forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 18:50:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Siłownia a ŻO
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 664 665 666 667 668 [669] 670 671 672 673 674 ... 814 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Siłownia a ŻO  (Przeczytany 3117796 razy)
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13360 : 2019-09-20, 14:00:26 »

Najważniejsze że działają aparaty kontroli, które oznajmią kto jest legalny, a kto nie  Cool Cool Cool . W (pomniejszej) kwesti zdrowotnościi szprycowania - legalizacja przełomu by raczej nie przyniosła, Jak były i są "króliki doświadczalne", tak byłyby nadal. Z resztą w każdej dziedzinie są jakieś techniczne wymagania sprzętowe/wagowe itd, czego wolno używać i nie i próby obejścia...
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13361 : 2019-09-20, 14:33:26 »

Niekoniecznie. Very Happy
Króliki doświadczalne biorą się z potrzeby przechytrzenia aparatów kontroli.
Nowe środki wcale nie są lepsze/zdrowsze/skuteczniejsze, są niewykrywalne przy pomocy współczesnych metod, i w tym i tylko w tym, ich przewaga. Cool

Są badania z trójboju, gdzie są federację koksujące i "niekoksujące".
W tych liberalnych zawodnicy stosują tylko testosteron, jakieś orale i ewentualnie speedy przed zawodami.
W kontrolowanych walą masę środków, tych głównych, maskujących ich użycie i maskujących maskujące. Wink
Co ciekawe, większa ilość kontuzji i śmiertelność jest w "czystych" federacjach.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55663


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13362 : 2019-09-20, 14:38:00 »

Najważniejsze że działają aparaty kontroli, które oznajmią kto jest legalny, a kto nie  Cool Cool Cool . W (pomniejszej) kwesti zdrowotnościi szprycowania - legalizacja przełomu by raczej nie przyniosła, Jak były i są "króliki doświadczalne", tak byłyby nadal. Z resztą w każdej dziedzinie są jakieś techniczne wymagania sprzętowe/wagowe itd, czego wolno używać i nie i próby obejścia...

No właśnie i dlatego zrobiliby grupę Open bez podziałów na płeć, szprycowanie, wiek, wagę itp. itd. - to dopiero byłaby jazda.  Cool  Laughing
To samo dotyczy sprzętu, bo po co mają ukrywać silniczki np. w rowerach?
Kto chce mógłby sobie nawet wpakować silnik odrzutowy - jeżeli tylko byłaby oglądalność, to rynek by to wycenił czy warto tak robić czy nie. Wink
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13363 : 2019-09-20, 18:31:12 »

A wy tak wierzycie że w tym waszym open każdy wyspowiadałby się jak przed komunią świętą z tego co, ile i jak ćpał, a już szczególnie mistrzowie szprycowania? A to wierzcie sobie tak.  Smile
To ja dla przeciwwagi wam powiem że po spektakularnym rozruchu poszłoby rozczarowanie. Te wasze open szybko spolaryzowało by się w pewnym przewidywalnym schemacie i cała rywalizacja nie byłaby wcale bardziej ekscytująca niż jest obecnie. Nawet kontroli, mierzenia i ważenia by jeszcze przybyło.  Cool
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3999


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13364 : 2019-09-20, 19:06:12 »

A wy tak wierzycie że w tym waszym open każdy wyspowiadałby się jak przed komunią świętą z tego co, ile i jak ćpał, a już szczególnie mistrzowie szprycowania? A to wierzcie sobie tak.  Smile
To ja dla przeciwwagi wam powiem że po spektakularnym rozruchu poszłoby rozczarowanie. Te wasze open szybko spolaryzowało by się w pewnym przewidywalnym schemacie i cała rywalizacja nie byłaby wcale bardziej ekscytująca niż jest obecnie. Nawet kontroli, mierzenia i ważenia by jeszcze przybyło.  Cool
No właśnie w tym rzecz, że nie musiałby. Każdy wali legalnie co chce, jak chce i ile chce. Istotny jest tylko wynik. Może być baba z brodą, facet zarośnięty jak małpa, ze skurczonymi jajkami. To byłoby coś.  Very Happy
Po co tworzyć pozory, skoro i tak wiadomo, że wszyscy biorą, tylko nie wszystkich łapią. Niektórzy mają kasę, dostęp do technologii, a golasy jadą na testosteronie Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13365 : 2019-09-20, 19:24:21 »

Te "wpadki na sterydach" to jest też narzędzie kontroli i manipulacji. Cool
Jak ktoś śledzi jakąś dyscyplinę, to zadziwiająco dobrze się to zgrywa historycznie.
Moim zdaniem wpada ten, kto ma wpaść i tyle.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13366 : 2019-09-20, 19:28:57 »

 Laughing Złudzenie. Tak jak wyżej. To tylko działa przez chwilę, przy szumnym otwarciu. Potem jest polaryzacja. "Baby" w 99% wyleciałyby w ogóle z wielu dyscyplin bo jak wynikłoby z dośwaidczenia - najlepsze wyniki uzyskują faceci. W sportach silnikowych najlepsze wyniki uzyskiwałyby tylko określone rozwiązania bo gdzieś wyścig trzeba zorganizować. Więc trasa jest przewidywalna i szybko wszyscy przesiedliby się na mniej więcej to samo sprawdzone rozwiązanie techniczne. Dupa by wyszła z tego waszego open.  Smile
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13367 : 2019-09-20, 19:30:54 »

