forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 01:08:02

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!  (Przeczytany 13293 razy)
grizzly
Go


Email
Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« : 2008-11-27, 15:22:22 »

"Pieniądze albo życie"

Tak oto widza problem,
"komusze mordy" w kraju, ktory "wielbil adolfa" !!!

http://wiadomosci.onet.pl/1518317,2678,1,pieniadze_albo_zycie,kioskart.html

Ile w tym "komuszej hipokryzji"
ile "lajdackiej i proletariackiej" beszczelnosci i chamstwa Shocked Shocked Shocked

Tylko "bolszewicki komuszy cham" w prokuratorskim przebraniu,
moze formulowac takie "oskarzenia" w kierunku "DIAMENTOWEGO CHIRURGA" Shocked

To jest wlasnie swiat "MATRIX 90/10" Shocked

Prymitywne "proletariackie popluczyny" domagaja sie,
od "ELITY CHIRURGICZNEJ" darmochowych operacji!!! Shocked Shocked Shocked Shocked

Co za beszczelnosc!!!  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

To tak jak morderstwo RODZINY CARA ROSJI,
czy "ZBRODNIA KATYNSKA" czy "HOLOKAST" !!! Crying or Very sad Rolling Eyes Exclamation Evil or Very Mad

Tak to wlasnie "genetyczni mlotkowi" chca zerowac na "mozgowcach" Shocked Shocked Shocked


 
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #1 : 2008-11-27, 18:10:42 »

"Pieniądze albo życie"

Tak to wlasnie "genetyczni mlotkowi" chca zerowac na "mozgowcach" Shocked Shocked Shocked
 
miszka  a ty nie widzisz że ów mózgotrzep żeruje na majątku planktonu????

jak chce trzepać kase niech poszuka własnej kliniki
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #2 : 2008-11-27, 20:19:02 »

miszka  a ty nie widzisz że ów mózgotrzep żeruje na majątku planktonu????
jak chce trzepać kase niech poszuka własnej kliniki

Miszka tez sie uwaza za diamentowego eksperta od trolowania. Tacy zapomnieli, ze to plankton ich wywyzszyl, ze za pieniadze planktonu mogli zostac tym kim sa.

Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #3 : 2008-11-28, 02:13:01 »

Mógłbys Grizzli to przetłumaczyć -coś niezabardzo jarze o co Ty sie tak burzysz??
    o to ,że doktor brał pieniądze ? czy o to ,że o fakcie piszą?
   czym sie podniecasz ,przecież to praca dziennikarzy ,zeby węszyć sensacje .Wrażenia
może by były gdybym nie miała wrażenia ,ze to normalka .
   bynajmniej jestem przyzwyczajona ,ze za wszystko sie płaciło i płaci -a teraz strach sie bać  Sad
     bo jeszcze lekarz podpiepszy za koperte -i to jest straszne. Surprised
No własnie dziwne te demokratyczne rządy ,zadnego szacunku dla człowieka i jego ciężkiej pracy.
   
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #4 : 2008-11-28, 17:36:33 »

"Pieniądze albo życie"

Tak to wlasnie "genetyczni mlotkowi" chca zerowac na "mozgowcach" Shocked Shocked Shocked
 
miszka  a ty nie widzisz że ów mózgotrzep żeruje na majątku planktonu????

jak chce trzepać kase niech poszuka własnej kliniki
Tu mamy taki przykład.

Cytuj
– 27 października podczas konsultacji doktor G. zapewnił mnie, że zostanie mi wszczepiona najnowocześniejsza amerykańska zastawka z 300-letnią gwarancją – opowiada Andrzej R.
Po operacji okazało się, że zastawka przecieka, a pacjent czuł się coraz gorzej. Doktor G. miał powiedzieć Andrzejowi R., że zastawka się zrośnie. – Dziś wiem, że z medycznego punktu widzenia nie może dojść do zrośnięcia się żywej tkanki ze sztuczną zastawką. Lekarz  kłamał, skazując mnie na śmierć – opowiada Andrzej R.

Później pacjent dowiedział się od innego lekarza, że taki typ zastawek był używany przed laty i często jest wadliwy. Dziś nie powinno się go już stosować.


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pacjent-oskarza-doktora-G,wid,10618373,wiadomosc.html?ticaid=170c2
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #5 : 2008-11-28, 18:12:11 »

...27 października podczas konsultacji doktor G. zapewnił mnie, że zostanie mi wszczepiona najnowocześniejsza amerykańska zastawka z 300-letnią gwarancją – opowiada Andrzej R.
Po operacji okazało się, że zastawka przecieka, a pacjent czuł się coraz gorzej. Doktor G. miał powiedzieć Andrzejowi R., że zastawka się zrośnie. – Dziś wiem, że z medycznego punktu widzenia nie może dojść do zrośnięcia się żywej tkanki ze sztuczną zastawką. Lekarz  kłamał, skazując mnie na śmierć – opowiada Andrzej R...

