forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-02, 04:30:06

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
668094 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 361 362 363 364 365 [366] 367 368 369 370 371 ... 1281 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4880215 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7300 : 2013-07-13, 17:03:47 »

Rozumiem.
Klimatyzacja, a domu nawet telewizora nie ma.
Przy kaganku też miło i wcale nie nudno...jak się przewietrzy Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25602

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7301 : 2013-07-13, 20:14:23 »

Nie no musze to napisac Smile
Zamówiłem sobie ponownie pastę bez fluoru zawsze jak to robię już od lat .. tym razem w sklepie wegetariańskim  Laughing  , ale co tam ...
Ja sie truje taka  Laughing
http://allegro.pl/dabur-herbal-neem-100ml-pasta-do-zebow-i3364232525.html
ja lubie dabury, najlfajniejszy ten czerwony z chili, imbirem i cynamonem chyba, morda piecze fajnie Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71904


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7302 : 2013-07-14, 08:08:36 »

Zapisane

administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7303 : 2013-07-14, 08:17:22 »

Guzik wiedzą na temat otyłości i guzik będą wiedzieć, choć Dr Kwaśniewski opisał dokładnie etiologię otyłości, ale co tam, jak się po polskiemu nie rozumnie, to anglosaski tyż nie pomoże...  Wink  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71904


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7304 : 2013-07-14, 08:33:22 »

"...zdrowsze alternatywy żywieniowe, jak świeże ryby, sałatki, warzywa i owoce, jednak te grupy pokarmów są bardzo drogie, stąd na ich konsumpcję mogą pozwolić sobie wyłącznie najbogatsi..."

Tak właśnie jedzą zdrowe i szczupłe narody pasterskie... Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7305 : 2013-07-14, 08:36:13 »

A może jednak "te geniusze" co udowodniły, że otyłość można złapać od przyjaciela, albo drogą kropelkową, mają jednak rację, bo hameryka graniczy z tym Mechco, a i w Canada grubasów nie brakuje, a do tego "wynki" opublikowali po anglosasku w miarodajnych czasopismach "naukowych" typu JAMA, czy jakoś tam gdzieś!  Shocked
W każdym razie, jak u nas zacznie gwałtownie grubasów przybywać, to pewnie infekcję Czesi przywleką do Polski.  Wink  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7306 : 2013-07-14, 08:39:06 »

"...zdrowsze alternatywy żywieniowe, jak świeże ryby, sałatki, warzywa i owoce, jednak te grupy pokarmów są bardzo drogie, stąd na ich konsumpcję mogą pozwolić sobie wyłącznie najbogatsi..."

Tak właśnie jedzą zdrowe i szczupłe narody pasterskie... Cool

Nie sądzę, aby pastuchy jadali "świeże ryby, sałatki, warzywa i owoce" - coś mi się widzi, że strasznie chcesz praktykę nagiąć do teorii.  Rolling Eyes
Ale tak się nie da.  Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71904


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7307 : 2013-07-14, 08:39:41 »


A może jednak "te geniusze" co udowodniły, że otyłość można złapać od przyjaciela, albo drogą kropelkową, mają jednak rację, bo hameryka graniczy z tym Mechco, a i w Canada grubasów nie brakuje, a do tego "wynki" opublikowali po anglosasku w miarodajnych czasopismach "naukowych" typu JAMA, czy jakoś tam gdzieś!  Shocked
W każdym razie, jak u nas zacznie gwałtownie grubasów przybywać, to pewnie infekcję Czesi przywleką do Polski.  Wink  Laughing

Jakiś mur powinni na granicy postawić... Rolling Eyes Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71904


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7308 : 2013-07-14, 08:40:14 »

"...zdrowsze alternatywy żywieniowe, jak świeże ryby, sałatki, warzywa i owoce, jednak te grupy pokarmów są bardzo drogie, stąd na ich konsumpcję mogą pozwolić sobie wyłącznie najbogatsi..."

Tak właśnie jedzą zdrowe i szczupłe narody pasterskie... Cool

Nie sądzę, aby pastuchy jadali "świeże ryby, sałatki, warzywa i owoce" - coś mi się widzi, że strasznie chcesz praktykę nagiąć do teorii.  Rolling Eyes
Ale tak się nie da.  Confused

A czy ja kiedyś pisałam poważnie? Cool
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7309 : 2013-07-14, 08:43:16 »

"...zdrowsze alternatywy żywieniowe, jak świeże ryby, sałatki, warzywa i owoce, jednak te grupy pokarmów są bardzo drogie, stąd na ich konsumpcję mogą pozwolić sobie wyłącznie najbogatsi..."

