forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:41:02

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658436 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Siłownia a ŻO
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 642 643 644 645 646 [647] 648 649 650 651 652 ... 814 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Siłownia a ŻO  (Przeczytany 3117416 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12920 : 2019-04-01, 14:49:10 »

No i jeszcze ten motylek od Microsoftu - zakazać w ramach programu PiS - "wolność+", bo to nic niewarte medium! Wink
Jasne , bo nasz naród to same ćwierćinteligenty, nieroby i pijaki.

Aha, jeszcze złodzieje.  Cool

I pierwszosortowe gupki, co dostajom 500+ na chlanie... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12921 : 2019-04-01, 14:51:33 »

Porozkradali Polskę, a teraz się naśmiewają, że u na tak szybko nic dobrego się nie wyprodukuje, bo nie ma z czego. Samochody elektryczne dla nas to jest zbyt trudna sprawa. Nowe lotnisko nam nie jest potrzebna, bo pod berlinem jest. Potrzeba nam kart LGBT... Very Happy
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12922 : 2019-04-01, 14:52:24 »

No i jeszcze ten motylek od Microsoftu - zakazać w ramach programu PiS - "wolność+", bo to nic niewarte medium! Wink
Jasne , bo nasz naród to same ćwierćinteligenty, nieroby i pijaki.

Aha, jeszcze złodzieje.  Cool

I pierwszosortowe gupki, co dostajom 500+ na chlanie... Confused
A jak.
Bo to PiS daje na gorzałę i słusznie. Po chlaniu zawsze w patologicznych rodzinach przybywa dzieci.

Oj, Renia, Renia. Ja nic nie sugeruje , bo sama mam 3.  Laughing Też patologia. Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12923 : 2019-04-01, 14:56:48 »

Porozkradali Polskę, a teraz się naśmiewają, że u na tak szybko nic dobrego się nie wyprodukuje, bo nie ma z czego. Samochody elektryczne dla nas to jest zbyt trudna sprawa. Nowe lotnisko nam nie jest potrzebna, bo pod berlinem jest. Potrzeba nam kart LGBT... Very Happy
Karta LGBT jest mi wręcz konieczna do życia. Jak to ja żyłam do tej pory?  Shocked
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12924 : 2019-04-01, 14:58:03 »

No i jeszcze ten motylek od Microsoftu - zakazać w ramach programu PiS - "wolność+", bo to nic niewarte medium! Wink
Jasne , bo nasz naród to same ćwierćinteligenty, nieroby i pijaki.

Aha, jeszcze złodzieje.  Cool

I pierwszosortowe gupki, co dostajom 500+ na chlanie... Confused
A jak.
Bo to PiS daje na gorzałę i słusznie. Po chlaniu zawsze w patologicznych rodzinach przybywa dzieci.

Oj, Renia, Renia. Ja nic nie sugeruje , bo sama mam 3.  Laughing Też patologia. Laughing


Dziwne, że w innych krajach tacy mądrzy ludzie są, a u nas sama patologia. Widocznie takie mamy geny... Confused Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12925 : 2019-04-01, 14:59:37 »

Porozkradali Polskę, a teraz się naśmiewają, że u na tak szybko nic dobrego się nie wyprodukuje, bo nie ma z czego. Samochody elektryczne dla nas to jest zbyt trudna sprawa. Nowe lotnisko nam nie jest potrzebna, bo pod berlinem jest. Potrzeba nam kart LGBT... Very Happy
Karta LGBT jest mi wręcz konieczna do życia. Jak to ja żyłam do tej pory?  Shocked

Ponoć z nich można dobrą przyszłość sobie wywróżyć. Unia na nie przeznacza środki... Laughing
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12926 : 2019-04-01, 15:03:58 »

No i jeszcze ten motylek od Microsoftu - zakazać w ramach programu PiS - "wolność+", bo to nic niewarte medium! Wink
Jasne , bo nasz naród to same ćwierćinteligenty, nieroby i pijaki.

Aha, jeszcze złodzieje.  Cool

I pierwszosortowe gupki, co dostajom 500+ na chlanie... Confused
A jak.
Bo to PiS daje na gorzałę i słusznie. Po chlaniu zawsze w patologicznych rodzinach przybywa dzieci.

Oj, Renia, Renia. Ja nic nie sugeruje , bo sama mam 3.  Laughing Też patologia. Laughing


Dziwne, że w innych krajach tacy mądrzy ludzie są, a u nas sama patologia. Widocznie takie mamy geny... Confused Wink
Ooo, tak. Za granica to som mądre ludzie. My to gupki, pijoki i ogólnie ciemnogród.

Oooo taka Franca albo Nimcy. U nas komunizm a tam popatrz dajom piniędze za to , że nie pracujom. I za dzieci dajom.
A Anglia te ich benefity.

