forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 01:59:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  OSO - władze
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 Do dou Drukuj
Autor Wtek: OSO - władze  (Przeczytany 370299 razy)
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #520 : 2016-02-22, 18:54:46 »

Kiedyś jak jeszcze forum działało na www.optymalni.org.pl , to pod autentycznego Wojtka podszył się jako "Wojciech Kuder" jeden taki...  Confused
Więc nie ma żadnej pewności, kto to jest na FB.  Cool
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #521 : 2016-02-22, 18:55:13 »

Prezes twierdzi, że to wieloletni optymalny, super człowiek. A jedna z wypowiedzi tego supermana brzmiała, że nasz Doktor to też człowiek, wszystkiego nie wie i myli się w wielu kwestiach. Już wiem, dlaczego OSO jest szkodnikiem i dlaczego wszystko pod ich rz±dami się rozpada  Confused Grupy krwi, suplementy i polityka! Brak słów!  Confused
No faktycznie poczytalem go i dosc dziwnie to wyglada co on wygaduje, ze sa w ogole jakies Arkadie co lecza wg grup krwi  Shocked A wypowiedzi prezesa Tkocza to dla mnie jakies zagadki i ogolniki, nic z nich nie rozumiem.

Byłoby trochę bardziej zrozumiałe (ale nie do końca) gdyby Mateusz- admin grupy nie wykasował wypowiedzi tego jak mu tam...Kudera, który w złym ¶wietle stawiał Doktora i insynuował, że J.K. się myli i że jego ŻO potrzebuje korekty. Natomiast tego, co pisze Tkocz to nawet najstarsi Indianie nie rozumiej±, on bredzi jak w malignie  Confused



Ano, też zgłupiałam jak się okazało że BT ma problem ze sformułowaniem zdania Confused  
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #522 : 2016-02-22, 18:56:23 »

Byłam bliżej i wiem lepiej. Wszystko się wydało pół roku po Walnym na Zebraniu w Ciechocinku. Koniec, kropka.
Czego Reniu byłaś bliżej ?

Zapoznania się z działalnością OSO (głównie Prezesa) i rozłamu w jego strukturach.
Ja skończyłam.
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #523 : 2016-02-22, 18:57:00 »

Prezes twierdzi, że to wieloletni optymalny, super człowiek. A jedna z wypowiedzi tego supermana brzmiała, że nasz Doktor to też człowiek, wszystkiego nie wie i myli się w wielu kwestiach. Już wiem, dlaczego OSO jest szkodnikiem i dlaczego wszystko pod ich rządami się rozpada  Confused Grupy krwi, suplementy i polityka! Brak słów!  Confused
No faktycznie poczytalem go i dosc dziwnie to wyglada co on wygaduje, ze sa w ogole jakies Arkadie co lecza wg grup krwi  Shocked A wypowiedzi prezesa Tkocza to dla mnie jakies zagadki i ogolniki, nic z nich nie rozumiem.

Byłoby trochę bardziej zrozumiałe (ale nie do końca) gdyby Mateusz- admin grupy nie wykasował wypowiedzi tego jak mu tam...Kudera, który w złym świetle stawiał Doktora i insynuował, że J.K. się myli i że jego ŻO potrzebuje korekty...

Po to te "optymalne terapie" proponują... Rolling Eyes Niech sobie robią co chcą, ale to nie powinno być w "pakiecie" z DO. Nawet nazwa "optymalne" nie powinna być użyta.


Otóż to.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #524 : 2016-02-22, 18:57:52 »

Ano, też zgłupiałam jak się okazało że BT ma problem ze sformułowaniem zdania Confused  

Może jakiego stresa przeżywał i ciężko zebrać myśli było? Rolling Eyes Wink
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #525 : 2016-02-22, 19:01:20 »

Ten stres to może wielkość grupy (prawie tysiąc osób), które chciałoby się mieć po swojej stronie?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #526 : 2016-02-22, 19:03:31 »

Tylu członków do rządzenia!  Shocked
To jest coś dla każdego karierowicza.  Cool Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30990


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #527 : 2016-02-22, 19:09:14 »

Tylu członków do rządzenia!  Shocked
To jest coś dla każdego karierowicza.  Cool Wink
Proste ,a jak ktoś takie gierki przewidział ,to działał na szkodę OSO  Shocked
Zapisane
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #528 : 2016-02-22, 19:15:03 »

Ten stres to może wielkość grupy (prawie tysiąc osób), które chciałoby się mieć po swojej stronie?

