forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-25, 10:37:19

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
667913 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Siłownia a ŻO
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 398 399 400 401 402 [403] 404 405 406 407 408 ... 815 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Siłownia a ŻO  (Przeczytany 3469362 razy)
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8040 : 2015-04-07, 14:13:50 »

Wczoraj , złapano 21 indyjskich ciężarowców na dopingu.

I co im zrobią? Tylko zdyskwalifikują, czy jeszcze jakieś inne sankcje nałożą (np. finansowe, albo wykluczenie z udziału w zawodach na jakiś czas)?
Jeśli mieli jakieś rekordy to są one kasowane, wynik również się nie liczy, nie wiem jednak jak z drużynowym.
Zwykle dostaje się zakaz startów na 2-4 lata (to jest bardzo dużo, bo można np. z juniora stać się seniorem) oraz drobne kary pieniężne, na ogół dla klubu, ale zależnie od postanowień organu sądzącego, również indywidualne.
Trzeba pamiętać, że sportowcy są często niepełnoletni i podanie dopingu nieświadomemu zawodnikowi to już nie przelewki i mogą kosztować nawet 5 lat paki, dla podającego oczywiście. Wink
Daniel Godelli został pozbawiony złotego medalu. A jego kolega z drużyny został zdyskwalifikowany na 8 lat.
Napisał do mnie , zresztą korespondujemy, sekretarz generalny Albańskiej Federacji, przepraszał mnie za swoich sportowców. No to już zbytek łaski, bo co mi do tego, ale głupio mu. Confused Cool
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8041 : 2015-04-07, 14:23:57 »

podaja im koksy,a pozniej przepraszaja? hipokryzja czystej wody Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8042 : 2015-04-07, 14:26:08 »

Wczoraj , złapano 21 indyjskich ciężarowców na dopingu.

I co im zrobią? Tylko zdyskwalifikują, czy jeszcze jakieś inne sankcje nałożą (np. finansowe, albo wykluczenie z udziału w zawodach na jakiś czas)?
Jeśli mieli jakieś rekordy to są one kasowane, wynik również się nie liczy, nie wiem jednak jak z drużynowym.
Zwykle dostaje się zakaz startów na 2-4 lata (to jest bardzo dużo, bo można np. z juniora stać się seniorem) oraz drobne kary pieniężne, na ogół dla klubu, ale zależnie od postanowień organu sądzącego, również indywidualne.
Trzeba pamiętać, że sportowcy są często niepełnoletni i podanie dopingu nieświadomemu zawodnikowi to już nie przelewki i mogą kosztować nawet 5 lat paki, dla podającego oczywiście. Wink

Dzięki. Kary surowe, ale jednak nie aż tak drastyczne jak to podawał Admin... Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8043 : 2015-04-07, 14:34:25 »

Niespecjalnie śledzę tę wojenkę na szabelki z cukru, bo to jest żenujące. Very Happy
Wszyscy wiedzą, że wszyscy biorą, a wszyscy udają, że to ich nie dotyczy. Razz
I te głupawe tłumaczenia np. Kołeckiego, że mu ktoś podał. Laughing
No k..., jak można takie barana z siebie robić w mediach?!

Wydaje mi się, że wygląda to tak:
Laboratoria pracują nad tworzeniem sterydów jak najmniej przypominających poprzednie generacje i o określonym czasie aktywności w organizmie oraz nad tworzeniem odpowiedniego "tła" hormonalnego np. stosunek testosteron-epitestosteron, po to by na nowe środki nie było jeszcze testów je wykrywających. Smile
Ale natura ludzka jest przewrotna i apetyt rośnie w miarę jedzenia i czasem wpadka się przydarzy z niesubordynacji zawodnika, który sobie samowolnie "dosypuje" czy chemika tworzącego produkt i instrukcję stosowania.
No i czasem "trzeba" po prostu kogoś złapać, by usprawiedliwić istnienie stosownych organów. Very Happy

