forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 13:28:04

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658449 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Siłownia a ŻO
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 814 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Siłownia a ŻO  (Przeczytany 3117556 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #40 : 2013-09-12, 14:16:56 »

Ja w ogole mam pytanko, skad u towarzyszki Dasny jakies sadlo?  Evil or Very Mad  Laughing
Oj bacik by sie przydal pewnie jakis. Zeby zycie mialo smaczek, tutaj chlebek tam koniaczek?  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #41 : 2013-09-12, 14:37:09 »

Ja w ogole mam pytanko, skad u towarzyszki Dasny jakies sadlo?  Evil or Very Mad  Laughing
Oj bacik by sie przydal pewnie jakis. Zeby zycie mialo smaczek, tutaj chlebek tam koniaczek?  Laughing
Evil or Very Mad Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #42 : 2013-09-12, 14:39:44 »

A czy ten Jurij nie ma przez przypadek brata Vitalija, też boksera?  Rolling Eyes
Nie. Very Happy
A ten Witalij ma brata Wołodymira.
A Jurij nie izvestno. Rolling Eyes
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #43 : 2013-09-13, 07:49:17 »

Skomplikowane to wszystko!  Shocked  Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #44 : 2013-09-13, 07:55:27 »

Skomplikowane to wszystko!  Shocked  Wink
Vot żyzń. Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #45 : 2013-09-14, 13:17:49 »

Dzisiaj znów miałam zajęcia z trenerem.
Dorzucił mi jeszcze 5 kg czyli ćwiczyłam z obciążeniem 15 kg. Może kiedyś dojdę do 100 kg?  Laughing Laughing Na niektórych przyrządach pierwszy raz. Aha i z takim drążkiem body bar. Fajna rzecz.

Opowiedziałam mu także o DO dr Kwaśniewskiego i.... zainteresował się. No, zobaczymy.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #46 : 2013-09-14, 13:20:51 »

Dzisiaj znów miałam zajęcia z trenerem.
Dorzucił mi jeszcze 5 kg czyli ćwiczyłam z obciążeniem 15 kg. Może kiedyś dojdę do 100 kg?  Laughing Laughing Na niektórych przyrządach pierwszy raz. Aha i z takim drążkiem body bar. Fajna rzecz.

Opowiedziałam mu także o DO dr Kwaśniewskiego i.... zainteresował się. No, zobaczymy.
Zajęcia są w siłowni/klubie fitness?
Ćwiczysz na maszynach?
No i widzę wytrwałości Ci nie brak! Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #47 : 2013-09-14, 13:23:24 »

Dzisiaj znów miałam zajęcia z trenerem.

A ten sam chociaż był?  Rolling Eyes Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #48 : 2013-09-14, 13:26:25 »

Dzisiaj znów miałam zajęcia z trenerem.
Dorzucił mi jeszcze 5 kg czyli ćwiczyłam z obciążeniem 15 kg. Może kiedyś dojdę do 100 kg?  Laughing Laughing Na niektórych przyrządach pierwszy raz. Aha i z takim drążkiem body bar. Fajna rzecz.

Opowiedziałam mu także o DO dr Kwaśniewskiego i.... zainteresował się. No, zobaczymy.
Zajęcia są w siłowni/klubie fitness?
Ćwiczysz na maszynach?
No i widzę wytrwałości Ci nie brak! Laughing
No, z tą wytrwałością to okaże się tak po roku. Ale dziękuję , to taka zachęta.
Tak na maszynach, tylko nie znam nazw. Krótka (chwała Bogu) rozgrzewka i krótkie rozciąganie. I przede wszystkim mam popracować na bicepsem, tricepsem, i plecami , bo godziny siedzenia za kierownicą i komputerem robią swoje. Aha i jakiś press robiłam . Ale co to ?To nie wiem. Sad
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #49 : 2013-09-14, 13:27:23 »

Dzisiaj znów miałam zajęcia z trenerem.

A ten sam chociaż był?  Rolling Eyes Wink
Ten sam, bo to jest osobisty trener i będzie mnie prowadził , żebym sobie krzywdy nie zrobiła. Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #50 : 2013-09-14, 13:28:02 »

Opowiedziałam mu także o DO dr Kwaśniewskiego i.... zainteresował się. No, zobaczymy.

No nie wiem, czy dobrze zrobiłaś, bo jak będzie chciał Ci udowodnić, że mięśnie pracują na glukozie?  Confused
Teraz to musisz być dzielna do końca!  Wink  Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #51 : 2013-09-14, 13:31:02 »

Opowiedziałam mu także o DO dr Kwaśniewskiego i.... zainteresował się. No, zobaczymy.

No nie wiem, czy dobrze zrobiłaś, bo jak będzie chciał Ci udowodnić, że mięśnie pracują na glukozie?  Confused
Teraz to musisz być dzielna do końca!  Wink  Very Happy
Będę dzielna. Tak jest. Laughing
Zwróciłam mu uwagę na budowę węglowodanów (tzn atom C) i , że z takiego spalania powstają śmieci a ze spalania H powstaje czysta energia.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #52 : 2013-09-14, 13:32:23 »

No jak plecy i pressy, to jestem spokojny Very Happy
Tylko jak Cię zacznie coś boleć, ćmić czy ciągnąć natychmiast mu powiedz.
Nawet jak to będzie tylko cień wrażenia.
W ogóle dużo opowiadaj i pytaj, taki dialog z trenerem jest cenny dla obu stron.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #53 : 2013-09-14, 13:34:39 »

Będę dzielna. Tak jest. Laughing

O właśnie, niech wie, jakie dzielne są Laszki!  Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #54 : 2013-09-14, 13:37:17 »

