forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-01, 15:36:01

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
668092 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 389 390 391 392 393 [394] 395 396 397 398 399 ... 1281 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4878530 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7860 : 2013-09-06, 23:35:47 »

A co się dzieje z Radziem?

Radzio chyba odpoczywa od forum, ale mogę się mylić.  Wink
No tez sie zastanawialem co z nim pare dni temu. Jak pisze to pisze a jak go nie ma to go nie ma  Laughing
No, odważnie, po męsku Cool
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7861 : 2013-09-06, 23:38:25 »

i jeszcze nie wyjaśniłeś ewolucji , poglądów  Laughing Laughing Laughing

nie wyciągasz wniosków z ‘lekcji’ i brniesz w głupotę zamiast uczyć się na błędach ,

  nie odpuszczę Ci ... póki nie zmądrzejesz .choć nadal jestem Ci życzliwy , jak ojciec  Laughing Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25602

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7862 : 2013-09-06, 23:39:15 »

A co się dzieje z Radziem?

Radzio chyba odpoczywa od forum, ale mogę się mylić.  Wink
No tez sie zastanawialem co z nim pare dni temu. Jak pisze to pisze a jak go nie ma to go nie ma  Laughing
No, odważnie, po męsku Cool

pull the plug. Dzisiaj czytalem w Angorze ciekawy przedruk artykulu Zulczyka 't "#hasztagi, #samojebki" i wlasnie doszedl do konkluzji, ze niektorzy powinni czasami "wyciagnac wtyczke" (co widac po paru poprzednich postach) ale nie potrafia. Dosc ciekawe http://facet.onet.pl/hasztagi-samojebki/plc52
Zapisane

Work Buy Consume Die
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17950


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7863 : 2013-09-06, 23:40:04 »

Myślę że tymi np. wielokropkami (...) go trochę zniechęciłem.  Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25602

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7864 : 2013-09-06, 23:44:28 »

i jeszcze nie wyjaśniłeś ewolucji , poglądów  Laughing Laughing Laughing

nie wyciągasz wniosków z ‘lekcji’ i brniesz w głupotę zamiast uczyć się na błędach ,

  nie odpuszczę Ci ... póki nie zmądrzejesz .choć nadal jestem Ci życzliwy , jak ojciec  Laughing Laughing
Alez odpuscisz, przyjdzie admin, zobaczy, ze trollujesz w wieku 50 lat i dostaniesz ultimatum albo-albo  Laughing

Najciekawsze jest to, ze ty nic nie uczysz. Nie bardzo wiem jak mialbym zmadrzec po twoich pokazach skrajnej glupoty podstarzalego domokrazcy?
Chociaz jestes tresowany do lazenia po chalupach i agitowania to jakos tutaj nie potrafisz nic przekazac. Przeciez mozesz cos powiedziec z sensem, pouczyc mnie, jak wszyscy tutaj, ale widac ten 'Dobrostan" strasznie cie w rzyc gryzie, ze mozna tak normalnie rozmawiac, nie? Wink Przede wszystkim strasznie jestes butny Dario, przeceniasz sie, a to juz nie ma nic wspolnego z zadna wiara. Skromnosci nie da sie udawac, tu masz racje.

Zapisane

Work Buy Consume Die
Dario Ronin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7865 : 2013-09-06, 23:46:23 »

Dalem wyzej, dwie prawdy, i kazda "szczera" Nas bardziej lubisz ale tutaj robisz syf a nie tam, A potem sie okazuje, ze to nie dlatego, ze nas lubisz bardziej ale dlatego, ze tam sa ci "otwarci co szukaja rozwoju", czyli cooler srajacy na ojca admina. ile wlezie. Tam cie nie ma do pouczania, ze tak nieladnie. Fajnie widzisz te chec rozwoju, gratuluje wzroku. Pasi teraz? Napisalem ci najsczerzej jak sie da, tylko nie wiem czy ty to zrozumiesz, bo wiesz, szczerosc u domokrazcow to pojecie dosc wzgledne.

