forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-03, 00:31:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
668129 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 308 309 310 311 312 [313] 314 315 316 317 318 ... 1281 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4882297 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6240 : 2013-05-14, 08:20:12 »

Laughing Ooooo widac wracasz do starych nmawykow Laughing

Na tyle cie tylko stac wlasnie, chcesz dyskutowac o rzeczach, o ktorych nie masz bladego pojecia.
Po prostu optymalnie nic nie wiesz  Laughing


Ja ci powiem krutko ,polemika z glupota mobilutuje glupote .Szkoda czasu ,zycie za krutkie na pierdoly ,dalej jestem optymalny a nasz dr K zawsze podkreslal ,ulej glupote ,sama umrze ,.jutro promuje miesiecznik Optymalny ,juz im chyba conajmniej ponad 10 czytelnikow przysporzylem ,sprzedalem dziesiatki ksiazek , a ty cos zrobil sieroto .Dla mnie to ty male gow...ko .Mysl optymalnie cym...le i rob cos dla naszego ruchu .Albo get lost .Ja robie swoje i promuje DO wszedzie ,najwiecej wsrod anglojezycznych. 
Z wysokiego poziomu twojej agresji i wyjatkowo nieskiego poziomu ortografii wnosze, ze promujesz raczej optymalna glupote. Nie sadze, ze doktor K. chcialby miec cokolwiek wspolnego z takimi freakami jak ty, bo z jakimkolwiek mysleniem, a na pewno z optymalnym to ty nie masz nic wspolnego.

Freakiemto ty jestes na tym forum ,ot taki ONO .Dla recordu ,optymalny kupe lat ,politycznie niepoprawny tez kupe lat .Ja dzialam praktycznie a ty co ,siedziszna kompie i klepiesz jedno i to samo dzien po dniu FY Ja rozdalem  jeden rocznik starych optymalnych w ramach promocji .Na pewno jakis odzwiek bedzie

Jedna rada fuck off ode mnie comprende looser
Wcale sie nie dziwie, ze ci sie oberwalo na jakims forum "zakwaszonych muzgow", idiotow sie izoluje i usuwa. I to raczej nie ich jest zakwaszony.

Optymalny umysl wychodzi z ciebie osle kazdym zdaniem. Oto twoja optymalnosc i praca mozgu:

chodowla
puzniej
puznego  Gomolki
Zeczywiscie
pranie muzgow jest juz na bierzaco
Jeb....jechowka pewnie ,szkoda czasu ,splywaj ,optymalni nie maja czasu na glupoty
Ja ci powiem krutko
Dla mnie to ty male gow...ko .Mysl optymalnie cym...le i rob cos dla naszego ruchu

No optymalniosc jak sie patrzy, jestes analfabeta i debilem o wyjatkowej impretynencji, od czytania tej pokaleczonej polszyzny bola oczy. Przypominasz takiego jednego  bezmiesnego zza miedzy, ktory tez zdania nie potrafi sklecic bez kilku bledow ortograficznych i przy okazji jest przekonany o wlasnej nieomylnosci. Kup sobie Slownik Ortograficzny na poczatek i Poprawnej Polszczyzny, bo na razie to ty nikogo nie jestes do niczego przekonac tym lamanym jezykiem. Bez odbioru pajacu z kanady.
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6241 : 2013-05-14, 09:21:35 »

Myślę, że ten sam. On pisał, że jest na ŻO, je 8 żółtek dziennie,
I chyba zaszkodziło... Ja mam wrażenie,że bije od niego zuoo Smile Chyba,że to nie on.
Cytuj
Jezusowa narzeczona, z którą on spędził całe swoje życie, tańczyła całkiem nago, i tak rozebrana sała kutasy i lizała odbyty dla kasy, bo to była kurwa, tak jak cała reszta Jezusowych prostytutek,Natomiast moja narzeczona tańczy w częściowym negliżu, nasladując taniec Jezusowych prostytutek , żeby ci uświadomić do jakiego do jakiego żydowskiego alfonsa się modlisz. Tylko kurwy w niego wierzyły, a normalne kobiety nie chciały, Czy potrafisz odróżnić dobro od zła ? i ocenić kim był Jezus w Biblii?
https://www.youtube.com/watch?v=1QFQUuLkDzA&list=UUpdXoN2J3Irki8-9AWqtEsA&index=32

Cytuj
Widze,że nie rozumiesz co mówie.Dr.Kwaśniewski w Polsce po prostu udziwnił starą dietę cukrzycową przez proporcję,żeby być orginalny.Dieta kapłańska to dieta Mojżesza,Hunzów,Masajów,Etiopów Długowiecznych itd.Jesz na niej najbardziej parszywe,najtańsze mięsa z supermarketu i nic ci nie szkodzi.Ja jednak zdecydowanie polecam dietę chudą dla każdego bo łatwiej ją zrozumieć.Jest równie zdrowa i łatwiejsza w stosowaniu.Z jedzeniem jest jak z paleniem,jak się organizm przyzwyczai to jest uzależniony.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=h4FGvMG9yEc

Takich "farfoclów" w komentarzach jest multum. To chyba ta patologiczna czynność mózgu...? Shocked Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6242 : 2013-05-14, 09:23:56 »

to ta optymalnosc farmerska z canady? Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6243 : 2013-05-14, 09:32:03 »

