forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-29, 01:32:47

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
667990 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!  (Przeczytany 227255 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #120 : 2008-09-17, 14:43:18 »

Tu masz Edyta parę słów na temat jak to człowiek żyje w symbiozie z bakteriami przewodu pokarmowego, no chyba że bardziej cenisz opinię innych autorów zwłaszcza tych najbardziej obiektywnych czyli sprzedających bakterie w tabletkach.
Cool


A ja rozumiem,ze Ty zanim tych info w linku nie przeczytałeś ,to wiedziałeś o tych bakteriach tylko  tyle :" a niech sobie będą " -czy coś w tym stylu  Cool
Masakra przyznam szczerze,bo jak można tak pisać i "mikroświecie" ?
Ty nie jesteś normalny,bo chyba nikt przy zdrowych zmysłach by tak nie napisał i nie miej do mnie pretensji ,a z resztą możesz mieć,możesz mnie zgłaszać gdzie Ci sie tylko podoba,możesz prosić o moderacje,o bana,ale to i tak nie zmieni niczego  Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #121 : 2008-09-17, 15:08:36 »


Oczywiście takie coś jak candydoza dla Ciebie nie istnieje,bo nie ma jej w książkach JKwaśniewskiego (tak tu kiedyś ktoś pisał-ja czytałam dwie i tam nic nie pisało)-jesteś śmieszny,bo cytować też trzeba umieć,bo inaczej osmieszysz siebie i wszystkich naokoło,niczego nie sprawdziłeś,poprostu Twoja  "wiedza" opiera sie jedynie na wierze i nic,powtarzam nic,żadne moje upomnienie,żaden mój ban Tobie nie pomoże  Sad
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #122 : 2008-09-17, 15:21:47 »

Wiecie tyle o bakteriach co same bakterie  Mr. Green Mr. Green" wiara w bakterie " a jesli sa to z kad sie wziely  Mr. Green zle i dobre  hehehe raz sa dobre a raz zle to zalezy  zapytajcie o pojecie wzglednosci Mr. Green Mr. Green
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #123 : 2008-09-17, 15:30:26 »

Wiecie tyle o bakteriach co same bakterie  Mr. Green Mr. Green" wiara w bakterie " a jesli sa to z kad sie wziely  Mr. Green zle i dobre  hehehe raz sa dobre a raz zle to zalezy  zapytajcie o pojecie wzglednosci Mr. Green Mr. Green

Nawet tak nie pisz  Mr. Green

Jestem pełna uznania dla Osoby Jana Kwasniewskiego i Jego książek,ale osłabiają mnie ludzie,którzy nie odbierają niczego z "zewnątrz" ,poza tym co pisze w książkach J.Kwśniwskiego, a wszak o wielu rzeczach jednak nie pisze i czy to oznacza ,że one nie istnieją? No tak.One dla niektórych "ludzików" faktycznie nie istnieją.
Dobrze by było żeby Jan Kwasniewski pisał też  ściśle o  fizycie,kosmosie o tym,ze istnieje jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy niż odżywianie-to po to,zeby i ludzie wiedzieli ,że coś takiego istnieje  Smile
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #124 : 2008-09-17, 16:02:51 »

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=679
Cytuj
(...)Trzeba tak dobierać pożywienie, aby w możliwie małej objętości znajdowało się możliwie dużo składników odżywczych, jak najbardziej strawionych poza organizmem przez obróbkę kulinarną, jak najwięcej kalorii i jak najmniej części zbędnych, nie strawionych, których „trawieniem” zajmują się bakterie w jelicie grubym, a one trawią tak, aby to było dla nich korzystne. Co korzystne dla bakterii, jest niekorzystne dla organizmu człowieka. Jeśli bakterie nie mają już co „trawić”, to nie powstają w jelitach trujące produkty ich przemiany materii, które ponadto bardzo obciążają pracą wątrobę, szkodzą samej wątrobie i całemu organizmowi.
Gdy bakterie nie mają co trawić, nie wytwarzają metanu, dwutlenku węgla, siarkowodoru, innych substancji lotnych, cuchnących, co powoduje, że wzdęć, gazów, wiatrów i odbijań nie ma.
(...)

To zgadzasz się Edyto z treścią tego cytatu czy nie bo nie zrozumiałem Twojej wypowiedzi.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #125 : 2008-09-17, 16:09:35 »

Masz jakąś obszerniejszą wiedzę nt. bakterii,bo w cytacie nie pisze wszystko o bakteriach ,czy mam rozumieć,że gdy jeszcze tego nie przeczytałeś,to nic o nich nie wiedziałeś?
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #126 : 2008-09-17, 16:11:48 »

(...)
To zgadzasz się Edyto z treścią tego cytatu czy nie bo nie zrozumiałem Twojej wypowiedzi.

Niegrzecznie jest odpowiadać pytaniem na pytanie.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #127 : 2008-09-17, 16:14:02 »

Nie cytuj już więcej,tylko sam się przekonaj jaką rolę pełnią bakterie w przewodzie pokarmowym.
Przepis na wyjałowienie ; pare miesięcy kuracji antybiotykowej załatwi sprawe i nie będziesz już tak na "sucho" pisał ,tylko z własnego doświadczenia-bedziesz bardziej wiarygodny  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #128 : 2008-09-17, 16:16:15 »

(...)
To zgadzasz się Edyto z treścią tego cytatu czy nie bo nie zrozumiałem Twojej wypowiedzi.

