forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 06:37:41

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  węglowodany z ziemniaków
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: węglowodany z ziemniaków  (Przeczytany 34713 razy)
nowy
Go


Email
węglowodany z ziemniaków
« : 2014-11-13, 16:22:43 »

Jak traktować węgowodany ze spożywania ziemniaków. Gdzieś przeczytałem, że dr Kwaśniewski stwierdził, że są one najmniej szkodliwe i można je nawet pominąć w liczeniu. Jeżeli to prawda, to czy można je pomijać również przy zagrożeniu chorobą nowotworową?
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #1 : 2014-11-13, 16:32:12 »

A gdzie wyczytales o pomijaniu?U jakiegos interpretatoro-poprawiaczo?  Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #2 : 2014-11-13, 16:50:19 »

Ziemniaki gotowane w dużej ilości wody mają najmniej substancji, którymi bronią się rośliny przed wegetarianami Very Happy
http://books.google.pl/books?id=bNA-04MCSpYC&pg=PA156&lpg=PA156&dq=co+się+dzieje+ze+skrobią+podczas+gotowania+ziemniaków&source=bl&ots=0tN63T4C1O&sig=NlsheqHTbX8eAEapP1j-R2GsCoc&hl=pl&sa=X&ei=etJkVPasA6riywOSsILgDw&ved=0CB4Q6AEwAA#v=onepage&q=co%20się%20dzieje%20ze%20skrobią%20podczas%20gotowania%20ziemniaków&f=false
Ale żeby zaraz pomijać?
Trzeba wliczać i ograniczać poniżej 30 g na dobę podczas choroby nowotworowej.
Zapisane
nowy
Go


Email
Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #3 : 2014-11-13, 21:56:41 »

Dziękuję. Istotnie, jest mało prawdopodobne, by Doktor mówił w ten sposób o ziemniakach, ale gdzieś się z taką opinią spotkałem, rzekomo opinią Doktora Odrzucam zatem te wątpliwości, dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Darek
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #4 : 2014-11-14, 08:11:42 »

Uwazaj na roznego rodzaju opinie i zaslyszane plotki o "formulach" i "normach", ktore ponoc doktor zalecil.
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #5 : 2014-11-14, 08:24:09 »

Gdzieś przeczytałem, że dr Kwaśniewski stwierdził, że są one najmniej szkodliwe i można je nawet pominąć w liczeniu.

A ja gdzieś przeczytałem, że podstawą diety są pączusie Adasia, a także że zaleca 30g białka i 300g warzyw i owoców, a w ogóle, to na pustyni była maszyna jądrowa, a dietę otrzymał od kapłanów egipskich w zaszyfrowanym piśmie od Clintona, a niejaki Słonecki Józiu ostatnio napisał, że to wszystko ściągnięte z miksiury.  Confused  Laughing


A może wziąć samodzielnie jaką książkę Kwaśniewskiego, a nie czytać tych głupot rozpowszechnianych w internecie na temat diety?  Rolling Eyes
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #6 : 2014-11-14, 08:25:44 »

Samodzielnie?!
A jak się źle zrozumie? Confused
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #7 : 2014-11-14, 08:28:11 »

 Laughing
O to to, z pozdrowieniami dla dobrychdzieci...  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #8 : 2014-11-14, 08:38:02 »

Samodzielnie?!
A jak się źle zrozumie? Confused
Wlasnie! Lepiej z audiobooka  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #9 : 2014-11-14, 10:58:31 »

Bryków jakich nie ma?  Very Happy
Zapisane
nowy
Go


Email
Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #10 : 2014-11-14, 21:32:46 »

Admin
Cytuj
A ja gdzieś przeczytałem, że podstawą diety są pączusie Adasia, a także że zaleca 30g białka i 300g warzyw i owoców, a w ogóle, to na pustyni była maszyna jądrowa, a dietę otrzymał od kapłanów egipskich w zaszyfrowanym piśmie od Clintona, a niejaki Słonecki Józiu ostatnio napisał, że to wszystko ściągnięte z miksiury. 