Ale się nie będzie miało...  Cool
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30990


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #529 : 2016-02-22, 19:16:39 »

Byłam bliżej i wiem lepiej. Wszystko się wydało pół roku po Walnym na Zebraniu w Ciechocinku. Koniec, kropka.
Czego Reniu byłaś bliżej ?

Zapoznania się z działalnością OSO (głównie Prezesa) i rozłamu w jego strukturach.
Ja skończyłam.
Na papierku  i zebraniach to zawsze wszystko jest ok . Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #530 : 2016-02-22, 19:19:01 »

Mylisz się.
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30990


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #531 : 2016-02-22, 19:29:42 »

Oczywiście ze tak ,bo byłem za blisko . Cool
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #532 : 2016-02-23, 12:36:26 »

Z FB:










Michal Matuszewski zaktualizował opis grupy.


16 luty o 23:08
..

"NAJLEPSZE SUPLE TO WŁASNE GARNKI"
 Klasyczna Dieta Optymalna. Opracowana przez Dr Jana Kwaśniewskiego, idąca zupełnie w odwrotnym kierunku niż obecnie propagowana dieta węglowodanowa. Dieta skuteczna przy przywracaniu zdrowia i leczeniu "nieuleczalnych" chorób i zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym. Dieta nie wymagająca żadnej suplementacji i zwalczana przez koncerny farmaceutyczne. Dlaczego "klasyczna"? Gdyż opiera się wyłącznie na wiedzy przekazywanej przez Dr. Kwaśniewskiego i stowarzyszenie optymalnych, bazuje na wywiadach i artykułach miesięcznika "optymalni" .











Lubię to!   Komentarz







Dorota Kupniewska i 8 innych użytkowników lubią to.
.
Komentarze





Bogdan Tkocz







Bogdan Tkocz Super!!.Gratuluję

Lubię to! · Odpowiedz · 17 luty o 00:20




Michal Matuszewski







Michal Matuszewski ups... zapomniałem wywalić stwierdzenia o stowarzyszeniu bo to już nieaktualne Emotikon grin

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 17 luty o 00:21



Michal Matuszewski







Michal Matuszewski Gdyby nie ten lajk to bym się nie zorientował Emotikon grin

Lubię to! · Odpowiedz · 17 luty o 00:21




Bogdan Tkocz







Bogdan Tkocz Przynajmiej przez przypadek napisał Pan prawdę.Ci co twierdzą inaczej niestety nie wiedzą co piszą.

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 17 luty o 00:24




Michal Matuszewski







Michal Matuszewski Buachacha Emotikon grin pisałem to ponad rok temu kiedy jeszcze nie miałem pojęcia o numerach OSO, OSBO czy jak tam to się zowie. Kiedy nie miałem pojęcia o tym że Dr Kwaśniewski zrezygnował z członkostwa Emotikon grin

Lubię to! · Odpowiedz · 17 luty o 00:32



Bogdan Tkocz







Bogdan Tkocz Dr,Kwaśniewski z niczego nie zrezygnował .Gdyby Pan był na konferencji w 2010 roku wiedziałby Pan że mam racje.Pozdrawiam płyniemy dalej...

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 17 luty o 00:44



Michal Matuszewski







Michal Matuszewski No i po co zaklinać rzeczywistość? Internet nie gubi dokumentów, można wszystko łatwo przywołać. To jak? Mało czytelne? Przecież tu jest czarno na białym, drukowanymi literami.



Zdjęcie użytkownika Michal Matuszewski.