Tak właśnie jedzą zdrowe i szczupłe narody pasterskie... Cool

Nie sądzę, aby pastuchy jadali "świeże ryby, sałatki, warzywa i owoce" - coś mi się widzi, że strasznie chcesz praktykę nagiąć do teorii.  Rolling Eyes
Ale tak się nie da.  Confused

A czy ja kiedyś pisałam poważnie? Cool

Ot tajemnica wiary. Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7310 : 2013-07-14, 08:50:16 »

Klasyczny przypadek "otyłości ubogich" opisany dokładnie przez Dr-a Kwaśniewskiego w latach siedemdziesiątych...  Very Happy
Bidulek tyle własnego czasu na daremnie zmarnował, aby jakieś "gaciągi" bezkarnie w internecie dobre imię Jego szargały.  Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71904


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7311 : 2013-07-14, 09:04:56 »

"...zdrowsze alternatywy żywieniowe, jak świeże ryby, sałatki, warzywa i owoce, jednak te grupy pokarmów są bardzo drogie, stąd na ich konsumpcję mogą pozwolić sobie wyłącznie najbogatsi..."

Tak właśnie jedzą zdrowe i szczupłe narody pasterskie... Cool

Nie sądzę, aby pastuchy jadali "świeże ryby, sałatki, warzywa i owoce" - coś mi się widzi, że strasznie chcesz praktykę nagiąć do teorii.  Rolling Eyes
Ale tak się nie da.  Confused

A czy ja kiedyś pisałam poważnie? Cool

Jak mam okulary, to znaczy, że coś kręcę... Cool Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71904


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7312 : 2013-07-14, 09:06:54 »

Klasyczny przypadek "otyłości ubogich" opisany dokładnie przez Dr-a Kwaśniewskiego w latach siedemdziesiątych...  Very Happy
Bidulek tyle własnego czasu na daremnie zmarnował, aby jakieś "gaciągi" bezkarnie w internecie dobre imię Jego szargały.  Confused

Najwięcej mają do powiedzenia ci, którzy nawet nie wiedzą na czym DO polega. O zdrowym odżywianiu nie mają pojęcia i sami najczęściej też są schorowani... Confused
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7313 : 2013-07-14, 09:10:14 »

"...zdrowsze alternatywy żywieniowe, jak świeże ryby, sałatki, warzywa i owoce, jednak te grupy pokarmów są bardzo drogie, stąd na ich konsumpcję mogą pozwolić sobie wyłącznie najbogatsi..."

Tak właśnie jedzą zdrowe i szczupłe narody pasterskie... Cool

Nie sądzę, aby pastuchy jadali "świeże ryby, sałatki, warzywa i owoce" - coś mi się widzi, że strasznie chcesz praktykę nagiąć do teorii.  Rolling Eyes
Ale tak się nie da.  Confused

A czy ja kiedyś pisałam poważnie? Cool

Jak mam okulary, to znaczy, że coś kręcę... Cool Laughing

Drugie czytanie. Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7314 : 2013-07-14, 09:12:39 »

Klasyczny przypadek "otyłości ubogich" opisany dokładnie przez Dr-a Kwaśniewskiego w latach siedemdziesiątych...  Very Happy
Bidulek tyle własnego czasu na daremnie zmarnował, aby jakieś "gaciągi" bezkarnie w internecie dobre imię Jego szargały.  Confused

Ubogich w co? Very Happy

Nie zmarnował! Chyba, że "gaciąg" to właściwy punkt odniesienia. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7315 : 2013-07-14, 10:03:36 »

Strasznie zmarnował i to się nigdy już nie nadrobi.
Zamiast poświęcić czas dla siebie, dla najbliższych,  siedział i marnował własne zdrowie "dla ludzkości".
Ale wtedy jeszcze nie miałem na Niego takiego wpływu jak dziś, bo głupszy byłem...
Nigdy bym do tego nie dopuścił, gdybym wiedział to, co wiem dziś!
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7316 : 2013-07-14, 10:06:45 »

Strasznie zmarnował i to się nigdy już nie nadrobi.
Zamiast poświęcić czas dla siebie, dla najbliższych,  siedział i marnował własne zdrowie "dla ludzkości".
Ale wtedy jeszcze nie miałem na Niego takiego wpływu jak dziś, bo głupszy byłem...
Nigdy bym do tego nie dopuścił, gdybym wiedział to, co wiem dziś!
Nie płacz nad rozlanym mlekiem Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7317 : 2013-07-14, 10:10:09 »

Gdyby to było cudze mleko...
Ale to jest moje i nie mleko tylko śmietanka.  Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7318 : 2013-07-14, 10:13:45 »

Chłopaki nie płaczą... Very Happy Bez względu na to czyje było mleko! Cool Albo śmietanka. Alboalbo Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71904


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7319 : 2013-07-14, 10:14:51 »

Tylko bezduszni nie płaczą... Evil or Very Mad
Zapisane

Strony: 1 ... 361 362 363 364 365 [366] 367 368 369 370 371 ... 1281 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 20 zapytaniami.