forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 08:18:18

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659796 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną  (Przeczytany 106238 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #60 : 2014-11-11, 12:13:19 »

Oczywiście i tak nie klikam w nie, bo Twoje poglądy nt. ŻO są mi dobrze znane z lektury forum DD. Na dodatek jeszcze udajesz, że ktoś się pod Ciebie podszywa. No litości. Pod Ciebie? No daj spokój. To cały Ty w postach tam.
Widze sprzecznosc, brak logiki. Skad mozesz wiedziec, ze to caly on jezeli nie klikasz w te linki? Wrozbita jaki? Wink Ergo: klamiesz (nie pierwszy raz zreszta) Wink

W ogole to widze Drapek, ze jednak za mna tesknisz, bo jak ulegam twoim prosbom, zeby nie wchodzic w interakcje, bo ona dla ciebie jak kontakt z zulem, to co jakis czas jednak szukasz zaczepki i widze wyraznie, ze brakuje ci tego obcowania z nizinami w postaci mnie Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #61 : 2014-11-11, 12:25:03 »

Pewnie jak zwykle niczego nie zrozumiałeś, ograniczonyś, sorry Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #62 : 2014-11-11, 12:29:58 »

Drapek cierpi na chroniczny bol dupy, sadze, ze zwiazany z tym, ze nie moze wyciagnac z niej tego kija od szczotki, ktory polknal dawno temu.

Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #63 : 2014-11-11, 12:33:15 »

W końcu to Drapieżca, który nie jest na diecie mięsożernej Wink
Musi mieć kręgosłup!
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #64 : 2014-11-11, 21:21:18 »

W ogole to widze Drapek, ze jednak za mna tesknisz

Jak dziecko za pedofilem.

Cytuj
bo jak ulegam twoim prosbom, zeby nie wchodzic w interakcje

Już byś się tak nie ośmieszał, trollu. Mimo tego, że od pewnego czasu przeglądam forum jedynie pod kątem postów admina, i tym samym nie oglądam już tak często Twoich wypocin (oszczędzając kupę czasu), to i tak zdarzy się, że trafię - po wejściu w jakiś wątek z postami admina - na twe zaczepki słowne skierowaną do mnie. Na szczęście (również Twoje) na twe posty spłodzone kilka dni temu, nie chce mi się już odpisywać.

Jesteś jak wrzód na dupie, jak mastka na prąciu o poranku, czy jak śpioch w oku po przespanej nocy. Niechciany, lecz powracający. W większości ignorowany, tak przeze mnie, jak i przez osoby z forum DD, lecz to cię nie zniechęca i nie zmienia twej trollowej natury.

A mnie niemiłe w obcowaniu są od zawsze osobowości cechujące się parasympatyczną przewagą układu wegetatywnego. Z ludźmi obrosłymi w tłuszcz nigdy się nie dogadywałem, oglądać też ich nie lubiłem. Tacy ludzie, jak słusznie zauważył Doktor, mają najbardziej patologiczną czynność umysłu, i ona często pozostaje nawet po odejściu od korytkowej diety.

Dużo przyjemniej za to obcuje mi się ze szczupłymi wegetarianami, których w teorii cechuje sympatyczna przewaga układu wegetatywnego i heksozowe szlaki. ;3 Od korytkowców stronię. :-| Tak więc - odsuń się w końcu ode mnie, możliwie jak najdalej. Sad
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #65 : 2014-11-11, 21:53:28 »

Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #66 : 2014-11-11, 23:18:41 »

Koniecznie "suitable for vegetarian liniment"  Wink
Zapisane
nowy
Go


Email
Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #67 : 2014-11-15, 21:07:41 »

[quote authety,or=anakin link=topic=5149.msg333609#msg333609 date=1415529930]
A u Ciebie widzę bez zmian, jeśli idzie o kulturę słowa i wychowanie. Jak zwykle nie mogłeś obejść się bez jakiejś inwektywy. Cecha charakterystyczna dla osobnika z nizin społecznych, dorastającego wśród patologicznego środowiska na warszawskiej Pradze. Trzeba się z tym pogodzić. I unikać Cię jak ognia, bowiem kto z kim przystaje, ten sam często takim samym obelżywym chamem się staje. Wink
Cytuj
Niestety, jest tu kilku takich, co obniżają poziom dyskusji
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #68 : 2014-11-25, 19:58:15 »

To jest zrozumiałe, że moi silnoręcy Koledzy nie przebierają zbytnio w środkach, znaczy w formach wyrazu. Treść jest przyzwoita i bez podtekstów, drugich den(DD).
Oni po prostu tacy są, Ci silnoręcy.