Lubię to! · Odpowiedz · 6 · 17 luty o 01:05




Michal Matuszewski







Michal Matuszewski i jeszcze źródło http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=5126.280













OSO - władze

OSO - władze



forum.dr-kwasniewski.pl


Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 17 luty o 01:06



Bogdan Tkocz







Bogdan Tkocz Ten mail to podstawa manipulacji dla jednych osób .Jak się ma za dużo czasu ,to zamiast pomagać jedni zajmują się destrukcją ..Inni w tym samym czasie poświecajac nie tylko swòj czas , wykonują pracę na rzecz ŻO I dr.Jana Kwaśniewskiego .Dla przykładu powiem ,że iloś sprzedanych w OSO książek dr.Jana Kwaŝniewskiego jest duża .Wniosek ....trzeba umieć to ocenić na trzeźwo...W ciągu czterech miesiecy doprowadziliśmy do kilku poważnych promocji ŻO .My pracujemy I tyle .Statek płynie.Pozdrawiam

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 17 luty o 07:35





Henryk Jagodziński







Henryk Jagodziński Promocja własnej osoby przez B.Tkocza ma miejsce od samego początku,kiedy to został wybrany na Prezesa OSO.Zawsze twierdził,podejmując się tej funkcji,że zrezygnował nawet z prowadzenia własnej firmy,aby mieć czas na działalność statutową.Okazuje się,że jest to jedno wielkie oszustwo i kłamstwo.Jako radnego obowiązuje składanie oświadczenia majątkowego,a ono jest ogólnodostępne na stronie internetowej.

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 19 luty o 06:29





Henryk Jagodziński







Henryk Jagodziński http://bip.mikolowski.pl/upload/TkoczB_5ceacb.pdf Takie to jest " poświęcenie",a ilu jest członków Stowarzyszenia,tego to tak naprawdę nikt nie wie,a wiedzieć powinien Prezes i Zarząd Stowarzyszenia OSO.Było nas w latach świetności kilka tysięcy,a dzisiaj ilu,jak myślicie?Około trzystu,może trochę więcej,ale niewiele.Oczywiście mam na myśli tych co płacą składki,tak było jeszcze za mojej kadencji w Zarządzie OSO.Głównym celem statutowym Stowarzyszenia jest "popularyzowanie nowoczesnego,optymalnego modelu żywienia się ludzi,oraz upowszechnianie osiągnięć i efektów stosowania Żywienia Optymalnego,opracowanego przez lekarza medycyny JANA KWAŚNIEWSKIEGO.(statut paragraf 7 p.a)Zgodnie z paragrafem 12 Statutu Stowarzyszenia,członkostwo w Stowarzyszeniu ustaje na skutek: Dobrowolnego wystąpienia zgłoszonego pismem do ZG OSO.Za niepłacenie składek członkowskich co najmniej przez 6 miesięcy,lub z powodu nieuczestniczenia w pracach Stowarzyszenia przez okres przynajmniej 6 miesięcy.Jednak jestem przekonany,że Wiedza dr JANA KWAŚNIEWSKIEGO przetrwa.Polityczne"kariery"nie mogą jej zniszczyć,choć na razie niszczą.Te filmy i wywiady,z Prezesem w roli głównej,przedstawiają taki poziom,że na pewno nie są zachętą do podejmowania Żywienia Optymalnego.

Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 19 luty o 07:02




Bogdan Tkocz







Bogdan Tkocz Kończ Waść ,wstydu sobie oszczędź.Firma ktòrą stworzyłem od zera a zostawiłem dla ratowania stowarzyszenia I miesięcznika optymalni ma innny profil.Nie będę się zniżał do poziomu reprezentowanego powyżej ..Kto inny ocenia I ktoś inny poodejmuje decyzje kto prowadzi to stowarzyszenie. ....I miesięcznik na 6 +.Już od dawna nie kto inny jak optymalni psują ten ruch.Długo przed, jak prezesem została moja osoba. ...Firmy optymalne też upadły,dlaczego?

Lubię to! · Odpowiedz · 19 luty o 22:46 · Edytowany



Henryk Jagodziński







Henryk Jagodziński Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co? Także elektorat, też może się przydać i można nim manipulować na swój sposób.Ja i inni też zostaliśmy zmanipulowani.A co do " poziomu reprezentowanego powyżej",to należy się PODCIĄGAĆ,bo zniżać się to nie ma już do czego,niżej się nie da PREZESIE!

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · Wczoraj o 11:34

..



Bogdan Tkocz







Bogdan Tkocz Jestem tego samego zdania....

Lubię to! · Odpowiedz · 23 godz.