nie ma sprzeczności w moich wypowiedziach i ... obrałeś złą metodę . Przegrałeś  Cool Laughing Laughing
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7866 : 2013-09-06, 23:50:36 »


Alez odpuscisz, przyjdzie admin, zobaczy, ze  masz racje.


masz pewność że jesteś tu dobrze oceniany ? pyskaczu  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25602

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7867 : 2013-09-06, 23:51:49 »

Dalem wyzej, dwie prawdy, i kazda "szczera" Nas bardziej lubisz ale tutaj robisz syf a nie tam, A potem sie okazuje, ze to nie dlatego, ze nas lubisz bardziej ale dlatego, ze tam sa ci "otwarci co szukaja rozwoju", czyli cooler srajacy na ojca admina. ile wlezie. Tam cie nie ma do pouczania, ze tak nieladnie. Fajnie widzisz te chec rozwoju, gratuluje wzroku. Pasi teraz? Napisalem ci najsczerzej jak sie da, tylko nie wiem czy ty to zrozumiesz, bo wiesz, szczerosc u domokrazcow to pojecie dosc wzgledne.

nie ma sprzeczności w moich wypowiedziach i ... obrałeś złą metodę . Przegrałeś  Cool Laughing Laughing
Ta, bo ty tak powiedziales  Laughing Twoja retoryka jest bardzo marna, opiera sie tylko na twoich autorytarnych stwierdzeniach i werdyktach bez zadnego uzasadnienia. Tak was ucza, rozumiem. Tyle, ze to kazdy potrafi. Polecam Poczytac Schopenhauera Panie Dar Zwyciezca Dyskutant  Laughing  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25602

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7868 : 2013-09-06, 23:52:48 »


Alez odpuscisz, przyjdzie admin, zobaczy, ze  masz racje.


masz pewność że jesteś tu dobrze oceniany ? pyskaczu  Laughing Laughing Laughing
Shocked Och Dar!!  Shocked Obrazasz mnie! Niedawno sie obruszales, na mnie, na gavro za jakies rzekome obrazanie, a ty teraz tak wprost?  Shocked Shocked

Ale tak, jestem pewien, i co teraz?  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dario Ronin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7869 : 2013-09-06, 23:56:07 »

i co teraz?  Laughing
"Nie popadaj w skrajnosci i nir rob organizmowi rewolucji, dieta optymalna kwasniewskiego to tez nie jest super dieta, wystarczy popatrzec na to jak pan kwasniewski wyglada a zdrowo nie wyglada. Juz lepiej zastosuj 4S autora tejze strony, o wiele zdrowsze i rozsadniejsze podejscie a przynajmniej logiczne i podparte naukowo a nie bredniami o muchach tse-tse w raju. " Shocked
,o  badaniach DO też się wypowiadał Zyjon, że przez samego doktora zostały zaprzepaszczone:
"Kwasniewski mogl doprowadzic do potwierdzenia swoich badan, ale niestety to zaprzepascil swoja buta i przekonaniem o nieomylnosci."
autor: Zyon
 Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7870 : 2013-09-07, 00:01:02 »



masz pewność że jesteś tu dobrze oceniany ? pyskaczu  Laughing Laughing Laughing
Cytuj
Obrazasz mnie!
Cytuj
nie płacz jak dziewuszka , trzeba mieć cojones  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25602

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7871 : 2013-09-07, 00:05:27 »

i co teraz?  Laughing
"Nie popadaj w skrajnosci i nir rob organizmowi rewolucji, dieta optymalna kwasniewskiego to tez nie jest super dieta, wystarczy popatrzec na to jak pan kwasniewski wyglada a zdrowo nie wyglada. Juz lepiej zastosuj 4S autora tejze strony, o wiele zdrowsze i rozsadniejsze podejscie a przynajmniej logiczne i podparte naukowo a nie bredniami o muchach tse-tse w raju. " Shocked
,o  badaniach DO też się wypowiadał Zyjon, że przez samego doktora zostały zaprzepaszczone:
"Kwasniewski mogl doprowadzic do potwierdzenia swoich badan, ale niestety to zaprzepascil swoja buta i przekonaniem o nieomylnosci."
autor: Zyon
 Laughing Laughing Laughing

