forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:59:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658442 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Siłownia a ŻO
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 612 613 614 615 616 [617] 618 619 620 621 622 ... 814 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Siłownia a ŻO  (Przeczytany 3117471 razy)
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12320 : 2017-11-29, 07:13:26 »

Wytrenowane mięśnie i sprawny układu ruchu jest bardzo ważny w starszym wieku, ale to nie ma wiele wspólnego z wielkością mięśni. Wink
Yeah.

Ale w starszym wieku w ogóle ważne utrzymać jakiekolwiek mięśnie.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12321 : 2017-11-29, 07:14:50 »

I gęstość kości.

Gavroche ten starszy wiek to ja mam na mysli po 75 r.ż.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12322 : 2017-11-29, 07:46:57 »

Ja wszędzie podkreślam, że jestem za oficjalnym, zalegalizowanym dopingiem i za kuracjami hormonalnymi.  Very Happy
Tak sobie myślę, że gdyby lekarze nie mieli monopolu, w postaci wystawianych recept, to nie wiodłoby się im za dobrze, dlatego raczej nie ma szans na dobre środki do samodzielnego stosowania.
Bo chyba w to, że lekarze są władni wystawiać recki z racji swojej wiedzy, nikt nie wierzy. Wink

Ostatni przykład: Lekarz endokrynolog, kiedy poprosiłem o receptę na Proviron: "Tylko wie pan, trzeba ostrożnie, bo to steryd (i tu wymienia skutki uboczne dla kortykosteroidów).
Endokrynolog, psiamać! Laughing

Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12323 : 2017-11-29, 07:51:58 »

Dokładnie, monopol i ochrona państwowej mafii pasie farmakologię i SZ w przeciwieństwie do jej pacjentów. Wink  Cool
Zapisane
madre
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12324 : 2017-11-29, 07:58:15 »

Ja wszędzie podkreślam, że jestem za oficjalnym, zalegalizowanym dopingiem i za kuracjami hormonalnymi.  Very Happy
A co stoi na przeszkodzie aby oficjalnie zorganizować mistrzostwa różnych dyscyplin sportowych wyraźnie kierowanych do "koksiarzy" z dopiskiem wszystkie chwyty dozwolone ( nie ma kontroli dopingowej?) Po prostu brak zakłamania i osobna kategoria rekordów dla "podrasowanych" zawodników- (bez rasizmu) jakby co?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12325 : 2017-11-29, 08:11:52 »

Po pierwsze wszyscy zawodnicy są obecnie "podrasowani", po drugie jest mnóstwo federacji z imprezami bez kontroli antydopingowych, czepialstwo dotyczy tylko tych najbardziej "na świeczniku" czyli głównie sporty olimpijskie i uznane ogólnie za "czyste i rycerskie", a agencje dopingowe to miejsce pracy dla mnóstwa ludzi, że o możliwościach mieszania w sporcie międzynarodowym nie wspomnę. Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12326 : 2017-11-29, 08:18:47 »

Absolutnie sportowiec wyczynowy powinien miec prawo , pod kontrolą lekarska na uzycie np. Meldonium do szybszej regeneracji. A w klubach powinny byc prelekcje dla zawodnikow i może ich rodzin o sterydach, GH, insulinie , itp. itd. A nie , że aspiryna to juz doping. Potwierdzaja znawcy z WADA , że jeśli np. okaże się , że befsztyk tatarski będzie podnosił poziom testosteronu to tez go wpiszą na listę substancji zabronionych. Paranoja !!!!!

Ja Proviron mialam przepisany kilka lat temu przez moją ginekolog w jakiś tam mikrodawkach.

Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12327 : 2017-11-29, 08:21:07 »

Ja wszędzie podkreślam, że jestem za oficjalnym, zalegalizowanym dopingiem i za kuracjami hormonalnymi.  Very Happy
Tak sobie myślę, że gdyby lekarze nie mieli monopolu, w postaci wystawianych recept, to nie wiodłoby się im za dobrze, dlatego raczej nie ma szans na dobre środki do samodzielnego stosowania.
Bo chyba w to, że lekarze są władni wystawiać recki z racji swojej wiedzy, nikt nie wierzy. Wink

Ostatni przykład: Lekarz endokrynolog, kiedy poprosiłem o receptę na Proviron: "Tylko wie pan, trzeba ostrożnie, bo to steryd (i tu wymienia skutki uboczne dla kortykosteroidów).
Endokrynolog, psiamać! Laughing


Np. na Ukrainie lekarze nie maja monopolu na wypisywanie recept a i sa raczej traktowani normalnie. Tzn. nie panie doktorze, nieomalże jaśnie panie a Larysa, Lesia, Alina itp.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12328 : 2017-11-29, 08:24:09 »

Ja wszędzie podkreślam, że jestem za oficjalnym, zalegalizowanym dopingiem i za kuracjami hormonalnymi.  Very Happy
A co stoi na przeszkodzie aby oficjalnie zorganizować mistrzostwa różnych dyscyplin sportowych wyraźnie kierowanych do "koksiarzy" z dopiskiem wszystkie chwyty dozwolone ( nie ma kontroli dopingowej?) Po prostu brak zakłamania i osobna kategoria rekordów dla "podrasowanych" zawodników- (bez rasizmu) jakby co?
[/quoteO właśnie. o zakłamanie chodzi. Teraz jedni szczuja na drugich.
Nagle odbieraja medale jednym koksiarzom, żeby dać innym.