Michal Matuszewski







Michal Matuszewski Na polityka Pan nie chce iść? Zawsze odwróci kota ogonem i nikt go nie przekona że białe jest białe a czarne jest czarne. To nie mail tylko skan wstawiony przez Tomasza Kwaśniewskiego pisma jakie przesłał władzom OSBO i jest tam wyraźnie napisane kto rezygnuje i kiedy. Pan stosuje manipulacje licząc że ktoś nie skojarzy faktów - pismo jest datowane na rok 2015 a Pan pisze o spotkaniu z 2010....

Lubię to! · Odpowiedz · 4 · 19 luty o 11:59 · Edytowany




Aleksandra Odziemkowska







Aleksandra Odziemkowska Nie jestem w temacie o co ta cała dyskusja i kim jest jest Pan Bogdan ale powiem tylko jedno. Nie widuję tu Pana, nie widzę żadnych postów i rad z Pana strony i dopiero drugi raz czytam coś co Pan napisał i znów jest to temat stowarzyszenia, konferencji, książek itp. Przyznam szczerze, że bardziej wartościowe są dla mnie wypowiedzi osób, które codziennie bezinteresownie pomagają w tym miejscu innym ludziom, bronią klasycznej diety optymalnej a nawet samej osoby doktora w różnych grupach na FB i według mnie jest to najcięższa "praca" i brawa im za to a Pan odzywa się raz na "ruski rok" i to w tematach pobocznych a nie w sprawach doradztwa czy pomocy ludziom poszukującym informacji nt DO, którzy czasem błądzą i trzeba im pomóc, nakierować, wytłumaczyć a nie tylko sprzedać książkę, podać datę konferencji lub adres stowarzyszenia  Pozdrawiam

Lubię to! · Odpowiedz · 5 · 19 luty o 08:03




Michal Matuszewski







Michal Matuszewski Aleksandra - jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o... ? Poza tym chodzi o to że Dr Kwaśniewski z rodziną, Marek Chyliński zrezygnowali z członkostwa w stowarzyszeniu optymalnych zarządzanych przez p. Tkocza (mimo że on twierdzi inaczej ale dowód mu przedstawiłem ). Chodzi też o to że pod rządami tego pana stowarzyszenie "zwija" się w terenie o czym pisała Pani Grażyna. OSO czyli okręgowe stowarzyszenia zamykają swoją działalność. Pan Tkocz jak to ktoś słusznie napisał wykorzystuje swoją pozycję do promowania swojej osoby. W jakim celu? Nie mam pojęcia Emotikon grin Kiedyś Marek Drewniak pięknie to opisał no ale teraz Marek się zbiesił (bo zamknęliśmy grupę) i nie chce mieć z grupą nic wspólnego - a szkoda.

Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 19 luty o 11:17





Aleksandra Odziemkowska







Aleksandra Odziemkowska No i wszystko jasne! Domyślałam się, ale nie lubię oceniać po 1 poście tym bardziej że komunikacja online potrafi być myląca. Jedno co widzę to brak wspólnego, nadrzędne celu jakim powinna być pomoc ludziom w poznaniu, zrozumieniu, wprowadzeniu i przestrzeganiu diety optymalnej. Narzędzia mogą być różne bo przecież mamy XXI wiek więc social media i tego grupy również. Sama jestem z zawodu marketingowcem i powiem jedno - ludzie poza reklamami, gazetami i konferencjami, które brzmią mniej lub bardziej dumnie i wiarygidnie, chcą po prostu rozmów z drugim człowiekiem bo taka jest nasza natura. Na żywo jest to coraz trudniejsze z racji życia jakie prowadzimy i to też wpływa na mniejszy udział organizacji, stowarzyszeń, klubów itp. Tworzą się grupy wirtualne takie jak ta. Tym bardziej ubolewam nad odejściem Marka ponieważ cenię sobie jego wiedzę i doświadczenie. Szkoda, że inne wartości są dla niego ważniejsze niż obecność tutaj i pomoc ludziom, którzy chcą być optymalni a po prostu krępuje ich pisanie o swoich kłopotach zdrowotnych niejako na forum publicznym. Mam nadzieję, że decyzja o zamknięciu grupy ale nie na nowych ludzi a na "podglądaczy" była dobrą decyzją i że statystyki to potwierdzą i Marek wróci do nas

Lubię to! · Odpowiedz · 4 · 19 luty o 11:36 · Edytowany





Michal Matuszewski







Michal Matuszewski Jak na razie statystyki są obiecujące Emotikon smile a zwłaszcza ilość nowych postów, lajków, komentarzy ect.

