forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 20:54:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
659768 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  OSO - władze
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 33 Do dou Drukuj
Autor Wtek: OSO - władze  (Przeczytany 366751 razy)
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #480 : 2015-07-20, 10:32:54 »

Ale to jak tu od lat, na przykład w kawiarni z kawą (7%) i kawą z mleczkiem, czyli - napojem mlecznym (23%VAT).  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70401


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #481 : 2016-02-02, 13:18:33 »

Następny Oddział OSO zakończył swoją działalność (o ile dobrze się orientuję, to jest już trzeci w ciągu ostatnich dwóch miesięcy).
Był to chyba najprężniej działający Oddział OSO, i to głównie dzięki poświeceniu i wielkiemu zaangażowaniu w propagowanie Żywienia Optymalnego tamtejszej Prezes Grażyny Borkowicz. Ja również miałam okazję dwukrotnie uczestniczyć w zorganizowanych przez ten Oddział trzydniowych spotkaniach (były to konferencje i szkolenia nie tylko dla Optymalnych, ale i dla mieszkańców Słupcy, władz miasta, jak i uczniów tamtejszych szkół)...


Grażyna Borkowicz
"Słupecki oddział OSO zakończył działalność. Wspólną decyzją członków oddziału Słupca w dniu 26.01.2016 r. podjęliśmy decyzję o formalnym zaprzestaniu działalności naszego oddziału. Nadmieniam , że oddział nasz był najstarszym oddziałem w Wielkopolsce powstałym w 2000 r.
..........................
Jak już wcześniej nadmieniałam oddział Słupca był jednym z najwcześniej założonych oddziałów OSO . Na założeniu był obecny dr. Jan Kwaśniewski z małżonką ,dr. P.Pala, dr.Rutkowski.Dr. Jan Kwaśniewski był zresztą częstym gościem w Słupcy i dla nas członków oddziału jest jego integralną częścią nawet teraz gdy nie przyjeżdża do nas. Dlatego też nie zgadzamy się z tym, że obecny zarząd OSO traktuje doktora jak "persona non grata" mówiąc że nie jest potrzebny do pracy stowarzyszenia.Przecież to ON właśnie zapoczątkował Ruch Optymalnych i dzięki Niemu identyfikujemy się jako Optymalni.Następna sprawa to nie rozliczenie się prezesa z 21 zarzutów jakie zostały mu przedstawione oraz brak przejrzystości w rozliczaniu finansów stowarzyszenia "drobnych składek członków ". Brak kontaktu z oddziałami w całej Polsce.Jak sama nazwa wskazuje Ogólnopolski dotyczy całego kraju . Dlatego nie ma znaczenia czy jest oddział Słupca czy go nie ma i tak to nikogo nie interesuje.To co już zrobiliśmy zostało zapomniane. Jako oddział pozyskaliśmy fundusze unijne 2 x po 40000 i zorganizowaliśmy 2 projekty na szkolenie z zakresu Żywienia Optymalnego dla ok.300 osób ze Stowarzyszenia.Pozyskaliśmy także sprzęt na wyposażenie biura OSO w Jaworznie wartości 8000 zł.Dlatego uważam że mamy (jak i każdy członek Stowarzyszenia ) pełne prawo wiedzieć co dzieje się naszymi pieniędzmi i jak są wydatkowane. Rezygnacja z pracy oddziału jest swoistym aktem buntu przeciwko ignorowaniu Rodziny Kwaśniewskich oraz członków Stowarzyszenia przez prezesa i zarząd OSO a także Komisję Rewizyjną , która daje na to przyzwolenie.Stowarzyszenie w swoim założeniu miało pełnić rolę skupiającą ludzi dobrej woli słuchających się na wzajem i wymieniających się doświadczeniami w stosowaniu ŻO ,a nie butnych gburów nie przyjmujących jakichkolwiek uwag na swój temat."

https://www.facebook.com/groups/634447236680866/?fref=ts
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #482 : 2016-02-02, 17:55:45 »

