forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 02:02:21

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 844 845 846 847 848 [849] 850 851 852 853 854 ... 1264 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4466450 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16960 : 2017-01-19, 16:12:37 »

Wyniki okazały się niezgodne z oczekiwaniami...  Confused  Cool
Czego oni ciągle szukają, jak mają podane na tacy... Rolling Eyes

https://portal.abczdrowie.pl/wysokie-spozycie-cholesterolu-i-jaj-nie-zwieksza-ryzyka-zaburzen-pamieci
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16961 : 2017-01-19, 17:26:55 »

A bo im płacą za badania, a wyniki i wnioski to drugorzędna sprawa...  Cool
I żeby jeszcze tego Doktora Kwaśniewskiego nie było, to już by "cud" ogłosili, a tak, to kicha...  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16962 : 2017-01-19, 17:37:41 »

Nie wiedzą jak sobie tę Wiedzę przywłaszczyć... Rolling Eyes Myślę, że będą tak jak puzzle po jednym układać, aż się ukaże cały obraz... Rolling Eyes
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55942


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16963 : 2017-01-19, 18:25:07 »

I tu wyszła kolejna mądrość Doktora, który tego nie opatentował, bo już dawno byłaby kicha.  Very Happy
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: ciekawostki
« Odpowiedz #16964 : 2017-01-19, 19:51:50 »

I tu wyszła kolejna mądrość Doktora, który tego nie opatentował, bo już dawno byłaby kicha.  Very Happy

Nie opatentowal czego? Bo niejasny Twoj tok myslenia dla mnie.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55942


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16965 : 2017-01-19, 21:13:37 »

Diety Optymalnej.  Cool
Już widzę zżymanie się wszelkiej maści lowcarbowców, że nic takiego wielkiego nie wymyślił, bo przecież każdy to wie, no po prostu nawet dziecko, że kluczowa jest proporcja między GSO, he he he.  Confused  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16966 : 2017-01-19, 21:25:55 »

A w ogóle to "wzorował się na Atkinsie"... Cool  Laughing
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55942


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16967 : 2017-01-19, 21:46:10 »

 Laughing
A Atkinsa też by z łatwością obalili, ale interneta jeszcze wtedy nie było he he he. Wink
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: ciekawostki
« Odpowiedz #16968 : 2017-01-19, 23:19:07 »

Diety Optymalnej.  Cool

Mysle, ze przesadzasz... (nie)znacznie. Jak wiemy mianem "Diety Optymalnej" J.K. okreslil model diety oparty na energii z tluszczy zwierzecych. Taka tlusta dieta moze konweniowac przede wszystkim:
  • osobom starszym i/lub schorowanym
  • ludziom z malych miasteczek czy wsi
  • tzw. odlutkom, czujacym sie najlepiej we wlasnym towarzystwie
  • osobom lubujacym sie w teoriach spiskowych i u ludzi uwazajacych sie za "oswieconych"
  • oraz... powinna przypasc do gustu agencjom modelek, poniewaz potrafi niezle czlowieka wychudzic (z kosci na osci); gdyby tylko domy mody wiedzialy o niej i jej skutkach, gdyby Doktor skupil sie na tej branzy... moglby byc dzis miliarderem...

Osobiscie nie moge wykluczyc, ze na "tlusta diete" wroce na starosc, za jakies ~40 lat, niemniej jednak przyznac musze, chcac byc obiektywnym, ze model tluszczowy nie sprawdza sie u:
  • ogolnie ludzi mlodych, robiacych kariere i zobligowanych do aktywnego uczestnictwa w zyciu towarzyskim, zyjacych w duzych miastach.

Tlusta dieta poza rzadszymi posilkami praktycznie nia dala mi nic. Zamiast tego nierzadko mnie ograniczala i psula zycie towarzyskie. Gdybym dzis probowal nadal zmagac sie z tlusta dieta, to wyszloby z tego koryto, bo niemal codzennie bywam w restauracjach (urok zycia na Manhattanie). Najbardziej chyba brakowalo mi dobrego makaronu i... pieczywa.

Myslenie, ze "tlusta dieta" moze byc w dzisiejszym swiecie, w dzisiejszych realiach, jakas znaczaca opcja - to mrzonka. Taki model pozostanie tylko osobliwym zjawiskiem spotykanym posrod... ekscentrykow, poniewaz ludzie jedza oczami. Ludzie lubia, gdy rzeczy wygladaja "apetycznie"... i nie mam na mysli tylko jedzenia... takze auto, wnetrze pomieszczenia, ciuchy i wszystko inne.

To powiedziawszy, zaznaczam, ze mowa byla o diecie optymalnej (tluszczowej), a nie o samej wartosci dojscia do "zlotej proporcji" przez J.K. Bo to jest naprawde cenne, a nie jedzenie na tlusto.


