forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-19, 11:12:12

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
661784 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Siłownia a ŻO
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 814 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Siłownia a ŻO  (Przeczytany 3169608 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1000 : 2013-11-23, 19:51:43 »


Może odpowiedz sobie, co chcesz osiągnąć ćwicząc? Rolling Eyes

No talię osy... Cool Laughing  Wink

A, to Mariusz- nasz- zna panaceum. Very Happy Nawet tanie. Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70764


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1001 : 2013-11-23, 19:53:37 »

Hm, Reniu. Na początek , jak nie jesteś w takim "ciągu" to bardzo trudno narzucić sobie w domu samodyscyplinę. Wiem po sobie. Stąd siłownia. Jestem wśród ludzi i płacę za czas. Więc to mnie mobilizuje. Wink
Może odpowiedz sobie, co chcesz osiągnąć ćwicząc? Rolling Eyes

Ja nie chce tak zbyt intensywnie ćwiczyć, ale bym chciała bardziej systematycznie., nieraz cora mnie mobilizuje i ćwiczymy razem.
Z ćwiczeniami to jest tak jak z angielskim...jak się zapisze i zapłaci to się chodzi. A samemu w domu to ni... czorta... Laughing
Właśnie o tym piszę.  Wink
Przecież są różne inne zajęcia. Pilates, aerobic, teraz popularna zumba. Ja robię po prostu to co lubię.
Dzisiaj tez pojechałam do innego Klubu , gdzie Jurij ma drugą pracę zobaczyć jak tam jest co można trenować. Uuuu tam to wszystko kapitał amerykański i powierzchnia konkretna.
Do samego TRX ze 20 stanowisk. Oddzielna VIP sala. Basen, solna komnata, sauna fińska, rosyjska bania, sauna parowa i małe baseniki z zimną wodą do skakanie po wyjściu z sauny.
Menedżerka , która mnie oprowadzała była zainteresowana dlaczego ja chodzę na "żelastwo" ?Laughing   Kobiety chodzą na zajęcia grupowe a ja nie lubię. Może nie całkiem i coś tam poćwiczę, ale na razie nie.  Laughing
Więc trzeba znaleźć przyjemność w jakiś zajęciach.

Bardzo dobrze, że robisz to co lubisz, a nie to co inni by chcieli, żebyś robiła... Very Happy
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1002 : 2013-11-23, 19:55:24 »

No a co Ty chcesz ćwiczyć? I po co? I Jak? Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1003 : 2013-11-23, 19:58:57 »

Hm, Reniu. Na początek , jak nie jesteś w takim "ciągu" to bardzo trudno narzucić sobie w domu samodyscyplinę. Wiem po sobie. Stąd siłownia. Jestem wśród ludzi i płacę za czas. Więc to mnie mobilizuje. Wink
Może odpowiedz sobie, co chcesz osiągnąć ćwicząc? Rolling Eyes

Ja nie chce tak zbyt intensywnie ćwiczyć, ale bym chciała bardziej systematycznie., nieraz cora mnie mobilizuje i ćwiczymy razem.
Z ćwiczeniami to jest tak jak z angielskim...jak się zapisze i zapłaci to się chodzi. A samemu w domu to ni... czorta... Laughing
Właśnie o tym piszę.  Wink
Przecież są różne inne zajęcia. Pilates, aerobic, teraz popularna zumba. Ja robię po prostu to co lubię.
Dzisiaj tez pojechałam do innego Klubu , gdzie Jurij ma drugą pracę zobaczyć jak tam jest co można trenować. Uuuu tam to wszystko kapitał amerykański i powierzchnia konkretna.
Do samego TRX ze 20 stanowisk. Oddzielna VIP sala. Basen, solna komnata, sauna fińska, rosyjska bania, sauna parowa i małe baseniki z zimną wodą do skakanie po wyjściu z sauny.
Menedżerka , która mnie oprowadzała była zainteresowana dlaczego ja chodzę na "żelastwo" ?Laughing   Kobiety chodzą na zajęcia grupowe a ja nie lubię. Może nie całkiem i coś tam poćwiczę, ale na razie nie.  Laughing
Więc trzeba znaleźć przyjemność w jakiś zajęciach.

Bardzo dobrze, że robisz to co lubisz, a nie to co inni by chcieli, żebyś robiła... Very Happy


Fakt!
Gdybym był kobietą, też bym tak robił. A nie tylko zarabiaj kasę, karm nierobów i takie tam. Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70764


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1004 : 2013-11-23, 20:00:24 »

No a co Ty chcesz ćwiczyć? I po co? I Jak? Laughing

Nie pytaj lepiej... Cool byle co i byle jak... Cool Laughing Leżę płasko na podłodze (na kocu), ręce mam wzdłuż ciała i nogami robię "nożyce". Potem przerzut nóg raz na jeden bok raz na drugi (wiesz o co chodzi? Ponoć na mięśnie skośne działa. Da takie? Laughing) i jeszcze ręce pod głowę i podnoszenie się do siadu.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70764


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1005 : 2013-11-23, 20:02:05 »

A, pytałaś co bym chciała robić? Rolling Eyes O to by dużo pisania było... Laughing Wink
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1006 : 2013-11-23, 20:03:44 »

