forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 10:30:33

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659893 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "ZŁOTA KSIĘGA"
| | |-+  NARESZCIE DIETA IDEALNA!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: NARESZCIE DIETA IDEALNA!!!  (Przeczytany 35319 razy)
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



NARESZCIE DIETA IDEALNA!!!
« : 2016-02-12, 19:07:18 »

   Od kiedy pamiętam, szukałam diety, która zadziała. Wszystkie dotychczasowe owszem, działały, na krótki okres, po którym waga wskazywała więcej niż na początku. Do tego doszły inne problemy zdrowotne, co jest zjawiskiem całkiem naturalnym przy nadwadze. Pomimo jadania wielu owoców i warzyw, chudego mięsa, pełnoziarnistych produktów zbożowych i innych produktów zgodnych z radami lekarzy czułam się coraz gorzej, bo już nie tylko kręgosłup dawał o sobie znać, ale też alergie wziewne i pokarmowe (początki astmy), wysoki poziom cukru, żylaki i wieczne przeziębienia, grypy i zapalenia migdałków.
   Po ostatniej wypróbowanej przeze mnie diecie paleo waga faktycznie zaczęła lecieć w dół, ale po pewnym czasie zaczęła mnie boleć noga w kolanie, miałam problemy skórne, zaczęły mi wypadać włosy i łamały się paznokcie. Waga stanęła w miejscu. Szukając informacji, o co w tym wszystkim chodzi, znalazłam na youtube filmik z wykładem pana Pali o oznakach przebiałczenia, pasowało jak ulał! Kupiłam książki Doktora i zaczęłam je studiować. Eureka!!! Wiedza tam zawarta otworzyła mi oczy, więc niezwłocznie zaczęłam stosować odpowiednie proporcje BTW. Efekty są znakomite!
   Straciłam na wadze, jak dotąd ponad 30 kg, problemy z włosami i paznokciami zniknęły, nie mam już egzemy, ani astmy. Cukier idealny, podobnie jak reszta wyników. Jedynie pozostała mi nietolerancja na nabiał, ale i to, mam nadzieję, minie z czasem. Mój mąż, który także jest na DO jest lżejszy o prawie 20 kg, wzrosła jego wytrzymałość w sporcie wytrzymałościowym (kolarstwo górskie), zaczął zajmować miejsca medalowe, o czym wcześniej nie mogło być mowy  Smile Nie chorujemy, nawet wtedy gdy chorzy są wszyscy wokół nas. Mamy mnóstwo energii, w wieku 45 lat zaczęłam biegać i idzie mi coraz lepiej Very Happy
   Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Doktorowi, że zechciał się podzielić swoją wiedzą i dzięki temu w końcu możemy żyć jako zdrowi, sprawni, energiczni ludzie bez spędzania długich godzin w kolejkach do lekarzy, nie wydając ciężko zarobionych pieniędzy na leki i suplementy, nie stosując bezsensownych diet, które szkodzą i powodują, że człowiek chodzi cały czas głodny i zły.
   DOKTORZE KWAŚNIEWSKI, SERDECZNIE DZIĘKUJĘ W IMIENIU SWOIM I MĘŻA!
Zgo do moderatora   Zapisane

Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.264 sekund z 20 zapytaniami.