PS A najlepsze sniadania jem zawsze w Anglii: https://www.youtube.com/watch?v=rmieAqTG1wI
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16969 : 2017-01-20, 06:02:31 »

Czyli podwyżki masła i jajek nam nie grożą... Very Happy  Ludzie w przeważającej większości wolą makarony i chlebki... Cool
Zapisane

Radomiak
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16970 : 2017-01-20, 07:04:07 »

Czyli podwyżki masła i jajek nam nie grożą... Very Happy  Ludzie w przeważającej większości wolą makarony i chlebki... Cool

" I jest to wiadomość wielce budująca,i pełna nadziei, w perspektywie postrzeganej z pozycji portfela."   Laughing

Zapisane
Radomiak
Go


Email
Odp: Re: ciekawostki
« Odpowiedz #16971 : 2017-01-20, 07:33:09 »

Diety Optymalnej.  Cool

Mysle, ze przesadzasz... (nie)znacznie. Jak wiemy mianem "Diety Optymalnej" J.K. okreslil model diety oparty na energii z tluszczy zwierzecych. Taka tlusta dieta moze konweniowac przede wszystkim:
  • osobom starszym i/lub schorowanym
  • ludziom z malych miasteczek czy wsi
  • tzw. odlutkom, czujacym sie najlepiej we wlasnym towarzystwie
  • osobom lubujacym sie w teoriach spiskowych i u ludzi uwazajacych sie za "oswieconych"
  • oraz... powinna przypasc do gustu agencjom modelek, poniewaz potrafi niezle czlowieka wychudzic (z kosci na osci); gdyby tylko domy mody wiedzialy o niej i jej skutkach, gdyby Doktor skupil sie na tej branzy... moglby byc dzis miliarderem...

Osobiscie nie moge wykluczyc, ze na "tlusta diete" wroce na starosc, za jakies ~40 lat, niemniej jednak przyznac musze, chcac byc obiektywnym, ze model tluszczowy nie sprawdza sie u:
  • ogolnie ludzi mlodych, robiacych kariere i zobligowanych do aktywnego uczestnictwa w zyciu towarzyskim, zyjacych w duzych miastach.

Tlusta dieta poza rzadszymi posilkami praktycznie nia dala mi nic. Zamiast tego nierzadko mnie ograniczala i psula zycie towarzyskie. Gdybym dzis probowal nadal zmagac sie z tlusta dieta, to wyszloby z tego koryto, bo niemal codzennie bywam w restauracjach (urok zycia na Manhattanie). Najbardziej chyba brakowalo mi dobrego makaronu i... pieczywa.

Myslenie, ze "tlusta dieta" moze byc w dzisiejszym swiecie, w dzisiejszych realiach, jakas znaczaca opcja - to mrzonka. Taki model pozostanie tylko osobliwym zjawiskiem spotykanym posrod... ekscentrykow, poniewaz ludzie jedza oczami. Ludzie lubia, gdy rzeczy wygladaja "apetycznie"... i nie mam na mysli tylko jedzenia... takze auto, wnetrze pomieszczenia, ciuchy i wszystko inne.

To powiedziawszy, zaznaczam, ze mowa byla o diecie optymalnej (tluszczowej), a nie o samej wartosci dojscia do "zlotej proporcji" przez J.K. Bo to jest naprawde cenne, a nie jedzenie na tlusto.


PS A najlepsze sniadania jem zawsze w Anglii: https://www.youtube.com/watch?v=rmieAqTG1wI

A nie prościej napisać "przypadać do gustu"???  Masz Panie kompleksy? " Chciałabym,  ale boję się "? Ci,co " konweniują" w DO raczej nie maję problemów emocjonalnych...( może poza mną  Laughing)
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55942


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16972 : 2017-01-20, 16:21:01 »

To wspaniałe, że Dieta Optymalna nie jest dla każdego, bo w zupełności wystarczy te kilka procent. Wink
Zapisane
kelin211
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16973 : 2017-01-20, 16:42:09 »

Przestalem juz z 2 lata temu tlumaczyc ludziom o diecie i J.K. bo dla 99% jest to niezrozumiale  nawet znajomi z mojego rocznika gdzie teraz poszli na medycyne na studia nie potrafia tego zrozumiec albo lekcewaza . O diecie zrozumial moj tylko 1 kolega i moja dziewczyna. Mysle ,ze anakin ma troche racji. DO troche jakby alienuje.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55942


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16974 : 2017-01-20, 18:38:50 »

W dzisiejszych czasach wszelakie diety są modne, co celebrytka, to dieta i książka o diecie.  Laughing
Więc wśród młodych ludzi nie powinno być z tym problemu, tym bardziej że jedyną rzeczą, która ewentualnie może dziwić, to niejedzenie chleba.  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16975 : 2017-01-20, 18:46:57 »

Ta straszna moda na glutenozę, łamiąca podstawowy kanon katolockiej wiary, albowiem Pan powiedział "chleba naszego powszedniego..." jest jakąś szatańską podpuchą!  Shocked
Co to za katolik, co mu ciało jego Boga szkodzi!  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16976 : 2017-01-20, 19:00:45 »

Obamowo uczyła Amerykanów jak mają zdrowo jeść, żeby schudnąć, ale jej to nie wyszło... Confused
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16977 : 2017-01-20, 19:07:53 »

Ona jest bardzo szczuplutka, jak na hamerykańskie standardy... Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16978 : 2017-01-20, 19:55:11 »

Ale przez te 8 lat systematycznie "szła do przodu"... Cool
Zapisane

Radomiak
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16979 : 2017-01-20, 19:57:46 »

To wspaniałe, że Dieta Optymalna nie jest dla każdego, bo w zupełności wystarczy te kilka procent. Wink

 Wygląda na to, że masz 100% racji, bo więcej procent wpisać nie wypada...
Bo można nie zrozumieć i naskoczyć. Ale się zeźliłem, tak zupełnie odruchowo, ale szybko mi minęło,  bom sobie Szwejka przypomniał i jego nieśmiertelne przypowiastki... Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 844 845 846 847 848 [849] 850 851 852 853 854 ... 1264 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 19 zapytaniami.