forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-28, 15:29:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
667987 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 559 560 561 562 563 [564] 565 566 567 568 569 ... 1281 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4871595 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11260 : 2014-05-03, 20:58:49 »

Nie potrzeba zmieniać obowiązującego paradygmatu, tylko dołączyć nowe fakty.
Tak jest w bardzo wielu dziedzinach.
Ty jednak musisz mieć czarno-biały świat, dlatego mówisz o obalaniu.
Wystarczy koryto odtłuścić i dodać węgli lub dotłuścić je i obciąć cukier, mamy wtedy podstawową zasadę Kwaśniewskiego, bez rozrywania koszul i rzucania się pod konie.
A czas przejścia dostosuje stopniowo dziedziny zależne od ludzkiego zdrowia, medycynę i politykę. Very Happy
Wybacz ale duby smalone bredzisz. Jezeli ludzie beda zdrowi to wiele galezi przemyslu ucierpi, poczytanajac od farmacji, rynek suplementow, rehabilitacje, protetyke, stomatologie po specjalizacje medyczne, kliniki onkologiczne etc. Jezeli twierdzisz, ze ktos na to pozwoli w imie jakiegos tam koegzystowania na zasadzie "dolaczenia nowych faktow" to chyba jestes jeszcze wiekszym idealista niz ja ale na pewno bardziej naiwnym  Laughing Laughing Bzzzznzzz is bzzzznzzzzz, to taki bozek od pedzenia bimbru  Very Happy tak sie nauczyl pewien indianin z noweli Jacka Londona, i warto to zapamietac  Very Happy
Oczywiście, że pozwoli, bo staczamy się ze zdrowiem w takim tempie, że niebawem nie będzie komu czerpać tych profitów, o których piszesz Very Happy
Uroczy idealizm  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11261 : 2014-05-03, 21:16:02 »

Nie potrzeba zmieniać obowiązującego paradygmatu, tylko dołączyć nowe fakty.
Tak jest w bardzo wielu dziedzinach.
Ty jednak musisz mieć czarno-biały świat, dlatego mówisz o obalaniu.
Wystarczy koryto odtłuścić i dodać węgli lub dotłuścić je i obciąć cukier, mamy wtedy podstawową zasadę Kwaśniewskiego, bez rozrywania koszul i rzucania się pod konie.
A czas przejścia dostosuje stopniowo dziedziny zależne od ludzkiego zdrowia, medycynę i politykę. Very Happy
Wybacz ale duby smalone bredzisz. Jezeli ludzie beda zdrowi to wiele galezi przemyslu ucierpi, poczytanajac od farmacji, rynek suplementow, rehabilitacje, protetyke, stomatologie po specjalizacje medyczne, kliniki onkologiczne etc. Jezeli twierdzisz, ze ktos na to pozwoli w imie jakiegos tam koegzystowania na zasadzie "dolaczenia nowych faktow" to chyba jestes jeszcze wiekszym idealista niz ja ale na pewno bardziej naiwnym  Laughing Laughing Bzzzznzzz is bzzzznzzzzz, to taki bozek od pedzenia bimbru  Very Happy tak sie nauczyl pewien indianin z noweli Jacka Londona, i warto to zapamietac  Very Happy
Oczywiście, że pozwoli, bo staczamy się ze zdrowiem w takim tempie, że niebawem nie będzie komu czerpać tych profitów, o których piszesz Very Happy
Uroczy idealizm  Laughing
Nic nie poradzę, mam biologicznie zryty beret, a tu działa klasyczne prawo samoregulacji populacyjnej Very Happy
Obrazowo:
Stomatolog żyje z leczenia zębów stałych (mleczne wylecą, a kłapaczka nie przynosi dochodów Very Happy).
Jeśli zęby stałe będą się zbyt szybko psuć i będzie zachodzić konieczność ich ekstrakcji, szybciej niż tempo spłaty kredytów na gabinet, zawód stomatologa wygaśnie stopniowo (zakładamy, że propaganda społeczna na kosztowne leczenie mleczaków u dzieci oraz wymiana sztuczności w ustach co roku, jest mniej opłacalna niż leczenie stałych zębów Very Happy).
Dlatego w interesie stomatologów jest wymuszenie na tyle złego stanu zębów u pacjentów, by się utrzymać, ale równocześnie na tyle dobrego, by się utrzymywać Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11262 : 2014-05-04, 07:48:36 »

