forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 05:09:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  OSO - władze
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 33 Do dou Drukuj
Autor Wtek: OSO - władze  (Przeczytany 370305 razy)
MariuszM
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #200 : 2015-03-15, 20:31:49 »

Swietych nie biora,za kare zyja wiecznie Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #201 : 2015-03-15, 20:33:58 »

 Shocked i co teraz wybrać... Rolling Eyes
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #202 : 2015-03-15, 20:42:04 »

Ja wim, a Ty cytujac klasykw wiem ale nie powiem bo jeszcze sie dowiem,ze nic nie wiem Very Happy Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #203 : 2015-03-15, 21:30:05 »

...dziadek wiedział, nie powiedział, a za karę w koszu siedział... Confused
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #204 : 2015-03-15, 21:34:49 »

Kobieto (za)koncz i wstydu sobie oszczedz. Jest takie brutalne powiedzonko nie dla psa kielbasa,a manna nie leci z nieba na pustyni!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #205 : 2015-03-15, 21:37:22 »

Czego niby mam się wstydzić?
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #206 : 2015-03-15, 21:48:51 »

pas
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #207 : 2015-03-16, 07:56:38 »

Bo Reni trzeba palcem pokazać, a i tak na paznokciu wskazującym się skupi... Wink
I to jest bardzo dobra cecha... Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #208 : 2015-03-16, 08:02:12 »

Ogólnikami można rzucać, jak piaskiem w oczy...  Rolling Eyes
W żartach można pisać, jak się chce (byle bez obrażania), ale w poważnych sprawach wypowiada się poważnie, precyzyjnie albo wcale.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #209 : 2015-03-16, 08:03:45 »

...za rebusami też nie przepadam... Cool zawsze może być wiele interpretacji i jeszcze niekoniecznie prawdziwych... Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #210 : 2015-03-16, 08:05:42 »

O! Shocked
Renia zaczyna cytować Tkocza! Laughing
Będzie coraz ciekawiej i zabawniej... Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #211 : 2015-03-16, 08:09:14 »

Nikogo nie cytuję. Nie zmyślaj.
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #212 : 2015-03-16, 08:10:58 »

Reniu, nie ma się czego wstydzić... Wink
Musicie się konsolidować w tej dobrej władzy... Very Happy
To zrozumiałe! Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #213 : 2015-03-16, 08:26:34 »

Tomasz, jeśli masz do kogoś konkretnego pretensje, to zwróć się bezpośrednio do tej osoby (telefon, e-mail, spotkanie), a nie rzucaj błotem na swoim Forum. Siejesz burzę tutaj i to jest nie nas miejscu. Większość osób to czytających i tak nie wie o co chodzi. Brzydkie to jest i ja w tym udziału nie chcę brać.
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #214 : 2015-03-16, 08:34:29 »

Bardzo źle z tobą Reniu, skoro już wiesz jak Tkocz, co wypada, a co nie wypada mówić, czy pisać mnie.
Postawiliście mnie w bardzo przykrej sytuacji, bo z jednej strony nie chcę szkodzić Stowarzyszeniu, a z drugiej krzywdzić dobrą władzę. A tego pogodzić się nie da.
Dlatego postanowiłem sobie jedynie popatrzeć i komentować z humorem.
Wytyczne wydam, gdy przyjdzie pora. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #215 : 2015-03-16, 09:09:31 »

Moi koochani panowie! Very Happy
... W kasptle byście sobie pograli. Laughing Wink Laughing

Przecież Jędruś(do dziś zdumiony nie takim obrotem spraw, jak się tego spodziewał Wink) Nam, Wam i z pewnością mnie to cacko wyśpiewał. Laughing ałał
https://www.youtube.com/watch?v=iF3mgPUTDoo  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #216 : 2015-03-17, 17:58:06 »

 Very Happy
Samo przypełzło. O! Wink Mr. Green
https://www.youtube.com/watch?v=XM2FSf5IQa8

Dot. kapsli. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #217 : 2015-03-29, 09:35:11 »

Na Mańka odwagę Borycka jednak nie może liczyć, więc sam sobie wkleję, aby nie przepadło, jakby nigdy nie zostało napisane:

