forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-16, 15:01:50

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
659580 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Pytanie o Windows 10
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Pytanie o Windows 10  (Przeczytany 92851 razy)
anakin
Go


Email
Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #160 : 2016-10-20, 01:02:43 »

...postawic, w sensie. Bo ci jego, ci przekonani beda stac wiernie... Jak Kaczynski na marszu pamieci poleglych w Smolensku!
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #161 : 2016-10-20, 01:43:02 »

To już przynajmniej wiadomo dlaczego potrzeba 10 rdzeni i 8GB pamięci operacyjnej,
jak programiści patrzą na takie przykłady i nawet ich to nie rusza!!

https://pl.wikipedia.org/wiki/Python
Cytuj
silnia w C

int silnia(int x) {
    if (x == 0) return 1;
    else return x * silnia(x-1);
}

silnia w Pythonie:

def silnia(x):
    if x == 0:
        return 1
    else:
        return x * silnia(x-1)

Ja wiem, że to może poglądowo,
ale sama taka myśl prosi się o zwis i woła o pomstę!
 Shocked
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17043


Odp: Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #162 : 2016-10-20, 11:15:01 »

Znam odpowiedz!
...
Podatki, edukacja, emigranci-przestępcy i nie, deportacja busami i pociągami, sprytny Putin i relacje względem niego, isis, zalew chińszczyzny i żal że Hilaria nie zablokowała budowy tego budynku w Nevadzie z chińskiej stali sprowadzonej przez Trumpa  Laughing . Potem powrót do tych napastowanych kobiet i taśmy...
Było po czwartej, następnie odpuściłem bo sen itd.
A co potem? Przepuściłem coś nowego, ciekawego, @anakin?
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #163 : 2016-10-20, 11:17:35 »

jak to pewien b znany towarzysz kiedyś gadał, nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy.
Wink
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #164 : 2016-10-20, 11:46:28 »

Ale jak się (nie)chcący zaleje, to nawet lepiej, bo dane znikają. Wink
Nie znikaja, piszesz wtedy podanie do Microsoftu, zeby ci udostepnili twoje dane, ktore Win10 nielegalnie skopiowal w ramach szpiegowania na ich serwery i zaraz ci dadza tylko za $99,99  Laughing

Ciekawe jakie dane zbieraja, i czy kwitnie tam taki handelek jaki u nas sie odbywa   Laughing

Cytuj
Na odchodnym proponuje układ. Za bazy z danymi klientów banku dostanę prowizję.
- Mam na tyle dobrze, że w bankowości długo pracowałem. (...) mam znajomych [tu padają nazwy znanych i dużych banków] Dostęp do baz jest.
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/lowca-frajerow-kontrakty-cfd-forex-inwestycje,134,0,2161542.html

Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #165 : 2016-10-20, 13:17:24 »

Cytuj
Na odchodnym proponuje układ. Za bazy z danymi klientów banku dostanę prowizję.
- Mam na tyle dobrze, że w bankowości długo pracowałem. (...) mam znajomych [tu padają nazwy znanych i dużych banków] Dostęp do baz jest.
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/lowca-frajerow-kontrakty-cfd-forex-inwestycje,134,0,2161542.html

Tacy sami naciągacze jak farmaceutyczni. Przyczyna naczelna - za dużo pieniędzy w kieszeni. Za mało oleju w głowie. Wink
Dlatego jestem za odgórnymi regulacjami. Bo to anarchia (''widziały gały co brały''), a nie żaden liberalizm gospodarczy.
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #166 : 2016-10-21, 00:59:21 »

silnia w C
Kod:
int silnia(int x) {
    if (x == 0) return 1;
    else return x * silnia(x-1);
}

1.Ja wiem, że to może poglądowo,
2.ale sama taka myśl prosi się o zwis i woła o pomstę!
 Shocked

1. Jak wiesz, to o co walczysz? ;>
2. Przeciez celem bylo tylko porownanie skladni kodu.

Tu masz realny kod w C na dokladne obliczenie wartosci silni:
 
-> https://pl.wikibooks.org/wiki/Kody_%C5%BAr%C3%B3d%C5%82owe/Silnia#C

_______
Cytuj
To już przynajmniej wiadomo dlaczego potrzeba 10 rdzeni i 8GB pamięci operacyjnej,
jak programiści patrzą na takie przykłady i nawet ich to nie rusza!!

O-o-O  Ech.
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #167 : 2016-10-21, 01:25:28 »

Znam odpowiedz!
...
Podatki, edukacja, emigranci-przestępcy i nie, deportacja busami i pociągami, sprytny Putin i relacje względem niego, isis, zalew chińszczyzny i żal że Hilaria nie zablokowała budowy tego budynku w Nevadzie z chińskiej stali sprowadzonej przez Trumpa  Laughing . Potem powrót do tych napastowanych kobiet i taśmy...
Było po czwartej, następnie odpuściłem bo sen itd.
A co potem? Przepuściłem coś nowego, ciekawego, @anakin?

Napisac moge jedynie, ze w ostatniej debacie zdecydowanie bardziej podobala mi sie juz Hillary Clinton. Poczawszy od stroju, fryzury i mowy ciala, a skonczywszy na mowie. Trump nie podobal mi sie wcale. Juz niemal na samym poczatku, przy watku aborcji, gadal jak potluczony.