Lubię to! · Odpowiedz · 3 · 19 luty o 11:43



Marta Sajewicz







Marta Sajewicz Michal Matuszewski a jak to dodaje skrzydeł 🐣🐣🐣 tak sobie myśle, że z okazji 1000 można ogłosić konkurs. Szukam konkursowych pytań z wiedzy zawartej w tekstach Doktora

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 19 luty o 13:21







Anna Młotek







Anna Młotek Bogdan Tkocz faktycznie płyniecie dalej... Czuję, że powtórzy się historia Titanica, jak tak dalej pójdzie.

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 19 luty o 12:08



Bogdan Tkocz







Bogdan Tkocz Panie Michale radny PIS załatwia spotkanie ZESPOŁU PARLAMENTARNEGO z PO to patrzy na swoją promocję ! ... Niech paňstwo nie wierzą tylko myśą .Pan dr. JAN KWAŚNIEWSKI SIĘ DO TEJ PRACY NIE USTOSUNKUJE .Niech mi paňstwo wierzą .Resztę wypowiedzi znajdą paňstwo w miesięczniku Optymalni ,bo odniosę się do ròźnych ......Szkoda mi na to czsu .Pozdrawiam Bogdan Tkocz

Lubię to! · Odpowiedz · 19 luty o 16:29 · Edytowany




Anna Kazuba







Anna Kazuba Bogdan, trochę konsekwencji - raz nam zalecasz myślenie ale już w innym przypadku "...niech mi państwo wierzą...". Emotikon smile

Lubię to! · Odpowiedz · 3 · 19 luty o 17:42


Michal Matuszewski







Michal Matuszewski Emotikon grin Emotikon grin Bo Ci I sekretarze tak mają że nic nie pamiętają co zalecają Emotikon grin Emotikon grin

Lubię to! · Odpowiedz · 19 luty o 19:53



Michal Matuszewski







Michal Matuszewski Tu nie chodzi o ustosunkowanie się Dr Jana Kwaśniewskiego tylko jego rezygnację z członkostwa w OSO. Tak ciężko zrozumieć? Pismo jest ewidentne. Poza tym mieszanie optymalności z polityką śmierdzi na kilometr

Lubię to! · Odpowiedz · 3 · 19 luty o 16:32 · Edytowany




Grażyna Borkowicz







Grażyna Borkowicz Śmierdzi dla tych którzy są z boku .Ci którzy w tym tkwią smrodu nie czują tylko ciepełko.

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 19 luty o 17:54



Bogdan Tkocz







Bogdan Tkocz T.K też?

Lubię to! · Odpowiedz · 19 luty o 17:55




Bogdan Tkocz







Bogdan Tkocz Jak się szukało poparcia w PSL to było dobrze.......To by Dofinansowaň w Słupcy nie było.Obłuda ....obłuda .

Lubię to! · Odpowiedz · 19 luty o 17:58





Anna Kazuba







Anna Kazuba Bogdan, czy Grażyna szukała poparcia dla siebie, czy też nawet swojego oddziału? O ile mi wiadomo, to OSO było bardzo usatysfakcjonowane doposażeniem. Czy się mylę?

Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 19 luty o 20:19



Bogdan Tkocz







Bogdan Tkocz Trzeba zadać sobie pytanie ,było poparcie czy też nie? Mali ludzie myślą ,że głőwnym motywem jest własne dobro ,ale to mali ludzie..przynajmiej nie przeszkadzają .Strasznie się cieszę .To co piszą na forum to śmiesznosč ...moderowane przez syna Wielkiego Człowieka.

Lubię to! · Odpowiedz · 14 godz.









Achim Wiesia Franik







Achim Wiesia Franik Wyglada na to, ze najlatwiej krytykowac! Jezeli jestescie madrzejsi i lepsi to zabierajcie sie do roboty!

