forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 17:26:08

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660507 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 34 Do dou Drukuj
Autor Wtek: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?  (Przeczytany 226224 razy)
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #460 : 2015-06-01, 13:29:33 »

Maniek bedzie niepocieszony pewnie.
Dlatego PiS i Duda odpowiada tylko za "No tak nie odpowiadamy tylko za trzęsienia Ziemi gradobicie i koklusz" Laughing i katastrofe w Smolensku Wink

Mi to lotto, pożyjemy, zobaczymy,
a Wasz (Twój i Zyona) emocjonalny ton wypowiedzi, pałający nienawiścią do wrogów pisu, platfusów, nieprawdziwych Polaków, agentów, partyjnych oficerów, itp. prawicowo-katolickie określenia może "normalnych platfusów" tylko śmieszyć. Ja nawet na głosowanie nie poszedłem... Życzę rychłego powrotu domu wariatów "IV RP". I gratuluję prezydenta modlącego się na Jasnej Górze Smile Piękna sprawa.

Ze specjalnymi dedykacjami:  Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=m2rkZzzY9D8
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25519

pindżar ryskow wyszy


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #461 : 2015-06-01, 13:32:29 »

a Wasz (Twój i Zyona) emocjonalny ton wypowiedzi
E? Przeoczylem cos? Mam nadzieje, ze nie logowalem sie przez ostatnie 3 dni a przynajmniej nic mi nie wiadomo.......
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #462 : 2015-06-01, 13:38:56 »

Wiara w Dudę czyni cuda!  Cool Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25519

pindżar ryskow wyszy


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #463 : 2015-06-01, 13:39:54 »

Niektorzy nie zauwaza ironii nawet jakby podeszla i kopnela ich w dupe...znaczy ..dude  Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #464 : 2015-06-01, 13:47:04 »

 Laughing
A niech tam... Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25519

pindżar ryskow wyszy


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #465 : 2015-06-01, 13:48:27 »

Myslalem, ze poczucie humoru tez Duda kazdemu da.......nie dal Rolling Eyes  Confused
Zapisane

Work Buy Consume Die
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #466 : 2015-06-01, 13:50:45 »

Myslalem, ze poczucie humoru tez Duda kazdemu da.......nie dal Rolling Eyes  Confused

"...szczerze mowiac, nie wiem czy wieksozsc lemingow glosujacych na niego miala pojecie na  kogo glosuje. Jako, ze sa lemingami, czyli z definicji uposledami wnosze, ze nie wiedziala, jaki to gangster. Wiec tym bardziej sie ciesze, ze platfusy odstawione..."

heheh, śmieszne te upośledzone lemingi  Very Happy a może gangster ma być śmieszny? Very Happy z czego mam się śmiać, bo nie za bardzo wiem? Może z katastrofy smoleńskiej? Very Happy
ironia pierwszej wody  Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25519

pindżar ryskow wyszy


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #467 : 2015-06-01, 13:59:31 »

No jak tego nie lapiesz to nie wiem, moge tagowac posty [ironia] Very Happy
Przeciez twoje wypowiedzi niczym sie nie roznia w druga strone, smolensk, pawlowicz etc Very Happy

A to zacytowane zdanie jest najprawdziwasz prawda i nie ma tutaj zadnej emocjonalnej napinki, takie sa fakty.
Lamingow nie obchodzi, ze Komorowski jest umoczony w WSI, Pro Civili i mnostwo spraw z bezpieka. Nie chce mi sie juz dywagowac nad takimi sprawami jak pozwolenie na bron dla dzialacza antypanstwowego, ktory to siedzial w pierdlu za te dzialalnosc. Najwazniejsze, jest zeby straszyc pisem i do nastepnych wyborow jakos to bedzie, zjemy sobie osmiorniczki za tysionc pincset, potem bawole policzki za tyle samo a pan minister panstwa Polskiego powie, ze nasze panstwo to chu, du i kapmieni kupa. No prosze cie, to jakas emocjonalna napinka? Very Happy

Zluzuj POslady  Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #468 : 2015-06-01, 14:01:53 »

Niektorzy nie zauwaza ironii nawet jakby podeszla i kopnela ich w dupe...znaczy ..dude  Laughing Laughing Laughing
to jest ta oslawiona czynnosc,znaczy (nie)czynnosc umyslu. Ja tam sie dobrze bawie Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #469 : 2015-06-01, 14:13:16 »

Ciekawe, czy już w przyszłym roku egzamin z wiary będzie obowiązkowy dla abiturientów...  Cool
Zdziwiłbym się gdyby tak nie było. Wink
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #470 : 2015-06-01, 14:18:11 »

