forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 22:53:50

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660337 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Bronisława Tylewska: "Zasady Prawidłowego Odżywiania"
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Bronisława Tylewska: "Zasady Prawidłowego Odżywiania"  (Przeczytany 15146 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Bronisława Tylewska: "Zasady Prawidłowego Odżywiania"
« Odpowiedz #20 : 2015-05-31, 22:59:24 »

Ale w szkole to bardziej szczegółowa budowa pantofelka potrzebna i dokładny przebieg fotosyntezy, utylitarne rzeczy leżą odłogiem.
A potem nie dość, że nie wiedzą co jedzą, to jeszcze psa się boją, jeże by jabłkami karmili i zarażali się homoseksualizmem. Smile
W Stanach to chociaż ciekawego kreacjonizmu uczą, a u nas?!
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: Bronisława Tylewska: "Zasady Prawidłowego Odżywiania"
« Odpowiedz #21 : 2015-05-31, 23:18:37 »

Ja w podstawówce miałam super panią od biologii, ponieważ interesowałam się biologià to niejako miałam swòj własny tryb nauczania biologii i uczyłam się własnym rytmem. Nawet startowałam w olimpiadzie! Nie przeszłam - poległam na dinozaurach.... jakoś uznałam, że nie będą mi do niczego potrzebne Very Happy, No i tak to bywa z tym co potrzebne i nie Very Happy, ale za to miałam materiał opanowany 2 klasy do przodu Smile. Niestety potem przyszła inna Pani, dla której tylko wyklepywanie było ważne. (Choć trochę trzeba oddać jej sprawiedliwości, bo potem było więcej materiału do takiego klepania Sad )
Brakuje przedmiotów które wymagałyby syntezy wiadomości i ich użycia ponad szybko zapominane formułki.
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 20 zapytaniami.