Hillary Clinton wypadla duzo lepiej, jak dla mnie. I bedzie tez lepszym prezydentem U.S. Trump moglby byc koszmarem.
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #168 : 2016-10-21, 03:58:43 »

Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17043


Odp: Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #169 : 2016-10-21, 06:47:03 »

...Juz niemal na samym poczatku, przy watku aborcji...
Trochę później. Ale tyle to ja widziałem. Że się Hilaria komu podoba mnie nic też do tego. Myślałem że może dopowiesz co przeoczyłem. Ale ok tragedii nie ma.  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #170 : 2016-10-21, 08:17:37 »

Co za dziwny kraj z tej tuczarni się zrobił, najpierw sobie na dwie kadencje wybrali opalonego, co kompletnie Włodzimierza nie rozumiał, a teraz będą mieli kobietę, co za Prezydenta ma robić!  Shocked
Korwin-Mikke pewnie zawału dostanie... Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41535


Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #171 : 2016-10-21, 08:55:21 »

A wygląda na zawałowca?
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #172 : 2016-10-21, 09:41:25 »

Napisac moge jedynie, ze w ostatniej debacie zdecydowanie bardziej podobala mi sie juz Hillary Clinton. Poczawszy od stroju, fryzury i mowy ciala, a skonczywszy na mowie. Trump nie podobal mi sie wcale. Juz niemal na samym poczatku, przy watku aborcji, gadal jak potluczony.

Oczywiście. Słuszne spostrzeżenia. Tylko 7% kanału komunikacji to komunikacja werbalna (treść).
Reszta to  komunikacja niewerbalna ( to które wymieniłeś powyżej), ale też takie pierdoły jak natężenie głosu, tempo itd.
Nie ważne co masz do przekazania, tylko ważne jak chce to przekazać.
Dlatego Kaczyński był słabszy zawsze od Tuska. 
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #173 : 2016-10-21, 14:32:01 »


Ogladalem wczoraj na zywo na CNN. To co roczne dobroczynne "Al Smith Dinner" doprawione sczypta "roastu" i autoironii oglada sie zawsze przyjemniej niz poprzedzajace debaty. A w tym roku zwlaszcza.

I nawet tu wypadla lepiej sztywna Hillary niz Donald. Donald byl swietny w zartowaniu z siebie (i z zony), ale niestety tylko do czasu... Natomiast Hillary od poczatku do konca na czysto z zartami.

Cos takiego warto choc raz obejrzec, by uzmyslowic sobie jak chocby najsztywniejszy polityk okazuje sie byc "luzakiem" przy polskich politykach-warcholach. Prym tu wiedzie PiS.

Biedni Polacy nawet ich politycy sa tacy nijacy...
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #174 : 2016-10-21, 21:47:29 »

First Lady Michelle Obama live in Manchester, New Hampshire

https://www.youtube.com/watch?v=SJ45VLgbe_E

Albo spojrzcie, posluchajcie jak to robi Michelle Obama... Jest przykladem idealnej pierwszej damy. Potrafi skrasc serca sluchaczy, tak samo jak Barack.

Wsluchajcie sie, jak ona pieknie potrafi zagrac na emocjach slowami i barwa glosu... Jak ladnie moduluje glos... Jak aktorsko przezywa slowa, ktore wypowiada... Czapki z glow! Niski poklon!

Obamowie niezle sie napracowali na rzecz Clinton... Bez tego zaangazowania Baracka i Michelle w kampanie prezydencka Hillary... oj, nie byloby tak rozowo.

W kazdym razie, niech sobie Dudowa oglada kunszt oratorski (i aktorski) Michelle w kolko i w kolko, i niech sie uczy, uczy od pierwszej First Lady na Ziemi.

No ale, wszystkie te polskie pierwsze damy byly albo nijakie albo tylko w porzadku (jak J. Kwasniewska Wink).
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #175 : 2016-10-21, 21:53:02 »

"W kazdym razie, niech sobie Dudowa (...)"

Dobra, to oczywiscie tylko zart. Wiadomo, ze z pustego, podobno, nawet Salomon nie naleje. Swoj do swego ciagnie, a Pan Duda, to totalna porazka. Pacynka taka bez charyzmy.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70385


Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #176 : 2016-10-21, 21:54:53 »

Dlatego ta polityka ma takie marne skutki. Ludzie patrzą na "opakowanie" a nie na "zawartość"... Confused
A "Ktoś" powiedział: "Po owocach ich poznacie"... Rolling Eyes
Zapisane

vvv
Go


Email
Odp: Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #177 : 2016-10-21, 21:55:29 »

(...)
jak ona pieknie potrafi zagrac na emocjach slowami i barwa glosu... Jak ladnie moduluje glos... Jak aktorsko przezywa slowa, ktore wypowiada... Czapki z glow! Niski poklon!
(...)

A to tylko chyba przeszkadza w ocenie proponowanych pragmatycznych rozwiązań,
no chyba że nie taka jest rola polityków.

 Confused
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #178 : 2016-10-21, 22:00:42 »

(...)
jak ona pieknie potrafi zagrac na emocjach slowami i barwa glosu... Jak ladnie moduluje glos... Jak aktorsko przezywa slowa, ktore wypowiada... Czapki z glow! Niski poklon!
(...)

A to tylko chyba przeszkadza w ocenie proponowanych pragmatycznych rozwiązań,
no chyba że nie taka jest rola polityków.

 Confused

Ale to komentarz do podlinkowanego filmu, a tam celem byla mobilizacja kobiet do oddania glosu na Hillary.Wink I Michelle zrobila kawal swietnej roboty, porwala tlumy. Wzruszyla i wzbudzila gniew do Trumpa.

Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17043


Odp: Pytanie o Windows 10
« Odpowiedz #179 : 2016-10-21, 22:05:51 »

Atrapy.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.