forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 23:51:48

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną  (Przeczytany 105161 razy)
anakin
Go


Email
Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« : 2014-11-09, 11:22:22 »

Tak zwane "Żywienie Optymalne" można śmiało nazwać "dietą pasterską". Co więcej, takie określenie tejże "diety" świetnie ją charakteryzuje.

Bowiem człowiek prawdziwie optymalnie się żywiący jest jak pasterz. A pasterz wie, że nie opłaca mu się zabić zwierzęcia, które produkuje samo z siebie najlepszą biologicznie żywność dlań, taką jak: jaja i mleko, z których może zrobić sobie później takie dobra jak: masło i śmietana. Można dodać więcej: dobry pasterz stosujący "dietetykę optymalną" to niemalże "wegetarianin".

Wegetarianizmowi przyświeca przede wszystkim ideologia: nie zabijaj zwierząt, nie morduj innych istot żywych. Z kolei najlepsze produkty na ŻO to: jaja, masło, śmietana, sery żółte, a więc produkty odzwierzęce, które śmiało można jeść dzień w dzień, w przeciwieństwie choćby do wątroby "naładowanej" ATP, co jest oczywiście korzyścią dla organizmu.

Optymalni mają zatem więcej korzyści nie z byle jakiego tuczenia zwierząt i późniejszego ich ukatrupiania, ale z dbania o jakość zwierzęcej "paszy" i ogólnej troski o komfort egzystencji zwierzęcia hodowlanego, ażeby dawało dobre jaja i mleko, i to jak najdłużej.

Wierutną bzdurą jest to, że Kwaśniewski kazał jest mięso i to na dodatek codziennie. Ani nie kazał, ani tym bardziej codziennie. Nigdy i nigdzie tego nie powiedział, bowiem mięśnie mają znacznie niższą wartość biologiczną niżeli wymienione na początku produkty odzwierzęce. Więcej powiem: "optymalny" jedzący mięso kilka razy w tygodniu to taki osobnik "optymalny inaczej".

Miejcie to na uwadze Moi Drodzy Wegetarianie!  Cool
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #1 : 2014-11-09, 11:32:16 »

Ale, żeby być uczciwym do końca, przyznać trzeba, że człowiek optymalnie się żywiący takim prawdziwym wegetarianinem nigdy nie będzie. Człowiek stosujący "dietę optymalną" wprawdzie nie pożera różnych części zwierząt w ilości hurtowej, jednakże od czasu do czasu nie pogardzi podrobami, które są mu miłe i mu służą: mózg, wątroba, cynaderki tudzież wątrobianka, pasztetowa... Mniam. Wink Oczywiście najmilsze są mu "świńskie podroby", znacznie, znacznie bardziej niż jakieś "drobiowe"! Cool
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #2 : 2014-11-09, 11:33:21 »

Och, zjadłem salcesony z pośpiechu!
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #3 : 2014-11-09, 11:38:44 »

Mięsożerna to może być tchórzofretka, albo rosiczka, a nie dieta, pacanie Very Happy
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #4 : 2014-11-09, 11:45:30 »

A u Ciebie widzę bez zmian, jeśli idzie o kulturę słowa i wychowanie. Jak zwykle nie mogłeś obejść się bez jakiejś inwektywy. Cecha charakterystyczna dla osobnika z nizin społecznych, dorastającego wśród patologicznego środowiska na warszawskiej Pradze. Trzeba się z tym pogodzić. I unikać Cię jak ognia, bowiem kto z kim przystaje, ten sam często takim samym obelżywym chamem się staje. Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #5 : 2014-11-09, 11:49:29 »

Cechą charakterystyczną "nizin", jest też nieznajomość języka ojczystego. Very Happy
Że o zasadach stosowanej diety łaskawie nie wspomnę Wink
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #6 : 2014-11-09, 12:03:22 »

Zapytałbym, czy wiesz po co ten przecinek tam wstawiłeś? Ale nie pytam, bo dawno już zorientowałem się, że przecinki stawiasz na chybił-trafił. Wink

A co do ŻO, jeśli doń pijesz, to jeśli chcesz powiedzieć, że jesteś w tej materii "mądrzejszy" ode mnie to... pozostaje mi się szeroko uśmiechnąć. =D
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #7 : 2014-11-09, 12:09:58 »

Przecinek jest dla fantazji.
A uśmiechać, to lepiej się nie uśmiechaj, zwłaszcza szeroko Wink
Bo jeśli jamę ustną masz w takim stanie, jak resztę ciała, którą tutaj kiedyś podziwialiśmy, to stanowisz poważne zagrożenie dla otoczenia Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #8 : 2014-11-09, 12:36:52 »

Ale, żeby być uczciwym do końca, przyznać trzeba, że człowiek optymalnie się żywiący takim prawdziwym wegetarianinem nigdy nie będzie. Człowiek stosujący "dietę optymalną" wprawdzie nie pożera różnych części zwierząt w ilości hurtowej, jednakże od czasu do czasu nie pogardzi podrobami, które są mu miłe i mu służą: mózg, wątroba, cynaderki tudzież wątrobianka, pasztetowa... Mniam. Wink Oczywiście najmilsze są mu "świńskie podroby", znacznie, znacznie bardziej niż jakieś "drobiowe"! Cool
Albo to powyższe  Laughing
No, idiota!
Zakładasz wątek o nieprawdziwym i głupim tytule, a potem, parę postów niżej, sam sobie zaprzeczasz Very Happy
W dodatku roznosisz te swoje mundrości po innych forach, jeszcze się tym chwaląc tutaj, jakby to kogo obchodziło!
Jednostka o takiej wartości biologicznej, jak Ty, nadaje się na smar do ruskiego czołgu, co najwyżej Very Happy
Jak to mówią dzieciaki w Twoim wieku: żal Wink
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16965


