forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 18:12:21

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660427 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  OSO - władze
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 33 Do dou Drukuj
Autor Wtek: OSO - władze  (Przeczytany 370332 razy)
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31022


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #500 : 2016-02-10, 17:23:15 »

Heniu, lepiej nic już nie pisz ,no chyba że się przyznasz do błędu, i przeprosisz jedną osobę . Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #501 : 2016-02-10, 20:42:11 »

Dobra, dobra, Panie Nadszyszkownik Kilkujadek  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Mirek
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #502 : 2016-02-13, 10:37:03 »

Był kiedyś taki jeden Wielki Nauczyciel.
Wymyślił nowy sposób funkcjonowania człowieka.
Nie stworzył żadnej organizacji. Tylko uczył.
Uczniów swoich uczył i ludzi uczył.
Jego "organizacja "bez organizacji"" nie miała struktur, finansowania, sprawozdań.
Minęły dwa tysiąclecia. Miliony ludzi żyją tak jak Wielki Nauczyciel postulował. Miliony próbują, bo ideę akceptują.
Wielu błądzi. Wielu szuka korzyści dla siebie.
Jest też jakaś struktura, nawet władze są i zaszczyty.
Jednak te struktury głównie szkodzą idei Wielkiego Nauczyciela.

Moim skromnym zdaniem OSO niech sobie jest, skoro już jest.
Ale nie tędy droga dla krzewienia idei Optymalnego Żywienia się.
Życie bezlitośnie obnażyło słabości "działaczy". Zamiana tych skompromitowanych, na innych, lepszych tylko obnaży słabości następnych.
(co nie znaczy, żeby krętaczy i nieudolnych działaczy pozostawić).
Mamy swojego Wielkiego Nauczyciela i jego ideę.
To Doktor Jan Kwaśniewski.
Zapisane
matuVet
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #503 : 2016-02-17, 00:51:10 »

Wklej Renia jeszcze te rozmowe pod tymi zdjeciami co Tkocz wkleil. Tam gdzie pisza o doktorze "persona non grata" i jak Tkocz przekonuje, ze to ktos inny jest ta "persona"

Ten co pisał o "persona non grata" to ja. Tkocz dalej brnie w zaparte i mówi że nikt z niczego nie rezygnował. Wszystkie jego wypowiedzi żywcem przypominają mi komunikaty I sekretarza - co mu zresztą przypomniałem.
Cytuj
Cytuj
Zapisane
matuVet
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #504 : 2016-02-17, 01:32:58 »

Wklej Renia jeszcze te rozmowe pod tymi zdjeciami co Tkocz wkleil. Tam gdzie pisza o doktorze "persona non grata" i jak Tkocz przekonuje, ze to ktos inny jest ta "persona"
Mówisz i masz - Może Renią nie jestem ale akurat tam na grupie bywam. Cała wypowiedź - trochę długa no ale cóż...

Michal Matuszewski o tym Doktorze co jest "persona non grata" i który zrzekł się członkostwa w stowarzyszeniu?

Aniela St http://dr-kwasniewski.pl/ O TYM!

Michal Matuszewski wiemy co to jest sarkazm?

Bogdan Tkocz Panie Michale Persona non grata to jest kto inny dla mojej osoby ,ale nie Człowiek z Północy! Ale kto to jest I dlaczego oto jest pytanie?


Anna Kazuba sarkasmos, sarkazein / "rozdzierać mięso jak psy" / - szyderstwo, złośliwa ironia, kpina

Anna Kazuba Aby nie było dwuznaczności i rozbieżności używanych przez nas słów, podałam wyżej ich encyklopedyczne określenie.
Prezesie, może nie muszę, ale zupełnie nie rozumiem określenia "Człowiek z Północy". Ponieważ wpisy nie są na priv. to znaczy, że mogą być czytane przez wszystkich Grupowiczów. A tu na grupie często mówimy o czytaniu ze zrozumieniem. Przyznam się, że ja NIE ROZUMIEM! Proszę więc o wyjaśnienie 
Odnośnie " ...persona non grata to jest kto inny dla mojej osoby...", uważam, że to jest już osobista sprawa. /...dla mojej osoby.../ .

Anna Kazuba Michal Matuszewski, czy zgodzisz się ze mną że na co dzień dużo serca i odpowiedzialności wkładamy w każde użyte tutaj słowo? I dlatego mamy chyba prawo oczekiwać, zwłaszcza od Prezesa, działań i języka, który powinien nas przede wszystkim łączyć a nie dzielić. To nie znaczy, że mamy wszyscy myśleć jednakowo. Różnorodność w kreatywności pozwoli na tworzenie DOBREJ i BARDZO DOBREJ jakości. 
I dlatego pytam, jakich komentarzy oczekiwał Prezes zamieszczając zdjęcia bez opisu? O czym więc miały one świadczyć?

