forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-04, 07:31:50

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
668198 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 234 235 236 237 238 [239] 240 241 242 243 244 ... 1281 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4887110 razy)
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56884


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4760 : 2013-02-18, 20:17:56 »

Dybowski też był na zesłaniu i mu nie zaszkodziło, a nawet przeciwnie  Very Happy
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4761 : 2013-02-18, 20:21:47 »

Dybowski też był na zesłaniu i mu nie zaszkodziło, a nawet przeciwnie  Very Happy

Nie znam gościa...

Tak się zastanawiam nad tym o czym pisał Dr Kwaśniewski... może kombinacja diety wegetariańskiej, japońskiej i na koncu tłuszczowej daje dobre rezultaty... tylko głosno myslę.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4762 : 2013-02-18, 20:23:01 »

Ale obóz, a zesłanie to mała różnica.

A prawda stale jest przed oczami, ale mogę się mylić. Wink Very Happy
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4763 : 2013-02-18, 20:26:07 »

Ale obóz, a zesłanie to mała różnica.

A prawda stale jest przed oczami, ale mogę się mylić. Wink Very Happy

Cóż to za niepewność Very Happy

Myślisz, że w obozie lub na zesłaniu mieli wagę do ważenia weglowodanów, białka i tłuszczu????

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4764 : 2013-02-18, 20:42:59 »

 Laughing Ach, o taką prawdę myśl się oparła. Very Happy

Oczywiście, w obu przypadkach byli bez szans, za to obecnie- mimo dostępu do wag- sama świadomość o prawdzie wielu wystarcza, co z dumą podkreślają.  Very Happy
A ja dalej brzemię nieuctwa dźwigam. Ale co tam, mogę się przecież mylić. Wink Laughing
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4765 : 2013-02-18, 20:52:09 »

Myśl się oparła o prawdę,że koryto jest bardzo szkodliwe... w PEWNYM WIEKU, za nim wyrządzą się szkody dobra jest dieta wegetariańska, bo zapobiega pewnym chorobom, po trzydziestce?! zmiana diety na bardziej bliższą "stołu" kompensuje, naprawia i pozwala w wielkim zdrowiu żyć długo...
Raczej się nie mylę, bo jestem na tropie tego co pisał Dr Kwaśniewski, że wszystko jest dobre po za korytem, delikatne życie wegetariańskei też ma swoje dobre strony aby nie przesadzić i w odpowiednim wieku przeskoczyć do stołu... z tego co widzę to mam racje Smile
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4766 : 2013-02-18, 21:03:57 »



Myślisz, że w obozie lub na zesłaniu mi


nie musieli mieć wagi bo Niemcy im to dokładnie wyważyli  Confused

polecam "5 lat kacetu" Grzesiuka
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71932


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4767 : 2013-02-18, 21:54:27 »

Żeby kogoś stan zdrowia oceniać, albo czynniki wpływające na jego długość życia, trzeba daną osobę bardzo dokładnie znać. Tak na odległość to można tak samo oceniać jak leczyć przez drut... Confused

Czasami prawda jest przed oczami... ale jej nie widzimy... nic nie sugeruje, tylko stwierdzam fakt Smile Babcia co ma 113 lat też była zesłana, więc jej dieta była jaka była... to tylko fakt...

To stwierdzenie, co napisałam, to nie tyczyło się Twojej wypowiedzi - było ogólne...(głównie tyczyło się "znafców", którzy twierdzą, że DO zabija... Shocked Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71932


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4768 : 2013-02-18, 21:58:16 »

Myśl się oparła o prawdę,że koryto jest bardzo szkodliwe... w PEWNYM WIEKU, za nim wyrządzą się szkody dobra jest dieta wegetariańska, bo zapobiega pewnym chorobom, po trzydziestce?! zmiana diety na bardziej bliższą "stołu" kompensuje, naprawia i pozwala w wielkim zdrowiu żyć długo...


