forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 20:24:37

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658472 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Pasożyci poszukiwani !!!
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Pasożyci poszukiwani !!!  (Przeczytany 6354 razy)
fink
Go


Email
Pasożyci poszukiwani !!!
« : 2006-05-28, 01:37:24 »

Kiedyś ktoś napisał do doktora Kwaśniewskiego list, którego pilnie poszukuję. Była w nim mowa, m. in. o pasożytach wykorzystującyh pracę Optymalnych, tyle mi utkwiło w pamięci. Czy ktoś kojarzy ten list i najlepiej także odpowiedź do tego listu napisaną przez dr Kwaśniewskiego ? Prawdopodobnie czytałem go na www, chociaż nie jestem pewien. Wielka prośba do administratora tego forum, tzn. do Tomasza Kwaśniewskiego - jeśli on mógłby mi pomóc, to także bardzo proszę. Ma Pan administrator sporą moc w tym zakresie.
Zapisane
fink
Go


Email
Odp: Pasożyci poszukiwani !!!
« Odpowiedz #1 : 2006-05-28, 01:42:10 »

Uściślenie: w tym liście chodziło raczej o pracę zawodową Optymalnych, taką w której zarabiają pieniądze, niż w sensie szerzenia wiedzy doktora Kwaśniewskiego.
Zapisane
fink
Go


Email
Odp: Pasożyci poszukiwani !!!
« Odpowiedz #2 : 2006-05-28, 01:54:59 »

Aha, i jeszcze jedno, jakby ktoś miał wątpliwości. Przeczytałem dziesiątki albo i setki listów do doktora Kwaśniewskiego na www, w książkach i gazecie Optymalni. I ten właśnie list był unikalny, tzn. w pewnym sensie unikalny. Resztę bardzo mgliście z niego pamiętam i nie potrafię do końca zdefiniować tejże unikalności, poza właśnie opisanymi pasożytami. Raczej w żadnym innym liście nie było powiedziane o tychże pasożytach (tzn. pasożytniczych ludziach), a przynajmniej w taki właśnie sposób jak w tymże liście. Raczej było użyte słowo pasożyci/pasożyty, chociaż nie wykluczam, że także pasożytowanie. Tenże list pochodzi z dawnych czasów, tzn. sprzed 2001 roku, choć tu też mogę się mylić.
Zapisane
Marco
Go


Email
Odp: Pasożyci poszukiwani !!!
« Odpowiedz #3 : 2006-05-28, 17:32:22 »

Dobrze Panie fink, ale pomimo tych terzch wpisów nie bardzo rozumiem kogo, właściwie, Pan szukasz i w jakim celu? Jakiś "odszczepieńców"? "Heretyków"? "Złodzieji"? Czy tylko ludzi, którzy korzystając z wiedzy o żywieniu optymalnym zarabiają na tym pieniądze? A cóż w tym złego, jeżeli propagują ten, dobry rodzaj żywienia wśród społeczeństwa, albo dostarczają ludziom dobrych produktów żywnościowych? A, że potrafią na tym zarobić - tym lepiej!  Razz
Zapisane
fink
Go


Email
Odp: Pasożyci poszukiwani !!!
« Odpowiedz #4 : 2006-05-28, 18:08:54 »

Widzę, że opatrznie ktoś zrozumiał moje słowa. To pewnie dlatego, iż pisałem w pośpiechu i zbyt dużo treści chciałem przekazać w jak najmniejszej ilości słów. Już wyjaśniam.

Jak najbardziej popieram tych ludzi, którzy korzystając z wiedzy o Żywieniu Optymalnym zarabiają na tym pieniądze, tj. np. tych którzy produkują optymalną żywność, czystą biologicznie i chemicznie, i pobierają za nią uczciwą ilość pieniędzy, otwierają arkadie i w tychże arkadiach podają pacjentom i wczasowiczom posiłki składające się z takiej żywności. Pisząc o pasożytach nie chodziło mi bynajmniej o nich, więc właśnie to wyjaśniam i uściślam.

Niewiele pamiętam z tego listu. Ale pamiętam, że osobie w nim piszącej, chodziło np. o taki rodzaj pasożytów, którzy zatrudniają Optymalnych do normalnej pracy zarobkowej (czyli Optymalni mają za to pieniądze na swoje utrzymanie) i niewiele płacą im godziwej pensji za to. Sami przy tym zbijając krocie na ich pracy. Są np. dziesiątki wielkich koncernów, również w Polsce, którzy wyzyskują pracowników (wśród których przecież może być wiele Optymalnych) a sami zbijają na ich pracy miliony i miliardy dolarów na rok. Te miliony albo miliardy idą do podziału na kilkaście, góra kilkadziesiąt osób.

