forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:20:37

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658436 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka  (Przeczytany 27717 razy)
administ
Go


Email
Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #20 : 2015-03-22, 09:58:00 »

Nie Reniu, nie zgadłem... Cool Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #21 : 2015-03-22, 10:02:02 »

Zmieniłbym też tytuł na humanitaryzm, a nie humanizm, szczególnie w aspekcie legalnej eutanazji, przewrotnie zwanej "leczeniem raka", bo zaiste bardzo skraca cierpienia chorych. Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #22 : 2015-03-22, 10:27:40 »

Pomyślę nad tym... Rolling Eyes mam czas do czerwca...
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #23 : 2015-03-22, 10:54:34 »

Zmieniłbym też tytuł na humanitaryzm, a nie humanizm, szczególnie w aspekcie legalnej eutanazji, przewrotnie zwanej "leczeniem raka", bo zaiste bardzo skraca cierpienia chorych. Cool

A przede wszystkim, bowiem o to ho, redukuje koszty, po to, abyśmy to mymy zdrowsi byli. Wink Very Happy
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #24 : 2015-09-15, 10:43:55 »

http://www.pb.pl/4288804,98962,ucieczka-milionera


nie wszyscy mogą trzepać kasę na naiwności. Nieraz z nich robi się naiwnych.

Cytuj
Część inwestorów zainwestowała w spółkę oszczędności życia, a teraz może odejść z kwitkiem. Wstępnie roszczenia zostały oszacowane na ponad 100 mln zł.

Prokuratura bada, czy jeden z najbogatszych Polaków wyprowadził majątek ze spółki tuż przed ogłoszeniem jej upadłości.


Romuald Ściborski, założyciel imperium medycznego Polski Holding Medyczny .



a mnie i reni wmawia się, że szczepionki są dla naszego dobra  Confused

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #25 : 2015-09-15, 12:56:10 »

Zbuntujmy się w końcu... Evil or Very Mad Cool
Zapisane

Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #26 : 2015-09-15, 13:06:21 »

nie ma szans, będą bronić jak niepodległości tego biznesu.

to są za duże pieniąchy.

http://stooq.pl/n/?f=991268&c=1&p=4+22

85 mln zł kosztowała modernizacja Białostockiego Centrum Onkologii


miliardy idzie na to, a przecież można nietrudno zmniejszyć drastycznie ilość kasy wydawanej ( a przez to cierpiących ). Ale po co? Jak można budować nowe szpitale-miasta , jak pod Krakowem centrum onkologii. 

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #27 : 2015-09-15, 13:15:12 »

Mojej siostry (mieszkającej w Hamburgu) córka ma 39 lat, wykupiła sobie szczepionkę przeciw rakowi macicy (3 szczepionki po 50€) i ma (dwukrotnie potwierdzoną diagnozę) raka macicy.
Rozmawiałam z nią niedawno i mówiła ona, że nie pozwoli sobie pobrać wycinka (biopsji) i na żadną chemię nie wyraża zgody. Czuje się dobrze i ma umówioną wizytę u jakieś naturoterapeutki. Ja jej powiedziałam to co myślę na ten temat i co sama bym w takiej sytuacji zrobiła i...zobaczymy...
Zapisane

Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #28 : 2015-09-15, 13:26:25 »

myślałem, że nastolatki się tylko szczepią na to.


ja dziś spotkałem znajomą, 3,5 roku po . Onko- diler  powiedział jej, że wyszła z tego i jest zdrowa jak ryba. ( ledwie chodzi, nie może ręką nic podnosić, włosy wypadają od hormonoterapii - 10 lat ma łykać ''darmowe'' drażetki . Spytałem się na jakiej podstawie tak określił stan zdrowia?  powiedziała, że na podstawie morfologii i usg    Shocked    . Nic nie mówiłem.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #29 : 2015-09-15, 13:28:26 »

myślałem, że nastolatki się tylko szczepią na to.
 

Nie wiem ile lat temu ona się szczepiła... Rolling Eyes Confused pewnie wtedy jak była taka "moda"... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #30 : 2015-09-15, 13:34:22 »

myślałem, że nastolatki się tylko szczepią na to.


ja dziś spotkałem znajomą, 3,5 roku po . Onko- diler  powiedział jej, że wyszła z tego i jest zdrowa jak ryba. ( ledwie chodzi, nie może ręką nic podnosić, włosy wypadają od hormonoterapii - 10 lat ma łykać ''darmowe'' drażetki . Spytałem się na jakiej podstawie tak określił stan zdrowia?  powiedziała, że na podstawie morfologii i usg    Shocked    . Nic nie mówiłem.