W takim razie anulujcie wszystkie wyniki , wszystkich np. w PC. , bo wiadomo, że 20 lat temu Ruscy byli potęga na metanabolu.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12329 : 2017-11-29, 08:28:27 »

Absolutnie sportowiec wyczynowy powinien miec prawo , pod kontrolą lekarska na uzycie np. Meldonium do szybszej regeneracji. A w klubach powinny byc prelekcje dla zawodnikow i może ich rodzin o sterydach, GH, insulinie , itp. itd. A nie , że aspiryna to juz doping. Potwierdzaja znawcy z WADA , że jeśli np. okaże się , że befsztyk tatarski będzie podnosił poziom testosteronu to tez go wpiszą na listę substancji zabronionych. Paranoja !!!!!

Ja Proviron mialam przepisany kilka lat temu przez moją ginekolog w jakiś tam mikrodawkach.


I tak większość użytkowników chemicznego wspomagania jest o wiele lepiej wyedukowana w temacie od lekarzy. Cool
Ale wiedza i świadomość to podstawa, a nie, że sterydy to rak wątroby i bezpłodność, społeczeństwo wie o tym tyle samo, co o narkotykach (a bo narkomany to sobie klej do nosa wlewają!). Wink
Zresztą na Smalcowni było widać zorientowanie chłopaków, pozdrawiam przy okazji. Very Happy

A Proviron to znakomity środek specjalnego przeznaczenia, że tak powiem, kobiety potrzebują androgenów tak samo, jak faceci estrogenu.
Kolega na HTZ pod kontrolą andro, bardzo kiepskie samopoczucie, w badaniach estro uwalone do zera inhibitorem aromatazy (bo estro facetowi nie potrzebne Wink ) i prolaktyna w kosmosie (bo prolaktyna u faceta nie ma znaczenia Wink ), a od psychiki to jest psychiatra...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Re: Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12330 : 2017-11-29, 08:32:06 »

Ja wszędzie podkreślam, że jestem za oficjalnym, zalegalizowanym dopingiem i za kuracjami hormonalnymi.  Very Happy
Tak sobie myślę, że gdyby lekarze nie mieli monopolu, w postaci wystawianych recept, to nie wiodłoby się im za dobrze, dlatego raczej nie ma szans na dobre środki do samodzielnego stosowania.
Bo chyba w to, że lekarze są władni wystawiać recki z racji swojej wiedzy, nikt nie wierzy. Wink

Ostatni przykład: Lekarz endokrynolog, kiedy poprosiłem o receptę na Proviron: "Tylko wie pan, trzeba ostrożnie, bo to steryd (i tu wymienia skutki uboczne dla kortykosteroidów).
Endokrynolog, psiamać! Laughing


Np. na Ukrainie lekarze nie maja monopolu na wypisywanie recept a i sa raczej traktowani normalnie. Tzn. nie panie doktorze, nieomalże jaśnie panie a Larysa, Lesia, Alina itp.

Dasna, to kto jeszcze jest tam uprawniony do wypisywania recept oprócz lekarzy? Rolling Eyes
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Re: Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12331 : 2017-11-29, 13:35:53 »

Ja wszędzie podkreślam, że jestem za oficjalnym, zalegalizowanym dopingiem i za kuracjami hormonalnymi.  Very Happy
Tak sobie myślę, że gdyby lekarze nie mieli monopolu, w postaci wystawianych recept, to nie wiodłoby się im za dobrze, dlatego raczej nie ma szans na dobre środki do samodzielnego stosowania.
Bo chyba w to, że lekarze są władni wystawiać recki z racji swojej wiedzy, nikt nie wierzy. Wink

Ostatni przykład: Lekarz endokrynolog, kiedy poprosiłem o receptę na Proviron: "Tylko wie pan, trzeba ostrożnie, bo to steryd (i tu wymienia skutki uboczne dla kortykosteroidów).
Endokrynolog, psiamać! Laughing


Np. na Ukrainie lekarze nie maja monopolu na wypisywanie recept a i sa raczej traktowani normalnie. Tzn. nie panie doktorze, nieomalże jaśnie panie a Larysa, Lesia, Alina itp.

Dasna, to kto jeszcze jest tam uprawniony do wypisywania recept oprócz lekarzy? Rolling Eyes
Sporo leków jest bez recepty, ale jak wyczuja biznes to zeuropeizują i "polepszą" czyli wszystko będzie na receptę , żeby pójść do lekarza i wspomoc biznes.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12332 : 2017-11-29, 18:27:13 »

Mężczyzna, po zmianie płci, został ciężarówką:
https://www.floelite.com/articles/6050652-transgender-weightlifter-laurel-hubbard-will-compete-at-worldshttps:
Szkoda naturalnych kobiet, takie zagrania znacznie zmniejszają ich szanse. Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Re: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12333 : 2017-11-29, 18:45:48 »

Powinni dla takich zrobić osobną grupę...  Rolling Eyes
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12334 : 2017-11-29, 18:53:49 »

Raczej dwie; dla transseksualnych mężczyzn i transseksualnych kobiet. Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Re: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12335 : 2017-11-29, 19:09:33 »

I jeszcze dla takich co są mężczyznami, ale psychicznie czują się kobietami i odwrotnie... Cool (gender)
Ponoć jest aż dziesięć rodzajów płci... Shocked

https://portal.abczdrowie.pl/plec-psychiczna
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12336 : 2017-11-29, 19:11:37 »

Podobno w Kanadzie nie trzeba przechodzić nawet "naturalizacji", wystarczy stwierdzić, że czujemy się drugą płcią i już. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Re: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12337 : 2017-11-29, 19:15:11 »

To można zmieniać "czucie" w zależności co kiedy się opłaca... Laughing
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12338 : 2017-11-29, 19:40:42 »

Ja dziękuję jakby co, czucie jeszcze mam dobre. Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30301


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12339 : 2017-11-29, 19:47:45 »

 Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 612 613 614 615 616 [617] 618 619 620 621 622 ... 814 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 20 zapytaniami.