Przykro czytać, ale cóż, jest jak jest.
Dziś kolejna osoba do mnie dzwoniła z pytaniem co robić w sprawie OSO, ale jak zwykle odpowiadam, aby postąpiła zgodnie ze swoim sumieniem, bo jakie sumienie, takie postępowanie.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70401


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #483 : 2016-02-02, 19:21:01 »

Chyba nie ma lepszych wytycznych niż sumienie... Rolling Eyes
Ale gorzej jest jak ktoś sumienia nie ma... Rolling Eyes Confused
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #484 : 2016-02-02, 19:31:36 »

 Laughing
Czasem "renoma" nie pozwala... Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70401


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #485 : 2016-02-03, 11:53:22 »

Jeszcze po wypowiedzi Grażyny Borkowicz, pani Anna Kazuba
ładnie (słuszne uwagi) się wypowiedziała:

(fb Klasyczna Dieta Optymalna Dr. Jana Kwaśniewskiego)

Anna Kazuba
1 luty o 19:31
OKRĘGOWE STOWARZYSZENIE to najbardziej adekwatne określenie dotyczące Stowarzyszenia skupiającego niegdyś OPTYMALNYCH. Już w tej nazwie przekazana jest informacja, że wszelkie działania dotyczą danego terenu I tak się też dzieje!
A jakiego środowiska dotyczą? Jest to kwestia dosyć tajemnicza i konspiracyjna zarazem. Pozwolicie, że posłużę się cytatami z NASZEGO miesięcznika, aczkolwiek nie wiem, czy tak do końca jest jeszcze nasz.
Z relacji dot. Ogólnopolskiego Zjazdu Rodzin oraz Działaczy Optymalnych odb. w dniach 17-18 października 2015r. w Ustroniu, dowiadujemy się, że:
"...Akademicka dyskusja suto okraszona retorycznymi pytaniami niestety doprowadziła do także emocjonalnego potraktowania pana Drewniaka - gwizdy i buczenie z Sali podsumowały jego wypowiedź, co pozostawiło pewien niesmak po obu stronach. Na tym zakończyła się część oficjalna Zjazdu...".
Pewnie! łatwiej zakończyć, aniżeli dojść do consensusu i do konstruktywnych wniosków...
Jako uczestniczka, nie jestem w stanie zliczyć, ilu spotkań optymalnych, nie przypominam sobie atmosfery na żadnym z nich, wyjętej iście ze stadionowych zachowań kiboli. Jest mi wprost trudno uwierzyć, aby znajdujący się na sali OPTYMALNI, bez względu na złożoność, różnorodność i wagę poruszanych problemów, reagowali w przedstawiony wyżej sposób na wypowiedź jednego z uczestników spotkania. I dlatego pytam, czyżby zmieniły się aż tak bardzo aktualne standardy wypracowane przez Optymalnych, a może spotkanie było nie tylko dla OPTYMALNYCH? Jeśli spotkanie było otwarte dla innych środowisk, to przecież należało przedsięwziąć takie środki, aby anonimowi osobnicy nie wykazywali się kontrowersyjnymi zachowaniami.
Nie jest tajemnicą, że zaletą wszystkich spotkań, są przede wszystkim rozmowy tzw. kuluarowe, w zawężonym gronie, które często rozwiązują wiele problemów zwłaszcza organizacyjnych danego środowiska. Ale widocznie na tym spotkaniu, nie było takiego zapotrzebowania.
Prezes Bogdan Tkocz mimo złożonych na Grupie obietnic, o nie zapominaniu o nas, o deklarowanej więzi z nami - do tej pory nie tylko nie oczekuje współpracy z nami, ale także nas w ogóle nie zauważa. Oczywiście, do istnienia tej Grupy nie jest to czynnik warunkujący jej istnienie. Należałoby jednak nie niszczyć więzi, których podwaliny długo budował śp. Prezes Adam Jany.
Szanowny Panie Prezesie Tkocz! Grupa Klasyczna Dieta Optymalna Dr. Jana Kwaśniewskiego pozyskuje coraz więcej członków, stajemy się z dnia na dzień coraz większą społecznością i jesteśmy doskonałym nośnikiem ŻO.
Chcielibyśmy mieć poczucie, że my Grupowicze nie tylko godnie reprezentujemy środowisko Optymalnych, ale także z dużymi kompetencjami przyczyniamy się do promowania optymalnego modelu żywienia.
Często jednak czujemy dyskomfort z powodu zachodzących wydarzeń w naszym środowisku.
Dzisiaj dotarła do nas informacja o rozwiązaniu kolejnego Oddziału w Słupcy, którego prężnym Prezesem jest-była Grażyna Borkowicz.
O działalności i zasługach Grażyny nie będę pisała, ponieważ nie mnie to oceniać.Byłam jednak kilkakrotnym gościem słupeckiego Oddziału i powiem tylko, że oj działo się tam, działo! Podejmowanych było wiele cennych inicjatyw.
Pamiętamy odbyte konferencje w ramach Projektów, realizowanych dzięki Grażynie! Szkoda, że nie będzie powtórki. Można powiedzieć, że ...będą inne. Zapewne będą. Szkoda tylko, że po dobrze zrobionej robocie, trzeba podejmować decyzje podobne do tej, o której dowiedzieliśmy się dzisiaj!
Gwoli formalności, zapytam - KTO NASTĘPNY?
PS.Nazwy Okręgowe Stowarzyszenie użyczyłam od określenia użytego przez naszego Admina Michała Matuszewskiego.
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #486 : 2016-02-04, 08:06:20 »