Michal Matuszewski ależ oczywiście że się zgodzę. Mnie bardziej przeraża wychwalanie i powoływanie się na dorobek Dr Kwaśniewskiego przez stowarzyszenie od którego odciął się on sam i z którym nie chce mieć nic do czynienia.
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 3 luty o 15:10 · Edytowany

Anna Młotek Też nie rozumiem wymowy tych zdjęć, podobnie jak wypowiedzi prezesa, wszystko to jakieś tajemnicze jest 

Tadek Płaczek Drogie,drodzy...proponuję bardziej skupić się na przestrzeganiu tzw.ZŁOTEJ PROPORCJI BTW...wyliczaniu poboru energii z proporcji BTW...ewentualnej pomocy tym,którzy jeszcze błądzą w wyliczaniu...i totalnej promocji ŻYWIENIA OPTYMALNEGO DR JANA KWAŚNIEWSKIEGO dla dobra nas wszystkich...i jak to powiedziano w filmie "Gladiator" ...cokolwiek wyjdzie z tych bram,trzymajmy się RAZEM...serdecznie Was wszystkich pozdrawiam-powodzenia SmileSmileSmile

Michal Matuszewski Wiesz że Dr Kwaśniewski, jego rodzina, Marek Chyliński nie chcą mieć nic wspólnego ze stowarzyszeniem? Odali swoje legitymacje członkowskie bo to co teraz robi stowarzyszenie z "optymalnością" poza nazwa nie ma nic wspólnego?


Tadek Płaczek Michal Matuszewski Tak wiem ...i jest mi bardzo przykro z tego powodu. Żywieniem Optymalnym interesuję się od 1998 roku, skończę w tym roku 50 lat i jestem z tego co pamiętam świadkiem drugiego rozłamu OPTYMALNYCH jako całości. W czasach jak nie było internetu w kioskach RUCH-u oprócz miesięcznika OPTYMALNI,pojawił się "kontrujący"miesięcznik OPTYMALNIK...informacje były bardzo niespójne ...Wtedy bardzo się zniechęciłem ...od 5 lat jestem w 100 procentach na ŻO,schudłem w 3 lata 27 kg i bez omawiania szczegółów bardzo poprawił mi się stan zdrowia ...no to postanowiłem znowu zaangażować się w działalność na rzecz OPTYMALNOŚCI ,gdzie w dobie internetu jest to o wiele sprawniejsze.. a tu znowu rozłam....ale teraz jako osoba już trochę starsza zastanawiam się co możemy zrobić,żeby nie dzielić,tylko łączyć,budować godzić...i jednak szukać dróg porozumienia by móc TOTALNIE WYPROMOWAĆ RUCH OPTYMALNYCH bez względu na zadry i poglądy, bo myślę,że zdrowie jednak najważniejsze...a jak mówi stare porzekadło "...w kupie siła mości panowie..." tak tylko ...zastanawiam się ? Serdecznie pozdrawiam SmileSmileSmile

Marta Sajewicz ? No i znowu jest inspiracja! ? nie każdy musi się dowiedzieć jaka jest lista wrogów Doktora, komu nie ufać. Ale warto teraz wznieść się ponad to, dbać o kulturę w tej grupie, jak arystokraci, którzy unikają mówienia co im się nie podoba. Sporo hejterów i tu, tracąc argumenty, próbuje zarzucać niektórym wywyższanie się - dobrze by było załatwiać takie sprawy odpowiednio... W ogóle teraz opty zacznie mieć żniwa i będzie masa prób odbierania grupie patentu na "mądrość". Najlepszy sposób to obrażenie kogoś. Ale człowiek który jest już mądry nie obraża się bo panuje nad swoim życiem i zna swoją wartość a hejty spływają po nim jak po gęsi.

Anna Kazuba Drogi Tadeuszu, a czym my się tutaj zajmujemy? Znajdujące się tu na Grupie wpisy świadczą o tym, ile naszego codziennego zaangażowania i fachowości w nich jest.. Być może nie masz czasu, aby być z nami częściej, ale to, że my TU jesteśmy, to też nie wynika z nadmiaru wolnego czasu. Sama nazwa tej Grupy świadczy o tym, PO CO jesteśmy TUTAJ.
To długoletni Optymalny Marek Drewniak i rozpoczynający zaledwie ŻO Michał Matuszewski, widzieli potrzebę zadbania o to, aby Żywienie Optymalne funkcjonowało jako ŻYWIENIE OPTYMALNE zgodnie/!/ z wiedzą Doktora Jana Kwaśniewskiego. I śmiem powiedzieć, że przejęli w ten sposób, jedno z ważniejszych zadań statutowych naszego Stowarzyszenia.

