forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:45:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658437 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 990 991 992 993 994 [995] 996 997 998 999 1000 ... 1256 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4377793 razy)
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19880 : 2018-03-10, 11:58:10 »

Zapisane

Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19881 : 2018-03-10, 12:00:38 »

Z dzisiejszej poczty:
Dzień dobry. Od tygodnia staram się żywić  optymalne,mam 56 lat 62kg wagi 160 wzrostu,niestety tu gdzie mieszkam nie ma żadnego ośrodka i nie znam żadnej osoby która odżywia się optymalnie, a mój problem to złe samopoczucie a dokładnie ociążałość i wzdęty brzuch,zastanawiam się czy brnąć dalej czy zaprzestać jednak diety przy takim stanie samopoczucia, dodam,że jestem osobą zdrową miałam równiez wykonywane usg brzucha i wszystko jest w normie.
Pozdrawiam w oczekiwaniu na pomoc:)

Odpowiadam:
zdecydowanie zrezygnować, bo można sobie od takiej diety zmarnować zdrowie lub zastosować dokładnie dostosowane do swojego wieku, płci i kondycji zalecenia Diety Optymalnej.  Cool
To ja proponuję w takim wypadku skontaktowanie się z doświadczonym doradcą optymalnym, który skoryguje ewentualne błędy. Może to zrobić także telefonicznie lub mailowo.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19882 : 2018-03-10, 12:07:00 »

Zapisane

administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19883 : 2018-03-10, 12:16:51 »

To ja proponuję w takim wypadku skontaktowanie się z doświadczonym doradcą optymalnym, który skoryguje ewentualne błędy. Może to zrobić także telefonicznie lub mailowo.

Wolna wola, przecież.  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19884 : 2018-03-10, 12:18:20 »

Z dzisiejszej poczty:
Dzień dobry. Od tygodnia staram się żywić  optymalne,mam 56 lat 62kg wagi 160 wzrostu,niestety tu gdzie mieszkam nie ma żadnego ośrodka i nie znam żadnej osoby która odżywia się optymalnie, a mój problem to złe samopoczucie a dokładnie ociążałość i wzdęty brzuch,zastanawiam się czy brnąć dalej czy zaprzestać jednak diety przy takim stanie samopoczucia, dodam,że jestem osobą zdrową miałam równiez wykonywane usg brzucha i wszystko jest w normie.
Pozdrawiam w oczekiwaniu na pomoc:)

Odpowiadam:
zdecydowanie zrezygnować, bo można sobie od takiej diety zmarnować zdrowie lub zastosować dokładnie dostosowane do swojego wieku, płci i kondycji zalecenia Diety Optymalnej.  Cool
To ja proponuję w takim wypadku skontaktowanie się z doświadczonym doradcą optymalnym, który skoryguje ewentualne błędy. Może to zrobić także telefonicznie lub mailowo.

Anulko, często nawet lekarzom optymalnym trudno jest ustalić odpowiednio Dietę, a tym bardziej doradcom żywieniowym. Każdy człowiek jest inny i ma inne zapotrzebowanie. Np. jednym marchewka podnosi strasznie poziom cukru innym nie (akurat ten przykład ma tylko znaczenie przy cukrzycy). Powinno się regulować ilościowo i jakościowo produkty i obserwować organizm - co najlepiej służy. Np. optymalna ilość węglowodanów czy białka może sporo się różnic u różnych osób i to jeszcze być zmienna w czasie. Ale jakieś wyjściowe wskazówki są potrzebne (najlepsze są w książkach dr Kwaśniewskiego), a potem w ramach zasad DO dopasowywać do potrzeb własnego organizmu...

Znam osoby, które były u różnych lekarzy i doradców optymalnych, każdy coś innego zalecał, a na końcu własne obserwacje i wnioski pomogły...
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19885 : 2018-03-10, 12:19:24 »

Moi dziadkowie jedli gotowaną sałatę polaną masłem. Very Happy
Coś jak szpinak wychodzi.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19886 : 2018-03-10, 12:21:55 »

Pierwsze słyszę... Shocked łał... Laughing
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30300


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19887 : 2018-03-10, 12:41:20 »

Z dzisiejszej poczty:
Dzień dobry. Od tygodnia staram się żywić  optymalne,mam 56 lat 62kg wagi 160 wzrostu,niestety tu gdzie mieszkam nie ma żadnego ośrodka i nie znam żadnej osoby która odżywia się optymalnie, a mój problem to złe samopoczucie a dokładnie ociążałość i wzdęty brzuch,zastanawiam się czy brnąć dalej czy zaprzestać jednak diety przy takim stanie samopoczucia, dodam,że jestem osobą zdrową miałam równiez wykonywane usg brzucha i wszystko jest w normie.
Pozdrawiam w oczekiwaniu na pomoc:)

Odpowiadam:
zdecydowanie zrezygnować, bo można sobie od takiej diety zmarnować zdrowie lub zastosować dokładnie dostosowane do swojego wieku, płci i kondycji zalecenia Diety Optymalnej.  Cool
To ja proponuję w takim wypadku skontaktowanie się z doświadczonym doradcą optymalnym, który skoryguje ewentualne błędy. Może to zrobić także telefonicznie lub mailowo.
Ale na doświadczonego radcę wypadało by namiary podać, bo jak na niedoświadczonego trafi, to wiadomo kogo wina będzie. A będzie, bo czytając, facet cierpi nie ze swojej winy, a jeszcze mu Doktor pewnie obiecał, i kazał. Cool
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3997


