forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 12:26:03

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660486 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  OSO - władze
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 33 Do dou Drukuj
Autor Wtek: OSO - władze  (Przeczytany 370408 razy)
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #300 : 2015-04-21, 10:09:48 »

Za 20 dni "anakin" zostanie wycięty, jakby co.  Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #301 : 2015-04-21, 10:31:50 »

Radzio! Mało razy mówiłam Ci, żebyś się ode mnie odczepił?
Już prawie całe Forum jest "zasRadziałe", że odechciewa się czytania i pisania. Confused

 Very Happy
Wspaniała wiadomość!- wiesz. Very Happy Laughing Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #302 : 2015-04-21, 11:20:14 »

Zginęło w nocy 6 kont.   ,,Nocna zmiana,, ?    Wink
OptyJoe sie pozegnal po raz drugi ["] , do trzech razy sztuka Laughing

Dobrze żarł, ale ... zdechł. Very Happy Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #303 : 2015-04-21, 11:30:23 »

To co oni będą teraz propagować ? Ledwom pomyślał, aby zapisać się do optymalnych, a już tego nie ma. Właściwie to bardziej mnie interesuje co wkładam do ust, ale pomyślałem, że jakby przyszedł czas  ...  to może byłbym gotowy. Moim czynem i wyglądem rozpropagowuje w tempie ok 10 osób rocznie ( bez wysiłku ) . Napiszcie trochę mniejszym szyfrem, kim teraz mam szansę się stać ( nie śledzę tego na bieżąco ) opty co ?  opty-ptak ( zięba) , opty-rotac ( lekarka 13).

Zginęło w nocy 6 kont.   ,,Nocna zmiana,, ?    Wink

 Very Happy
Bez szyfru. Wszystkie pytania z wyjątkiem ostatniego skieruj do swojej Oddziałowej, Ona jest ... wtajemniczona. Very Happy Laughing
A czyny rzeczywiście są imponujące, Oddział powinien to docenić w pierwszej kolejności, potem władze, a Źródełko dopiero na końcu, jeżeli tylko na to pozwolisz. Wink Very Happy
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #304 : 2015-04-21, 11:52:13 »

Sztuczne warunki, sztuczne zachowania, sz...  Confused

/wiki/Hierarchia_społeczna
Cytuj
Organizacja grupy społecznej opiera się na trwałych relacjach agresywno – uległych pomiędzy osobnikami. Hierarchia ustala się podczas wstępnych kontaktów pomiędzy osobnikami, w wyniku powtarzanych gróźb i pojedynków. Ustalenie się hierarchii społecznej zapobiega rozpadowi grupy. Ewentualne starcia pomiędzy osobnikami przy pierwszych kontaktach doprowadzają do ustalenia relacji i w ten sposób zapobiegają dalszym konfrontacjom.
Agresja i potrzeba dominacji poszczególnych osobników jest konfrontowana z interesem całej grupy lub poszczególnych podgrup, w stopniu proporcjonalnym do więzi pomiędzy ich członkami.

Hierarchie dominacyjne przyjmują różne formy w zależności od stopnia rozwoju społecznego danej populacji – od despotyzmu przez hierarchię liniową (linearną) po złożone struktury piramidalne. W etologii osobnik dominujący określany jest osobnikiem alfa, a osobnik o najniższej pozycji w grupie – osobnikiem omega.

Hierarchie dominacyjne pojawiają się u najbardziej zaawansowanych ewolucyjnie kręgowców, zwłaszcza charakteryzujących się dużymi rozmiarami ciała, oraz u owadów eusocjalnych. Dotychczas przeprowadzono intensywne badania hierarchii wśród ryb, ptaków i ssaków. Wyniki badań prowadzonych na grupach trzymanych w niewoli są kwestionowane, ponieważ te same gatunki zwierząt wykazują odmienne zachowania w warunkach naturalnych.

Możecie mnie tytułować tutaj Omega.