Obecnie chyba wszystkie sterydy są na czarnej liście, łącznie z pigułkami antykonpepcyjnymi, DHEA i pregnenolonem. Very Happy
O całym morzu innych środków nie wspominając, bo nawet kofeina się tam znajduje...
A pozwolić w cholerę na dowolne stosowanie wszystkiego, bo co to za różnica?
Ewentualnie stworzyć konkurencję dla "naturalsów" (spektrometria gazowa włosa łonowego pozwala na wykrycie wsteczne do 3-4 lat) i po ptakach.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8044 : 2015-04-07, 14:36:22 »

podaja im koksy,a pozniej przepraszaja? hipokryzja czystej wody Smile
Nie przepraszają za podawanie, tylko za wpadkę. Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8045 : 2015-04-07, 14:51:49 »

podaja im koksy,a pozniej przepraszaja? hipokryzja czystej wody Smile
Nie przepraszają za podawanie, tylko za wpadkę. Wink
Własnie.
I to święte oburzenie. Cool Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8046 : 2015-04-07, 14:52:46 »

Niespecjalnie śledzę tę wojenkę na szabelki z cukru, bo to jest żenujące. Very Happy
Wszyscy wiedzą, że wszyscy biorą, a wszyscy udają, że to ich nie dotyczy. Razz
I te głupawe tłumaczenia np. Kołeckiego, że mu ktoś podał. Laughing
No k..., jak można takie barana z siebie robić w mediach?!

Wydaje mi się, że wygląda to tak:
Laboratoria pracują nad tworzeniem sterydów jak najmniej przypominających poprzednie generacje i o określonym czasie aktywności w organizmie oraz nad tworzeniem odpowiedniego "tła" hormonalnego np. stosunek testosteron-epitestosteron, po to by na nowe środki nie było jeszcze testów je wykrywających. Smile
Ale natura ludzka jest przewrotna i apetyt rośnie w miarę jedzenia i czasem wpadka się przydarzy z niesubordynacji zawodnika, który sobie samowolnie "dosypuje" czy chemika tworzącego produkt i instrukcję stosowania.
No i czasem "trzeba" po prostu kogoś złapać, by usprawiedliwić istnienie stosownych organów. Very Happy

Obecnie chyba wszystkie sterydy są na czarnej liście, łącznie z pigułkami antykonpepcyjnymi, DHEA i pregnenolonem. Very Happy
O całym morzu innych środków nie wspominając, bo nawet kofeina się tam znajduje...
A pozwolić w cholerę na dowolne stosowanie wszystkiego, bo co to za różnica?
Ewentualnie stworzyć konkurencję dla "naturalsów" (spektrometria gazowa włosa łonowego pozwala na wykrycie wsteczne do 3-4 lat) i po ptakach.
Własnie.
Czasami, źle obliczą okres wykrywalności. I wpadka. Cool
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8047 : 2015-04-07, 14:55:28 »

podaja im koksy,a pozniej przepraszaja? hipokryzja czystej wody Smile
Nie przepraszają za podawanie, tylko za wpadkę. Wink
Wiem za co przepraszaja. Smile Jestes prseciwko nam wpadasz ,jestes z nami.... Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8048 : 2015-04-07, 15:00:33 »

To samo jest z narkotykami. Cool
Zalegalizować to wszystko w cholerę i po kłopocie.
Kto się przećpa to się przećpa, reszta się dostosuje, w końcu alkohol, szlugi, kawa i pigułki są powszechnie używane i dostępne, kwestia akceptacji. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8049 : 2015-04-07, 15:09:18 »

podaja im koksy,a pozniej przepraszaja? hipokryzja czystej wody Smile
Nie przepraszają za podawanie, tylko za wpadkę. Wink
Wiem za co przepraszaja. Smile Jestes prseciwko nam wpadasz ,jestes z nami.... Smile

Mariusz! A wiesz Ty co, a zaś ...lolnij sobie porządnie sztangą. Wink Very Happy Razz
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8050 : 2015-04-07, 15:45:54 »

To samo jest z narkotykami. Cool
Zalegalizować to wszystko w cholerę i po kłopocie.
Kto się przećpa to się przećpa, reszta się dostosuje, w końcu alkohol, szlugi, kawa i pigułki są powszechnie używane i dostępne, kwestia akceptacji. Wink
Tak, ale ktoś na tym zarabia. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.  Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8051 : 2015-04-07, 16:01:34 »