Świetnie, że w dalszym ciągu trzymana jest struktura "niegdysiejszych Optymalnych", którą łatwo można odtworzyć w innej formie, gdy przyjdzie czas.  Very Happy

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25510

pindżar ryskow wyszy


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #487 : 2016-02-04, 08:27:18 »

Wklej Renia jeszcze te rozmowe pod tymi zdjeciami co Tkocz wkleil. Tam gdzie pisza o doktorze "persona non grata" i jak Tkocz przekonuje, ze to ktos inny jest ta "persona"
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #488 : 2016-02-04, 08:29:45 »

To im aż tak odbiło?  Shocked
Znaczy ktoś im jeszcze przeszkadza rozwinąć skrzydła?
Ciekawe...  Wink  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70401


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #489 : 2016-02-04, 08:33:20 »

Wklej Renia jeszcze te rozmowe pod tymi zdjeciami co Tkocz wkleil. Tam gdzie pisza o doktorze "persona non grata" i jak Tkocz przekonuje, ze to ktos inny jest ta "persona"

A poszukam. Na co dzień tam nie "siedzę"... Rolling Eyes Ale Zyon ze zdjęciami to chyba Tobie łatwiej by to poszło wkleić. Ale popróbuję... Rolling Eyes
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25510

pindżar ryskow wyszy


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #490 : 2016-02-04, 08:34:41 »

Tkocz wkleil jakies zdjecia, ktore podpisal jakos tak, ze "jak zwykle rozmawiamy o DO i doktorze Janie Kwasniewskim", na co ktos zaoponowal pod spodem " o tym doktorze Kwasniewskim, ktory jest persona non grata w waszym stowarzyszeniu?". A Tkocz napisal cos, ze "czlowiek z polnocy jest zawsze mile widziany a persona non grata to ktos inny". No i dyskusja sie wywiazala, pare osob wyjasnilo, ze red Chylinski i doktor Kwasniewski juz sie wypisali etc a Tkocz zaklina rzeczywistosc. Jego wypowiedzi sa dosc dziwne, takie do dowolnej intepretacji, jak komunikaty prasowe w latach 80.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25510

pindżar ryskow wyszy


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #491 : 2016-02-04, 08:35:12 »

Wklej Renia jeszcze te rozmowe pod tymi zdjeciami co Tkocz wkleil. Tam gdzie pisza o doktorze "persona non grata" i jak Tkocz przekonuje, ze to ktos inny jest ta "persona"