Moim zdaniem Pan Doktor Miroslaw Garlicki popelnil ten sam blad co byly Senator Pan Henryk Stoklosa. Shocked

Zajety nauka, praca, nie zauwazyl, ze w Polsce "komuchowatosc"
co prawda, bardzo, bardzo....... powoli(ewolucyjnie) ale znika!!!! Shocked Cool

Oj jak sie ciesze Razz Razz Razz

Po prostu "plankton" jest niebezpieczny i wszelkie
wazne sprawy, nalezy zalatwiac w obecnosci kamery
lub z pomoca adwokata czy notariusza.
Shocked

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #6 : 2008-11-28, 18:13:56 »

...27 października podczas konsultacji doktor G. zapewnił mnie, że zostanie mi wszczepiona najnowocześniejsza amerykańska zastawka z 300-letnią gwarancją – opowiada Andrzej R.
Po operacji okazało się, że zastawka przecieka, a pacjent czuł się coraz gorzej. Doktor G. miał powiedzieć Andrzejowi R., że zastawka się zrośnie. – Dziś wiem, że z medycznego punktu widzenia nie może dojść do zrośnięcia się żywej tkanki ze sztuczną zastawką. Lekarz  kłamał, skazując mnie na śmierć – opowiada Andrzej R...


Gdyby Mirek, kazda rozmowe z pacjentem rejestrowal,
lub przeprowadzal w obecnosci swiadkow
to by uniknal, oszczerstw i falszywych oskarzen.  Cool

A tak, nawet Pan Zbigniew Ziobro(ELITA)
uwaza Doktora za czlowieka, ktory naruszyl prawo,
i narobil sporo "bledow lekarskich"  Shocked

Czy tak bylo faktycznie, gdy srednia smiertelnosc
po zabiegach wynosi ok. 50% czyli co drugi "nieszczesnik"
napedza koniunkture w "nekrobiznesie" Shocked Shocked Shocked

Czyli "napedza kabze" karawaniarzom, zamiast
wczesniej zasilic kieszenie lekarzy!!!  Shocked

Ale jak sie komus priorytety pomieszaly,
to musi niestety "zaliczyc glebe"
aby "potomni" ewentualnie wyciagneli wnioski,
aczkolwiek pod warunkiem jednak ze nie maja odziedziczonej
"mlotkowej mozgownicy" po przodkach. Shocked Crying or Very sad

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #7 : 2008-11-28, 19:46:25 »

przeczytaj sobie zyciorys "Persönlicher Lebenslauf"pana Piotra Plichty,tam masz wszystko jak na dloni o  politykach  i lekarzach  w Niemczech. Shocked

http://www.plichta.de/
zadne slowa ani twoje ani moje w ogromie tego co sie tam wyprawia nic nie znacza.


Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #8 : 2015-10-29, 08:45:13 »

https://www.youtube.com/watch?v=UccLAgszLE8&app=desktop

Friedman rekomenduje wspieraną przez USA wyniszczającą wojnę w Europie.

Podczas przemówienia na posiedzeniu Rady do Spraw Globalnych w Chicago, 3 lutego 2015r dr Geroge Friedman, założyciel i prezes Stratforu opisuje otwarcie, iż USA jest imperium które musi kontrolować de fakto cały świat by zapewnić sobie dominację i ochronę. W europie opisuje on, iż od 100 lat USA walczyło z wszelkimi możliwymi formami bliskiej współpracy pomiędzy Niemcami i Rosją, które razem stanowią siłę mogącą zagrozić Stanom Zjednoczonym. Aby obecnie do tego nie dopuścić proponuje sponsorowanie i dozbrajanie wszystkich stron konfliktu w Europie by prowadziły wzajemnie wyniszczającą wojnę, chroniąc w ten sposób interesy strategiczne USA. "Podstawowy problem USA który od wieków angażował nas w I, II wojnę światową i zimną wojnę to relacje pomiędzy Niemcami i Rosją, ponieważ razem są jedyną siłą która może nam zagrozić i upewnienie się, że to nie nastąpi." stwierdza Friedman, dodając "Dla USA zasadniczym zagrożeniem jest Niemiecki kapitał i technologia oraz naturalne zasoby Rosji i jej siła robocza jako jedyna kombinacja która od wieków piekielnie przeraża Stany Zjednoczone.". "Myślę, że masz w zupełności rację, nie możemy jako imperium tego robić. Wielka Brytania nie okupowała Indii. Wzięła różne stany Indii i zwróciła je przeciwko sobie zapewniając brytyjskich oficerów dla Indyjskiej armii. Rzymianie nie wysyłali wielkich armii. Ustanawiali królów podległych cesarzowi, i ci królowie byli odpowiedzialni za utrzymanie pokoju. Tak więc imperia które bezpośrednio okupowały, jak nazistowskie imperium, upadły. Nikt nie ma tak wiele sił. Trzeba kochać zręczność. Jednak naszym problemem nie jest nawet to. Naszym problemem jest to, że nie chcemy przyznać, że jesteśmy imperium. " dodał w dalszej części prelekcji.
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #9 : 2015-10-29, 11:49:55 »

