forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 21:40:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660333 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 1263 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4455991 razy)
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #220 : 2009-06-01, 14:48:40 »

Oczywiście wpisz pod "Szukaj" napis: woda toaletowa, może znajdziesz....powodzenia
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #221 : 2009-06-01, 14:56:46 »

Wychodzi na to, że się Gwidonowi pomyliła "woda toaletowa" z "wodą klozetową".
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #222 : 2009-06-01, 15:34:50 »


Polecam kosmetyki Oriflame. Wink Najpiękniejszą jesteś naturalnie, z Oriflame będziesz jedyną. Wink
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #223 : 2009-06-01, 21:36:45 »


Polecam kosmetyki Oriflame. Wink Najpiękniejszą jesteś naturalnie, z Oriflame będziesz jedyną. Wink

Michał, wiedziałam, że potrafisz rozpoznać "dobre", ale Ty pokazałeś, że znasz się też na "lepszym" Smile Gdy pokażesz, że wiesz co jest "najlepsze", to złamiesz wszystkie kobiece serca i wtedy będziesz wybierał.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #224 : 2009-06-02, 09:23:42 »

Jakiś Lancome-ik ??!!!  Wink
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #225 : 2009-06-02, 11:06:49 »

Monika, ja nie chcę podawać nazw, bo jeszcze mnie ktoś oskarży, że coś reklamuję, czy sprzedaję. Ja nie sprzedaję, tylko używam, czyli kupuję.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #226 : 2009-06-02, 12:02:47 »

Tez tylko kupuję. Very Happy
Ale jaj juz mówimy o dobrych, lepszych i najlepszych. Wink
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #227 : 2009-06-02, 15:53:35 »

Michał, wiedziałam, że potrafisz rozpoznać "dobre", ale Ty pokazałeś, że znasz się też na "lepszym" Smile Gdy pokażesz, że wiesz co jest "najlepsze", to złamiesz wszystkie kobiece serca i wtedy będziesz wybierał.

Monika, ja nie chcę podawać nazw, bo jeszcze mnie ktoś oskarży, że coś reklamuję, czy sprzedaję. Ja nie sprzedaję, tylko używam, czyli kupuję.

Chodziło Ci o kosmetyki? Tylko żartowałem. Nie interesuję się firmami i nazwami... Kupować kobiecie kwiaty, otwierać jej drzwi w samochodzie, podawać ogień do papierosa, zapraszać na kolacje -- tak, ale kosmetyki -- nie... To jest sprawa kobiety co i jak na siebie nakłada, ja nie chcę tego wiedzieć, nie chcę wchodzić do jej sanktuarium, bo wolę być zaskakiwany i oszukiwany pod tym względem. Nie chcę wiedzieć, jak się nazywa i ile kosztuje to, czym pachnie lub to, czym smakują jej usta... Mogę na to łożyć, ale nie chcę znać szczegółów... Mam gusta jak chodzi o zapach itp., ale na szczęście nie wiem co to jest i nie chcę wiedzieć. Gdybym wiedział, że to jakiś Today, Tomorrow albo inny Always, to mógłbym sobie ten zapach zaserwować u dowolnej innej kobiety, a tak, jak chce poczuć to, czym pachnie Agnieszka, to muszę iść do Agnieszki i ona to wie... Taka niewiedza bardzo spaja i daje sporo pożytku. Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #228 : 2009-06-02, 17:29:59 »

Michał, odpowiadając Tobie nie miałam na myśli kosmetyków i wiem, że dobrze pojęłam to, co Ty miałeś na myśli wpisując się. Moja odpowiedź obejmowała inną sferę ludzkich sekretów. Monika podała nazwę francuskiego imperium kosmetycznego, dlatego moja odpowiedź o nie ujawnianiu swoich preferencji odnośnie tego co używam. Oczywiście, że masz rację, że istotny jest np. zapach osoby, a nie jego nazwa, czy cena. Tajemniczość jest bardziej eksytująca. Ja mam swoje sekrety, do których doszłam nie tylko poprzez wyczytaną wiedzę, ale też na zasadzie prób i błędów. Wiedza kosztuje, więc nie dzielę się nią bezkrytycznie. Zdobywanie jej bardziej mi smakowało, gdy nie było podane na talerzu.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #229 : 2009-06-02, 19:09:33 »

Proszę wcisnąć "o iluzji"  http://www.marcinmuszynski.com/iluzjonista.htm
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #230 : 2009-06-02, 19:25:09 »