Taaa. powtorka z rozrywki  Very Happy juz do niego pisales ( i admin tez)

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=4329.2280

Widac niczego go to nie nauczylo. Acid brain  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6244 : 2013-05-14, 09:52:18 »

Pewnie te farfocle som wynikiem specyficznego klimatu w Ameryce Pln Wink te ciagle eksperymenta w Amerycn na obywatelach musza dac skutek, nie ma to tamto  Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6245 : 2013-05-14, 09:56:48 »

Mariusz Max Kolonko przekonuje, ze tam w Fatlandzie EMP i HAARP na nich testuja. Jak te fale trafia na "musk optymalny od urodzenia" to ciezko przewidziec... Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6246 : 2013-05-14, 12:32:39 »

Mariusz Max Kolonko przekonuje, ze tam w Fatlandzie EMP i HAARP na nich testuja. Jak te fale trafia na "musk optymalny od urodzenia" to ciezko przewidziec... Very Happy
Kolanko to niezły świr Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6247 : 2013-05-14, 12:41:15 »

Bo to jest Max!  Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6248 : 2013-05-14, 12:53:37 »

Mariusz Max Kolonko przekonuje, ze tam w Fatlandzie EMP i HAARP na nich testuja. Jak te fale trafia na "musk optymalny od urodzenia" to ciezko przewidziec... Very Happy
Kolanko to niezły świr Laughing
Ale paradoksalnie jak mnie w tv wkurzal to teraz te jego felietony na YT fajnie sie oglada Very Happy

No i widziales jaki bysio? http://www.maxkolonko.com/main/mmk/a/img/mariusz_max_kolonko.jpg
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56876


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6249 : 2013-05-14, 13:04:45 »

Ale ten jego hamerykański zaśpiew jest dla mnie irytujący  Confused
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6250 : 2013-05-14, 13:05:51 »

Bo on już się wtopił...  Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56876


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6251 : 2013-05-14, 13:23:10 »

Wyjechał jako 23 letni chłopak - szybko sie zhamerykanizował  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71911


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6252 : 2013-05-14, 21:43:32 »

Zamiast pieczonego "rakotwórczego" czerwonego mięsa, powinno się jeść pieczony rabarbar, który (trzeba sprzedać) jest też czerwony, ale działa "przeciwnowotworowo"...
...a krowy latają... Rolling Eyes

http://kuchnia.wp.pl/zyj-zdrowo/health/1635/1/1/rabarbar-nie-tylko-w-kompocie.html
Zapisane

Jazzman
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6253 : 2013-05-14, 22:49:02 »

Mariusz Max Kolonko przekonuje, ze tam w Fatlandzie EMP i HAARP na nich testuja. Jak te fale trafia na "musk optymalny od urodzenia" to ciezko przewidziec... Very Happy
Kolanko to niezły świr Laughing
Ale paradoksalnie jak mnie w tv wkurzal to teraz te jego felietony na YT fajnie sie oglada Very Happy

No i widziales jaki bysio? http://www.maxkolonko.com/main/mmk/a/img/mariusz_max_kolonko.jpg

Dobrze sie ogląda, bo zazwyczaj mówi jak jest  Laughing Do momentu, gdy zaczyna mówić o terrorystach.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71911


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6254 : 2013-05-15, 09:29:47 »

"Mądrości" z WP:

"Nie można wyleczyć cukrzycy ani nadciśnienia tętniczego – można je leczyć. Ale trzeba to robić do końca życia, obciążając kieszeń podatnika".

http://fitness.wp.pl/zdrowie/metody-naturalne/art162,jestes-tym-co-jesz.html

Jesteś tym co jesz....czyli warzywem...
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6255 : 2013-05-15, 10:16:23 »

Mariusz Max Kolonko przekonuje, ze tam w Fatlandzie EMP i HAARP na nich testuja. Jak te fale trafia na "musk optymalny od urodzenia" to ciezko przewidziec... Very Happy
Kolanko to niezły świr Laughing
Ale paradoksalnie jak mnie w tv wkurzal to teraz te jego felietony na YT fajnie sie oglada Very Happy

No i widziales jaki bysio? http://www.maxkolonko.com/main/mmk/a/img/mariusz_max_kolonko.jpg
No, no, dobrze wygląda, takie piękne ciało z siłowni...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6256 : 2013-05-15, 10:19:51 »

American Style ale szczerze mowiac to i tak lepsze niz otyle albo zapuszczone cielsko jak wiekszosci naszych dziennikarzy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6257 : 2013-05-15, 10:28:29 »

American Style ale szczerze mowiac to i tak lepsze niz otyle albo zapuszczone cielsko jak wiekszosci naszych dziennikarzy
I zdrowsze.
Bez dwóch zdań.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6258 : 2013-05-15, 14:48:46 »

Zapisane

Work Buy Consume Die
RG
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #6259 : 2013-05-15, 14:59:55 »


Ci biedni ludzie już sami nie wiedzą czym sobie słodzić... że też nikt im nie powiedział, że człowiek wcale nie musi używać cukru...
Zapisane
Strony: 1 ... 308 309 310 311 312 [313] 314 315 316 317 318 ... 1281 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 20 zapytaniami.