Tylko radio M i Mariusz MM po wieki wiekow ament Wink
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #471 : 2015-06-01, 14:22:10 »

No jak tego nie lapiesz to nie wiem, moge tagowac posty [ironia] Very Happy
Przeciez twoje wypowiedzi niczym sie nie roznia w druga strone, smolensk, pawlowicz etc Very Happy

A to zacytowane zdanie jest najprawdziwasz prawda i nie ma tutaj zadnej emocjonalnej napinki, takie sa fakty.
Lamingow nie obchodzi, ze Komorowski jest umoczony w WSI, Pro Civili i mnostwo spraw z bezpieka. Nie chce mi sie juz dywagowac nad takimi sprawami jak pozwolenie na bron dla dzialacza antypanstwowego, ktory to siedzial w pierdlu za te dzialalnosc. Najwazniejsze, jest zeby straszyc pisem i do nastepnych wyborow jakos to bedzie, zjemy sobie osmiorniczki za tysionc pincset, potem bawole policzki za tyle samo a pan minister panstwa Polskiego powie, ze nasze panstwo to chu, du i kapmieni kupa. No prosze cie, to jakas emocjonalna napinka? Very Happy

Zluzuj POslady  Laughing Laughing Laughing

ja?
Policz liczbę "politycznych" postów swoich, a potem policz moje. Będziesz wiedział kto ma je napięte.
ps. mało kto jest "za" bulem, albo za peło. Ludzie w większości są przeciwko Kaczyńskiemu, to wszystko.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25519

pindżar ryskow wyszy


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #472 : 2015-06-01, 14:33:07 »

A coz ma liczba postow do stosunku emocjonalnego? Byly wybory, byl goracy temat, to chyba normalne. Kolejny bedzie na jesieni.

A co do wiekszosci, to jednak sie okazalo, ze wiekszosc jest przeciwko "bulowi" i "peło" jak pokazal wynik wyborow Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #473 : 2015-06-01, 14:43:37 »

Ludzie w większości są przeciwko Kaczyńskiemu, to wszystko.

Teraz to nie ma takiej pewności.
W każdym razie od 1989r. układ się nie zmienił i dlatego nie ma znaczenia, czy Duda, czy inne ciacho, bo to wszystko towarzystwo okrągłostołowe.
Cztery lata temu "młodzież" się nabrała na Plikota, w tym roku na Kukiza, za cztery lata będzie inna "polityczna kometa" dla młodych, co wszystko rozumieją i nie żartują...  Laughing Laughing Laughing
Tow. bul niczym się od tow. dud nie różni... Wszystko po jednych pieniądzach z dziury budżetowej.   Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25519

pindżar ryskow wyszy


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #474 : 2015-06-01, 14:59:14 »

Tow. bul niczym się od tow. dud nie różni... Wszystko po jednych pieniądzach z dziury budżetowej.   Cool
No bez przesady, ten drugi nie jest umoczony w magdalenki, uklady, pzpr, wsi itp. Jakby nie bylo Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #475 : 2015-06-01, 15:02:44 »

Cierpliwości. Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #476 : 2015-06-01, 15:09:22 »

Na chwile obecna powrot do przeszlosci niemozliwy,Duda tabula ras`a Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #477 : 2015-06-01, 15:10:30 »

Więcej wiary w ludzi, wylezie z niego sporo paskudztwa. Cool
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #478 : 2015-06-01, 15:11:14 »

Tow. bul niczym się od tow. dud nie różni... Wszystko po jednych pieniądzach z dziury budżetowej.   Cool
No bez przesady, ten drugi nie jest umoczony w magdalenki, uklady, pzpr, wsi itp. Jakby nie bylo Very Happy
To zazdrowc przez nich przemawia.... Wink mozna by dodac jeszcze zawisc Wink Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25519

pindżar ryskow wyszy


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #479 : 2015-06-01, 15:11:32 »

Cierpliwości. Very Happy
Czasu nie oszukasz, pewne pokolenia wymieraja, fizycznie nie da sie juz byc umoczonym w pzpr, wsi, magdalenke itp. Tego nie zmienisz.
A tamte czasy to pewnego rodzaju mentalnosc nie do wykorzenienia, skazenie Rosja. Nie wiem tego jaki bedzie ten nowy, tez ma pewnie za uszami, bo kto nie ma, nawet Jezusowi by teczke znalezli, ale faktem jest, ze czas tutaj dziala.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 34 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.