forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-04, 13:36:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
668211 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 220 221 222 223 224 [225] 226 227 228 229 230 ... 1281 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4888284 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4480 : 2013-02-07, 10:04:39 »

Wolę być rozczarowana i mieć kamerę. Mi kamera dużo pomogła w życiu... Very Happy Trzy pracownice "złapaliśmy" na kradzieży. Niektóre wiedzą, że jest kamera a i tak kradną... Confused
Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4481 : 2013-02-07, 10:07:01 »

Ponoć, w razie wypadku, jest to niepodważalny dowód...

Wszystko zależy z kim się zderzy!  Confused
Tfu, tfu, tfu...  Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4482 : 2013-02-07, 10:09:06 »

Zyon... Evil or Very Mad jestem na Ciebie zła...mogłeś uprzedzić, ze ten film jest taki brutalny i straszny, to bym go w ogóle nie oglądała. Teraz nie mogę przestać myśleć o tym dziecku i tym "babsztylu"...jestem wyprowadzona z równowagi... Sad
Confused

Jakbys nie obejrzala to bys nie wiedziala, ze tacy ludzie tez istnieja. Mi tez strasznie szkoda tego malucha i dalbym tej babie po lbie, dzwonkiem najlepiej
Dopiero od niedawna dzieci są traktowane w miarę po ludzku.
Przez większość historii małolaty były prane równo, z dzieciobójstwem włącznie.
A jeszcze całkiem niedawno operacje noworodkom bez znieczulenia robiono...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4483 : 2013-02-07, 10:12:32 »

Zyon... Evil or Very Mad jestem na Ciebie zła...mogłeś uprzedzić, ze ten film jest taki brutalny i straszny, to bym go w ogóle nie oglądała. Teraz nie mogę przestać myśleć o tym dziecku i tym "babsztylu"...jestem wyprowadzona z równowagi... Sad
Dzisiaj rano w trojce jak jechalem do pracy to mowili, ze gdzies umarlo 5 miesieczne dziecko, bo rodzice byli pijani. Strasznie mnie ruszaja takie informacje, zastanawiam sie gdzie ten swiat zmierza, jezeli ludzie dzieci traktuja jak zwierzeta albo zrodlo pieniedzy. To o tej dzieciobojczyni z dzisiaj tez wstrzasajace
http://www.fakt.pl/Rzecznik-o-dramacie-malenstw-z-Hipolitowa,artykuly,199095,1.html

A ten koles co uprowadzil to dziecko to tez raczej chcial dobrze http://www.fakt.pl/Ojczym-porwanego-poltorarocznego-Kacpra-zatrzymany-przez-policje-Faktowi-powiedzial-ze-pomogl-w-wywiezieniu-chlopca-z-domu-,artykuly,199088,1.html

Po prostu ten swiat robi sie coraz bardziej po...-y
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4484 : 2013-02-07, 10:14:50 »

Bo ludzie jedzą za dużo smażonego i za mało 5*wio!  Confused Wink
I postów nie przestrzegają!  Twisted Evil
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56887


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4485 : 2013-02-07, 10:17:14 »

Właśnie! Nawet akrylamid im nie straszny, tak obżarstwo kochają  Twisted Evil
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4486 : 2013-02-07, 10:18:19 »

Dziś tłusty czwartek, to ku radości "cebulaczka" podam podstawowy przepis optymalny, ale tylko w ten dzień!
Adasiu specjalnie dla ciebie, abyś się tą karkówką z cebulą, smalcem i żurawiną choć dziś nie katował:

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=97

Mniam!  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4487 : 2013-02-07, 10:20:08 »

Właśnie! Nawet akrylamid im nie straszny, tak obżarstwo kochają  Twisted Evil

Akrylamid jest jedną z podstawowych substancji smakowych, więc aby ludzi skłonić do gotowania na parze, wymyślili sobie starszaczka.  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71938