 Laughing Oj Renia. Laughing

Pytałam poważnie. Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70764


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1007 : 2013-11-23, 20:12:31 »

Pisałam poważnie. Nic więcej nie chciałabym ćwiczyć, tylko to co sobie narzuciłam, ale systematycznie. Very Happy
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1008 : 2013-11-23, 20:16:49 »

Bardzo ważne jest, aby nie nabawić się kontuzji zbyt wcześnie. Na DO wytrzymałość na ból rośnie, ale mięsko już nie będzie chciało, chyba że w stres się je wpędzi, ale to już domena kawoszy i LC. Wink Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1009 : 2013-11-23, 20:19:27 »

Pisałam poważnie. Nic więcej nie chciałabym ćwiczyć, tylko to co sobie narzuciłam, ale systematycznie. Very Happy
Rozumiem. Wink
To trzymam kciuki za systematyczność.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1010 : 2013-11-23, 20:22:15 »

Bardzo ważne jest, aby nie nabawić się kontuzji zbyt wcześnie. Na DO wytrzymałość na ból rośnie, ale mięsko już nie będzie chciało, chyba że w stres się je wpędzi, ale to już domena kawoszy i LC. Wink Very Happy

Mięsko nie będzie chciało rosnąć- tak miało być. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70764


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1011 : 2013-11-23, 20:53:25 »

Pisałam poważnie. Nic więcej nie chciałabym ćwiczyć, tylko to co sobie narzuciłam, ale systematycznie. Very Happy
Rozumiem. Wink
To trzymam kciuki za systematyczność.


Ale przy ćwiczeniach nie trzymaj lepiej, bo Ci sztanga wypadnie. Czy z czym Ty tam ćwiczysz... Rolling Eyes Wink
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1012 : 2013-11-23, 20:55:43 »

Pisałam poważnie. Nic więcej nie chciałabym ćwiczyć, tylko to co sobie narzuciłam, ale systematycznie. Very Happy
Rozumiem. Wink
To trzymam kciuki za systematyczność.


Ale przy ćwiczeniach nie trzymaj lepiej, bo Ci sztanga wypadnie. Czy z czym Ty tam ćwiczysz... Rolling Eyes Wink
Laughing Laughing Ok, będę pamiętać.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1013 : 2013-11-23, 21:11:28 »

Pisałam poważnie. Nic więcej nie chciałabym ćwiczyć, tylko to co sobie narzuciłam, ale systematycznie. Very Happy
Rozumiem. Wink
To trzymam kciuki za systematyczność.


Ale przy ćwiczeniach nie trzymaj lepiej, bo Ci sztanga wypadnie. Czy z czym Ty tam ćwiczysz... Rolling Eyes Wink

Niekiedy wielkopalcy kciuka palcami kontrują. Wtedy można uznać, że "trzyma kciuka". Wink Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1014 : 2013-11-26, 20:47:11 »

Wczoraj po martwym ciągu i przysiadach ojejej. Confused Laughing Odcinek lędźwiowy płonął  Laughing, pośladkowe ,uuu. Confused Laughing A potem poczułam głód i dopadłam do trzech jajek na twardo. Pochłonęłam je z białkiem i ...... ból za 5 minut przeszedł. Rolling Eyes Co prawda jeszcze mnie pod kolanami ciągnęło , ale to już była pestka.

A dzisiaj w dobrej formie. Very Happy I ściąganie drążka maszyny za plecy 3x 15 25 kg,
podciąganie w skosie na gryfie maszyny Smitha 3x 10
przyciąganie drążków maszyny  3x 15  20 kg
unoszenie tułowia z body barem 3 kg w leżeniu na brzuchu 3x 20
brzuszki 3x 20, przeplatane brzuszkami ze skrętem tułowia 3x 20
i unoszenie gryfu (na biceps) 3x 10 przeplatane z naciąganiem sprężyny pod śródstopiem

He, he i luzik.
Stwierdziłam, że dzisiaj taki lekki trening, to Jurij się obruszył deczko, że on tak by nie powiedział. No, to good. 
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1015 : 2013-11-27, 08:03:59 »

Kochany jest ten Jurij, daje odetchnąć. Wink Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1016 : 2013-11-28, 06:09:37 »

Po sobotnim martwym ciągu i przysiadach ze sztangą - 1 kg. Poooleciało. Ale zmiana, taki skok wagowy. Shocked Rolling Eyes
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1017 : 2013-11-28, 06:35:38 »

Martwe ciagi to martwiejace umysly...........  Confused Confused


Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1018 : 2013-11-28, 06:50:30 »

Martwe ciagi to martwiejace umysly...........  Confused Confused


 Laughing Laughing
O matko święta. Shocked Strach pomyśleć ile już straciłam szarych komórek. Sad
Nic to Baśka, jak mawiał Wołodyjowski. Ciąg, ciąg i pociąg. Laughing Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #1019 : 2013-11-28, 08:01:27 »

Martwe ciagi to martwiejace umysly...........  Confused Confused


 Laughing Laughing
Może to -1 kg z mózgu mi uszło. Shocked Crying or Very sad
 Laughing Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 814 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.