Friedman: Polska będzie potęgą w regionie; powodem m.in. słabość Rosji

http://stooq.pl/n/?f=1001957

czyli będziemy państwem frontowym   Rolling Eyes
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #10 : 2015-10-29, 12:59:00 »

Jak zwykle. Cała polityka globalna U$A sprowadza się do tego, aby nie dopuścić do zbytniej przyjaźni rosyjsko-niemieckiej, więc Polska to cenny sojuznik.. Wink  Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #11 : 2015-10-29, 18:38:18 »

więc w porę wygrał proamerykański pis, a przegrała zdegenerowana proeuropejska POnczita  Wink


Cytuj
Stanów Zjednoczonych nie obchodzi, jakie jest stanowisko Niemiec w tej sprawie. Ale Ameryka zrozumiała, że rosnącej potędze Rosji lepiej przeciwstawić się wcześniej niż później. Dziś linia graniczna to „Międzymorze" Piłsudskiego. USA pozostanie gwarantem bezpieczeństwa tego obszaru. Dlatego wysyłamy do Polski tak wiele czołgów

http://www4.rp.pl/Rozmowy-czwartkowe/310289825-George-Friedman-Europa-musi-sobie-sama-poradzic.html

Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55828


Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #12 : 2015-10-29, 22:39:37 »

Ale napuszony artykuł, w którym jakiemuś (nie znam gostka) Friedmanowi wyszło, że aneksja Krymu, to zwycięstwo Ameryki.  Laughing  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #13 : 2015-10-30, 13:53:32 »

To jednak łupki opłaca się eksploatować? Rolling Eyes Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55828


Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #14 : 2015-10-30, 19:11:10 »

A to zależy od związków zawodowych. Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #15 : 2015-10-30, 20:07:30 »

 Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #16 : 2015-12-11, 21:59:38 »

Prezes  podliczy Niemców.

http://stooq.pl/n/?f=1012663


Cytuj
My naprawdę pomocy, jeżeli chodzi o demokrację, ze strony Niemiec nie potrzebujemy. Tu jest ciągle wielka, bardzo wielka kwestia rozliczenia naszych wzajemnych stosunków i tego wszystkiego, co Niemcy są nam winni, a są nam winni bardzo, bardzo dużo w każdym wymiarze, począwszy od moralnego, skończywszy na ekonomicznym.

(...) Ja mogę powiedzieć tylko jedno - ten rachunek krzywd po polskiej stronie jest ogromny i powtarzam, w ciągu tych 70 już lat, które minęły od końca wojny, te sprawy nie zostały nigdy załatwione i w sensie prawnym są aktualne
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #17 : 2015-12-12, 08:31:52 »

Na reprywatyzację dla Żydów chce od Niemców zebrać? Rolling Eyes
Nie ma już nic państwowego do sprzedania, a Żydzi jeszcze chcą odszkodowań za fuhrera?  Shocked
To może jednak, te "lasy państwowe', co to Komorowski ponoć przehandlował na ten cel?  Cool
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Podwojna moralnosc Niemcow? Czy, moze WSZYSTKICH???!
« Odpowiedz #18 : 2015-12-12, 08:47:27 »

http://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/151219829-Kaczynski-Niemiecka-kampania-przeciw-Polsce.html

Cytuj
Prezes PiS uważa, że jesteśmy świadkami powrotu metod, które były stosowane w latach 2005-2007. Mówił o nawyku części obywateli do donoszenia na nasz kraj za granicą. - Niektórzy ludzie mają to w genach. Jest to w genach najgorszego sortu Polaków.


http://www.rp.pl/Rzad-PiS/312109849-Polsce-nic-nie-dolega.html
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 21 zapytaniami.