No jak plecy i pressy, to jestem spokojny Very Happy
Tylko jak Cię zacznie coś boleć, ćmić czy ciągnąć natychmiast mu powiedz.
Nawet jak to będzie tylko cień wrażenia.
W ogóle dużo opowiadaj i pytaj, taki dialog z trenerem jest cenny dla obu stron.
Jasne.
Na razie powiedział, że daje takie ćwiczenia , żeby chronić stawy. Zwraca uwagę na oddychanie ( powiedział, że jak nie oddycham prawidłowo to sama siebie męczę) i łokcie. Tzn. łokcie przy sobie. I na biceps robiłam najpierw 2x po 15 powtórzeń z tym body bar przeplatane z 2x 15 rozciąganie takiej gumy z rączkami , która trzymałam pod śródstopiem.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #55 : 2013-09-14, 13:42:50 »

No jak plecy i pressy, to jestem spokojny Very Happy
Tylko jak Cię zacznie coś boleć, ćmić czy ciągnąć natychmiast mu powiedz.
Nawet jak to będzie tylko cień wrażenia.
W ogóle dużo opowiadaj i pytaj, taki dialog z trenerem jest cenny dla obu stron.
Jasne.
Na razie powiedział, że daje takie ćwiczenia , żeby chronić stawy. Zwraca uwagę na oddychanie ( powiedział, że jak nie oddycham prawidłowo to sama siebie męczę) i łokcie. Tzn. łokcie przy sobie. I na biceps robiłam najpierw 2x po 15 powtórzeń z tym body bar przeplatane z 2x 15 rozciąganie takiej gumy z rączkami , która trzymałam pod śródstopiem.
Problem z maszynami jest taki, że produkują je pod "przeciętnego" człowieka, a ja takiego w życiu nie widziałem.
Z wolnymi ciężarami ciało radzi sobie dużo sprawniej, dlatego jak odczujesz dyskomfort, reaguj.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #56 : 2013-09-14, 13:44:45 »

Będę dzielna. Tak jest. Laughing

O właśnie, niech wie, jakie dzielne są Laszki!  Very Happy

Z pięknym bukietem. Wink Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #57 : 2013-09-14, 13:47:12 »

No jak plecy i pressy, to jestem spokojny Very Happy
Tylko jak Cię zacznie coś boleć, ćmić czy ciągnąć natychmiast mu powiedz.
Nawet jak to będzie tylko cień wrażenia.
W ogóle dużo opowiadaj i pytaj, taki dialog z trenerem jest cenny dla obu stron.
Jasne.
Na razie powiedział, że daje takie ćwiczenia , żeby chronić stawy. Zwraca uwagę na oddychanie ( powiedział, że jak nie oddycham prawidłowo to sama siebie męczę) i łokcie. Tzn. łokcie przy sobie. I na biceps robiłam najpierw 2x po 15 powtórzeń z tym body bar przeplatane z 2x 15 rozciąganie takiej gumy z rączkami , która trzymałam pod śródstopiem.
Problem z maszynami jest taki, że produkują je pod "przeciętnego" człowieka, a ja takiego w życiu nie widziałem.
Z wolnymi ciężarami ciało radzi sobie dużo sprawniej, dlatego jak odczujesz dyskomfort, reaguj.

Dzięki za podpowiedzi. Wink
I pewnie jeszcze będę prosiła o więcej uwag. pamiętam jak fantastycznie czułam się przed laty taka trochę napakowana. Jurij powiedział, że jeszcze nic straconego , ale on zwraca uwagę tez na wydolność , ogólną sprawność a nie tylko na "pakowanie".
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #58 : 2013-09-14, 13:47:30 »

Radziu!
Dziś jesteś (za)powalający!  Cool  Wink  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #59 : 2013-09-14, 13:57:02 »

No jak plecy i pressy, to jestem spokojny Very Happy
Tylko jak Cię zacznie coś boleć, ćmić czy ciągnąć natychmiast mu powiedz.
Nawet jak to będzie tylko cień wrażenia.
W ogóle dużo opowiadaj i pytaj, taki dialog z trenerem jest cenny dla obu stron.
Jasne.
Na razie powiedział, że daje takie ćwiczenia , żeby chronić stawy. Zwraca uwagę na oddychanie ( powiedział, że jak nie oddycham prawidłowo to sama siebie męczę) i łokcie. Tzn. łokcie przy sobie. I na biceps robiłam najpierw 2x po 15 powtórzeń z tym body bar przeplatane z 2x 15 rozciąganie takiej gumy z rączkami , która trzymałam pod śródstopiem.
Problem z maszynami jest taki, że produkują je pod "przeciętnego" człowieka, a ja takiego w życiu nie widziałem.
Z wolnymi ciężarami ciało radzi sobie dużo sprawniej, dlatego jak odczujesz dyskomfort, reaguj.

Dzięki za podpowiedzi. Wink
I pewnie jeszcze będę prosiła o więcej uwag. pamiętam jak fantastycznie czułam się przed laty taka trochę napakowana. Jurij powiedział, że jeszcze nic straconego , ale on zwraca uwagę tez na wydolność , ogólną sprawność a nie tylko na "pakowanie".
Ma rację.
Ma rację, tylko miej świadomość, że trening kobiet niczym nie różni się od treningu mężczyzn.
A powszechna wiedza jest taka, że kobiety muszą delikatnie i wielopowtórzeniowo, małe ciężary i dużo wydolnościówki.
W efekcie nie robią żadnych postępów, w co trenerom graj, bo oni chcą trenować, a nie wytrenować.
Nie odbieraj tego jako atak na Twojego trenera, bo na razie wygląda to sensownie Laughing
I pamiętaj, że to Ty jesteś jego pryncypałką, jak chcesz "więcej bólu" masz prawo.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 814 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 20 zapytaniami.