Smuci mnie to, że Admin włącza się do chóru kpiarzy. To obniża poziom rozmowy. Ja zadałem pytanie i kierowałem je do tych z Panstwa, którzy nie cierpią na brak empatii. Proszę zatem o darowanie sobie tanich kpin, z resztą kpiny są zawsze "tanie" bo nie wymagają myślenia.
Dariusz
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #11 : 2014-11-14, 21:58:00 »

Ależ to żadne kpiny, to tylko cytaty podobne do tego: "...Kwaśniewski stwierdził, że są one najmniej szkodliwe i można je nawet pominąć w liczeniu."
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #12 : 2014-11-14, 22:02:59 »

Ależ to żadne kpiny, to tylko cytaty podobne do tego: "...Kwaśniewski stwierdził, że są one najmniej szkodliwe i można je nawet pominąć w liczeniu."
dla mnie to potwarz ptfu Wink
http://sjp.pwn.pl/sjp/;2506369  Twisted Evil
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #13 : 2014-11-14, 22:17:39 »

Cytujac klasyka
Jak traktować węgowodany ze spożywania ziemniaków. Gdzieś przeczytałem, że dr Kwaśniewski stwierdził, że są one najmniej szkodliwe i można je nawet pominąć w liczeniu.
gdzies przeczytalem,ze zaleznie od nowotworu dr zaleca 0.5-0.8g Ww i stosowna ilosc B ,aby nie chusc. Poznalem rowniez pewna Atomowke, kt juz po tej strasznej chorobie musiala jesc wiecej Ww niz 80 g ,gdyz nikla w oczach. Cos na wzor Atomowki z kobiecych pasji.pl. Ww moga byc zbawieniem lub/i zagrozeniem np paczki Wink i wafelki Very Happy
Zawsze jest jakis wybor, tylko kt jest wlasciwy...?Smile
Zapisane
nowy
Go


Email
Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #14 : 2014-11-14, 22:26:09 »

Ja pytałem - a nie oznajmiałem. Doktora (chyba Ojca) szanuję jak mało kto, co miałem okazję wyrażać publicznie.  Forum powinno być miejscem na wymianę myśli, wątpliwości a nie dyskredytacji i mam nadzieję, że Admin pomoże utrzymać taki właśnie poziom dysputy, a nie połajanek w czym celuje duża grupa forumowiczów, popisując się mało finezyjnymi dowcipami
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #15 : 2014-11-14, 22:33:47 »

Nie leczy sie przez drut, understud nowy? I bez pretensji,poniewaz poznalem osoby,ktore przeczytaly i zrozumialy- nowotwor vs zoltka 14 dni i poprawa,zyja. Nadal viola? Zdrowia zycze  Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #16 : 2014-11-14, 22:49:16 »

Ojca??? Chyba Dziadka Dark K  Twisted Evil Laughing Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #17 : 2014-11-15, 11:33:35 »

Ojca??? Chyba Dziadka Dark K  Twisted Evil Laughing Wink

Dark K- ten to dopiero będzie miał na "koncie".

Nie leczy sie przez drut, understud nowy? I bez pretensji,poniewaz poznalem osoby,ktore przeczytaly i zrozumialy- nowotwor vs zoltka 14 dni i poprawa,zyja. Nadal viola? Zdrowia zycze  Very Happy

Masło vs rak, brak poprawy, bo trudno odzyskać usunięte węzły chłonne (ze trzydzieści) i cycki(ze dwa), ale za to już lata żyją, a może- po prądach- jeszcze chodzić zaczną, bo wtedy życie staje się nieco pełniejsze.

Ja pytałem - a nie oznajmiałem. Doktora (chyba Ojca) szanuję jak mało kto, co miałem okazję wyrażać publicznie.  Forum powinno być miejscem na wymianę myśli, wątpliwości a nie dyskredytacji i mam nadzieję, że Admin pomoże utrzymać taki właśnie poziom dysputy, a nie połajanek w czym celuje duża grupa forumowiczów, popisując się mało finezyjnymi dowcipami

Szacunek oznajmiony publicznym wyrażaniem własnych myśli. Tym sposobem zdyskredytowałeś Przyjaciela mojego.
Pajacu! Chcesz mnie usunąć z tego zacnego Forum, oznajmiam Ci, że będę się bronił, dostępnymi mi środkami, znaczy ... uczciwie.

Szefu mój! Podpowiem, to co, że "nie zrozumio".
Szacunek w prosty sposób i nie "na gębę" wyrazić można stosując propozycje żywieniowe od Przyjaciela mojego- dla wszystkich. Znaczy, upraszczając, do gęby!
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #18 : 2014-11-15, 12:58:10 »

Jest artykuł na PubMed o korelacji poczucia humoru z inteligencją Cool
Ktoś, kto wyraża uznanie dla Doktora i to publicznie, zadaje pytanie czy ziemniaki maja węglowodany?!
To jest dopiero niewybredny żarcik Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: węglowodany z ziemniaków
« Odpowiedz #19 : 2014-11-15, 13:03:58 »

Bezwarunkowy już odruch Pawłowa.

Dot. też żartów. Very Happy Laughing Laughing Laughing i od niewybrednego Brata ... w wojsku Laughing
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 19 zapytaniami.