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #9 : 2014-11-09, 14:20:27 »

...dobry pasterz stosujący "dietetykę optymalną" to niemalże "wegetarianin"...
Owszem, było już o tym, hen hen...

http://www.parafia-skarzysko-koscielne.pl/zycie/2010/kwiecien/dobry_past.jpg  Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #10 : 2014-11-09, 15:07:26 »

Polska jezyk, trudna jezyk

mięsożerny
1. «żywiący się głównie mięsem»
2. pot. «o człowieku: lubiący mięso i jadający je w dużych ilościach»
http://sjp.pwn.pl/slowniki/mi%C4%99so%C5%BCerno%C5%9B%C4%87.html
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #11 : 2014-11-09, 15:17:27 »

...dobry pasterz stosujący "dietetykę optymalną" to niemalże "wegetarianin"...
Owszem, było już o tym, hen hen...

http://www.parafia-skarzysko-koscielne.pl/zycie/2010/kwiecien/dobry_past.jpg  Wink
Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #12 : 2014-11-09, 15:50:18 »

Polska jezyk, trudna jezyk

mięsożerny
1. «żywiący się głównie mięsem»
2. pot. «o człowieku: lubiący mięso i jadający je w dużych ilościach»
http://sjp.pwn.pl/slowniki/mi%C4%99so%C5%BCerno%C5%9B%C4%87.html
Tak, tak, mięsożerna dieta jest potencjalnie groźna dla stosującego, trzeba ją dobrze oswoić Very Happy
Dieta roślinożerna, o, ta jest dla człowieka dużo bezpieczniejsza!
Aż strach sobie wyobrazić natomiast, dietę jajożerną Wink
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3999


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #13 : 2014-11-09, 17:06:24 »

Hehe,
ale jaja - "miesozerna dieta" Smile

OPTY-CZUB krotko mowiac
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #14 : 2014-11-09, 17:46:26 »

Och, zjadłem salcesony z pośpiechu!

Znaczy nie pogryzłeś.
Ech, młodszy Kolego, jajcarz z Ciebie, że hej. Poplątałeś sobie synapsy, jednak- to pewne- zostaniesz z nami przetrwać jakimś sposobem kolejną zimę, ponieważ zrobiłeś to na nasz, Wasz i zupełnie przypadkowo mój użytek.
Poprawianie wyrażonych już, własnych, sprzecznych- co z łatwością zauważył Całuśny mój(ten, który aby samemu sobie zaprzeczyć potrzebuje całego dnia i więcej)- myśli post po poście nie budzi sensacji. To jedynie wskaźnik szybkości w krzyżowaniu w sobie plików we/wy.

Szefu mój! Potrafisz skołtunić młode umysły, że hej.
Przy czym zdolność ta nie jest ani dobra, ani zła dopóty, dopóki nie przyjdzie Nam, Wam i, czego nie akceptuję, mnie odkrywać te niekiedy fest sfilcowane supły.
To też "pójdzie na konto" Kwaśniewskiego. O!
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #15 : 2014-11-09, 17:59:34 »

Mądrala! Cool
Gdybym Cię rozumiał, też jakieś sprzeczności by się znalazły Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #16 : 2014-11-09, 18:22:06 »

To jest woda na mój młyn!
Na to liczy ma intryga i wcale tego nie ukrywam, ale akurat pod Tobą "stale jakaś deska skrzypi".
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3999


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #17 : 2014-11-09, 18:32:03 »

Bo jeśli jamę ustną masz w takim stanie, jak resztę ciała, którą tutaj kiedyś podziwialiśmy, to stanowisz poważne zagrożenie dla otoczenia Very Happy

hehe,
Chłopak naczytał się Doktora, i podobnie jak kristan vel MIŁOŚĆ, ubzdurał sobie, że osiągnął doskonałość fizyczną i czynność umysłu kapłanów egipskich Shocked
Totalny odjazd. To zdjęcie też. Bije mu na kopułę kompletnie. Na pocieszenie przyznam, że sam miałem podobnie, ale przez krótki moment Confused
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #18 : 2014-11-09, 18:42:59 »

Tak, to chyba ten moment.
Ja czuje tutaj moment, ze za chwile dowiemy sie o kolejnym odkryciu godnym Nobla, czyli jakims "schemacie anakina" albo o SPLHCF czy cos w ten desen.
No coz, kto stoi w miejscu ten sie cofa.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Żywienie Optymalne nie jest dietą mięsożerną
« Odpowiedz #19 : 2014-11-09, 18:56:38 »

To jest woda na mój młyn!
Na to liczy ma intryga i wcale tego nie ukrywam, ale akurat pod Tobą "stale jakaś deska skrzypi".
To celowe Cool
To są "słowicze deski"
http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Słowicza_podłoga
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.