Anna Młotek Pod tą wypowiedzią podpiszę się dwoma rękami, myślę, że ta grupa bardzo podobałaby się Doktorowi 

Anna Kazuba   Tadek Płaczek zgadzam się z Tobą, że "...w kupie siła mości panowie...". Ale o jakiej sile możemy teraz mówić, kiedy prawie z dnia na dzień, liczba oddziałów w Polsce maleje i to wcale nie dlatego, że nie ma chętnych do działania! Powiem Tobie, że Optymalni telefonują do mnie z wielu regionów, aby pomóc im rewitalizować ruch optymalnych. Odsyłam wszystkich do OSO! Nie wiem, jak dalej ustalany jest wspólny harmonogram ich działań w tym temacie. Mam nadzieję, że każdy chętny do działania dostaje tę szansę!. Mam zapytania o szkolenia doradców ŻO, a także ludzie chcą płacić składki członkowskie, a nie ma kto ich zbierać ! O wielu sprawach się nasłucham i często, chociażby ze względu na położenie Szczecina, mogę w odpowiedzi mówić do rozmówców, że masz bliżej niż ja do Jaworzna, to jedź i się dowiedz!!!
Nie tylko informacje powinny być spójne, także działania - SPÓJNE I WSPÓLNE! I wtedy możemy mówić o PROMOWANIU RUCHU OPTYMALNYCH, ponieważ tylko wtedy będzie on ISTNIAŁ!!!

Bogdan Tkocz https://youtu.be/ch1BLP0rInE

Марек Конопка - Для доктора Яна Квасневского

Bogdan Tkocz Onet ,Fakt,Fakt 24 Marek Konopka....

Michal Matuszewski jak bym siebie widział...
Zapisane
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #505 : 2016-02-21, 22:31:20 »

Czy ktoś wie kim jest Wojciech Kuder, człowiek który jak Rejtan broni prezesa Tkocza na fejsie, a w międzyczasie odradza stosowanie DO ludziom z grupą krwi "A" ?  Question Twierdzi, że jest optymalnym od wieków - zanim powstało OSO, on już był...Zastanawiam się nawet czy nie był on optymalny zanim urodził się dr Kwaśniewski.  Rolling Eyes
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #506 : 2016-02-22, 08:24:16 »

Moim zdaniem jakims psychopata
Zapisane

Work Buy Consume Die
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #507 : 2016-02-22, 11:33:39 »

Prezes twierdzi, że to wieloletni optymalny, super człowiek. A jedna z wypowiedzi tego supermana brzmiała, że nasz Doktor to też człowiek, wszystkiego nie wie i myli się w wielu kwestiach. Już wiem, dlaczego OSO jest szkodnikiem i dlaczego wszystko pod ich rządami się rozpada  Confused Grupy krwi, suplementy i polityka! Brak słów!  Confused
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #508 : 2016-02-22, 11:40:18 »

No to ten pan jest nieco zacofany, bo przeciez autor diet opartych o grupy krwi, Peter D'Adamo opublikowal pare lat temu Diete Genotypowa majaca byc rozwinieciem grup krwi, i w zwiazku z tym dieta grup krwi zostala odeslana na smietnik historii. Trzeba niezwlocznie poinformowac tego pana, bo moze przeoczyl te pozycje i tkwi w wielkim bledzie  Shocked Shocked
Zapisane

Work Buy Consume Die
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31022


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #509 : 2016-02-22, 11:53:00 »

Prezes twierdzi, że to wieloletni optymalny, super człowiek. A jedna z wypowiedzi tego supermana brzmiała, że nasz Doktor to też człowiek, wszystkiego nie wie i myli się w wielu kwestiach. Już wiem, dlaczego OSO jest szkodnikiem i dlaczego wszystko pod ich rządami się rozpada  Confused Grupy krwi, suplementy i polityka! Brak słów!  Confused
A to akurat też słyszałem , ale od wiceprezesa . Cool Co za zgodność była  Shocked
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #510 : 2016-02-22, 12:25:19 »

Dać trochę wolnej ręki...
To z tej wolności sobie zaszkodzą! Wink
Jak dzieci.  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #511 : 2016-02-22, 13:32:29 »

Ale o so cho?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #512 : 2016-02-22, 14:38:46 »