Te "wpadki na sterydach" to jest też narzędzie kontroli i manipulacji. Cool
Jak ktoś śledzi jakąś dyscyplinę, to zadziwiająco dobrze się to zgrywa historycznie.
Moim zdaniem wpada ten, kto ma wpaść i tyle.
Oczywiście, dodatkowy stopień kontroli.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55663


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13368 : 2019-09-21, 10:20:11 »

Dupa by wyszła z tego waszego open.  Smile

Być może, ale byłoby prawie sprawiedliwie. Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13369 : 2019-09-21, 12:44:58 »

 Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13370 : 2019-09-21, 12:49:38 »

Gadu, gadu a pora wiziąć się za treningi. Już trochę poważniej a nie obijać się.

We wtorek już idę na trening do Jacka to nie będzie zmiłuj się. Laughing

Ale dzisiaj tez nie najgorzej.
I wyrwałam 2 x 1 30 kg, podrzuciłam 2 x 1 40 kg, ciąg podrzutowy zakonczyłam na 60 kg i przysiad tylny na 62 kgpotem już smigam kólko z kolan póki co 3 x 10 , mmm miodzio , jakie to cudne ćwiczenie, jeszcze jakieś brzuszki, rozciągania i od razu opiaty dały znać.

Szczęśliwa jestem jakby mi kto w kieszeń narobił.  Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13371 : 2019-09-21, 12:50:34 »

a jeszcze za chwilę transmisja z Pattayi. Ach, zycie jest piękne. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13372 : 2019-09-21, 12:59:54 »

Jak się tego miło słucha... Rolling Eyes Życie jest piękne... Very Happy
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13373 : 2019-09-21, 16:14:44 »


Być może, ale byłoby prawie sprawiedliwie. Wink
Złoty plus!  Wink +
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 23630


WWW
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13374 : 2019-09-21, 16:50:49 »

 Laughing
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13375 : 2019-09-21, 20:46:39 »

Ponieważ Franky Zapata zalajkował moje wyczyny na flyboardzie i dał znaczek , że jest ok, to osmielona napisałam mu dzisiaj , po obejrzeniu jego latu na flyboard air, że jest jak UFO, że to co robi jest niesamowite i żeby wymyślił flyboard dla dwojga.  Laughing Laughing

Boże ten facet jest po prostu nie z tego świata.  Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13376 : 2019-09-21, 20:59:19 »

Tak, była przedtem platforma Hillera , ale jednak nie zdała tak egzaminu.

https://www.wykop.pl/link/3709257/latajaca-platforma-hillera/
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13377 : 2019-09-21, 21:00:33 »

Ponieważ Franky Zapata zalajkował moje wyczyny na flyboardzie i dał znaczek , że jest ok, to osmielona napisałam mu dzisiaj , po obejrzeniu jego latu na flyboard air, że jest jak UFO, że to co robi jest niesamowite i żeby wymyślił flyboard dla dwojga.  Laughing Laughing

Boże ten facet jest po prostu nie z tego świata.  Very Happy

 Very Happy
Powinnaś swój pomysł opatentować... Rolling Eyes Wink
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13378 : 2019-09-21, 21:07:37 »

Ponieważ Franky Zapata zalajkował moje wyczyny na flyboardzie i dał znaczek , że jest ok, to osmielona napisałam mu dzisiaj , po obejrzeniu jego latu na flyboard air, że jest jak UFO, że to co robi jest niesamowite i żeby wymyślił flyboard dla dwojga.  Laughing Laughing

Boże ten facet jest po prostu nie z tego świata.  Very Happy

 Very Happy
Powinnaś swój pomysł opatentować... Rolling Eyes Wink
Laughing
Podejrzewam, że to już kwestia przyszłości. Ja niestety nie wnoszę nic nowego, jestem tylko fanką zachwycona takimi możliwościami.  Very Happy

Mój mąż podchodzi do tego zimno, i nie widzi w tym nic zachwycającego. Ale on nie unosił się 5 m nad wodą jak ja. Ma obiecany lot w przyszym roku , wtedy podyskutujemy.  Laughing
Tak, może sam Franky Zapata nie wymyślił tego urządzenia i fakt, jest ona w tej chwili niekonomiczne , ale od czegoś trzeba zacząć. Facet to rozpowszechnił, jest mistrzem w takich lotach a reszta to kwestia nowych technologii. Wyobrażcie sobie, że każdy wychodzi przed dom i leci na zakupy?  Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Siłownia a ŻO
« Odpowiedz #13379 : 2019-09-21, 21:12:14 »

Wtedy powiedzenie, lecę na zakupy nabiera innego znaczenia.  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 664 665 666 667 668 [669] 670 671 672 673 674 ... 814 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 20 zapytaniami.