Dla mnie to jest nielogiczne... Rolling Eyes dobrze jest najpierw zepsuć, żeby potem naprawiać?  Shocked Laughing
Zapisane

RG
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4769 : 2013-02-19, 08:04:15 »



Myślisz, że w obozie lub na zesłaniu mi


nie musieli mieć wagi bo Niemcy im to dokładnie wyważyli  Confused

polecam "5 lat kacetu" Grzesiuka


Domyślam się... pewnie niemcy robili sobie niezłe doświadczenia przy okazji obozów pracy i koncentracyjnych. Ciekawe jak to było z ruskimi jak wysyłali ludzi na sybir?
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4770 : 2013-02-19, 08:12:52 »

Żeby kogoś stan zdrowia oceniać, albo czynniki wpływające na jego długość życia, trzeba daną osobę bardzo dokładnie znać. Tak na odległość to można tak samo oceniać jak leczyć przez drut... Confused

Czasami prawda jest przed oczami... ale jej nie widzimy... nic nie sugeruje, tylko stwierdzam fakt Smile Babcia co ma 113 lat też była zesłana, więc jej dieta była jaka była... to tylko fakt...

To stwierdzenie, co napisałam, to nie tyczyło się Twojej wypowiedzi - było ogólne...(głównie tyczyło się "znafców", którzy twierdzą, że DO zabija... Shocked Laughing

Nie ma dowodów na to, że DO zabija, ludzie popełniają tyle błędów w swoim życiu, że nawet czasami DO nie pomoże ale to nie znaczy, że zaszkodziło właśnie DO...

Co do tego "psucia i naprawiania" to nie tak dosłownie, chodziło raczej o przypadkowe psucie i naprawianie, babcia mojej żony dożyła 90-ciu paru lat i nie źle się trzymała a odkąd Ją poznałem to zawsze jadła kiełbasę smażoną na smalcu z cebulą i opowiadała jaka bieda była podczas wojny... po prostu skojarzyłem fakty ale tylko i wyłącznie w temacie żywienia nie biorąc pod uwagę całego tego "syfu" w jakim teraz przyszło nam żyć.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71932


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4771 : 2013-02-19, 08:48:52 »

Żeby kogoś stan zdrowia oceniać, albo czynniki wpływające na jego długość życia, trzeba daną osobę bardzo dokładnie znać. Tak na odległość to można tak samo oceniać jak leczyć przez drut... Confused

Czasami prawda jest przed oczami... ale jej nie widzimy... nic nie sugeruje, tylko stwierdzam fakt Smile Babcia co ma 113 lat też była zesłana, więc jej dieta była jaka była... to tylko fakt...

To stwierdzenie, co napisałam, to nie tyczyło się Twojej wypowiedzi - było ogólne...(głównie tyczyło się "znafców", którzy twierdzą, że DO zabija... Shocked Laughing

Nie ma dowodów na to, że DO zabija, ludzie popełniają tyle błędów w swoim życiu, że nawet czasami DO nie pomoże ale to nie znaczy, że zaszkodziło właśnie DO...


Nie ma dowodów i nie będzie. DO prawidłowo (chociażby w miarę prawidłowo, a nie pół chleba codziennie) nie szkodzi tylko pomaga. Ci, którzy niby od DO umarli, to właśnie gdyby nie DO - przy ich stanie zdrowia i trybie życia - żyliby znacznie krócej. Dużo czynników wpływa na zdrowie i długość życia. Żeby w ogóle jakiś "przypadek" oceniać, to trzeba znać dokładnie tą osobę, lub chociażby jego rodzinę, aby cokolwiek móc się na ten temat wypowiedzieć - nie mówiąc już o ogólnie z tego wyciąganych wnioskach.  Confused
Na pewno na DO umieralność jest najniższa (pomimo, że przechodzą na nią głównie osoby starsze i schorowane) a jakość życia i wyzdrowienia z przewlekłych, chorób klasyfikują się na najwyżej pozycji.

Ci ludzie, którzy sieją w Internecie propagandę antyoptymalną nie zdają sobie chyba sprawy z tego ilu niewinnym osobom mogą przez to wyrządzić krzywdę. Co mają zrobić osoby, wobec których medycyna konwencjonalna jest bezsilna? Mają męczyć się z chorobami i truć tabletkami do końca życia w męczarniach... bo DO za 5 lat ich "zabije"... Shocked Confused Tak pasuje farmacji...ale co z tego mają ci internetowi odstraszacze? Rolling Eyes

Zapisane

Sandman80
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4772 : 2013-02-19, 09:13:10 »



Domyślam się... pewnie niemcy robili sobie niezłe doświadczenia przy okazji obozów pracy i koncentracyjnych. Ciekawe jak to było z ruskimi jak wysyłali ludzi na sybir?