Lubię to! · Odpowiedz · 19 luty o 18:56



Anna Kazuba







Anna Kazuba Achim Wiesia Franik, a może ZABIERAJMY SIĘ DO ROBOTY, a nie zabierajcie się Emotikon smile

Lubię to! · Odpowiedz · 5 · 19 luty o 20:21



Michal Matuszewski







Michal Matuszewski I wyszło szydło z worka - chodzi o politykę jak zawsze Emotikon grin To bardzo "optymalne" Emotikon grin

Lubię to! · Odpowiedz · 19 luty o 19:51




Bogdan Tkocz







Bogdan Tkocz Takie ustalenia były dawno temu .Kandydatem pierwszym na posła optymalnego był ....Pan Tomasz Kwaśniewski I basta....ustalenia były takie o ktőrych nikt nie wie ,ale były.Prezes Tkocz nie da sobą manipulować I w tym rzecz.Powstało kilka fajnych I prężnych oddziałòw a kilka zakończyło swą działalnośč np. czternaście osőb tak zdecydowało nie sto ...

Lubię to! · Odpowiedz · 19 luty o 20:00



Aleksandra Odziemkowska







Aleksandra Odziemkowska Ale bagno!!! 😕

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 19 luty o 20:11


Bogdan Tkocz







Bogdan Tkocz Bagno ,które fundują sobie optymlni ....Wszyscy co chcą coś zrobić są krytykowani ...najczęściej przez tych co nic nie robią lub patrzą własną kategorią ...

Lubię to! · Odpowiedz · 19 luty o 20:17




Aleksandra Odziemkowska







Aleksandra Odziemkowska Bogdan a Ty uważasz że tutaj nikt nic nie robi? Jeśli tak to jesteś w ogromnym błędzie bo wiele osób stąd bardziej mi i innym ludziom pomogło niż chociażby Ty. Szanuj proszę to co tu się dzieje bo to równie ważna część propagowania wiedzy doktora, jak to co Ty sam robisz... Amen

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 19 luty o 20:55




Bogdan Tkocz







Bogdan Tkocz Pani Aleksandro daleki jestem od takich stwierdzeń ,ale są osoby które manipulują I to tych osób to dotyczy.Pozdrawiam

Lubię to! · Odpowiedz · 19 luty o 21:02




Michal Matuszewski







Michal Matuszewski Aleksandra problem w tym że to stowarzyszenie nie ma już prawie nic wspólnego z nauką Dr Kwaśniewskiego. Ostatnio "przegłosowali" sobie w Ustroniu jedynie przy sprzeciwie Marek Drewniak stosowanie suplementów Emotikon grin Bo "trzeba". Doktor i jego rodzina przestali pisać do optymalnika i przestali firmować go swoim nazwiskiem. No ale oni dalej płyną... Widzisz to? Mnipulacja, insynuacja, przekręcanie. Brakuje tylko służb, teczek i mamy typowe polityczne bagno Emotikon grin

Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 19 luty o 21:04




Aleksandra Odziemkowska







Aleksandra Odziemkowska Teraz wszystko jest dla mnie dużo jaśniejsze i wiele tłumaczy. Nie wiem jak było kiedyś i jak wygląda od strony prawnej kwestia używania nazwy "dieta optymalna" ale w tej chwili faktycznie miesięcznik i tym samym stowarzyszenie promuje nie tylko dietę optymalną ale też inne diety wysokotłuszczowe, w tym LCHF. Jeśli nie ma zamkniętej definicji diety optymalnej i zastrzeżonej nazwy to niestety będą się w niej mieścić diety LCHF, ketogeniczne, anaboliczne i nie wiem co tam jeszcze jest i będzie. Ja sama jak wiecie nie jestem w 100% optymalna bo sięgam po kokosy (choć coraz rzadziej i już nie olej). Myślę, że tym bardziej ta grupa powinna być zamknięta z jasnym regulaminem, gdzie będą zapisy jaki model diety optymalnej jest tu propagowany i co nie jest akceptowalne i wtedy wszystko będzie jasne. A skoro doszło do rozłamu na najwyższych stołkach środowiska optymalnego to już nic z tym nie zrobimy i trzeba się z tym pogodzić że są 2 a może i więcej odmian tej diety a ta tutaj omawiana niech będzie nazywana "Klasyczną dietą optymalną" jak w nazwie grupy.