Siostra moja (matka tej "Dziewczyny" z rakiem) miała brać leki przeciw przerzutom nowotworowym (miała raka piersi chemio i radio terapię) nie zgodziła się na te leki, gdyż źle się po nich czuła. Lekarka była oburzona taka decyzją, chciała zapisać dodatkowe leki likwidujące skutki uboczne tych leków). Minęło już chyba z 10 lat i siostra żadnych przerzutów nie ma. A przy tych lekach nie wiadomo jak by to było... Rolling Eyes
Zapisane

Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #31 : 2015-09-16, 08:32:42 »

Zbuntujmy się w końcu... Evil or Very Mad Cool

myślę, że świetnie oddaje jak jest naprawdę, odpowiedź wydawcy (który żywił się optymalnie) do Doktora, na temat przyczyny niewydania książki ŻO.
( nikt nie chciał jej zrecenzować )

hosting zdjęć zapodaj.net

'' Tłuste Życie '' str 11  -  autorzy :  Doktor i admin    - WGP  1997   W-wa
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #32 : 2015-09-16, 08:52:08 »

myślałem, że nastolatki się tylko szczepią na to.


ja dziś spotkałem znajomą, 3,5 roku po . Onko- diler  powiedział jej, że wyszła z tego i jest zdrowa jak ryba. ( ledwie chodzi, nie może ręką nic podnosić, włosy wypadają od hormonoterapii - 10 lat ma łykać ''darmowe'' drażetki . Spytałem się na jakiej podstawie tak określił stan zdrowia?  powiedziała, że na podstawie morfologii i usg    Shocked    . Nic nie mówiłem.
Jest chora na pacjentyzm. Ja sie widzialem wczoraj z moja ciotka, ktora zachorowala na cukrzyce. Gdzies na wakacjach jej radzilem co zrobic, zeby przynajmniej na 2 tygodnie sprobowac. Nic z tego, narzekala, ze leki drogie, juz wujowi zdiagnozowali "krzywa cukrowa" i mowila mi, ze mu lekarka wykryla "nietolerancje cukru". Oczywiscie pytala co ma jesc, ja mowie jajka, smietana, nabial etc.....oczywisicie bylo "nie ma mowy", jajka sa ohydne a na  bialy ser nie moze patrzec, to "ohydne" jedzenie. No to powiedzialem, ze ja to sie w ogole nie znam, pewnie trzeba jesc to co doktor zaleca. No szkoda, bo i jej corka tez juz ma cukrzyce, wiec rownia pochyla ale coz...ohydnego jedzenia nie mam serca wciskac nikomu.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #33 : 2015-09-16, 09:01:37 »

u mnie podobnie  w rodzinie, gdy poleciłem książki, które leżą u ojca na stole, jako rozwiązanie ich problemów ( proste i skuteczne ) -  to przestali się odzywać. Nie czytając nawet ich uprzednio. Wolą wydawać na dietetyków 25-letnich  - setki złotych. Na bezrozumne zalecenia.   Proste rozwiązanie - to złe rozwiązanie, widocznie.  Shocked
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #34 : 2015-09-16, 09:05:54 »

Tak, tak, dietetyk robi furore, 2 stowki na miesiac wydaja na "jadlospisy", ktore jak obejrzalem, to z neta za darmo mozna sciagnac. Duzo warzyw i owocow, chudo i duzo "zdrowego" pieczywa pelnoziarnistego Very Happy
No ale nie bede nikogo na sile uszczesliwial
Zapisane

Work Buy Consume Die
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3997


Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #35 : 2015-09-16, 10:09:15 »

...pomagać tylko tym, którzy sami o to poproszą Smile

chociaż ostatnio zauważam, że niektórzy naśladują mój jadłospis. Słoninka marynowana, jajecznica, salceson ,  siedem browarów, i trzy drożdżówki na deser  Shocked
A niech im na zdrowie idzie Smile
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #36 : 2015-09-16, 20:26:02 »

Cytuj
polecała im przynieść cała gotówkę i kosztowności. Następnie zawijała je w ręcznik, prześcieradło lub ubrania, a następnie chowała w jakimś miejscu w mieszkaniu, do którego nikt nie mógł zaglądać przez kilka miesięcy. Wszystko po to, aby dobra materialne się rozmnożyły – opisuje działalność 56-latki rzecznik. Jak dodaje, kobieta w chwili nieuwagi domowników zabierała pakunek ze sobą.

http://www.tvn24.pl/krakow,50/zglaszaja-sie-kolejni-oszukani-przez-uzdrowicielke,577706.html
Cytuj
Wmawiała swoim ofiarom, że jest uzdrowicielką z Medjugorje, że potrafi wyleczyć z chorób i rozmnożyć majątek. Następnie zabierała poszkodowanym wszystkie oszczędności i biżuterię

Cytuj
zabierała poszkodowanym wszystkie oszczędności i biżuterię

o! jak służba zdrowia Wink 

ludzie są zdeterminowani, aby się wyleczyć, we wszystko uwierzą, warunek - by drogo było.

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #37 : 2016-02-17, 10:08:35 »

Zapisane

Work Buy Consume Die
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #38 : 2016-02-17, 12:25:52 »

Horror  Shocked 
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Humanizm w leczeniu współczesnego człowieka
« Odpowiedz #39 : 2016-02-18, 15:33:46 »

Nie, to gusła, jak i inne wiary.  Cool
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.