forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 14:47:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
659838 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  stent, a żywienie optymalne
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: stent, a żywienie optymalne  (Przeczytany 21498 razy)
nowy
Go


Email
stent, a żywienie optymalne
« : 2014-11-15, 21:12:04 »

Myślę, że warto podzielić się moim spostrzeżeniem, dosyć charakterystycznym, bo dotyczącym zawałów bez choroby wieńcowej, ale podczas żywienia optymalnego.
Lat temu 15 zacząłem stosować ZO. Byłem wtedy powaznie obarczony chorobą wieńcową. Po roku – dostałem zawału. Podczas zabiegu stentowania lekarz ze zdziwieniem stwierdził, że wszystkie naczynia wieńcowe są czyste, co u zawałowców jest niespotykane. Wspomniałem o dr Kwasniewskim a lekarz, po kryjomu, w czasie dyżuru, czytał książkę Profesora „Dieta Optymalna”
Wniosek był taki, żę dzięki diecie - „wapno” się rozpusciło poza jednym, starym złogiem - przyczyną zawału. (mam nagrania na cd)
Po 10 latach przyszdł drugi zawał. Okazało się, że jest podobna sytuacja: brak oznak choroby wiencowej, naczynia wieńcowe czyste, ale w miejscu strego stentu powstał złóg...
Po trzech latach – następny zawał, trzeci. Identyczna sytuacja – zdrowy zawałowiec, jak ze zdziwieniem powiedział lekarz. Teraz czekam na czwarty zawał... i chyba zdrowo umrę, ale to też jest optymistyczne.
Wniosek nasuwa się jeden: dieta dr Kwasniewskiego jest skuteczna. Dzięki niej żyję do dzisiaj, będąc sprawnym fizycznie i intelekualnie, mimo swoich 76 lat i zawałów, które testują moje zdrowie i – jak widać – są dla mnie przyjazne.
Jednak nie wiem dlaczego złogi umiejscawiają się na stencie, a nie na naczyniach? Przypuszczam, że stent jest ciałem obcym i tam bezkarnie osiada cholesterol.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #1 : 2014-11-15, 21:19:58 »

To nie prowokacja, ani złośliwość, ale może ten stent Ci się zapycha, bo, mimo 15 lat stosowania DO, twoja wiedza dietetyczna jest na poziomie pytania z innego wątku?
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #2 : 2014-11-15, 21:29:33 »

Jakiś dziwny jesteś "nowy".
Już od początku narzekasz w co drugim swoim poście na admina i kolegów, na początku tego roku pisałeś, że odżywiasz się optymalnie od 10 lat i że masz 74 lata, teraz już okres odżywiania wydłużyłeś do 15 lat, a przez niecały rok przybyło Ci dwa lata.
Nie wierzę w nic co piszesz, ani nie wierzę w Twoje intencje, i dobre chęci.  Very Happy

pozdrawiam
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #3 : 2014-11-15, 21:35:07 »

Być może zepsułeś fajną zabawę Laughing
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #4 : 2014-11-15, 21:37:22 »

Być może zepsułeś fajną zabawę Laughing

fakt
ups  Embarassed

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #5 : 2014-11-15, 21:58:28 »

Jakiś dziwny jesteś "nowy".
Już od początku narzekasz w co drugim swoim poście na admina i kolegów, na początku tego roku pisałeś, że odżywiasz się optymalnie od 10 lat i że masz 74 lata, teraz już okres odżywiania wydłużyłeś do 15 lat, a przez niecały rok przybyło Ci dwa lata.
Nie wierzę w nic co piszesz, ani nie wierzę w Twoje intencje, i dobre chęci.  Very Happy

pozdrawiam
Fakt, w styczniu mial jeszcze 74 i stosowal 10 lat. Zakrzywienie czasoprzestrzeni albo rownolegle nieco szybsze continuum?
Moze poczekajmy do stycznia, zobaczymy czy wtedy bedzie mial 78 lat i 20 lat na ZO.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #6 : 2014-11-15, 22:33:19 »

Galopująca skleroza może? Shocked
Albo czepiacie się szczegółów Laughing
Zapisane
nowy
Go


Email
Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #7 : 2014-11-15, 22:57:21 »

Maniek, Gavroche i zyon: Brakuje wam argumentów i czepiacie się słówek. Uboga musi być wasza dieta skoro nie stać was na odrobinę empatii (sprawdźcie w encyklopedii) i ludzkiej życzliwości.
Nie mam zamiaru z rozmawiać takim językiem pełnym szyderstwa i - na razie - proszę was o omijanie moich tekstów. Stosujcie Żywienie optymalne zgodnie z ideą dr. Jana Kwaśniewskiego, a podniesie się wam iloraz inteligencji i będziecie umieli posługiwać się dowcipem. Póki co - kompromitujecie się.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #8 : 2014-11-15, 23:05:09 »