To samo jest z narkotykami. Cool
Zalegalizować to wszystko w cholerę i po kłopocie.
Kto się przećpa to się przećpa, reszta się dostosuje, w końcu alkohol, szlugi, kawa i pigułki są powszechnie używane i dostępne, kwestia akceptacji. Wink
Tak, ale ktoś na tym zarabia. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.  Cool
Jasne.
Dlatego legalizacja ze stosownymi obostrzeniami pozwoliłaby przejąć ten strumień pieniędzy państwu, zamiast kilku pasibrzuchów. Smile
Lecz ci ludzie pewnie są tak wpływowi, że to nigdy nie nastąpi. Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8052 : 2015-04-07, 16:04:46 »

To samo jest z narkotykami. Cool
Zalegalizować to wszystko w cholerę i po kłopocie.
Kto się przećpa to się przećpa, reszta się dostosuje, w końcu alkohol, szlugi, kawa i pigułki są powszechnie używane i dostępne, kwestia akceptacji. Wink
Tak, ale ktoś na tym zarabia. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.  Cool
Jasne.
Dlatego legalizacja ze stosownymi obostrzeniami pozwoliłaby przejąć ten strumień pieniędzy państwu, zamiast kilku pasibrzuchów. Smile
Lecz ci ludzie pewnie są tak wpływowi, że to nigdy nie nastąpi. Wink
Właśnie.
I tak trwa komedia, że dobrze wytrenowany człowiek rwie 150 kg i podrzuca 200kg. Choć dawni mistrzowie, woły dźwigali i zginali podkowy. Bez sterydów. Cool
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8053 : 2015-04-07, 16:18:03 »

I go to the gym.  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8054 : 2015-04-07, 17:48:04 »

Go Go Go Ale Ale Ale... Very Happy Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=uJMBFczig9ICool
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8055 : 2015-04-07, 19:10:43 »

Viktor skomentował dzisiaj mój trening: Dzień dobry. Ja wasza ciocia.
Nie wiem co mi się stało, ale zachowywałam się jakbym była pierwszy raz ze sztangą.
Zamiast zarzutu zrobiłam wyciskanie i wszyscy mieli oczy szeroko otwarte, bo w takim razie powinnam zarzucać 50 kg lekko. Bez podrywu, bez tupnięcia , położyłam sobie na klatce 40 kg. Shocked
Ciąg rwaniowy to nagle okazała się tragedia. A ja i Viktor wiemy jaka przyczyna. Lustra, lustra , lustra. Confused

Taki to był dzisiaj trening w Dynamo.
1.Rozgrzewka
2.Rwanie 3 x 20 kg,  5 x 25 kg, 3 x 27 kg
4.Podrzut  5 x 25 kg, 3 x 30 kg, 2 x 35 kg , 3 x 40 kg.
5 Przysiady przednie  1 x 5 25 kg, 1 x 3 30 kg, 5 x 3  35 kg.
6.Brzuszki  3 x 20

I sfilmowałam Viktora DEADLIFT 2 X 22O KG.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8056 : 2015-04-07, 19:19:08 »

Twoje 40kg w zarzucie robi większe wrażenie, niż 220kg Wiktora, ciociu. Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8057 : 2015-04-07, 19:23:39 »

Twoje 40kg w zarzucie robi większe wrażenie, niż 220kg Wiktora, ciociu. Wink
W wyciskaniu z podłogi. Ja sama nie jestem świadoma swojej siły.  Shocked Laughing Viktor mówi , że 30 rwanie, 45 podrzut to dla mnie pestka. Tylko co ja mam w głowie????
 Sad Confused
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8058 : 2015-04-07, 19:26:48 »

Pestka - łatwo powiedzieć... Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #8059 : 2015-04-07, 19:27:38 »

 Confused Sad  Rolling Eyes
Zapisane
Strony: 1 ... 398 399 400 401 402 [403] 404 405 406 407 408 ... 815 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 20 zapytaniami.