Pojęcia nie mam, ale przypuszczam, że mają jak zwykle pretensje... Wink  Laughing
I to nie do siebie!  Shocked  Sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #513 : 2016-02-22, 16:15:54 »

Prezes twierdzi, że to wieloletni optymalny, super człowiek. A jedna z wypowiedzi tego supermana brzmiała, że nasz Doktor to też człowiek, wszystkiego nie wie i myli się w wielu kwestiach. Już wiem, dlaczego OSO jest szkodnikiem i dlaczego wszystko pod ich rządami się rozpada  Confused Grupy krwi, suplementy i polityka! Brak słów!  Confused
A to akurat też słyszałem , ale od wiceprezesa . Cool Co za zgodność była  Shocked

Nie było tak. Prezes działał "po swojemu"...
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31022


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #514 : 2016-02-22, 16:27:45 »

Mylisz się  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #515 : 2016-02-22, 16:59:36 »

Byłam bliżej i wiem lepiej. Wszystko się wydało pół roku po Walnym na Zebraniu w Ciechocinku. Koniec, kropka.
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #516 : 2016-02-22, 18:24:37 »

Prezes twierdzi, że to wieloletni optymalny, super człowiek. A jedna z wypowiedzi tego supermana brzmiała, że nasz Doktor to też człowiek, wszystkiego nie wie i myli się w wielu kwestiach. Już wiem, dlaczego OSO jest szkodnikiem i dlaczego wszystko pod ich rządami się rozpada  Confused Grupy krwi, suplementy i polityka! Brak słów!  Confused
No faktycznie poczytalem go i dosc dziwnie to wyglada co on wygaduje, ze sa w ogole jakies Arkadie co lecza wg grup krwi  Shocked A wypowiedzi prezesa Tkocza to dla mnie jakies zagadki i ogolniki, nic z nich nie rozumiem.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #517 : 2016-02-22, 18:48:39 »

Prezes twierdzi, że to wieloletni optymalny, super człowiek. A jedna z wypowiedzi tego supermana brzmiała, że nasz Doktor to też człowiek, wszystkiego nie wie i myli się w wielu kwestiach. Już wiem, dlaczego OSO jest szkodnikiem i dlaczego wszystko pod ich rządami się rozpada  Confused Grupy krwi, suplementy i polityka! Brak słów!  Confused
No faktycznie poczytalem go i dosc dziwnie to wyglada co on wygaduje, ze sa w ogole jakies Arkadie co lecza wg grup krwi  Shocked A wypowiedzi prezesa Tkocza to dla mnie jakies zagadki i ogolniki, nic z nich nie rozumiem.

Byłoby trochę bardziej zrozumiałe (ale nie do końca) gdyby Mateusz- admin grupy nie wykasował wypowiedzi tego jak mu tam...Kudera, który w złym świetle stawiał Doktora i insynuował, że J.K. się myli i że jego ŻO potrzebuje korekty. Natomiast tego, co pisze Tkocz to nawet najstarsi Indianie nie rozumieją, on bredzi jak w malignie  Confused
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31022


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #518 : 2016-02-22, 18:52:58 »

Byłam bliżej i wiem lepiej. Wszystko się wydało pół roku po Walnym na Zebraniu w Ciechocinku. Koniec, kropka.
Czego Reniu byłaś bliżej ?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #519 : 2016-02-22, 18:54:09 »

Prezes twierdzi, że to wieloletni optymalny, super człowiek. A jedna z wypowiedzi tego supermana brzmiała, że nasz Doktor to też człowiek, wszystkiego nie wie i myli się w wielu kwestiach. Już wiem, dlaczego OSO jest szkodnikiem i dlaczego wszystko pod ich rządami się rozpada  Confused Grupy krwi, suplementy i polityka! Brak słów!  Confused
No faktycznie poczytalem go i dosc dziwnie to wyglada co on wygaduje, ze sa w ogole jakies Arkadie co lecza wg grup krwi  Shocked A wypowiedzi prezesa Tkocza to dla mnie jakies zagadki i ogolniki, nic z nich nie rozumiem.

Byłoby trochę bardziej zrozumiałe (ale nie do końca) gdyby Mateusz- admin grupy nie wykasował wypowiedzi tego jak mu tam...Kudera, który w złym świetle stawiał Doktora i insynuował, że J.K. się myli i że jego ŻO potrzebuje korekty...

Po to te "optymalne terapie" proponują... Rolling Eyes Niech sobie robią co chcą, ale to nie powinno być w "pakiecie" z DO. Nawet nazwa "optymalne" nie powinna być użyta.
Zapisane

Strony: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 33 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.32 sekund z 19 zapytaniami.