Lubię to! · Odpowiedz · 6 · 19 luty o 21:23




Marta Sajewicz







Marta Sajewicz a mnie od początku dziwiło istnienie organizacji, stowarzyszeń wokół tej Diety. Bo niby żeby ją propagować trzeba utworzyć ugrupowanie. Nie dziwi mnie że one nie zdały egzaminu. Sama interesując się dietą nigdy nie interesowałam się byciem w tych bractwach. One miały ciężko bo zaczynały bez internetu. Teraz mogą się odrodzić, powstać nowe dzięki internetowi Emotikon smile Bo teraz np dzięki fb można wpadać do stowarzyszenia co chwila i co chwila promować dietę Emotikon smile po co te nadęte formy... to nie uchroni przed złymi mitami, nie pomoże wskzywać palcem ludziom błędów. Wogóle nie rozumiem, jak można było, zamiast wykrywać ludziom błędy w diecie, zgodzić się na suple... Tutaj wiele razy udowodnilismy, że za czyjąś drobną dolegliwością na tej Diecie zawsze stał poważny błąd a nie rzekome niedobory czy brak ulepszaczy. Istnienie naszego pogotowia interwencyjnego pomaga obalać mity, że tu jest za tłusto, że za mało warzyw, albo że można przytyć...

Lubię to! · Odpowiedz · 6 · 22 godz.


Zofia Kowalska







Zofia Kowalska W czasach przed internetowych organizacja Optymalnych była bardzo potrzebna. Teraz nie ma sensu.

Lubię to! · Odpowiedz · 3 godz.



Marta Sajewicz







Marta Sajewicz Poniekąd ma, chociaż gdy Doktor i Toan w nich nie są to ile wart jest certyfikat doradcy ŻO, gdyby ktoś z nas chciał? Taki kurs na doradcę to dopiero okazja na poukładanie swojej wiedzy... Niestety chyba to bez sensu

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 2 godz.





Zofia Kowalska







Zofia Kowalska Nie należę do OSO i też mam pełny dostęp do wiedzy Dr Jana Kwaśniewskiego.

Lubię to! · Odpowiedz ·
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #533 : 2016-02-23, 13:33:26 »

Czy Stowarzyszenie OSO jest potrzebne w dobie powszechnego korzystania z Internetu?
Może niekoniecznie Stowarzyszenie, ale samo Biuro tak. Chociażby w celu ułatwienia zakupu książek Dra Kwaśniewskiego.
Nie wiem nawet czy one są ogólnodostępne w tradycyjnych księgarniach i/lub sklepach internetowych... Rolling Eyes
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #534 : 2016-02-23, 13:42:14 »

Nie rozumiem, Doktor i Tomasz sie wypisali z OSO a ono ma dalej wylacznosc na sprzedaz ksiazek czy jak? W ogole wlasnosc nazwy jest czyja? Troche nie rozumiem sytuacji, bo wyglada na to, ze prezes moze sobie robic co chce i go niewiele obchodzi, ze autor i pomyslodawca sie wypisal z imprezy.
Zapisane

Work Buy Consume Die
matuVet
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #535 : 2016-02-23, 20:47:32 »

Tylu członków do rządzenia!  Shocked
To jest coś dla każdego karierowicza.  Cool Wink
Spokojnie - dopóki ja tam mam coś do powiedzenia to może pomarzyć. Jak na razie nie ma tam łatwego życia Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30990


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #536 : 2016-02-23, 20:49:47 »

A masz ? Shocked
Zapisane
matuVet
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #537 : 2016-02-23, 20:59:11 »

Byłoby trochę bardziej zrozumiałe (ale nie do końca) gdyby Michał- admin grupy nie wykasował wypowiedzi tego jak mu tam...Kudera,
A bo mnie wnerwił....
Zapisane
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #538 : 2016-02-23, 21:01:48 »

Byłoby trochę bardziej zrozumiałe (ale nie do końca) gdyby Michał- admin grupy nie wykasował wypowiedzi tego jak mu tam...Kudera,
A bo mnie wnerwił....

Od razu wiedziałam, że to ty Michał!  Very Happy
Zapisane

Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #539 : 2016-02-23, 21:05:11 »

Spytam od razu: Dostałeś od tego gościa wiadomość na priv z pretensjami, że zachowujemy się jak Stalin i Dżichadyści? Bo ja dostałam!  Wink
Zapisane

Strony: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.34 sekund z 19 zapytaniami.