forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-03, 00:27:41

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
668129 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 303 304 305 306 307 [308] 309 310 311 312 313 ... 1281 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4882269 razy)
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6140 : 2013-05-09, 01:18:46 »


Ja tam mysle ze dawno temu Krwawy Nikka Cau .tam se upodobal dobre schrony ,na wypadek wojny atomowej ,i tyle dziur nakopal ,a tu zaraz Alliens itd
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6141 : 2013-05-09, 01:31:46 »

Watykan boi się prawdy, bo jak prawda wyjdzie na jaw straci dochody  Laughing o wiele łatwiej rządzić nieświadomym ludem i w dodatku w poczuciu strachu
Od kiedy Watykan rzadzi swiatem ?,mnie sie zawsze wydawalo i wydaje ze to "Starsi i Madrzejsi " w tych ladnych fartuszkach rzadza swiatem i byc moze Watykanem
Masz racje latwo rządzić nieświadomym  durnym ludem lemingowym .Jak juz opanuja swiat ,no skakanie do morze bedzie obowiazkowe ,niedlugo
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6142 : 2013-05-09, 01:36:08 »

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,page,2,wid,15389406,martykul.html
Świetna stronka.
Na archeologii się słabo znam, ale jak poziom podobny do tego artykułu o szczurach, to lepiej niech Watykan ma nas w opiece Very Happy

To pewnik, ze Monsanto wzial sie za klonowanie GMO szczura ,jako tajna bron Mosadu na tych upartych persow
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6143 : 2013-05-09, 14:22:15 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71911


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6144 : 2013-05-09, 17:30:53 »

Zapisane

fewa
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6145 : 2013-05-09, 21:39:09 »

Watykan boi się prawdy, bo jak prawda wyjdzie na jaw straci dochody  Laughing o wiele łatwiej rządzić nieświadomym ludem i w dodatku w poczuciu strachu
Od kiedy Watykan rzadzi swiatem ?,mnie sie zawsze wydawalo i wydaje ze to "Starsi i Madrzejsi " w tych ladnych fartuszkach rzadza swiatem i byc moze Watykanem

Od zawsze  Cool proszę zapoznać się historią, inkwizycja - obecnie zmienione na prawo, medycyna - należała do kościoła stąd łacińskie nazwy itp....
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6146 : 2013-05-09, 22:13:26 »

 Laughing oczywiście miało być inkwizycja - psychiatria, co nie wyklucza prawa  Laughing w nauce pierwotnej wywodzącej się z kościoła
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6147 : 2013-05-10, 06:27:07 »


Od zawsze  Cool proszę zapoznać się historią, inkwizycja - obecnie zmienione na prawo, medycyna - należała do kościoła stąd łacińskie nazwy itp....

Optymalna to ty nie jestes .Pewnie jakis dyzurny antyvatykanista .No wlasnie ,ja i moj kolega lewak z wyboru,zapoznalismy sie historia inwikzycji ,i doszli do opopulnego w niosku ze morderstwa inkwizycji  w porownaniu do morderstw `czerwonej inkwizycji`` wieku ubieglego maja sie jak milion do jednego Wiec nie plec dyrdymalow
No wlasnie lacina hee .No jak by dr K urodzil sie 1000 lat temu to pewnie by wszystkich mnichow ,co pisali ksiazki przechcil na DO i pisali dwa razy wiecej i po Polsku
Wiec lacina by znikla w czesniej .Jak by Lenin i Marks wasze bozki urodzili sie przed Chrystusem ,to Faraony by do dzisiaj rzadzily ,no bo oni uwielbiali rzady totalne z godnie z naukowym socjalizmen.A tak na marginesie ,czemu wasz bozek Lenin jeszcze nie zmartwystal  Jezus zrobil to w 3 dni ,a wasze bostwo lezy w tej lodowce juz 90 lat prawie I nic .Moj kolega mowi ze lewaki maja za malo meczennikow .Jak takie jak ty zaczna sie samopalic na stosach ,to i lenin sie w kurzy i zmartwysta .Moze tu jest problem .zawsze mozem pomoc braciom w innej wierze ,drzewa nie braknie pomozemy zbierac
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6148 : 2013-05-10, 06:34:18 »

Laughing oczywiście miało być inkwizycja - psychiatria, co nie wyklucza prawa  Laughing w nauce pierwotnej wywodzącej się z kościoła

Kościół oparł swe fundamenty na wierze, a psychiatria- nie wiem. Very Happy
Ale wiara w cokolwiek, to solidny punkt odniesienia- jest. Wink

p.s.
"Rewolucje" też na czymś oparto. Very Happy
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6149 : 2013-05-10, 06:48:13 »

Laughing oczywiście miało być inkwizycja - psychiatria, co nie wyklucza prawa  Laughing w nauce pierwotnej wywodzącej się z kościoła