Proszę wcisnąć "o iluzji"  http://www.marcinmuszynski.com/iluzjonista.htm

Też mi iluzjonista... Smile Jak się kasuje wszystkie karty, to nic dziwnego, że przy okazji kasuję się tę, o której pomyślałem... Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #231 : 2009-06-02, 19:37:50 »

Brawo Smile A co powiesz o lewitacji? Przynajmniej efekt jest piękny wg mnie  Wink
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #232 : 2009-06-02, 19:44:58 »

"galeria", pierwsza strona, pierwszy rząd, pierwsze od lewej.
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #233 : 2009-06-02, 19:55:50 »

Widzę widzę, fajne sztuczki, ale nie wiem jak to wyjaśnić...
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #234 : 2009-06-02, 21:04:45 »

Widzę widzę, fajne sztuczki, ale nie wiem jak to wyjaśnić...

Najwyraźniej wiele się nie różnimy w tej kwestii Wink
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #235 : 2009-06-02, 21:08:02 »

Widzę widzę, fajne sztuczki, ale nie wiem jak to wyjaśnić...

Ja wiem. Adobe Photoshop.  Cool
Nie takie sztuczki potrafi.
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #236 : 2009-06-02, 22:24:45 »

Widzę widzę, fajne sztuczki, ale nie wiem jak to wyjaśnić...

Najwyraźniej wiele się nie różnimy w tej kwestii Wink

Ta różnica ma przyczynę. Wink Co ważniejsze, ta przyczyna, mówiąc łagodnie i poetycko, implikuje też inne różnice między nami (nota bene bardzo przyjemne) -- Twoje oblicze lśni jak zbroja św. Jerzego szarżującego na smoka z Syleny, twoje nogi są gładkie jak chiński jedwab a Twój rewers zalicza się w poczet wartych upamiętnienia dłutem Fidiasza; gdybyśmy się nie różnili, to wszystko nie miałoby prawa bytu -- mówiąc dosadnie i po żołniersku, rosłoby Ci brodzisko, nie goliłabyś nóg a z tyłu wyglądałabyś jak ociosana siekierą przez norweskiego drwala. Wink Wówczas, mając męski umysł, sztuczki tego cyrkowca też nie zrobiłyby na Tobie wrażenia. Wink

PS. Wiele i celnie wyłapujesz między wierszami. Smile

Ja wiem. Adobe Photoshop.  Cool
Nie takie sztuczki potrafi.

Ano, co prawda, to prawda. Wink
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #237 : 2009-06-02, 22:35:13 »

Uolaboga............ Straszne rzeczy.
To okropne, ze naiwnosc, romantycznosc, kicz i inne tego typu bzdety zalicza sie do cech typowo kobiecych i jeszcze jak widac, niektorzy ten stan rzeczy pochwalaja...
Absolutnie sie nie zgadzam i protestuje!
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #238 : 2009-06-02, 22:48:40 »


Ta różnica ma przyczynę. Wink Co ważniejsze, ta przyczyna, mówiąc łagodnie i poetycko, implikuje też inne różnice między nami (nota bene bardzo przyjemne) -- Twoje oblicze lśni jak zbroja św. Jerzego szarżującego na smoka z Syleny, twoje nogi są gładkie jak chiński jedwab a Twój rewers zalicza się w poczet wartych upamiętnienia dłutem Fidiasza; gdybyśmy się nie różnili, to wszystko nie miałoby prawa bytu -- mówiąc dosadnie i po żołniersku, rosłoby Ci brodzisko, nie goliłabyś nóg a z tyłu wyglądałabyś jak ociosana siekierą przez norweskiego drwala. Wink Wówczas, mając męski umysł, sztuczki tego cyrkowca też nie zrobiłyby na Tobie wrażenia. Wink

PS. Wiele i celnie wyłapujesz między wierszami. Smile

Michał - potrafisz kobietę sprowadzić do poziomu Wink Mało kto jest w stanie wykrzesać z siebie tak piękne, uwodzące słowa.

Ps.
twoje nogi są gładkie jak chiński jedwab
dokładnie Smile


Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #239 : 2009-06-03, 08:40:25 »

Kobiecy umysł jest czasami uciążliwy, np.: w kwestii orientacji przestrzennej. Śmieję się, że jak mąż będzie chciał się mnie pozbyć, to mnie wywiezie do lasu i pozwoli samodzielnie zbierać grzyby. Jak "poluję" na grzyby, odwrócę się w prawo, w lewo, zakręcę się w kółko i już nie wiem, gdzie jestem. Nie mam pojęcia jak on to robi, że wśród takich samych drzew on wie, w którą stronę powinniśmy iść do samochodu  Shocked
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 1263 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.