forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 02:09:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 1264 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4466456 razy)
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #260 : 2009-06-19, 21:47:47 »

http://www.sfora.pl/Polki-nic-nie-wiedza-o-seksie-a7969

Wiele kobiet ciągle myśli, że krew jakoś rytualnie krąży w ciele... Surprised Surprised Surprised Laughing

A po co oprócz układu krążenia , mamy układ limfatyczny, mózg itd. Wszyscy myślą przez pryzmat żołądku, jelit, ewentualnie wątroby. Ale to,że jedzenie oprócz rozkładu jeszcze gdzieś płynie i odżywia każą cząstkę co Mi uświadomiło czytanie Was i innych książek o diecie i człowieku. Kiedy tę świadomość zmienimy?

Ale teksty nie wkleję.
No , może tytuł książki:
Inteligencja emocjonalna autor :Goleman.

Jak działa mózg, jak są przesyłane sygnały?, w związku z tym teksty Admina i lekarki o tym co jest w płynie mózgowo-rdzeniowym, że oprócz naczyń krwionośnych też inne nitki są w mózgu, które naprawiają mózg, oczy, powikłania po udarach, zawałach itp, itd.
Sorry za język ale jeszcze trochę muszę doczytać aby bardziej naukowo to wyrazić.

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #261 : 2009-06-23, 07:08:43 »

Nie widzieli, nie słyszeli - http://wiadomosci.onet.pl/1994897,11,item.html .
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #262 : 2009-06-23, 07:24:41 »

Zakaz mówienia o "Diecie Optymalnej" w mediach publicznych obowiązuje od zawsze.
I ta cisza Nam sprzyja...  Laughing

PS
faktycznie ostatnio, w programach kulinarnych: a to "pieczenie na maśle", a to "śmietanka", a to "mięso", a to "węglowodany nie są zdrowe".
Jak to dobrze, że ktoś chce czuwać nad porządkiem rzeczy. Bo porządek musi być.  Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #263 : 2009-06-23, 07:40:08 »

Rzeczywiście - śmieszne. I straszne jednocześnie.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #264 : 2009-06-23, 07:45:46 »

Najważniejsze, że Tata nie musi publicznie dyskutować z niedouczonymi indywiduami. Zawsze tego unikał, bo to bardzo wyczerpujące "mozolenie się na próżno"!  Very Happy

PS
Tatuś (o zaraz dzwonię z życzeniami  Very Happy) bardzo lubi rozmawiać... Kochany, niepoprawny, Optymista.  Very Happy
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #265 : 2009-06-23, 07:52:29 »

Rzeczona Komisja też "mozoli się na próżno", choć się tego nie domyśla. Chyba, że wynagrodzenie za udział w pracach Komisji (cynicy? czy niedoinformowani?) jest na tyle satysfakcjonujące, że celowość jej ustaleń jest absolutnie wtórna.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #266 : 2009-06-23, 08:04:19 »

Jest interes do zrobienia - http://biznes.onet.pl/0,1994885,wiadomosci.html . Może ktoś szukał pomysłu na biznes?
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #267 : 2009-06-23, 08:07:00 »

Najważniejsze, że Tata nie musi publicznie dyskutować z niedouczonymi indywiduami. Zawsze tego unikał, bo to bardzo wyczerpujące "mozolenie się na próżno"!  Very Happy

PS
Tatuś (o zaraz dzwonię z życzeniami  Very Happy) bardzo lubi rozmawiać... Kochany, niepoprawny, Optymista.  Very Happy


Urodziny? To i ja życzę zdrowia i szczęścia, i nagrody Nobla!
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #268 : 2009-06-23, 08:08:13 »

Nie - Dzień Ojca.  Very Happy Very Happy Very Happy

PS
A tegorocznego Nobla życzymy prof. Lutzowi  Very Happy
Na Żywieniu Optymalnym od 2000r.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #269 : 2009-06-23, 08:38:53 »

Niech tam i Lutz. Dobrego nigdy za wiele.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #270 : 2009-06-23, 08:55:41 »

Nigdy więcej tych czasów, gdy nie mogłem się dodzwonić do Rodziców, a do tego umawiać do własnego Taty  Shocked, aby nikt nam nie przeszkadzał w rozmowie!
To był koszmar!  Sad
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #271 : 2009-06-23, 14:05:55 »

Zakaz mówienia o "Diecie Optymalnej" w mediach publicznych obowiązuje od zawsze.
I ta cisza Nam sprzyja...  Laughing