<ziew> Przynudzasz Dario, fajnie, ze korzystasz z metod Coolera, sam sobie wystawiasz swiadectwo, nie wiem dlaczego tego nie widzisz  Laughing Ja sie ciesze, ze to piszesz, dzieki tamu wszyscy widza jaki jestes Wink

Porozmawialem, z toba z ciekawosci, bo zdziwila mnie ta nagla twoja zmiana,z niby-fajnego faceta, ktory jest zawsze usmiechniety na jakiegos upierdliwego typa. Nie napisales zadnego posta, ktory by byl jakis taki normalny, wszystkie w napastliwym tonie, bez oznak checi normalnego porozmawiania o jakims problemie (bo widac jakis masz). Pokazales szeroki wachlarz swoich mozliwosci erystycznych polegajacych glownie na obrazaniu i wysmiewaniu i cala palete zachowan od skromnosci po pokore, tylko na odwrot  Laughing. W sumie nudy na pudy, na forach muzycznych nastolatkowie potrafia sensowniej argumentowac. Zatem skonczmy to zanim zaziewam sie na smierc z nudow Smile

Admina oczywiscie przepraszam za ten chlew, ale uznalem, ze ten coming-out Daria bedzie bardzo jednoznaczny i wymowny dla wszystkich, przynajmniej widac, ze Dario nie jest swiety a raczej swietoszkowaty i wcale niekoniecznie to co glosi idzie w parze z tym co robi. No chyba, ze to wlasnie jest ta doskonalosc, do ktorej dazy Smile
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25602

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7872 : 2013-09-07, 00:14:02 »



masz pewność że jesteś tu dobrze oceniany ? pyskaczu  Laughing Laughing Laughing
Cytuj
Obrazasz mnie!
Cytuj
nie płacz jak dziewuszka , trzeba mieć cojones  Laughing Laughing Laughing
Mam dla ciebie 3 cytaty, bardzo madrego czlowieka. Sprobuj byc madry i jest zastosuj, ok? Very Happy
i zamiast mnie obrażać zacznijcie dyskutować z argumentami , sensownie i ja się czegoś nauczę
 Very Happy

i nie poznaję Cię po wakacjach - agresywny się robisz
zamiast siły argumentu argument siły ?
trzymaj poziom , chłopie

Hey DżonieB,
a potrafisz napisać coś miłego, czy tylko potrafisz bryzgać jadem i chamstwem?  Rolling Eyes  Confused
pobłażliwość rozzuchwala  Sad
Dziekuje za uwage
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dario Ronin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7873 : 2013-09-07, 00:15:57 »

i co teraz?  Laughing
"Nie popadaj w skrajnosci i nir rob organizmowi rewolucji, dieta optymalna kwasniewskiego to tez nie jest super dieta, wystarczy popatrzec na to jak pan kwasniewski wyglada a zdrowo nie wyglada. Juz lepiej zastosuj 4S autora tejze strony, o wiele zdrowsze i rozsadniejsze podejscie a przynajmniej logiczne i podparte naukowo a nie bredniami o muchach tse-tse w raju. " Shocked
,o  badaniach DO też się wypowiadał Zyjon, że przez samego doktora zostały zaprzepaszczone:
"Kwasniewski mogl doprowadzic do potwierdzenia swoich badan, ale niestety to zaprzepascil swoja buta i przekonaniem o nieomylnosci."
autor: Zyon
 Laughing Laughing Laughing

<ziew> Przynudzasz Dario,
taki styl jaki rozmówca , przegrałeś  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25602

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7874 : 2013-09-07, 00:16:25 »

Wspaniale, z toba przegrac to jak wygrac  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dario Ronin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7875 : 2013-09-07, 00:20:30 »

Moze od razu niech grubi jedza kal chudych...
błyskotliwe   Shocked
jak na 'oczytanego' przystało

Zyon , z zasady ‘nie kopię leżącego’ , ale Ty nie wyciągasz wniosków z ‘lekcji’ i brniesz w głupotę zamiast uczyć się na błędach , więc zasłużyłeś na pstryczek w nosa .