Ostatnio troszkę mnie ubyło na tym zacnym Forum, niemniej jednak, Anakin- mój młodszy Kolego, zauważę, że należy Ci się kolejna pochwała(pozostałym Kolegom, biorącym aktywny udział przy omawianiu Twojego spostrzeżenia, też). W głównej mierze dotyczy ona Twojej "ciekawości poznawczej" i bez wątpienia potrzeby kontynuacji wartościowej pracy mojego Przyjaciela(lecz nie w kwestii badań naukowych, czy medycznych, czy też przepisywania tego co już zostało napisane), nieobliczalnie wysokiej wartości, gdy za punk odniesienia weźmiemy "wartość biologiczną człowieka", a Lacha- jako pierwowzoru, w szczególności.
To koniec pochwał, ponieważ Twoje tytułowe stwierdzenie opiera się na błędnych założeniach, co też, w swej uczciwości, samodzielnie zauważyłeś.
  Po pierwsze: w odniesieniu do zwierząt, które ludzie pozbawiają życia, uogólniłeś znaczenie słowa "mord". W zasadzie każda śmierć, której nie można biologicznie uzasadnić jest mordem(niby sentencja, jako przykład: "zjadasz, albo będziesz zjadany" to oczywisty idiotyzm, pozbawiony logiki- całkowicie, ponieważ właśnie tym sposobem twórca tego powiedzenia zamierzył w sposób skalkulowany- przy braku właściwej czynności umysłu- usprawiedliwić ów, użyty przez Ciebie "mord" i to w znacznie szerszym już znaczeniu). ...
  Po drugie: dojenie zwierząt to forma pasożytnictwa, a darowanie ofiarom wolności, po to, aby "godnie" umarły, jest przejawem hipokryzji. ... Jaką wartość biologiczną posiada pasterz uprawiający zawodowo pasożytnictwo, dla Lacha- gówno jest wart, znaczy niewiele, gdy sobie o kulturze słowa znienacka przypomnę.
  Po trzecie i najistotniejsze: Twoje myśli, wyrażane w kolejnych postach, nadal ukierunkowane są w stroną eksterminacji. Nie patrząc Ci w talerz uważam, że kontynuujesz na sobie eksperyment pod tytułem "Praktyczne zastosowanie formuły '<30g' wśród kandydatów na Kapłanów". Bezwiednie ograniczając Siebie, a w zasadzie głodząc, uznajesz za zasadne takie rozwiązania, które prowadzą do wyniszczenia. Pozornie tylko troszczysz się o zwierzęta i ich przyszłość na tej planecie. W rzeczywistości, krzywdząc siebie przede wszystkim, generujesz destruktywne pomysły.
Po czwarte, ... "po czwarte" nie będzie, gdyż jedną epistołę dla Ciebie napisałem i nie odniosła zadowalającego mi skutku.
Boga i Kosmitów całkowicie pomijam w tych rozważaniach, gdybyś zamierzał podejrzewać mnie o złośliwość i wścibstwo, wyrażone "grzebaniem" w Twoim talerzu.
                                                                                                                                                                                                        Twój Zeus Very Happy

P.s. Focia w przygotowaniu. Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #69 : 2014-11-25, 20:31:35 »

Oklaski!
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55813


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #70 : 2014-11-25, 20:35:35 »

Serio całe to przeczytałeś?  Shocked Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #71 : 2014-11-25, 20:37:05 »

 Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #72 : 2014-11-25, 20:37:28 »

Serio całe to przeczytałeś?  Shocked Wink
Nie, ale za pracowitość - brawa Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55813


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #73 : 2014-11-25, 20:38:28 »

A to ode mnie też.  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #74 : 2014-11-25, 20:45:59 »

Zauważ też, że- specjalnie dla Ciebie- Tego Boga oszczędziłem. Cool

Dot. ... Wiadomego. Very Happy

Kociołek. @Zyon się zaś uczepi, nie bez racji, że treść zubożyłem- "punkt"! Tak miało być, bowiem każdy punkt ma swoją wartość. Very Happy
A jak jest to jeszcze tzw. "punkt procentowy", to ... niektórym potrafi poziom cukru pięknie rozjechać.

Serio całe to przeczytałeś?  Shocked Wink
Nie, ale za pracowitość - brawa Laughing

Akurat dla ... Wiadomego celowo wartościowe informacje na przedzie umieściłem.

A to ode mnie też.  Laughing

Z prywatnej kieszeni?! Mr. Green Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #75 : 2014-11-26, 17:14:54 »

"Twego"- tak miało być. Very Happy Ale to już będzie bez angażowania @Zyon'a.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #76 : 2014-11-28, 09:26:55 »

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=5149.msg336460#msg336460

Zeus niekiedy do Ciechocinka dwumasztowcem podpływa. Very Happy


Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #77 : 2014-11-28, 09:33:40 »

Zeus to raczej atomówką powinien, jajcarz stary Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #78 : 2014-11-28, 09:45:16 »

Nibyjezioro przed Włocławkiem jest za płytkie. A na Wiśle stan był niski. Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #79 : 2014-12-07, 13:25:34 »

A bo mi się tytuł wątku przypomniał Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 19 zapytaniami.