PS
faktycznie ostatnio, w programach kulinarnych: a to "pieczenie na maśle", a to "śmietanka", a to "mięso", a to "węglowodany nie są zdrowe".
Jak to dobrze, że ktoś chce czuwać nad porządkiem rzeczy. Bo porządek musi być.  Laughing
Adminie,smietana,maslo i jajka to produkty przyszlosci,z ktorych bede wszyscy korzystac.Aktualnie przegladam  ksiazke J.Carper"Nahrung ist die beste Medizin" i na stronie 138 znalazlam to cyt."sich eine Zukunft vorzustellen,in der der neue Gesundheitscocteil ausgerechnet aus Eiern mit Sahne bestehen könnte!"
A dla wszystkich,ktorzy nie zrozumieli tlumacze:mozna sobie wyobrazic przyszlosc,w ktorej uzdrawiajacy koktail skladal bedzie sie wylacznie z jajek ze smietana. Laughing Laughing
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #272 : 2009-06-23, 14:19:20 »

Ależ nieodpowiedzialny jest ten pan Carper!  Shocked
Nie wolno takim otwartym tekstem pisać prawdy!, bo jeszcze kto zrozumie. Wink
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #273 : 2009-06-23, 18:28:38 »

Niech ta prawda poczeka z wejściem w powszechny obieg do czasu, kiedy będę miał swój domek na wsi, swoje kury i kilku sąsiadów, z którymi będziemy hodowali świnie i tym podobne istoty. Nie chcę płacić za jajka i mięso zbyt drogo... Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #274 : 2009-06-25, 22:04:33 »

  http://www.pudelek.pl/artykul/6849/damiecki_nieogolony_i_nieuczesany/

Nie ma nic gorszego niż mężczyzna nieogolony - blee. Taki wygląda jak wczorajsza koszula, zapyziała piąta zmiana. Czy można coś takiego pocałować? Nigdy w życiu, żeby kobiecie twarz przerysował? Może posłużyć jedynie do drapania pleców Laughing
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #275 : 2009-06-25, 22:12:19 »

  http://www.pudelek.pl/artykul/6849/damiecki_nieogolony_i_nieuczesany/

Nie ma nic gorszego niż mężczyzna nieogolony - blee. Taki wygląda jak wczorajsza koszula, zapyziała piąta zmiana. Czy można coś takiego pocałować? Nigdy w życiu, żeby kobiecie twarz przerysował? Może posłużyć jedynie do drapania pleców Laughing

nieuczesany to i owszem ale taki tygodniowy zarościk jest zajebisty, lubię mężczyzn w garniturku z takim zarościkiem... Smile
zgadzam się iż nie wszyscy dobrze wyglądają w zaroście...
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #276 : 2009-06-25, 22:20:20 »

[ lubię mężczyzn w garniturku z takim zarościkiem... Smile

Viola zlituj się. Taki urodzony do chodzenia w garniturze nigdy nie pozwoli sobie na śmieciowisko na twarzy, a buraki nawet w smokingach można poznać. Znam kobiety, które zachwycają się włosami na plecach u facetów  Confused  U mnie taki widok może spowodować jedynie wymioty.

Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #277 : 2009-06-25, 22:32:45 »

Viola zlituj się. Taki urodzony do chodzenia w garniturze nigdy nie pozwoli sobie na śmieciowisko na twarzy, a buraki nawet w smokingach można poznać. Znam kobiety, które zachwycają się włosami na plecach u facetów  Confused  U mnie taki widok może spowodować jedynie wymioty.

Opal ale mnie to kręci i nic na to nie poradzę a włosy na plecach też są super nie mówiąc i torsie...mniam Very Happy Very Happy Very Happy taka ze mnie kobietka  Laughing Laughing lubię takie atawizmy u mężczyzn być może podświadomie kojarzy mi się to z supersamcem, prawdziwym mężczyzną .....
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #278 : 2009-06-25, 22:34:31 »

niektórzy faceci golą włosy łonowe, to dla mnie jest obrzydliwe, kojarzy mi się z homo... Sad
Zapisane
Waldemar
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #279 : 2009-06-25, 22:39:13 »

lubię takie atawizmy u mężczyzn być może podświadomie kojarzy mi się to z supersamcem, prawdziwym mężczyzną .....
A Gryźli leży i zaciera futrem. Smile
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 1264 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.