Ty se popatrze Renia a taki Putin jaki mądry.
Tylko mnie jakoś tak dziwi , że te emigranty to tak siem pchajom do tej Jeuropy i tej Hameryki a do Matuszki Rosyji to nie bardzo?  Rolling Eyes
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12927 : 2019-04-01, 15:08:26 »

Ja nic nie sugeruje , bo sama mam 3.  Laughing Też patologia. Laughing

Jasne, że patologia, bo emeryturę dopiero od czterech sztuk dają!  Confused
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12928 : 2019-04-01, 15:09:06 »

Porozkradali Polskę, a teraz się naśmiewają, że u na tak szybko nic dobrego się nie wyprodukuje, bo nie ma z czego. Samochody elektryczne dla nas to jest zbyt trudna sprawa. Nowe lotnisko nam nie jest potrzebna, bo pod berlinem jest. Potrzeba nam kart LGBT... Very Happy
Karta LGBT jest mi wręcz konieczna do życia. Jak to ja żyłam do tej pory?  Shocked

Ponoć z nich można dobrą przyszłość sobie wywróżyć. Unia na nie przeznacza środki... Laughing
Unia to same mondre ludzie.
Ten, ten Junkers to taki swój chłopina.. To on tak lubi powąchac se ? Dyć łun nasz.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12929 : 2019-04-01, 15:10:28 »

Ja nic nie sugeruje , bo sama mam 3.  Laughing Też patologia. Laughing

Jasne, że patologia, bo emeryturę dopiero od czterech sztuk dają!  Confused

No , tak. Ale tera to jus po ptokach. Laughing Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12930 : 2019-04-01, 15:11:22 »

Za brak przewidywania się cierpi!  Confused Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12931 : 2019-04-01, 15:12:47 »

Za brak przewidywania się cierpi!  Confused Wink
Oj, doloż moja doloż.
Coż ja biedna tera pocznę.  Rolling Eyes Mr. Green

Ano nic nie pocznę. Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12932 : 2019-04-01, 15:14:39 »

A może na surogatkę się skusić, bo to tyle kasy PiS-owi za emeryturę darować?  Cool
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12933 : 2019-04-01, 15:20:09 »

A może na surogatkę się skusić, bo to tyle kasy PiS-owi za emeryturę darować?  Cool
Eeee, tam.
Ja inwestuję w insze inszości. Laughing
Za taka emryture to niech inni sobie poczynają. Cool Wolę dochód pasywny z innych żródeł. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12934 : 2019-04-01, 15:21:36 »

 Laughing
Ale jakie to nieuczciwe i nierównoprawne, bo dlaczego chłopinie, co spłodzi 4+ emerytury nie zapewnić? Rolling Eyes Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12935 : 2019-04-01, 15:28:41 »

Laughing
Ale jakie to nieuczciwe i nierównoprawne, bo dlaczego chłopinie, co spłodzi 4+ emerytury nie zapewnić? Rolling Eyes Wink
Taaak , super nieuczciwe.

To tak jak pewna Ukrainka oburzyla sie , że kobiecie będącej przy nadzieji ludzie gratuluja i głaszczą ja po brzuchu. A dlaczego nie głaszczą faceta po penisie, jądrach?  Rolling Eyes
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12936 : 2019-04-01, 15:28:57 »

No i jeszcze ten motylek od Microsoftu - zakazać w ramach programu PiS - "wolność+", bo to nic niewarte medium! Wink
Jasne , bo nasz naród to same ćwierćinteligenty, nieroby i pijaki.

Aha, jeszcze złodzieje.  Cool

I pierwszosortowe gupki, co dostajom 500+ na chlanie... Confused
A jak.
Bo to PiS daje na gorzałę i słusznie. Po chlaniu zawsze w patologicznych rodzinach przybywa dzieci.

Oj, Renia, Renia. Ja nic nie sugeruje , bo sama mam 3.  Laughing Też patologia. Laughing


Dziwne, że w innych krajach tacy mądrzy ludzie są, a u nas sama patologia. Widocznie takie mamy geny... Confused Wink
Ooo, tak. Za granica to som mądre ludzie. My to gupki, pijoki i ogólnie ciemnogród.

Oooo taka Franca albo Nimcy. U nas komunizm a tam popatrz dajom piniędze za to , że nie pracujom. I za dzieci dajom.
A Anglia te ich benefity.

Ty se popatrze Renia a taki Putin jaki mądry.
Tylko mnie jakoś tak dziwi , że te emigranty to tak siem pchajom do tej Jeuropy i tej Hameryki a do Matuszki Rosyji to nie bardzo?  Rolling Eyes

Oni lubią nowoczesne narody, a nie takie ciemnogrody bez kart LGBT... Confused
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12937 : 2019-04-01, 15:32:21 »

Laughing
Ale jakie to nieuczciwe i nierównoprawne, bo dlaczego chłopinie, co spłodzi 4+ emerytury nie zapewnić? Rolling Eyes Wink
Taaak , super nieuczciwe.

To tak jak pewna Ukrainka oburzyla sie , że kobiecie będącej przy nadzieji ludzie gratuluja i głaszczą ja po brzuchu. A dlaczego nie głaszczą faceta po penisie, jądrach?  Rolling Eyes

Może żeby nasienia nie zmarnować? Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12938 : 2019-04-01, 15:34:45 »

Laughing
Ale jakie to nieuczciwe i nierównoprawne, bo dlaczego chłopinie, co spłodzi 4+ emerytury nie zapewnić? Rolling Eyes Wink
Taaak , super nieuczciwe.

To tak jak pewna Ukrainka oburzyla sie , że kobiecie będącej przy nadzieji ludzie gratuluja i głaszczą ja po brzuchu. A dlaczego nie głaszczą faceta po penisie, jądrach?  Rolling Eyes

Może żeby nasienia nie zmarnować? Wink
To juz duża nadpobudliwośc,  od razu za gratulacje się spuszczać. Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #12939 : 2019-04-01, 15:36:14 »

Przerost formy nad treścią? Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 642 643 644 645 646 [647] 648 649 650 651 652 ... 814 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 20 zapytaniami.