Niegrzecznie jest odpowiadać pytaniem na pytanie.

Masz problemy ze wzrokiem?Napisałam ,że w cytacie nie ma wszystkich info o bakteriach.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #129 : 2008-09-17, 16:21:13 »

Nigdzie nie ma wszystkich informacji o bakteriach.
W podanym przeze mnie cytacie jasno stoi, ze bakterie w przewodzie pokarmowym są i że nie należy ich dokarmiać bo trują niemiłosiernie i można się z tym albo zgadzać albo nie.
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #130 : 2008-09-17, 16:26:17 »


W podanym przeze mnie cytacie jasno stoi, ze bakterie w przewodzie pokarmowym są i że nie należy ich dokarmiać bo trują niemiłosiernie i można się z tym albo zgadzać albo nie.
Cool

Zatem Adasiu musisz je koniecznie pozabijać,wytruj je zanim one Ciebie obeżrą z resztek rozumu.Świetnie sobie z tym poradzą antybiotyki wszelkiej maści  Smile
Spiesz się czym prędzej ,bo one Cie zniszczą i nic z Ciebie nie zostanie  Sad


Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #131 : 2008-09-17, 23:19:23 »

Tu masz Edyta parę słów na temat jak to człowiek żyje w symbiozie z bakteriami przewodu pokarmowego, no chyba że bardziej cenisz opinię innych autorów zwłaszcza tych najbardziej obiektywnych czyli sprzedających bakterie w tabletkach.
Cool

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=679
Cytuj
(...)Trzeba tak dobierać pożywienie, aby w możliwie małej objętości znajdowało się możliwie dużo składników odżywczych, jak najbardziej strawionych poza organizmem przez obróbkę kulinarną, jak najwięcej kalorii i jak najmniej części zbędnych, nie strawionych, których „trawieniem” zajmują się bakterie w jelicie grubym, a one trawią tak, aby to było dla nich korzystne. Co korzystne dla bakterii, jest niekorzystne dla organizmu człowieka. Jeśli bakterie nie mają już co „trawić”, to nie powstają w jelitach trujące produkty ich przemiany materii, które ponadto bardzo obciążają pracą wątrobę, szkodzą samej wątrobie i całemu organizmowi.
Gdy bakterie nie mają co trawić, nie wytwarzają metanu, dwutlenku węgla, siarkowodoru, innych substancji lotnych, cuchnących, co powoduje, że wzdęć, gazów, wiatrów i odbijań nie ma.
(...)
Może się mylę ale jak czytam fragent z dr.JK
"Gdy bakterie nie mają co trawić, nie wytwarzają metanu, dwutlenku węgla, siarkowodoru, innych substancji lotnych, cuchnących, co powoduje, że wzdęć, gazów, wiatrów i odbijań nie ma"
to przychodzi mi do głowy pytanie :To po co w ogóle jeść? Może dzięki takiemu przekonaniu ma sens założenie buddystów i innych wschodnich religii,że najwyższy poziom duchowy człowieka powoduje,że może się on obejść bez pożywienia długo, bardzo długo ..... Ale no sorry, wiekszość jednak potrzebuje coś zjeść. Chodzi wtedy o to,żeby to co się zjada nie powodowało objawów powyższych a u niektórych choćby mleczne codziennie nie tylko te objawy wywołują.
To moje zdanie!!!!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #132 : 2008-09-18, 08:26:26 »

A moje zdanie jest takie,że to się kłóci z zaleceniami "brokułów do oporu" i co mamy wtedy w jelitach? "Rewolucje".
Ale nie chce mi się już dyskutować na ten temat,bo mam dość po wczorajszym dniu.Rece mi do tego stopnia opadły,że już nie mogę pisać w tym temacie.         
Cytować też trzeba umieć.
Tyle.
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #133 : 2010-08-03, 19:48:02 »

Zapisane
krista
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #134 : 2010-11-13, 18:19:58 »

No właśnie, jakie produkty są dozwolone, a jakie zakazane podczas leczenia kandydozy układowej?
jestem na ŻO, od kilku tygodni, jestem leczona flukonazolem oraz nystatyna na grzybice,

Zapisane
tadzio
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #135 : 2010-11-13, 22:10:30 »

Można spróbować kuracji  wodą utlenioną albo dwutlenkiem chloru to powinno pomóc
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #136 : 2010-11-13, 22:24:59 »

No właśnie, jakie produkty są dozwolone, a jakie zakazane podczas leczenia kandydozy układowej?
jestem na ŻO, od kilku tygodni, jestem leczona flukonazolem oraz nystatyna na grzybice,


No to przejdz na DO i znajdz lekarza optymalnego.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71884


Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #137 : 2010-11-13, 22:26:44 »

Zeto - ale lepiej nie polecaj dr. Ewy.. Cool
Zapisane

zeto555
Go


Email
Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #138 : 2010-11-13, 22:30:57 »

Reniu - dobry wieczor
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71884


Odp: Candida albicans - drożdżyca - POMOCY!
« Odpowiedz #139 : 2010-11-13, 22:32:53 »

Dobry wieczór  Very Happy
Zapisane

Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 20 zapytaniami.