Nie potrzeba zmieniać obowiązującego paradygmatu, tylko dołączyć nowe fakty.
Tak jest w bardzo wielu dziedzinach.
Ty jednak musisz mieć czarno-biały świat, dlatego mówisz o obalaniu.
Wystarczy koryto odtłuścić i dodać węgli lub dotłuścić je i obciąć cukier, mamy wtedy podstawową zasadę Kwaśniewskiego, bez rozrywania koszul i rzucania się pod konie.
A czas przejścia dostosuje stopniowo dziedziny zależne od ludzkiego zdrowia, medycynę i politykę. Very Happy
Wybacz ale duby smalone bredzisz. Jezeli ludzie beda zdrowi to wiele galezi przemyslu ucierpi, poczytanajac od farmacji, rynek suplementow, rehabilitacje, protetyke, stomatologie po specjalizacje medyczne, kliniki onkologiczne etc. Jezeli twierdzisz, ze ktos na to pozwoli w imie jakiegos tam koegzystowania na zasadzie "dolaczenia nowych faktow" to chyba jestes jeszcze wiekszym idealista niz ja ale na pewno bardziej naiwnym  Laughing Laughing Bzzzznzzz is bzzzznzzzzz, to taki bozek od pedzenia bimbru  Very Happy tak sie nauczyl pewien indianin z noweli Jacka Londona, i warto to zapamietac  Very Happy
Oczywiście, że pozwoli, bo staczamy się ze zdrowiem w takim tempie, że niebawem nie będzie komu czerpać tych profitów, o których piszesz Very Happy
Uroczy idealizm  Laughing
Nic nie poradzę, mam biologicznie zryty beret, a tu działa klasyczne prawo samoregulacji populacyjnej Very Happy
Obrazowo:
Stomatolog żyje z leczenia zębów stałych (mleczne wylecą, a kłapaczka nie przynosi dochodów Very Happy).
Jeśli zęby stałe będą się zbyt szybko psuć i będzie zachodzić konieczność ich ekstrakcji, szybciej niż tempo spłaty kredytów na gabinet, zawód stomatologa wygaśnie stopniowo (zakładamy, że propaganda społeczna na kosztowne leczenie mleczaków u dzieci oraz wymiana sztuczności w ustach co roku, jest mniej opłacalna niż leczenie stałych zębów Very Happy).
Dlatego w interesie stomatologów jest wymuszenie na tyle złego stanu zębów u pacjentów, by się utrzymać, ale równocześnie na tyle dobrego, by się utrzymywać Cool

"Zryty beret biologicznie". Ogólnie rzecz biorąc, ... nie widzę przeciwwskazań. Laughing Laughing
A ten "ktoś", który w końcu "na to pozwoli"(bardzo to tajemniczo brzmi Very Happy) nie był, nie jest i nie będzie jednostką. Very Happy
Choć niestety, w trybie niewolniczym, wielu tak wmówiono i nie jest to żadna osobista wycieczka, lecz ... no właśnie rodaku, lecz się sam. Very Happy Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11263 : 2014-05-04, 08:00:30 »

Tak też robimy.
I to jakże roztropnie, bo zanim choróbsko przyjszło Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11264 : 2014-05-04, 08:20:38 »

A wiesz Ty.
Do leczenia nadal bezwzględnie najlepsze jest DO. O! Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11265 : 2014-05-04, 08:21:36 »

A wiesz Ty.
Do leczenia nadal bezwzględnie najlepsze jest DO. O! Very Happy
Będę pamiętał, jak mnie jaka cholera weźmie Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11266 : 2014-05-04, 08:46:30 »

