forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 08:03:50

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658488 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Siłownia a ŻO
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 814 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Siłownia a ŻO  (Przeczytany 3118306 razy)
talgo
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #20 : 2009-09-13, 10:07:53 »

książki to przede wszystkim weider
i tak jak pisze averd zwiekszaj tłuszcz a nie węgle jesli chcesz być na ŻO
jeśli na obecnej dawce chudniesz i przy niej pozostaniesz twój wydatek energetyczny będzie wiekszy i schudniesz i się wyrzeżbisz
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #21 : 2013-05-12, 15:46:07 »

Aby cos rzezbic to trzeba miec w czym, tak?
Tluszcz, ktory do tej pory miales spaliles albo przerobiles na mase miesniowa, podejrzewam, ze bardzo malo. Dlatego najwazniejsze jest bialko i proporcja optymalna, czyli w zaleznosci od tego jak intensywnie cwiczysz powinienes zjadac minimum 1 gram bialka na kg naleznej wagi ciala a prz intensywnym wycilku 1,5 gr bialka a nastepnie dopasowac ilosc T i W do ilosci zjadanego bialka pamietajac o tym, ze im lepsze bialko tym wiecej weglowodanow. Czyli jezeli wazysz 80 kg powinienes zjadac minimum 80 gr bialka ale mozesz rowniez w dni intensywnie cwiczace zjadac 120-130 gr bialka do tego w dni intensywnogo cwiczenia do x 5 T czyli az do 600 gr  a weglowodanow w zaleznosci od tego skad pochodza az do 200 gr jezeli bialka sa pochodzenia typu jajka, podroby natomiast 80-100 jezeli bialko jest z miesa albo ryby.
Jezeli masz odpowiednia mase i tylko chcesz rzezbic muskulature powinienes zapomniec o duzej ilosci tluszczu i ograniczyc weglowodany do minimum i cwiczyc krotko i kardiologicznie czyli bardzo szybkie i intensywne serie w brdzo krotkim czasi z przerwami i nalezy zastopowac kiedy juz organizm powie, ze ma dosc. Wystarczy 10 min dziennie, 5 serii po 2 min z polminutowa przera pomiedzy. W innym wypadku przy takim jedzeniu beda tylko zakwasy i  kontuzje, ktore wyelimunja Cie z nastepnych treningow.

Pozdrawiam
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #22 : 2013-05-12, 17:27:59 »

Aby cos rzezbic to trzeba miec w czym, tak?
Tluszcz, ktory do tej pory miales spaliles albo przerobiles na mase miesniowa, podejrzewam, ze bardzo malo. Dlatego najwazniejsze jest bialko i proporcja optymalna, czyli w zaleznosci od tego jak intensywnie cwiczysz powinienes zjadac minimum 1 gram bialka na kg naleznej wagi ciala a prz intensywnym wycilku 1,5 gr bialka a nastepnie dopasowac ilosc T i W do ilosci zjadanego bialka pamietajac o tym, ze im lepsze bialko tym wiecej weglowodanow. Czyli jezeli wazysz 80 kg powinienes zjadac minimum 80 gr bialka ale mozesz rowniez w dni intensywnie cwiczace zjadac 120-130 gr bialka do tego w dni intensywnogo cwiczenia do x 5 T czyli az do 600 gr  a weglowodanow w zaleznosci od tego skad pochodza az do 200 gr jezeli bialka sa pochodzenia typu jajka, podroby natomiast 80-100 jezeli bialko jest z miesa albo ryby.
Jezeli masz odpowiednia mase i tylko chcesz rzezbic muskulature powinienes zapomniec o duzej ilosci tluszczu i ograniczyc weglowodany do minimum i cwiczyc krotko i kardiologicznie czyli bardzo szybkie i intensywne serie w brdzo krotkim czasi z przerwami i nalezy zastopowac kiedy juz organizm powie, ze ma dosc. Wystarczy 10 min dziennie, 5 serii po 2 min z polminutowa przera pomiedzy. W innym wypadku przy takim jedzeniu beda tylko zakwasy i  kontuzje, ktore wyelimunja Cie z nastepnych treningow.