A poszukam. Na co dzień tam nie "siedzę"... Rolling Eyes
Pod fotkami Tkocza, mialem wczoraj wkleic ale poszedlem czytac ksiazke i zapomnialem.
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #492 : 2016-02-04, 08:37:02 »

Tkocz wkleil jakies zdjecia, ktore podpisal jakos tak, ze "jak zwykle rozmawiamy o DO i doktorze Janie Kwasniewskim", na co ktos zaoponowal pod spodem " o tym doktorze Kwasniewskim, ktory jest persona non grata w waszym stowarzyszeniu?". A Tkocz napisal cos, ze "czlowiek z polnocy jest zawsze mile widziany a persona non grata to ktos inny". No i dyskusja sie wywiazala, pare osob wyjasnilo, ze red Chylinski i doktor Kwasniewski juz sie wypisali etc a Tkocz zaklina rzeczywistosc. Jego wypowiedzi sa dosc dziwne, takie do dowolnej intepretacji, jak komunikaty prasowe w latach 80.

No to komuś ładnie zaczął dekiel walić!  Shocked  Laughing
Człowiekowi z północy to rybka, o czym tu pisał niejednokrotnie... Wink  Laughing Laughing Laughing
Ale czekać, albowiem na sąd wezwie nieuchronnie i zważy zasługi sprawiedliwie.  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70401


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #493 : 2016-02-04, 08:39:52 »

Tadek Płaczek Drogie,drodzy...proponuję bardziej skupić się na przestrzeganiu tzw.ZŁOTEJ PROPORCJI BTW...wyliczaniu poboru energii z proporcji BTW...ewentualnej pomocy tym,którzy jeszcze błądzą w wyliczaniu...i totalnej promocji ŻYWIENIA OPTYMALNEGO DR JANA KWAŚNIEWSKIEGO dla dobra nas wszystkich...i jak to powiedziano w filmie "Gladiator" ...cokolwiek wyjdzie z tych bram,trzymajmy się RAZEM...serdecznie Was wszystkich pozdrawiam-powodzenia SmileSmileSmile


-------------------------------------------
Anna Kazuba Drogi Tadeuszu, a czym my się tutaj zajmujemy? Znajdujące się tu na Grupie wpisy świadczą o tym, ile naszego codziennego zaangażowania i fachowości w nich jest.. Być może nie masz czasu, aby być z nami częściej, ale to, że my TU jesteśmy, to też nie wynika z nadmiaru wolnego czasu. Sama nazwa tej Grupy świadczy o tym, PO CO jesteśmy TUTAJ.
To długoletni Optymalny Marek Drewniak i rozpoczynający zaledwie ŻO Michał Matuszewski, widzieli potrzebę zadbania o to, aby Żywienie Optymalne funkcjonowało jako ŻYWIENIE OPTYMALNE zgodnie/!/ z wiedzą Doktora Jana Kwaśniewskiego. I śmiem powiedzieć, że przejęli w ten sposób, jedno z ważniejszych zadań statutowych naszego Stowarzyszenia.
--------------------


Anna Kazuba - Tadek Płaczek, zgadzam się z Tobą, że "...w kupie siła mości panowie...". Ale o jakiej sile możemy teraz mówić, kiedy prawie z dnia na dzień, liczba oddziałów w Polsce maleje i to wcale nie dlatego, że nie ma chętnych do działania! Powiem Tobie, że Optymalni telefonują do mnie z wielu regionów, aby pomóc im rewitalizować ruch optymalnych. Odsyłam wszystkich do OSO! Nie wiem, jak dalej ustalany jest wspólny harmonogram ich działań w tym temacie. Mam nadzieję, że każdy chętny do działania dostaje tę szansę!. Mam zapytania o szkolenia doradców ŻO, a także ludzie chcą płacić składki członkowskie, a nie ma kto ich zbierać ! O wielu sprawach się nasłucham i często, chociażby ze względu na położenie Szczecina, mogę w odpowiedzi mówić do rozmówców, że masz bliżej niż ja do Jaworzna, to jedź i się dowiedz!!!
Nie tylko informacje powinny być spójne, także działania - SPÓJNE I WSPÓLNE! I wtedy możemy mówić o PROMOWANIU RUCHU OPTYMALNYCH, ponieważ tylko wtedy będzie on ISTNIAŁ!!!
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70401