Nie potrzeba zmieniać obowiązującego paradygmatu, tylko dołączyć nowe fakty.
Tak jest w bardzo wielu dziedzinach.
Ty jednak musisz mieć czarno-biały świat, dlatego mówisz o obalaniu.
Wystarczy koryto odtłuścić i dodać węgli lub dotłuścić je i obciąć cukier, mamy wtedy podstawową zasadę Kwaśniewskiego, bez rozrywania koszul i rzucania się pod konie.
A czas przejścia dostosuje stopniowo dziedziny zależne od ludzkiego zdrowia, medycynę i politykę. Very Happy
Wybacz ale duby smalone bredzisz. Jezeli ludzie beda zdrowi to wiele galezi przemyslu ucierpi, poczytanajac od farmacji, rynek suplementow, rehabilitacje, protetyke, stomatologie po specjalizacje medyczne, kliniki onkologiczne etc. Jezeli twierdzisz, ze ktos na to pozwoli w imie jakiegos tam koegzystowania na zasadzie "dolaczenia nowych faktow" to chyba jestes jeszcze wiekszym idealista niz ja ale na pewno bardziej naiwnym  Laughing Laughing Bzzzznzzz is bzzzznzzzzz, to taki bozek od pedzenia bimbru  Very Happy tak sie nauczyl pewien indianin z noweli Jacka Londona, i warto to zapamietac  Very Happy
Oczywiście, że pozwoli, bo staczamy się ze zdrowiem w takim tempie, że niebawem nie będzie komu czerpać tych profitów, o których piszesz Very Happy
Uroczy idealizm  Laughing
Nic nie poradzę, mam biologicznie zryty beret, a tu działa klasyczne prawo samoregulacji populacyjnej Very Happy
Obrazowo:
Stomatolog żyje z leczenia zębów stałych (mleczne wylecą, a kłapaczka nie przynosi dochodów Very Happy).
Jeśli zęby stałe będą się zbyt szybko psuć i będzie zachodzić konieczność ich ekstrakcji, szybciej niż tempo spłaty kredytów na gabinet, zawód stomatologa wygaśnie stopniowo (zakładamy, że propaganda społeczna na kosztowne leczenie mleczaków u dzieci oraz wymiana sztuczności w ustach co roku, jest mniej opłacalna niż leczenie stałych zębów Very Happy).
Dlatego w interesie stomatologów jest wymuszenie na tyle złego stanu zębów u pacjentów, by się utrzymać, ale równocześnie na tyle dobrego, by się utrzymywać Cool
Dzisiaj niedziela, wiec mozna sie pomodlic do poboznych bajek...ja wole te o czerwonym kapturku albo elektrycznych owcach  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11267 : 2014-05-04, 08:49:28 »

Dot. ... Laughing Laughing

A wiesz Ty.
Takie leczenie można z powodzeniem zastosować u tych, których "zryty beret" powinien już leczyć się do końca ich życia. Very Happy
I nie jest to osobista wycieczka, ale próba przedyskutowania zagadnienia- co dla "zrytych" jest dobrem, a co złem. Na początek chociażby w odniesieniu do niektórych sentencji. Wink Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11268 : 2014-05-04, 09:20:43 »

Dot. ... Laughing Laughing

A wiesz Ty.
Takie leczenie można z powodzeniem zastosować u tych, których "zryty beret" powinien już leczyć się do końca ich życia. Very Happy
I nie jest to osobista wycieczka, ale próba przedyskutowania zagadnienia- co dla "zrytych" jest dobrem, a co złem. Na początek chociażby w odniesieniu do niektórych sentencji. Wink Laughing

Uwaga trudne.
Każda cząsteczka na Świecie odróżnia dobro od zła.
Dobro to jest optimum energetyczne, a zło, wszystko inne Very Happy
Za szeroko się rozkraczyłem? Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11269 : 2014-05-04, 17:05:08 »

 Laughing
Głębię widzę. Very Happy Wink Laughing Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11270 : 2014-05-04, 21:58:42 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11271 : 2014-05-04, 22:03:22 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11272 : 2014-05-04, 22:07:42 »

Ale już ich za to kryzysem pokarało...  Cool  Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56841


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11273 : 2014-05-04, 22:07:52 »

Gospodarkę się pobudza poprzez obniżkę podatków, wolność gospodarczą i jednakowe prawo dla wszystkich uczestników rynku.  Cool
Przypomnę, że u schyłku potęgi antycznego Rzymu ludzie porzucali swoją własną ziemię, gdyż nie potrafili z jej uprawy się utrzymać, tak wysokie były podatki!  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11274 : 2014-05-04, 22:09:37 »

Od razu widać, że nie masz udziałów giełdowych w marketach...  Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56841


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11275 : 2014-05-04, 22:12:04 »

Niczego mi nie brakuje, a najbardziej pryszczę.  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11276 : 2014-05-04, 22:12:56 »

Na szczęście niekomuchowato!  Wink Mr. Green
Tylko tak dla dobra Narodu...  Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56841


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11277 : 2014-05-04, 22:17:20 »

No nie mam za bardzo mozliwości, gdzie się wygadać, a tu mi wolno, bo wolność jest.  Very Happy
Forum jest tez dla mnie wspaniałym buforem na tematy Diety Optymalnej, bo nikogo to w moim otoczeniu nie interesuje, a tu "hulaj dusza..." Wink Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11278 : 2014-05-04, 22:20:36 »

No nie mam za bardzo mozliwości, gdzie się wygadać, a tu mi wolno, bo wolność jest.  Very Happy
Forum jest tez dla mnie wspaniałym buforem na tematy Diety Optymalnej, bo nikogo to w moim otoczeniu nie interesuje, a tu "hulaj dusza..." Wink Very Happy
+1
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11279 : 2014-05-05, 08:03:59 »

Zapisane
Strony: 1 ... 559 560 561 562 563 [564] 565 566 567 568 569 ... 1281 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 19 zapytaniami.