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4488 : 2013-02-07, 10:21:46 »

Zyon... Evil or Very Mad jestem na Ciebie zła...mogłeś uprzedzić, ze ten film jest taki brutalny i straszny, to bym go w ogóle nie oglądała. Teraz nie mogę przestać myśleć o tym dziecku i tym "babsztylu"...jestem wyprowadzona z równowagi... Sad
Confused

Jakbys nie obejrzala to bys nie wiedziala, ze tacy ludzie tez istnieja. Mi tez strasznie szkoda tego malucha i dalbym tej babie po lbie, dzwonkiem najlepiej

 Laughing w końcu byłby pożytek z dzwonka... Laughing a nie takie machanie na darmo... Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71938


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4489 : 2013-02-07, 10:23:52 »

Zyon... Evil or Very Mad jestem na Ciebie zła...mogłeś uprzedzić, ze ten film jest taki brutalny i straszny, to bym go w ogóle nie oglądała. Teraz nie mogę przestać myśleć o tym dziecku i tym "babsztylu"...jestem wyprowadzona z równowagi... Sad
Confused

Jakbys nie obejrzala to bys nie wiedziala, ze tacy ludzie tez istnieja. Mi tez strasznie szkoda tego malucha i dalbym tej babie po lbie, dzwonkiem najlepiej
Dopiero od niedawna dzieci są traktowane w miarę po ludzku.
Przez większość historii małolaty były prane równo, z dzieciobójstwem włącznie.
A jeszcze całkiem niedawno operacje noworodkom bez znieczulenia robiono...

Powinno się tak traktować innych jakby się samemu chciało być traktowanym...czy lekarze ci nie mieli sumienia... Rolling Eyes
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56887


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4490 : 2013-02-07, 10:25:49 »


Wyglądają słodziutko  Cool
U nas też juz podobne są, ale jeszcze jestem przed sniadaniem  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71938


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4491 : 2013-02-07, 10:27:56 »


Bardziej zawsze wkurzają mnie sąsiedzi takich ludzi niż sami sprawcy. Taki człowiek nie jest normalny, ale sąsiedzi uważają się za dobrych a sprawy nie zgłoszą. Na pewno widzieli jak te dzieci wyglądają...że coś jest nie tak... Confused
Zapisane

Gwidon
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4492 : 2013-02-07, 10:36:16 »

Dziś tłusty czwartek, to ku radości "cebulaczka" podam podstawowy przepis optymalny, ale tylko w ten dzień!
Adasiu specjalnie dla ciebie, abyś się tą karkówką z cebulą, smalcem i żurawiną choć dziś nie katował:

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=97

Mniam!  Very Happy


jaki to jest optymalny paczek? jak proporcje  T-W  prawie 1-1 ? , juz bardziej zlych proporcji nie ma i nie warto tego robic samemu by zjesc po pol paczka na osobe  albo nawet po jednym jak ktos  juz ma ochote ten jeden dzien w roku tylko kupic je w sklepie   Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4493 : 2013-02-07, 10:43:31 »

Dziś tłusty czwartek, to ku radości "cebulaczka" podam podstawowy przepis optymalny, ale tylko w ten dzień!
Adasiu specjalnie dla ciebie, abyś się tą karkówką z cebulą, smalcem i żurawiną choć dziś nie katował:

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=97

Mniam!  Very Happy
Oj pewnie podziekuje..... jak to szlo? Hereby, I limit my hoggery  to the area where onion, cranberry and lard are the best cure for everything ...

 Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4494 : 2013-02-07, 10:46:54 »

jaki to jest optymalny paczek?