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19888 : 2018-03-10, 13:10:55 »


Znam osoby, które były u różnych lekarzy i doradców optymalnych, każdy coś innego zalecał, a na końcu własne obserwacje i wnioski pomogły...
Very Happy

śrutowanie, supelementowanie, odkwaszanie, rotowanie, picie porannego moczu.
Ile osób, tyle wersji ŻO.
A jakby w górach, albo na wsi bez sklepu żył, to by mial w lekko ograniczonych ilościach masło, sera, mleko, jajo, trochę śruty zbożowej, i spokój byłby.
Bo nikogo głupoty by się nie czepiały. I apetyt byłby mniejszy Wink
Zapisane
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19889 : 2018-03-10, 14:58:37 »

Z dzisiejszej poczty:
Dzień dobry. Od tygodnia staram się żywić  optymalne,mam 56 lat 62kg wagi 160 wzrostu,niestety tu gdzie mieszkam nie ma żadnego ośrodka i nie znam żadnej osoby która odżywia się optymalnie, a mój problem to złe samopoczucie a dokładnie ociążałość i wzdęty brzuch,zastanawiam się czy brnąć dalej czy zaprzestać jednak diety przy takim stanie samopoczucia, dodam,że jestem osobą zdrową miałam równiez wykonywane usg brzucha i wszystko jest w normie.
Pozdrawiam w oczekiwaniu na pomoc:)

Odpowiadam:
zdecydowanie zrezygnować, bo można sobie od takiej diety zmarnować zdrowie lub zastosować dokładnie dostosowane do swojego wieku, płci i kondycji zalecenia Diety Optymalnej.  Cool


To ja proponuję w takim wypadku skontaktowanie się z doświadczonym doradcą optymalnym, który skoryguje ewentualne błędy. Może to zrobić także telefonicznie lub mailowo.

Anulko, często nawet lekarzom optymalnym trudno jest ustalić odpowiednio Dietę, a tym bardziej doradcom żywieniowym. Każdy człowiek jest inny i ma inne zapotrzebowanie. Np. jednym marchewka podnosi strasznie poziom cukru innym nie (akurat ten przykład ma tylko znaczenie przy cukrzycy). Powinno się regulować ilościowo i jakościowo produkty i obserwować organizm - co najlepiej służy. Np. optymalna ilość węglowodanów czy białka może sporo się różnic u różnych osób i to jeszcze być zmienna w czasie. Ale jakieś wyjściowe wskazówki są potrzebne (najlepsze są w książkach dr Kwaśniewskiego), a potem w ramach zasad DO korygować pod siebie...

Znam osoby, które były u różnych lekarzy i doradców optymalnych, każdy coś innego zalecał, a na końcu własne obserwacje i wnioski pomogły...

Tak by było najlepiej, ale niektórzy wolą chów klatkowy  Wink Żeby w razie czego było na kogo zgonić  Cool
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19890 : 2018-03-10, 14:59:24 »

Zdrowy chorego nie zrozumie. Cool
Zapisane
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19891 : 2018-03-10, 15:02:20 »

A w tym to akurat jest jakieś ziarno prawdy  Rolling Eyes
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19892 : 2018-03-10, 15:05:37 »

Ale zdrowych nie ma, bo są tylko źle zdiagnozowani... Wink
Zapisane
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19893 : 2018-03-10, 15:09:03 »

Nie da się zaprzeczyć. Choć ja aż wstydzę się przyznać, bo czuję się świetnie. Ale całe szczęście, że poziom cholesterolu mam za duży.  Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19894 : 2018-03-10, 15:15:04 »

A bo służba chorobie zadbała o to, aby sami chorzy normatywnie byli.  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19895 : 2018-03-10, 15:25:41 »

Dbają o nas. Mnie w tym tygodniu zapraszali na darmową mammografię i na jakieś spotkanie szkoleniowo-medyczne czy "cuś"...Nie słuchałam do końca tylko podziękowałam... Cool Już nawet na komórkę dzwonią, tak się starają dla naszego dobra...  Cool Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19896 : 2018-03-10, 15:28:04 »

Ale przez telefon, czy w inny sposób? Rolling Eyes Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30300


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19897 : 2018-03-10, 15:28:24 »

Przynajmniej dobra zmiana coś robi,i starają się, a nie jak tamci Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19898 : 2018-03-10, 15:29:43 »

Ale przez telefon, czy w inny sposób? Rolling Eyes Wink

Ale co? Rolling Eyes To szkolenie czy mammografia? Laughing
Zapisane

Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #19899 : 2018-03-10, 15:44:40 »

Dbają o nas. Mnie w tym tygodniu zapraszali na darmową mammografię i na jakieś spotkanie szkoleniowo-medyczne czy "cuś"...Nie słuchałam do końca tylko podziękowałam... Cool Już nawet na komórkę dzwonią, tak się starają dla naszego dobra...  Cool Laughing
Na mnie to się jeden taki konsultant śmiertelnie obraził, bo zanim dokończył mnie zapraszać to podziękowałam i odmówiłam. Był oburzony, że dziękuję, skoro nie wiem, za co  Laughing
Zapisane

Strony: 1 ... 990 991 992 993 994 [995] 996 997 998 999 1000 ... 1256 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.304 sekund z 19 zapytaniami.