Swego czasu na DD ‘brylował’ arogancki ‘myśliciel’ Are … zazwyczaj wyrozumiały jestem dla inteligentnych inaczej , ale przegiął słowami „zostaw go mnie” … i … skończył jako Pajac .

Smile Very Happy Laughing
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7876 : 2013-09-07, 00:40:21 »

Wspaniale, z toba przegrac to jak wygrac  Laughing Laughing
pokonałem Cię jednym palcem  Sad, sorry , klikając myszką, zdalnie. To lekcja . Jutro wyjaśnię
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7877 : 2013-09-07, 10:36:52 »

no to podsumujmy:
Zyon 'nie obraża'  - kilka cytatów z tego tygodnia tylko  Shocked

"ja nikogo nie obrazam i nie paletam sie jak kal na podeszwie."

to poziomy dla mnie nieosiagalne, tak niskie, ze trzeba doskoczyc zeby dna dotknac od spodu. Shocked
Nie mam zamiaru sie znizac Shocked
Nie bardzo wiem jak mialbym zmadrzec po twoich pokazach skrajnej glupoty podstarzalego domokrazcy? Shocked
"Czy moze masz juz tak wyprany prez  plotkarskie media mozg," Shocked
"Chociaz jestes tresowany do lazenia po chalupach Shocked
"mentalnosc szwendajacej mendy "Shocked
"dalem sie jeszcze raz sprowadzic do poziomu szamba Shocked
"Moze od razu niech grubi jedza kal chudych..." Shocked

"O prosze jak pasterze sobie radza z baranami" Shocked
a to chyba o ludziach wierzących? Shocked  Shocked

"..powialo mi tu jakims fanatycznym religijnym faszyzmem" Shocked
" widze jakiegos religijnego Hitlera" Shocked
 " Twierdzisz, ze cie obrazam - ja pytam gdzie. Jezeli pytam to znaczy, ze nie wiem, tym bardziej jezeli nie pisalem z zamiarem obrazania." Shocked  Laughing

Wypowiedzi oczytanego człowieka na poziomie pełne 'argumentów'  Laughing

Wielu myli dobroć z głupotą  biorąc łagodność za słabość
Zyon na pewno , uznał więc naiwnie , że może 'rozjechać' - ośmieszyć czy zastraszyć chamstwem spokojnego 'przeciwnika'
I choć bliższe mej naturze jest unikanie konfrontacji wiem , że czasami trzeba ... przywalić  Cool

"chamstwu i prostactwu mówimy zdecydowanie NIE !"

Ps. nigdy nie pisałem , że jestem skromny czy pokorny  Very Happy
 
konkluzja :
Admin ma klasę (prawie  Razz)
Gavroche miał klasę , ale trochę się pogubił Wink
Zyon  nie ma klasy  Shocked , ale jest 'młody' nie traćmy nadziei
Ja ... nigdy klasy nie miałem  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7878 : 2013-09-07, 10:37:44 »

Jutro wyjaśnię

Znaczy nieodparta rządza sycenia się "zwycięstwem"
A nie lepiej pomilczeć?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7879 : 2013-09-07, 10:38:48 »

Ło Matko spóźniłem się!  Shocked
Zapisane
Strony: 1 ... 389 390 391 392 393 [394] 395 396 397 398 399 ... 1281 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 20 zapytaniami.