Dystans i poczucie humoru, to widać cele warte zachodu.
Ziemia kręci się na wschód, a słońce podąża na zachód.
 Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #305 : 2015-04-21, 12:02:04 »

Pasterz ustala hierarchę w stadzie i z omegi może zrobić alfę jeśli zechce.  Wink
I nie trzeba studiować zootechniki...  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #306 : 2015-04-21, 12:18:50 »

 Laughing Laughing Laughing
Bardzo śmieszne. Very Happy Laughing Laughing Laughing
Bowiem Przyjaciel mój, to najlepszy tu Zootechnik bez stosownych studiów. Very Happy Wink Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #307 : 2015-04-21, 12:20:03 »

 Very Happy
To w ogóle najlepszy jest Zootechnik, przypomnę. Very Happy Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #308 : 2015-04-21, 12:24:44 »

No nie wiem Radziu, jak nie studiował...  Confused Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #309 : 2015-04-21, 14:32:37 »

Właśnie dlatego jest Najlepszy. Very Happy Wink Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #310 : 2015-04-21, 17:52:15 »

                                                                                                                             
...

     Szanowni Państwo, szanując demokratyczny wybór Zebrania Komisji Rewizyjnej i Zarządu OSO 

z dnia 19.04.2015r. wnoszę o wykreślenie z listy Członków Honorowych Stowarzyszenia OSO następujące osoby:

...

Very Happy
Gdy rozwalałem Państwu swoją współwłasność, to okazało się, że wymagana jest do tego zgoda wszystkich wspólników i nie ma przeproś, gdy o mobbing "na rzecz i dla dobra" Państwa chodzi. Wink
A jak jest z podejmowaniem decyzji dotyczących takich wnoszeń w strukturach Takich Stowarzyszeń, tym bardziej, że Członków złożyło dymisję, znaczy rezygnację i być może, nie ma już komu kulturalnie posprzątać, nie pytam. Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #311 : 2015-04-23, 14:43:02 »

Nie Radziu, gdy rozdawał, to liczył na uczciwość, wdzięczność, szacunek i nic więcej.  Cool
A jak wyszło?  Shocked
Powiedzmy delikatnie: "czasu nie mają"... Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55921


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #312 : 2015-04-23, 18:41:14 »

Dokładnie to przewidział, ale fakt że ci wielcy, to z górki w życiu nie mają.  Confused  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #313 : 2015-04-23, 18:44:29 »

 Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #314 : 2015-04-23, 19:00:49 »

Pewnie niektórzy chcieliby wiedzieć co dalej z OSO? Rolling Eyes
Dla mnie najkorzystniejszym rozwiązaniem jest likwidacja Stowarzyszenia, bo nie chcę nigdy więcej smucić moich Rodziców i mogę to wykonać dość szybko, ale...  Confused
Ale nie ja zakładałem, a Pan Prezes Adam Jany i muszę wziąć pod uwagę opinie Jego Rodziny i tych, którzy chcą mimo zaistniałej sytuacji dalej działać, niezależnie co zrobi, czy postanowi, część zarządu która pozostała.
Wykreślenie mojej rodziny z członkostwa honorowego też jest przesądzone.
Dlatego zaproponowałem pod rozwagę kilka alternatywnych rozwiązań, tym którzy chcą dalej działać. Na pewno nie wejdę w strukturę, na pewno nie będę Prezesem, jakby niektórzy sobie życzyli, na pewno nie będę szkodził... Na pewno nic się nie będzie działo bez mojej i każdego zainteresowanego Członka wiedzy. Kilka osób należy wyeliminować z grona Optymalnych, albowiem okazały się nielojalne wobec Doktora!  Shocked
Wybierzemy demokratycznie, po konsultacji z całym środowiskiem Optymalnych. I nie będzie to "Świeże spojrzenie" M. Konopki.
Konsultacje już trwają.  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55921


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #315 : 2015-04-23, 21:12:32 »

No proszę jak wszystko dobrze się kończy, a jeszcze lepiej zaczyna! Wink  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #316 : 2015-04-23, 21:17:36 »

Ale to optymistyczny wariant!
Walne Nadzwyczajne Członków/Delegatów* i tak jest nieuniknione!
A mogło być prościej i piękniej, no ale... Wink

* niepotrzebne skreślić
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #317 : 2015-04-23, 21:40:50 »

Znaczy będzie dobrze Smile 

W Białymstoku może rozwinie się coś na kształt oddziału. Tymczasem jedna Pani była w Ciechocinku na szkoleniu dot. stosowania prądów selektywnych. Ciekawe jak dużo czasu musi obecnie upłynąć by otrzymała stosowny dyplom.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70525


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #318 : 2015-04-23, 21:55:28 »

Ty zakładasz ten Oddział?
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70525


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #319 : 2015-04-23, 22:04:21 »

Na terenach wschodnich oddziały powinny być dobrze uzbrojone... Rolling Eyes w cierpliwość... Laughing Wink
Zapisane

Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 33 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.