akurat Dybowski o którym była mowa była na zesłaniu za cara zupełnie inna historia niż późniejszy okres masowych wywozów
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71932


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4773 : 2013-02-19, 13:35:34 »

Jednak zabawki chińskie straciły już na swojej atrakcyjności. Cena to nie wszystko... Rolling Eyes

http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,20-proc-wzrost-sprzedazy-polskiej-fabryki-zabawek,wid,15339596,wiadomosc.html
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4774 : 2013-02-19, 13:59:07 »

Cytuj
I wreszcie, DO nie polega na tym, co ktoś sobie ubzdura, ale polega na tym, jak dr Kwaśniewski własnymi słowy osobiście, w przytomności kilkuset słuchaczy tłumaczył swoją dietę. Nie ma żadnego innego tłumaczenia, że komuś coś się wydaje.
Jak Doktor przedstawił swoją dietę?
Cytat:
Ludzie! Skąd Wam się wzięło 0,8g białka na kg masy należnej? To chodzi o 0,8 g węglowodanów na kg!
Dalej wszyscy już wiemy, że najważniejsza jest proporcja, dla dojrzałych optymalnych B:T:W= 1:3:0,8 lub jeszcze więcej tłuszczu.
Zatem, jeżeli chłop waży 70kg, to powinien zjadać wg Doktora B:T:W = 70:210:56 E=2100 kcal. Ciężko na czymś takim wytrzymać, ale kilka lat da radę. Tylko, jak to pogodzić z inną jego wypowiedzią, że takiemu człowiekowi wystarcza 30-50 g białka, no i jak nie bać się przebiałczenia, którym do dziś straszą doradcy
No comments.
 
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4775 : 2013-02-19, 14:05:18 »

A ja skomentuję: Jarmołowiczowi zależy na tym, aby przekazać jak najwięcej sprzecznych, wymyślonych przez siebie informacji i o Dr-e Kwaśniewskim i Diecie Optymalnej, aby...?
No właśnie po co on to robi?  Rolling Eyes  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71932


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4776 : 2013-02-19, 14:13:15 »

Jak się nie wie o co chodzi to chodzi zawsze o pieniądze, czasami jeszcze o udowodnienie swojej racji. Prawdopodobnie sporo sobie obiecywał po DO. Już pewnie w wyobraźni miał plantację kokosów...a tutaj jedynie 'kokos spadł mu na głowę"... Confused

Raz zarzuca, że DO wyznacza dla wszystkich te same ilości BTW a raz, że za mało są sprecyzowane i jest za duża dowolność... Wypadałoby się chociaż zdecydować co się krytykuje...i biochemicznie uzasadnić... Razz Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4777 : 2013-02-19, 14:14:48 »

A ja skomentuję: Jarmołowiczowi zależy na tym, aby przekazać jak najwięcej sprzecznych, wymyślonych przez siebie informacji i o Dr-e Kwaśniewskim i Diecie Optymalnej, aby...?
No właśnie po co on to robi?  Rolling Eyes  Laughing
Pobudek może być wiele, ale już tak mocno się nie upiera.
Może poczytał?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4778 : 2013-02-19, 14:25:32 »

Może po tylu latach tworzenia wyimaginowanych swoich formuł faktycznie wziął wreszcie jaką książkę Dr-a do ręki?  Shocked  Confused
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #4779 : 2013-02-19, 15:24:48 »

Jak się nie wie o co chodzi to chodzi zawsze o pieniądze, czasami jeszcze o udowodnienie swojej racji. Prawdopodobnie sporo sobie obiecywał po DO. Już pewnie w wyobraźni miał plantację kokosów...a tutaj jedynie 'kokos spadł mu na głowę"... Confused

Raz zarzuca, że DO wyznacza dla wszystkich te same ilości BTW a raz, że za mało są sprecyzowane i jest za duża dowolność... Wypadałoby się chociaż zdecydować co się krytykuje...i biochemicznie uzasadnić... Razz Laughing

Ja mam wrazenie, ze JW naprawde nie rozumie zasad DO/ZO.
Ksiazek nie przeczytal, a swoja wiedze opiera wylacznie na przekazach osob typu cooler, etc.
Watpie nawet aby te "podstawy" ze zrozumieniem przetrawil.
http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80
http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=79

Zapisane
Strony: 1 ... 234 235 236 237 238 [239] 240 241 242 243 244 ... 1281 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 20 zapytaniami.