Wszystko wywodzi sie z kosciola ,to nie ja powiedzial ze cywilizacja europejska zaczelo chrzescijanstwo jak takie .Koniec kropka ,a ze wam lewakom  szajby odbily ostatnio i zachcialo sie budowac cywilizacje genderowa ,to dlugo nie potrwa .No bo nic sie nie rodzi w penetracji   jednej odbytnicy ,przez drugiego .
Tworca was przechytrzyl ,dal wam tylko troche rozumu ,aby sami sie szybko wykonczyli .Ot takie straszaki dla niedowiarkow
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6150 : 2013-05-10, 06:54:14 »

Laughing oczywiście miało być inkwizycja - psychiatria, co nie wyklucza prawa  Laughing w nauce pierwotnej wywodzącej się z kościoła

Kościół oparł swe fundamenty na wierze, a psychiatria- nie wiem. Very Happy
Ale wiara w cokolwiek, to solidny punkt odniesienia- jest. Wink

p.s.
"Rewolucje" też na czymś oparto. Very Happy

Oparł wiarę na 80% fałszu, a każdy teraz ma możliwości dowiedzieć się prawdy, nie tak jak w średniowieczu, nikogo za to nie posyłają na stos - ziemskie prawo chroni  Laughing
film sfabularyzowany może trochę otworzyć oczy, punkt widzenia do czego kościół jest zdolny
http://www.kinomaniak.tv/film/Inkwizycja/40602
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6151 : 2013-05-10, 06:56:00 »

Laughing oczywiście miało być inkwizycja - psychiatria, co nie wyklucza prawa  Laughing w nauce pierwotnej wywodzącej się z kościoła

Kościół oparł swe fundamenty na wierze, a psychiatria- nie wiem. Very Happy
Ale wiara w cokolwiek, to solidny punkt odniesienia- jest. Wink

p.s.
"Rewolucje" też na czymś oparto. Very Happy

Sluszne uwagi Radzio ,Psychiatrie uzyto do budowy ustroju wszelkiej szczesliwosci tz socjalizmu naukowego ktory tak niedawno sie pierdyknal
Rewolucje"oparto na glupocie ludzkiej ,kiedy czlowiekowi sie zaczelo  wydawac ze jest lepszy od Boga  ,wyniki widac wszedzie
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6152 : 2013-05-10, 07:01:06 »

Laughing oczywiście miało być inkwizycja - psychiatria, co nie wyklucza prawa  Laughing w nauce pierwotnej wywodzącej się z kościoła

Wszystko wywodzi sie z kosciola ,to nie ja powiedzial ze cywilizacja europejska zaczelo chrzescijanstwo jak takie .Koniec kropka ,a ze wam lewakom  szajby odbily ostatnio i zachcialo sie budowac cywilizacje genderowa ,to dlugo nie potrwa .No bo nic sie nie rodzi w penetracji   jednej odbytnicy ,przez drugiego .
Tworca was przechytrzyl ,dal wam tylko troche rozumu ,aby sami sie szybko wykonczyli .Ot takie straszaki dla niedowiarkow

 Laughing Laughing O jejku napisał co wiedział  Laughing z lewakami nie mam nic wspólnego, że ktoś myśli i odczuwa inaczej niż katole to już na stos.
Wszystko wywodzi sie od Stwórcy, a nie od kościoła, a kościół przywłaszczył sobie prawa Pana, ukrył je zmieniając je na korzyść mamony przed owieczkami i straszy.
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6153 : 2013-05-10, 07:02:02 »

Laughing oczywiście miało być inkwizycja - psychiatria, co nie wyklucza prawa  Laughing w nauce pierwotnej wywodzącej się z kościoła

Kościół oparł swe fundamenty na wierze, a psychiatria- nie wiem. Very Happy
Ale wiara w cokolwiek, to solidny punkt odniesienia- jest. Wink

p.s.
"Rewolucje" też na czymś oparto. Very Happy

Niestety w ubieglym wieku wasi lewatcy bozkowie ,poslali na stosy miliony ,tak czerwoni jak brunatni , i nie klam sama siebie ,taka jest prawda ,jestescie cywilizacja smierci i jest wiecej niz pewne ze smierc was nie ominie ,A o kosciele to nie pieprz dyrdymalow bo nic nie rozumiesz ,jestes taki zapragramowany lewacki  polglupek

Oparł wiarę na 80% fałszu, a każdy teraz ma możliwości dowiedzieć się prawdy, nie tak jak w średniowieczu, nikogo za to nie posyłają na stos - ziemskie prawo chroni  Laughing
film sfabularyzowany może trochę otworzyć oczy, punkt widzenia do czego kościół jest zdolny
http://www.kinomaniak.tv/film/Inkwizycja/40602
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6154 : 2013-05-10, 07:05:10 »

Laughing oczywiście miało być inkwizycja - psychiatria, co nie wyklucza prawa  Laughing w nauce pierwotnej wywodzącej się z kościoła

Kościół oparł swe fundamenty na wierze, a psychiatria- nie wiem. Very Happy
Ale wiara w cokolwiek, to solidny punkt odniesienia- jest. Wink

p.s.
"Rewolucje" też na czymś oparto. Very Happy

Sluszne uwagi Radzio ,Psychiatrie uzyto do budowy ustroju wszelkiej szczesliwosci tz socjalizmu naukowego ktory tak niedawno sie pierdyknal
Rewolucje"oparto na glupocie ludzkiej ,kiedy czlowiekowi sie zaczelo  wydawac ze jest lepszy od Boga  ,wyniki widac wszedzie



