forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 21:02:10

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660441 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Pytanie o Windows 10
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Pytanie o Windows 10  (Przeczytany 93134 razy)
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31026


Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #100 : 2016-02-07, 14:44:34 »

Ja korzystam z win 10 i nic nie płaciłem ,to pewnie jakiś rachunek przyjdzie .ale nawet nie wiedzialem że go mam ,bo był wgrany przy kupnie . Laughing

Tymi danymi które im udostępniasz się świetnie handluje. Co robisz w sieci, gdzie przebywasz  itd .  To normalny towar.   Więc nieprawda, że nie płacisz. Analogicznie -  dla mnie jabłka w sadzie to żaden towar, a w Sridlu bio- jabłka są po 10,9 zł za kilogram.  Więc dzieciaki bez mojej wiedzy zbierają i opylają je za pół ceny.  Wink
Dobrze że Tobie udaje sie swoimi  danymi nie handlować ,to prawie mistrzostwo w dzisiejszych czasach  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #101 : 2016-02-07, 14:45:44 »

Lepiej danymi, niż narządami... Wink
A jeśli już to cudzymi.  Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55918


Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #102 : 2016-02-07, 14:47:14 »

Cudzymi wszystko najlepiej - pieniędzmi też. Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31026


Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #103 : 2016-02-07, 14:48:23 »

No i jak jeszcze winy jest na kogo zwalić ,to juz niebo w gębie  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #104 : 2016-02-07, 14:50:37 »

Jak winy to:
"to nie ja, to on".
A jak zasługi to:
'jam ci tego dokonał". Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55918


Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #105 : 2016-02-07, 14:52:18 »

Albo dzięki mnie i mi to zawdzięczasz.  Cool
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #106 : 2016-02-07, 15:12:19 »

Dobrze że Tobie udaje sie swoimi  danymi nie handlować ,to prawie mistrzostwo w dzisiejszych czasach  Laughing

to raczej nie jest możliwe.  Dlatego mnie śmieszą jakieś protesty przeciwko inwigilacji ( wczorajsza ustawa ) .

Dziś czytałem wywiad z facetem ze służb. Mówił, że nic się nie zmieniło. Zawsze mieli dostęp do wszystkich danych, tyle że teraz jakieś papierki będą musieli wypełniać .
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #107 : 2016-02-08, 03:57:23 »

Nie ma nic smiesznego w tym zalegalizowaniu inwigilacji. Lepiej jak byla uprawiana, ale nielegalnie.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #108 : 2016-02-08, 08:38:46 »

Ale to "dobra zmiana" i jeszcze 500+ do tego...  Cool
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #109 : 2016-02-11, 13:09:32 »

to na Pejsie jeszcze więcej danych trzeba będzie podawać ?  Shocked  Wink   . Win10 pewnie będzie żądał przed zalogowaniem linii papilarnych lub tęczówki oka  Wink

http://stooq.pl/n/?f=1022894     tarcza prywatności.

Cytuj
Planowane nowe regulacje ucieszą z pewnością amerykańskie koncerny jak Facebook czy Google, dla których dostęp do danych europejskich użytkowników jest sprawą kluczową. Wzbudzają jednak spore wątpliwości wśród ekspertów, zajmujących się ochroną danych osobowych. "To wielki żart" - podsumował na Twitterze oświadczenie KE niemiecki europoseł z grupy Zielonych Jan Philipp Albrecht. Jego wpis skomentował Edward Snowden, który w 2013 roku ujawnił amerykański program inwigilacji: "To nie jest tarcza prywatności, tylko rachunkowości. Jeszcze chyba nie widziałem tak szeroko krytykowanego porozumienia politycznego".
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #110 : 2016-07-19, 20:39:57 »

Win 10 jest super.  Cool

Wzgledem poprzednikow na pewno. Nie mam co do tego watpliwosci! <3

Moj ulubiony komponent to... apka Microsoft Store i okazyjne promocje. =]


Tym, co w mlodosci ogladali DBZ polecam darmoche w HD na wlasnosc ze sklepu Windows 10!




Lubie tez sledzic jaki film jest to obejrzenia za friko danego dnia, dzis Szkola Rocka.



Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #111 : 2016-07-21, 08:42:13 »

Nie ma nic smiesznego w tym zalegalizowaniu inwigilacji. Lepiej jak byla uprawiana, ale nielegalnie.
Od kilku tysięcy lat lady Inwigilacja jest wśród nas.
Ludzie szacunek mają dla niej, jak dla prostytutki, ale z usług korzystają.
Było, jest i będzie.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70514


Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #112 : 2016-07-21, 08:45:27 »

Jakie trafne porównanie... Shocked  Laughing
Zapisane

Mirek
Go


Email
Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #113 : 2016-07-21, 08:48:47 »

Tak mnie się nasunęło. Legalizacja nie ma znaczenia praktycznego.
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #114 : 2016-07-23, 16:50:08 »

Tak mnie się nasunęło. Legalizacja nie ma znaczenia praktycznego.