Pozdrawiam
Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #23 : 2013-09-12, 12:49:55 »

Jestem po pierwszych zajęciach z osobistym trenerem. Nazywa się Jurij, kiedyś zajmował się boksem. Jestem b. zadowolona i zmobilizowana.  Very Happy Godzina takiego treningu , oczywiście na początku lekkiego a mam taki wyrzut serotoniny. Very Happy Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #24 : 2013-09-12, 12:52:18 »

 Shocked
Aż godzinę to trwało!  Rolling Eyes Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #25 : 2013-09-12, 12:54:23 »

O batko moska! Nie lepiej bylo isc z nim na kawe jakas zamiast sie meczyc i wyrzucac ten ser z tonina?  Shocked Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #26 : 2013-09-12, 12:56:07 »

No!
Bo strach pomyśleć, jak lekko nie będzie!  Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #27 : 2013-09-12, 12:57:05 »

O batko moska! Nie lepiej bylo isc z nim na kawe jakas zamiast sie meczyc i wyrzucac ten ser z tonina?  Shocked Laughing

Kawy już piłam. Trzeba było spalić słoninę. Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #28 : 2013-09-12, 12:59:23 »

No!
Bo strach pomyśleć, jak lekko nie będzie!  Very Happy
Najpierw sprawdził czy serce mam zdrowe i zszedł ze mną, w zasadzie za mną po schodach czy utrzymam się na nogach.  Laughing Laughing

 Tak lekko chyba nie będzie , bo wygląda na dość zaangażowanego.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #29 : 2013-09-12, 13:00:34 »

Shocked
Aż godzinę to trwało!  Rolling Eyes Wink
No na początek. Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #30 : 2013-09-12, 13:00:38 »

O batko moska! Nie lepiej bylo isc z nim na kawe jakas zamiast sie meczyc i wyrzucac ten ser z tonina?  Shocked Laughing

Kawy już piłam. Trzeba było spalić słoninę. Laughing
Ja bym wolal ja zjesc niz spalic..  Laughing
Nie lubie jedzenia marnowac  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #31 : 2013-09-12, 13:01:53 »

O batko moska! Nie lepiej bylo isc z nim na kawe jakas zamiast sie meczyc i wyrzucac ten ser z tonina?  Shocked Laughing

Kawy już piłam. Trzeba było spalić słoninę. Laughing
Ja bym wolal ja zjesc niz spalic..  Laughing
Nie lubie jedzenia marnowac  Laughing
Mam jeszcze zapas. Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #32 : 2013-09-12, 13:03:40 »

Najpierw sprawdził czy serce mam zdrowe

Strach, jak się rozkręci!  Shocked
A do serca ucho przykładał, czy palpacyjnie tętno sprawdzał?  Rolling Eyes Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #33 : 2013-09-12, 13:07:23 »

Jestem po pierwszych zajęciach z osobistym trenerem. Nazywa się Jurij, kiedyś zajmował się boksem. Jestem b. zadowolona i zmobilizowana.  Very Happy Godzina takiego treningu , oczywiście na początku lekkiego a mam taki wyrzut serotoniny. Very Happy Very Happy
Jak exbokser, to może coś z tego będzie Laughing
Wytrwałości!
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #34 : 2013-09-12, 13:09:01 »

Właśnie!
Wytrwałość najważniejsza.  Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #35 : 2013-09-12, 13:10:27 »

Najpierw sprawdził czy serce mam zdrowe

Strach, jak się rozkręci!  Shocked
A do serca ucho przykładał, czy palpacyjnie tętno sprawdzał?  Rolling Eyes Wink
Laughing Laughing
Na bieżni.
Muszę przyznać , że nabrałam szacunku do bieżni i orbitreka. Raz , że na tej bieżni wcale tak banalnie nie było a dwa to orbitrek, na którym nigdy nie ćwiczyłam na koniec zajęć dał mi w kość. Laughing Dlatego Jurij patrzył czy nie spadnę ze schodów. Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #36 : 2013-09-12, 13:11:46 »

A!
Rozumiem!  Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #37 : 2013-09-12, 13:12:12 »

Właśnie!
Wytrwałość najważniejsza.  Very Happy
Też tak uważam i w związku z tym nie nadymam się za bardzo bo to łatwo pęknąć. Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #38 : 2013-09-12, 13:13:19 »

Jestem po pierwszych zajęciach z osobistym trenerem. Nazywa się Jurij, kiedyś zajmował się boksem. Jestem b. zadowolona i zmobilizowana.  Very Happy Godzina takiego treningu , oczywiście na początku lekkiego a mam taki wyrzut serotoniny. Very Happy Very Happy
Jak exbokser, to może coś z tego będzie Laughing
Wytrwałości!
Dzięki.  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #39 : 2013-09-12, 14:13:05 »

A czy ten Jurij nie ma przez przypadek brata Vitalija, też boksera?  Rolling Eyes
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 814 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 20 zapytaniami.