Uważa się pan za wierzącego? A kto łamie drugie przykazanie, tak jak zresztą cały kościół
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6155 : 2013-05-10, 07:07:19 »

[Laughing z lewakami nie mam nic wspólnego, że ktoś myśli i odczuwa inaczej niż katole to już na stos.
Wszystko wywodzi sie od Stwórcy, a nie od kościoła, a kościół przywłaszczył sobie prawa Pana,


Jeb....jechowka pewnie ,szkoda czasu ,splywaj ,optymalni nie maja czasu na glupoty
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6156 : 2013-05-10, 07:17:40 »

...
Oparł wiarę na 80% fałszu, a każdy teraz ma możliwości dowiedzieć się prawdy, nie tak jak w średniowieczu, nikogo za to nie posyłają na stos - ziemskie prawo chroni  Laughing
film sfabularyzowany może trochę otworzyć oczy, punkt widzenia do czego kościół jest zdolny
http://www.kinomaniak.tv/film/Inkwizycja/40602

Dać wiarę? Laughing
Ale skąd ją wziąć. Wink Very Happy

Laughing oczywiście miało być inkwizycja - psychiatria, co nie wyklucza prawa  Laughing w nauce pierwotnej wywodzącej się z kościoła

Kościół oparł swe fundamenty na wierze, a psychiatria- nie wiem. Very Happy
Ale wiara w cokolwiek, to solidny punkt odniesienia- jest. Wink

p.s.
"Rewolucje" też na czymś oparto. Very Happy

Sluszne uwagi Radzio ,Psychiatrie uzyto do budowy ustroju wszelkiej szczesliwosci tz socjalizmu naukowego ktory tak niedawno sie pierdyknal
Rewolucje"oparto na glupocie ludzkiej ,kiedy czlowiekowi sie zaczelo  wydawac ze jest lepszy od Boga  ,wyniki widac wszedzie

Akurat! Very Happy  W Kanadzie też? Laughing

...a kościół przywłaszczył sobie prawa Pana, ukrył je zmieniając je na korzyść mamony przed owieczkami i straszy.
Ależ nie tylko Kościół tego dokonuje. Wink Każdy, kto poczuł smak "władzy"- bo mu się "boską" wydała. Very Happy


Strach z wiarą w parze- to dopiero fundament niezłego bajzlu. Very Happy



Okey( Cool)!
Na pierwszy rzut oka widzę to tak- w prawej kieszeni @fewa, w lewej @Optymalny Farmer, a pośrodku ... ja się nie obrażam.  Laughing Laughing




Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6157 : 2013-05-10, 07:52:24 »

Laughing oczywiście miało być inkwizycja - psychiatria, co nie wyklucza prawa  Laughing w nauce pierwotnej wywodzącej się z kościoła

Wszystko wywodzi sie z kosciola ,to nie ja powiedzial ze cywilizacja europejska zaczelo chrzescijanstwo jak takie .Koniec kropka ,a ze wam lewakom  szajby odbily ostatnio i zachcialo sie budowac cywilizacje genderowa ,to dlugo nie potrwa .No bo nic sie nie rodzi w penetracji   jednej odbytnicy ,przez drugiego .
Tworca was przechytrzyl ,dal wam tylko troche rozumu ,aby sami sie szybko wykonczyli .Ot takie straszaki dla niedowiarkow

 Laughing Laughing O jejku napisał co wiedział  Laughing z lewakami nie mam nic wspólnego, że ktoś myśli i odczuwa inaczej niż katole to już na stos.
Wszystko wywodzi sie od Stwórcy, a nie od kościoła, a kościół przywłaszczył sobie prawa Pana, ukrył je zmieniając je na korzyść mamony przed owieczkami i straszy.
Niby poprawnie, ale trza by podać definicję Stwórcy, dla pełnego obrazu Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6158 : 2013-05-10, 08:30:54 »

No wlasnie ,ja i moj kolega lewak z wyboru,zapoznalismy sie historia inwikzycji ,i doszli do opopulnego w niosku ze morderstwa inkwizycji  w porownaniu do morderstw `czerwonej inkwizycji`` wieku ubieglego maja sie jak milion do jednego Wiec nie plec dyrdymalow
Na razie to ty pleciesz dyrdymaly.
Ciekawa retoryka; stawianie jednej zbrodni obok drugiej, wiekszej, zeby umniejszyc zbrodniczosc pierwszej. Rolling Eyes

Czyli jak postawimy jednokrotnego zabojce i gwalciciela obok wielokrotnego to nagle okaze sie on calkiem fajnym facetem?  Laughing

Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71911


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6159 : 2013-05-10, 08:43:05 »

 Laughing dobrze mówisz...
Zapisane

Strony: 1 ... 303 304 305 306 307 [308] 309 310 311 312 313 ... 1281 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 19 zapytaniami.