forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-12-15, 03:00:08

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pi─ç nale┼╝y tyle, na ile mamy ochot─Ö i wtedy, kiedy mamy ochot─Ö.
544586 wiadomoÂci w 3985 w▒tkach; wys│ane przez 60 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Octaver
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "Z┼üOTA KSI─śGA"
| | |-+  NARESZCIE DIETA IDEALNA!!!
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: NARESZCIE DIETA IDEALNA!!!  (Przeczytany 7505 razy)
Anulka177
Jr. Member
**
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 3867

NARESZCIE DIETA IDEALNA!!!
« : 2016-02-12, 19:07:18 »

┬á ┬áOd kiedy pami─Ötam, szuka┼éam diety, kt├│ra zadzia┼éa. Wszystkie dotychczasowe owszem, dzia┼éa┼éy, na kr├│tki okres, po kt├│rym waga wskazywa┼éa wi─Öcej ni┼╝ na pocz─ůtku. Do tego dosz┼éy inne problemy zdrowotne, co jest zjawiskiem ca┼ékiem naturalnym przy nadwadze. Pomimo jadania wielu owoc├│w i warzyw, chudego mi─Ösa, pe┼énoziarnistych produkt├│w zbo┼╝owych i innych produkt├│w zgodnych z radami lekarzy czu┼éam si─Ö coraz gorzej, bo ju┼╝ nie tylko kr─Ögos┼éup dawa┼é o sobie zna─ç, ale te┼╝ alergie wziewne i pokarmowe (pocz─ůtki astmy), wysoki poziom cukru, ┼╝ylaki i wieczne przezi─Öbienia, grypy i zapalenia migda┼ék├│w.
┬á ┬áPo ostatniej wypr├│bowanej przeze mnie diecie paleo waga faktycznie zacz─Ö┼éa lecie─ç w d├│┼é, ale po pewnym czasie zacz─Ö┼éa mnie bole─ç noga w kolanie, mia┼éam problemy sk├│rne, zacz─Ö┼éy mi wypada─ç w┼éosy i ┼éama┼éy si─Ö paznokcie. Waga stan─Ö┼éa w miejscu. Szukaj─ůc informacji, o co w tym wszystkim chodzi, znalaz┼éam na youtube filmik z wyk┼éadem pana Pali o oznakach przebia┼éczenia, pasowa┼éo jak ula┼é! Kupi┼éam ksi─ů┼╝ki Doktora i zacz─Ö┼éam je studiowa─ç. Eureka!!! Wiedza tam zawarta otworzy┼éa mi oczy, wi─Öc niezw┼éocznie zacz─Ö┼éam stosowa─ç odpowiednie proporcje BTW. Efekty s─ů znakomite!
┬á ┬áStraci┼éam na wadze, jak dot─ůd ponad 30 kg, problemy z w┼éosami i paznokciami znikn─Ö┼éy, nie mam ju┼╝ egzemy, ani astmy. Cukier idealny, podobnie jak reszta wynik├│w. Jedynie pozosta┼éa mi nietolerancja na nabia┼é, ale i to, mam nadziej─Ö, minie z czasem. M├│j m─ů┼╝, kt├│ry tak┼╝e jest na DO jest l┼╝ejszy o prawie 20 kg, wzros┼éa jego wytrzyma┼éo┼Ť─ç w sporcie wytrzyma┼éo┼Ťciowym (kolarstwo g├│rskie), zacz─ů┼é zajmowa─ç miejsca medalowe, o czym wcze┼Ťniej nie mog┼éo by─ç mowy┬á Smile Nie chorujemy, nawet wtedy gdy chorzy s─ů wszyscy wok├│┼é nas. Mamy mn├│stwo energii, w wieku 45 lat zacz─Ö┼éam biega─ç i idzie mi coraz lepiej Very Happy
┬á ┬áJeste┼Ťmy niezmiernie wdzi─Öczni Doktorowi, ┼╝e zechcia┼é si─Ö podzieli─ç swoj─ů wiedz─ů i dzi─Öki temu w ko┼äcu mo┼╝emy ┼╝y─ç jako zdrowi, sprawni, energiczni ludzie bez sp─Ödzania d┼éugich godzin w kolejkach do lekarzy, nie wydaj─ůc ci─Ö┼╝ko zarobionych pieni─Ödzy na leki i suplementy, nie stosuj─ůc bezsensownych diet, kt├│re szkodz─ů i powoduj─ů, ┼╝e cz┼éowiek chodzi ca┼éy czas g┼éodny i z┼éy.
┬á ┬áDOKTORZE KWA┼ÜNIEWSKI, SERDECZNIE DZI─śKUJ─ś W IMIENIU SWOIM I M─ś┼╗A!
Zg│o do moderatora   Zapisane

Strony: [1] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.268 sekund z 19 zapytaniami.