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #494 : 2016-02-04, 08:41:59 »

Bogdan Tkocz
20 godz.
Mowiliśmy o Żywieniu Optymalny I doktorze Kwaśniewskim ....jak zawsze.Pozdrawiam serdecznie



Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70401


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #495 : 2016-02-04, 08:44:55 »

A gdzie jest coś o "Człowieku z Północy"? Rolling Eyes
Widzę, że inni tak jak ja nie wiedzą co Prezes ma na myśli... Confused
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25510

pindżar ryskow wyszy


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #496 : 2016-02-04, 08:48:10 »

Pod komentarzem Matuszewskiego, ktory jest zaraz pod tym tekstem Tkocza. Moze rozwin niektore watki, bo sa zwiniete.
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70401


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #497 : 2016-02-04, 08:50:51 »

Dużo tego jest. Może Ty resztę wrzucisz? Ja zbyt dobrze nie poruszam się na FB... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70401


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #498 : 2016-02-10, 15:24:23 »

Optymalna dieta Optymalnych...  Cool

https://www.youtube.com/watch?v=ZQ3jIX_wKLs

Komentarze pod filmem na fb:

Anna Kazuba: Stowarzyszenie osiągnie w tym roku pełnoletność...
Po dziesięciu latach działalności było nas kilka tysięcy członków...
Jesteśmy nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami...
W najbardziej odległych zakątkach świata są ludzie, którzy WIEDZĄ...
 
Henryk Jagodziński: Jeżeli się już robi program w telewizji to niech mówi ktoś co ma o tym pojęcie,ja tu widzę auto promocję tych dwóch panów przyszłych posłów.Promują się przez stowarzyszenie.Osłem nie jestem.Dla mnie ten krótki film to porażka,jak się mówi to trzeba WIEDZIEĆ co się mówi i jak się mówi. Pozdrawiam.

Bogdan Tkocz: Nie będę tego komentował .... Czekamy na inne nagrania ...napewno lepsze....

Henryk Jagodziński:
Występujesz tu jako prezes stowarzyszenia,a nie jako Bogdan Tkocz.Niczego w życiu nie żałuję,ale jednego tak,że dałem Ci kredyt zaufania przed wyborami,ale to już było i nie wróci więcej.Pozdrawiam wszystkich optymalnych.

Bogdan Tkocz:
Ja występuję zawsze jako Prezes stowarzyszenia optymalnych,nawet wtedy gdy jest robiony z moją osobom wywiad np.w Fakcie ..

Henryk Jagodziński
: Prezes jako osoba ciekawe.

Anna Młotek:
Nie byłoby z tobą wywiadu w Fakcie, gdybyś nie był prezesem Bogdan Tkocz, więc chyba jasne, że występujesz, jako prezes  Smile
 
Bogdan Tkocz: Wywiad był z radnym ,potem poszło dalej...ale cuż: prasa czeka.....

Grażyna Borkowicz:
Proponuję zasponsorować prezesowi OSO z pieniędzy członkowskich przyspieszony kurs gramatyki języka polskiego w pakiecie z ŻO !!!

https://www.facebook.com/groups/634447236680866/?fref=ts
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #499 : 2016-02-10, 17:04:24 »

Ale Jarmołowicz twierdzi na dobrychdzieciach, że jest jakiś Nadprezes!  Shocked
Trzeba koniecznie ustalić, co to za Nadprezes i dokopać dziadowi! Wink  Laughing Laughing Laughing
Tylko bardzo proszę na mnie nie liczyć...  Cool
Zapisane
Strony: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 33 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.