Wymyśl lepszy, to chętnie zamieszczę przepis.  Very Happy
Do roboty nikogo, a do narzekania, aż z dużo!  Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4495 : 2013-02-07, 10:47:21 »


Bardziej zawsze wkurzają mnie sąsiedzi takich ludzi niż sami sprawcy. Taki człowiek nie jest normalny, ale sąsiedzi uważają się za dobrych a sprawy nie zgłoszą. Na pewno widzieli jak te dzieci wyglądają...że coś jest nie tak... Confused
Niekoniecznie.
Miałem razu pewnego sąsiadów, co bili dziewczynkę, ale nie po twarzy i rękach.
Dziewczynka nieśmiała, zawsze w kołnierzyku dopiętym, czysta, zawsze z rodzicem...
Słowem dobre dziecko, dobrzy rodzice...
To kamienica była ściany grube i może zawsze telewizor podgłaśniali czy coś.
Kiedyś wracałem z pracy wieczorem i przeciąg chyba otworzył drzwi u nich, w przedpokoju na podłodze leżała dziewczyna, a ojciec bił ją kablem.
Łomotał z zza ucha, z całej siły i wierzcie lub nie, ale dziecko nie płakało.
Mama patrzyła.
No powiedzcie co miałem zrobić?
Złamałem mu rękę.
Dziewczynkę im odebrali, do babci podobno, a ja się rychło wyprowadziłem.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4496 : 2013-02-07, 10:49:26 »

Dziś tłusty czwartek, to ku radości "cebulaczka" podam podstawowy przepis optymalny, ale tylko w ten dzień!
Adasiu specjalnie dla ciebie, abyś się tą karkówką z cebulą, smalcem i żurawiną choć dziś nie katował:

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=97

Mniam!  Very Happy
Oj pewnie podziekuje..... jak to szlo? Hereby, I limit my hoggery  to the area where onion, cranberry and lard are the best cure for everything ...

 Laughing Laughing Laughing Laughing

Zapomniałem o jądrach z wit B17!  Shocked
Jądra pestkowców jeszcze muszą być!
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4497 : 2013-02-07, 10:53:50 »

To oczywiste,to podstawa biochemii! Hunzowie tak jedli!  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
RG
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4498 : 2013-02-07, 11:00:01 »

Dziś tłusty czwartek, to ku radości "cebulaczka" podam podstawowy przepis optymalny, ale tylko w ten dzień!
Adasiu specjalnie dla ciebie, abyś się tą karkówką z cebulą, smalcem i żurawiną choć dziś nie katował:

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=97

Mniam!  Very Happy


jaki to jest optymalny paczek? jak proporcje  T-W  prawie 1-1 ? , juz bardziej zlych proporcji nie ma i nie warto tego robic samemu by zjesc po pol paczka na osobe  albo nawet po jednym jak ktos  juz ma ochote ten jeden dzien w roku tylko kupic je w sklepie   Cool

Spokojnie możesz zjeść 200g tych pączków, wieczorem dojeść żółtek jaj i masła i masz BTW zapewnione na 24 godziny. Przy białku najwyższej wartości biologicznej stosunek B:W może być 1:1 lub nawet 1:1,5... także nie ma problemu na ŻO a nawet na DO jeśli nie będzie to codziennie Smile
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4499 : 2013-02-07, 11:06:51 »

jaki to jest optymalny paczek?

Wymyśl lepszy, to chętnie zamieszczę przepis.  Very Happy
Do roboty nikogo, a do narzekania, aż z dużo!  Wink

chyba mam prawo wyrazac wlasne zdanie, takiego paczka nie da sie zrobic w optymalnych proporcjach, bo wynika to z technologii wypieku i skladnikow, ten optymalny niewiele rozni sie od tego sklepowego za wyjatkiem wiegszej ilosci dobrego bialka z zoltek i prawie tak samo wywoluje zgage, wiec chyba nie warto go samemu robic chyba ze ktos lubi  produkowac wypieki    Very Happy
lepiej jakiegos  dobrego loda optymalnego machnac w ramach tradycji i nietylko     Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 220 221 222 223 224 [225] 226 227 228 229 230 ... 1281 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 20 zapytaniami.