M. in., a może głównie, a może tylko o tym, ten właśnie autor pisał w tym liście, referując do pasożytów.
Zapisane
Marco
Go


Email
Odp: Pasożyci poszukiwani !!!
« Odpowiedz #5 : 2006-05-28, 18:39:55 »

Hmmm... Panie fink. Jestem (skromnym) pracodawcą. Niedawno poszukiwałem pani do pracy - chętniej przyjąłbym "optymalną", ale jakoś żadna się nie zgłosiła... Może wszystkie "optymalne" mają już dobrze płatną, stałą pracę? Życzę im tego!
Chyba, wreszccie, zaczynam Pana rozumieć.
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Pasożyci poszukiwani !!!
« Odpowiedz #6 : 2006-05-30, 16:50:59 »

Czyżby Ci fink chodziło o pracodawców wykorzystujących optymalnych jako bardziej efektywnych?
Zapisane
fink
Go


Email
Odp: Pasożyci poszukiwani !!!
« Odpowiedz #7 : 2006-05-30, 18:45:17 »

Czyżby Ci fink chodziło o pracodawców wykorzystuj±cych optymalnych jako bardziej efektywnych?

Nie zaciemniaj sprawy. Nie odwracaj uwagi Czytelnika od tego co naprawdę ważne, czyli tego co napisałem. A napisałem zaupełnie konkretnie. To co napisałem nie zawiera żadnej ukrytej treści, jak próbujesz wmówić Czytelnikowi. Nie rób przedstawienia - bo piszesz śmiesznie i robisz tylko z siebie cyrk takimi tanimi insynuacjami... Twoje "czyżby" zachowaj dla maluczkich.

Ja napisałem wyraźnie czego poszukuję. Poszukuję listu, który ktoś ktoś kiedyś napisał. Co jest w tym liście - patrz moje poprzednie wpisy do tego wątku.

Co chcesz wmówić Czytelnikowi ? He ? Bo ja niczego nie chcę wmówić. Każdy niech przeczyta, proszę. I proszę niech odpisuje jeśli kojarzy ten list. Może ten list jest w którymś numerze Optymalnych albo w którejś z książek z odpowiedziami na listy.
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Pasożyci poszukiwani !!!
« Odpowiedz #8 : 2006-06-02, 00:10:43 »

Dobrze Panie fink, ale pomimo tych terzch wpisów nie bardzo rozumiem kogo, właściwie, Pan szukasz i w jakim celu? Jakiś "odszczepieńców"? "Heretyków"? "Złodzieji"?

Marco, a może chodzi Tobie o takich pasożytów???

http://jurekdz.republika.pl/circle.html

http://jurekdz.republika.pl/dowody.html

Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Pasożyci poszukiwani !!!
« Odpowiedz #9 : 2006-06-06, 11:28:29 »

Nie mogę sprawdzić tych implantów. Mam zbyt owłosione nogi Wink
Swoją drogą ciekawe. Jeżeli to prawda, to jak można się bronić?
Czy wogóle można?
Poza tym skoro jesteśmy w niby "Matrixie", to dlaczego ktoś o tym pisze? Dlaczego jest to ogólnie dostępne?
Dlatego że, ludzie i tak nie uwierzą?
Ciekawy temat poruszyłaś Zofio
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Pasożyci poszukiwani !!!
« Odpowiedz #10 : 2015-01-07, 14:50:52 »

Aha, i jeszcze jedno, jakby ktoś miał wątpliwości. Przeczytałem dziesiątki albo i setki listów do doktora Kwaśniewskiego na www, w książkach i gazecie Optymalni. I ten właśnie list był unikalny, tzn. w pewnym sensie unikalny. Resztę bardzo mgliście z niego pamiętam i nie potrafię do końca zdefiniować tejże unikalności, poza właśnie opisanymi pasożytami. Raczej w żadnym innym liście nie było powiedziane o tychże pasożytach (tzn. pasożytniczych ludziach), a przynajmniej w taki właśnie sposób jak w tymże liście. Raczej było użyte słowo pasożyci/pasożyty, chociaż nie wykluczam, że także pasożytowanie. Tenże list pochodzi z dawnych czasów, tzn. sprzed 2001 roku, choć tu też mogę się mylić.

fink? Very Happy
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 18 zapytaniami.