystarczająco sprawny umysł... Rolling Eyes My to możemy być na "maluczcy"... Confused

Na pewno zrozumiał, ale, że to kulturalny człowiek i porządny gospodarz, to woli się nie odzywać, aby nie obrazić kristana. Wink
Coś jak z anakinem.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #9 : 2014-10-12, 17:22:49 »

Obrazić można jedynie kłamstwem. Za prawdę nie powinno się obrażać, znaczy prawda nie jest po to, aby obrażać. O!
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #10 : 2014-10-12, 17:33:21 »

Przepraszam, z innego levelu nadałem.
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3999


Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #11 : 2014-10-12, 17:34:05 »

Obrazić można jedynie kłamstwem. Za prawdę nie powinno się obrażać, znaczy prawda nie jest po to, aby obrażać. O!

To jak powiedzieć prawdę gościowi, który mówi coś takiego: "jestem tak zajebisty, że mam formułę, która leczy wszystko i znam tajemnicę życie, ale jej nie powiem, boście za tępi, no chyba, że dostanę nagrodę Nobla, albo kupicie moją zajebistą książkę o Diecie Optymalnej." ?  Shocked

Ja wiem, ale wstydzę się publicznie używać słów powszechnie uznanych za obraźliwe.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #12 : 2014-10-12, 17:42:36 »

Obrazić można jedynie kłamstwem. Za prawdę nie powinno się obrażać, znaczy prawda nie jest po to, aby obrażać. O!

To jak powiedzieć prawdę gościowi, który mówi coś takiego: "jestem tak zajebisty, że mam formułę, która leczy wszystko i znam tajemnicę życie, ale jej nie powiem, boście za tępi, no chyba, że dostanę nagrodę Nobla, albo kupicie moją zajebistą książkę o Diecie Optymalnej." ?  Shocked

Ja wiem, ale wstydzę się publicznie używać słów powszechnie uznanych za obraźliwe.
Ale może chodzi o zupełnie co innego?
Wiesz o co. bo ja nie?
Tylko po kiego od tylu miesięcy epatować jakimś bliżej nieokreślonym talentem, patentem czy formułą? Shocked
Po co gadać o tym, jak nic po tym...
DO widać nie wszystkim dobrze robi Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #13 : 2014-10-12, 17:45:49 »

Ale Twój cytat wydaje się być swobodną interpretacją. Może troszkę pospieszyłeś się z tym wstydem i po weryfikacji dasz radę przypirlolić jak należy, używając prawdy jako pomocnej dłoni, skierowanej ku nieszczęśnikowi.
Bo,że trapi Go to nieszczęście, według mnie, jest prawdą.

Dot. wzbogacania słownika.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #14 : 2014-10-12, 17:52:07 »

Obrazić można jedynie kłamstwem. Za prawdę nie powinno się obrażać, znaczy prawda nie jest po to, aby obrażać. O!

To jak powiedzieć prawdę gościowi, który mówi coś takiego: "jestem tak zajebisty, że mam formułę, która leczy wszystko i znam tajemnicę życie, ale jej nie powiem, boście za tępi, no chyba, że dostanę nagrodę Nobla, albo kupicie moją zajebistą książkę o Diecie Optymalnej." ?  Shocked

Ja wiem, ale wstydzę się publicznie używać słów powszechnie uznanych za obraźliwe.
Ale może chodzi o zupełnie co innego?
Wiesz o co. bo ja nie?
Tylko po kiego od tylu miesięcy epatować jakimś bliżej nieokreślonym talentem, patentem czy formułą? Shocked
Po co gadać o tym, jak nic po tym...
DO widać nie wszystkim dobrze robi Cool
mnie to nawet zaszkodzilo Wink nie trawie gupoty
i burdelu np w miejscu pracy bardziej niz przed tlustom dietom  Wink Normalnie dueszem siem Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #15 : 2014-10-12, 18:09:25 »

Jest tyle inteligentnych diet, po kiego Wam to DnO. O!
Spać nie możecie!?
Naszą, Waszą i zupełnie przy okazji moją intencją jest ... no właśnie z kim sympatyzujecie, bowiem na DO z pewnością nie jesteście, więc po prawdzie gówno powinna Was obchodzić. Szkodzi Wam i tyle, tego proszę się trzymać, Kristana objechać i nie powtarzać w kółko, jak zdrowaśki, że DnO to zuo, bo tak nie jest.

Szefu mi to wytłumaczył w prostych słowach, pora skorzystać z cudzych błędów, może mądrych dostrzegę wreszcie.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #16 : 2014-10-12, 18:13:51 »

Jest tyle inteligentnych diet, po kiego Wam to DnO. O!
Spać nie możecie!?
Naszą, Waszą i zupełnie przy okazji moją intencją jest ... no właśnie z kim sympatyzujecie, bowiem na DO z pewnością nie jesteście, więc po prawdzie gówno powinna Was obchodzić. Szkodzi Wam i tyle, tego proszę się trzymać, Kristana objechać i nie powtarzać w kółko, jak zdrowaśki, że DnO to zuo, bo tak nie jest.

Szefu mi to wytłumaczył w prostych słowach, pora skorzystać z cudzych błędów, może mądrych dostrzegę wreszcie.
Ty, Radziu, powinieneś stać w Muzeum Diet Wszelakich, jako krystalicznie przejrzysty przykład na to, jak DO może zaszkodzić Laughing
Oczywiście jako pierwszy w dłuuuuugim rzędzie Cool
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #17 : 2014-10-12, 18:14:41 »

Bylo juz lepiej.... Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #18 : 2014-10-12, 18:23:56 »

Cieszę się z co najmniej dwóch powodów:
- Kristan ma szansę przygotować się do potyczki z własnym Wielkim Sumieniem;
- widzę po Waszych gębulach, że prawda nie jest wcale bolesna, kiedy apetycznie wygląda.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: SZACUNEK DLA DRA KWAŚNIEWSKIEGO I PRZEKAZANEJ WIEDZY
« Odpowiedz #19 : 2014-10-12, 18:31:11 »

zyj i.... Very Happy
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 20 zapytaniami.