Ewa Borycka-Wypukoł Ad.vocem cyt. z TK: "I jeszcze dla kompletnej jasności dodam, że nie widzę żadnej możliwości dalszej współpracy z Bogdanem Tkoczem, Małgorzatą Jany i Ewą Borycką, albowiem nie okazali należytego szacunku Mojemu Tacie. I tyle..."  Pan Tomasz Kwaśniewski...Zobacz więcejEwa Borycka-Wypukoł Ad.vocem cyt. z TK: "I jeszcze dla kompletnej jasności dodam, że nie widzę żadnej możliwości dalszej współpracy z Bogdanem Tkoczem, Małgorzatą Jany i Ewą Borycką, albowiem nie okazali należytego szacunku Mojemu Tacie. I tyle..."  Pan Tomasz Kwaśniewski ma szczęście. Właśnie przez wzgląd na jego Ojca, z którym miałam przyjemność niejednokrotnie rozmawiać na przeróżne tematy, również pozasłużbowe, i którego darzę estymą godną ludzi Jego pokroju, nie uczynię nic poza tym, że zaprzeczę. Ale tylko ten jeden raz. Jeśli Pan Tomasz będzie dalej tworzył grunt do spekulacji, co właśnie czyni, podając publicznie domniemanie dopuszczenia się przeze mnie czynów, za które sama bym się wstydziła, podejmę kroki prawne i będę się domagać sprostowania i przeprosin. Natomiast nie będę w internecie – w geście obrony czy też rewanżu - przekazywać mojej wiedzy na tematy związane z osobą, działalnością w OSBO/OSO czy działalnością gospodarczą związaną z „branżą optymalną” pana Tomasza Kwaśniewskiego, bo po części czuję się do tego zobowiązana przez tajemnicę służbową, a po części starannym wychowaniem, które miałam szczęście odebrać. I dlatego np. nie skorzystam z informacji od samego pana Tomasza, dotyczących jego Ojca, które rzuciłyby całkiem inne światło na wypowiedzi samego TK i wzmiankowany temat dotyczący tzw. „braku szacunku”. Dlaczego? Bo pan Tomasz uczynił to w poufnej rozmowie, być może pod wpływem chwili, po mojej osobistej tragedii. Tak, przeżywanie takiej tragedii zmienia ludzi, dlatego po ludzku współczuję mu. Ale też dzieci Wielkich Ludzi zawodzą czasem jako ludzie… Bywa. Pan Tomasz doskonale zdaje sobie sprawę, że tego typu „brud” trudno oczyścić, szczególnie w internecie. Jednak mój Ojciec zdołał zaszczepić we mnie i ugruntować siłę, która pozwala mi spokojnie być ponad to, co usiłuje insynuować Tomasz Kwaśniewski. Jeżeli ludzie mu uwierzą? Trudno. „Wiedza” nie „wiara” – to właśnie do takiego działania poznawczego mobilizował ludzi dr Kwaśniewski… I tylko na opinii takich ludzi mi zależy. AMEN. PS. Proszę p. Mariusza Musiała, by uprzejmie wkleił ten tekst na forum dr-kwasniewski.pl w miejscu a’propos. Pan Tomasz Kwaśniewski sukcesywnie usuwa/blokuje stamtąd użytkowników „nieprawomyślnych”, czyli prezentujących inny punkt widzenia niż on sam, więc nie mam szans na poinformowanie tamtejszych forumowiczów o moim stanowisku w ww.sprawie. Panie Mariuszu - może być jako cytat. Liczę na Pana odwagę

Mam nadzieję, że te kłamliwe wypociny Boryckiej będą znane szerokim kręgom Członków Stowarzyszenia i to przed Walnym.
Łatwiej im będzie zrozumieć ... Very Happy

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #218 : 2015-03-29, 09:36:48 »

A jeszcze zapomniałem dopisać, że oczywiście empatycznie strasznie mi żal Pani Boryckiej-Wypukoł i przebaczam jej szczerze z całego serca to publiczne "obrzucenie mnie błotem", jak i całej dobrej władzy za podłość w stosunku do mnie i Doktora Kwaśniewskiego, ale Dieta Optymalna nie przebacza. I nic na to nie poradzę. Confused
"I tyle". Cool Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: OSO - władze
« Odpowiedz #219 : 2015-03-29, 09:37:20 »

 Cool
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 33 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 20 zapytaniami.