Jak to nie ma? Nielegalnie (niezgodnie z prawem) pozyskane informacje (dowody) nie moga byc przedlozone w sadzie... Tego problemu nie ma, gdy dzialania takie sa juz legalne.
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #115 : 2016-07-23, 18:14:54 »

No to masz sie z czego cieszyc  Laughing
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #116 : 2016-07-23, 18:17:25 »

Cytuj
Windows 10 pojawił się rok temu lecz mimo kampanii informacyjnej oraz zachęcania, czasem wręcz zmuszania użytkowników do darmowej aktualizacji, nowy system operacyjny nie jest zbyt dobrze oceniany. Chodzi tu przede wszystkim o gromadzenie ogromnej ilości danych oraz szpiegowanie ludzi bez ich zgody. Microsoft może zapłacić karę finansową jeśli nie zrezygnuje ze swoich praktyk.

Przeprowadzone w tej sprawie śledztwo wykazało, że Microsoft gromadzi "nadmierne" ilości danych, oferuje zbyt słabe zabezpieczenia danych przy płatnościach elektronicznych (czterocyfrowy PIN można zgadywać bez ograniczeń), śledzi aktywność użytkowników do celów reklamowych, nie oferuje możliwości zablokowania tzw. ciasteczek oraz nielegalnie przesyła dane personalne użytkowników z Europy do Stanów Zjednoczonych
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #117 : 2016-07-23, 19:34:03 »

No to masz sie z czego cieszyc  Laughing
Cytuj
Windows 10 pojawił się rok temu lecz mimo kampanii informacyjnej oraz zachęcania, czasem wręcz zmuszania użytkowników do darmowej aktualizacji, nowy system operacyjny nie jest zbyt dobrze oceniany. Chodzi tu przede wszystkim o gromadzenie ogromnej ilości danych oraz szpiegowanie ludzi bez ich zgody. Microsoft może zapłacić karę finansową jeśli nie zrezygnuje ze swoich praktyk.

Przeprowadzone w tej sprawie śledztwo wykazało, że Microsoft gromadzi "nadmierne" ilości danych, oferuje zbyt słabe zabezpieczenia danych przy płatnościach elektronicznych (czterocyfrowy PIN można zgadywać bez ograniczeń), śledzi aktywność użytkowników do celów reklamowych, nie oferuje możliwości zablokowania tzw. ciasteczek oraz nielegalnie przesyła dane personalne użytkowników z Europy do Stanów Zjednoczonych

Uwielbiam ludzi cos cytujacych bez podania zrodla. Ale mniejsza o to.

W jaki sposob MS Ci szkodzi tudziez zagraza tymi dzialaniam? Nawet, gdybym chcial sie po kolei odniesc do tej wyliczanki, to nie sposob, bo autor rzucil tylko nic nie mowiace hasla-ogolniki:
  • "nadmierne" ilości danych (co to za dane?)
  • zbyt słabe zabezpieczenia danych przy płatnościach elektronicznych (gdzie i kiedy? watek dotyczy desktopowej wersji Windows 10, a nie mobilnej)
  • czterocyfrowy PIN można zgadywać bez ograniczeń (jakis kontekst?)
  • śledzi aktywność użytkowników do celów reklamowych (a to problem bo...? poza tym, nie widuje na moim Windows 10 absolutnie ZADNYCH reklam, dlaczego? czuje sie dyskryminowany)
  • nie oferuje możliwości zablokowania tzw. ciasteczek oraz nielegalnie przesyła dane personalne użytkowników z Europy do Stanów Zjednoczonych (gdzie i kiedy? o czym mowa?)

Wiesz, nikt Ci nie kaze uzywac MS Windows, ale jak juz uzywasz, to madrze jest miec wersje aktualna OS, a nie zdezaktualizowana.

Nikt Ci tez nie kaze byc osobnikiem o jednej tozsamosci w Internecie.... Oj, ludzie.

No i zeby bylo jasne: nie jestem fanem ani samego MS, ani jego OS. Mowie tylko, ze dziesiatka jest zauwazalnie lepsza niz wersje wczesniejsze, zwlaszcza w porownaniu z tymi sprzed osemki. Windows 10 to przy tamtych bardzo szybki, plynny i stabilny OS.
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #118 : 2016-07-24, 13:26:38 »

Zapisane
anakin
Go


Email
Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #119 : 2016-09-30, 21:33:16 »

W tym watku, kochani moi, moze rowniez pisac, za co najbardziej kochacie Windows 10 i jak odmienil Wasze zycia!
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.