 Very Happy
Nie dasz tu rady biedaku!  Confused
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #9 : 2014-11-15, 23:09:40 »

Fakt, za niski tu poziom dyskusji Very Happy
Zapisane
nowy
Go


Email
Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #10 : 2014-11-15, 23:42:46 »

Very Happy
Nie dasz tu rady biedaku! 
Nie jestem biedny bo stosuję dietę Twojego zacnego dziadka. Ty, niestety, tolerujesz i bierzesz udział w maglu. W czasach, gdy Twój Ojciec administrował Forum było przystępne dla każdego, nawet gdy błądził. Teraz wprowadziłeś wygłupy kolesiów. To nie jest forum dla kpiarzy... chyba, że wszystko się zmieniło z chwilą zmiany gospodarza.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #11 : 2014-11-15, 23:49:21 »

 Very Happy
Niech tak będzie.  Cool
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #12 : 2014-11-16, 09:23:12 »

Nie jestem biedny bo stosuję dietę Twojego zacnego dziadka. Ty, niestety, tolerujesz i bierzesz udział w maglu. W czasach, gdy Twój Ojciec administrował Forum było przystępne dla każdego, nawet gdy błądził. Teraz wprowadziłeś wygłupy kolesiów. To nie jest forum dla kpiarzy... chyba, że wszystko się zmieniło z chwilą zmiany gospodarza.

"Panie i Panowie, stosuję Dietę Optymalną od 15 lat i mam pytanie, czy Doktor kazał wliczać węglowodany z kartofil do bilansu? Bo słyszałem, że te węglowodany są tak zajebiste, że ich się nie wlicza... " Shocked  Confused

Chyba raczej ktoś inny robi sobie kpiny. Najśmieszniejsze, że tacy ludzie wiedzą dokładnie, jak admin ma prowadzić swoje forum,  Very Happy

@Nowy Twoje rady są warte tyle samo, ile Twoja wiedza nt. Diety i Żywienia Optymalnego. Skorzystaj z dobrych rad admina i kup sobie książki Doktora, a następnie wysil się i je przeczytaj... Ale chyba płonne nadzieje, jak przez 15 lat stosowania Diety, nie doszukałeś się informacji czy liczyć węglowodany z pyrów.  Crying or Very sad Faktycznie Bieda.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #13 : 2014-11-16, 10:39:08 »

jaja Very Happy
Nie pojmuje po co ludzie przyjkuja druga osobowosc tu na forum. Nie tyllko w tym watku. O co tu chodzi? Prowokacja? Ale w jakim celu?
Albo jest sie na diecie i stara sie zywic optymalnie albo nie, albo jest sie na tym forum albo na DD albo na FB albo jeszcze gdzie indziej.
Po jakiego grzyba te podchody? Shocked

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #14 : 2014-11-16, 10:40:01 »

Dopiszę tylko, że zawał bez wieńcówki dotyczy około 1% przypadków, a jego przyczyna jest nieznana medycynie, istnieje jednak szereg teorii na ten temat.  Cool
Z dostępnej literatury można wysnuć kilka wniosków praktycznych jak zapobiegać takim przypadkom, ale po co pisać po próżnicy.  Confused
Dla zainteresowanych na czym pracuje serce i jakie są tego skutki - http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=70 - piękne, choć wymaga rozwinięcia biochemicznego, co uczyniłoby tekst powszechnie niezrozumiałym niestety.  Cool
I tyle.  Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #15 : 2014-11-16, 10:44:26 »

Może to ta sama jedna setna, co glutenu nie toleruje? Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55821


Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #16 : 2014-11-16, 10:50:40 »

Po jakiego grzyba te podchody? Shocked

Zawiść, zazdrość, niska samoocena, brak erekcji, przyczyn może być wiele i trudno zdiagnozować przez drut. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #17 : 2014-11-16, 10:53:54 »

Po jakiego grzyba te podchody? Shocked

Zawiść, zazdrość, niska samoocena, brak erekcji, przyczyn może być wiele i trudno zdiagnozować przez drut. Wink

Zmienność zachowań- coś w podobie do dam. Znaczy "chciałabym, ale nieco boję się". (gdzie "się" zostało użyte w najlepszy, z możliwych, sposób)
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #18 : 2014-11-16, 11:04:47 »

Po jakiego grzyba te podchody? Shocked

Zawiść, zazdrość, niska samoocena, brak erekcji, przyczyn może być wiele i trudno zdiagnozować przez drut. Wink

Wlasnie, trudno zdiagnozowac przez drut - to po cholere jest tyle diagnoz? Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: stent, a żywienie optymalne
« Odpowiedz #19 : 2014-11-16, 11:08:34 »

Ot, żeby w kółko o omlecikach nie pitolić Very Happy
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 19 zapytaniami.