forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-01, 06:25:57

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
668074 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 409 410 411 412 413 [414] 415 416 417 418 419 ... 1281 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4877754 razy)
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8260 : 2013-10-03, 15:07:16 »

Tak, to denaturat, czyli fioletowe martini też...  Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8261 : 2013-10-03, 15:14:39 »

Tak, to denaturat, czyli fioletowe martini też...  Wink
Teraz chyba ma normalny, znaczy wódczany, kolor Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8262 : 2013-10-03, 15:33:48 »

A takie coś, to się nazywa "wódka SS"  Confused
Ale dlaczego? Nie wiem.  Sad
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8263 : 2013-10-04, 07:51:52 »

A ładnie to tak nie wiedzieć i powtarzać? Wink Very Happy
Zapisane
Alan Bullock
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8264 : 2013-10-04, 13:28:58 »

Piłkarz Jacek Kiełb, któremu słabo idzie:

- Szukam prostego usprawiedliwienia, by czuć się lepiej. Niekiedy przez tydzień bardzo profesjonalnie się prowadzę. Makarony, sałatki, wszystko zdrowe. A wychodzę na boisko i czuję się tragicznie. Tak było w meczu z Wisłą. W takich momentach sobie myślałem: „Ryba, daj sobie spokój z dietami, widocznie ci to nie służy. Kup sobie batona, coś słodkiego”. Być może odbiło się na mojej kondycji, że ostatnio pozwoliłem sobie na nieco więcej słodyczy. A gdy po gorszym tygodniu prowadzenia się poszło mi w meczu całkiem nieźle, to myślałem, że widocznie mi to służy. Tak się oszukiwałem, bo w rzeczywistości wiem, że w końcu to się potem odbije. Wiem, że nie mogę już tak postępować - dodaje.

 Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71899


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8265 : 2013-10-04, 13:29:11 »

COOLER podaje cytat z linku, który mu pasuje (w ogóle nieistotny) a ten najważniejszy pominął:
"Mój kontakt z dietą optymalną rozpoczął się w marcu 1999 roku, kiedy to po przeczytaniu książki dra Jana Kwaśniewskiego postanowiłem udać się do Ośrodka w Ustroniu, gdzie już wtedy takie turnusy prowadziła Pani Teresa Szczepanek. Pobyt ten upewnił mnie, że jestem na słusznej drodze. Tym bardziej, że przez cztery miesiące pobytu na niej pozbyłem się większości swoich chorób. Na wadze straciłem 32 kg. Nogi zaczęły mnie nosić. Nowotwór jelita grubego ustąpił."

To, że nowotwór na DO ustąpił to według niego "betka", a durnoty o peruczkach i szkodliwości DO wypisuje...To musi być biedny i/lub chory człowiek... Confused

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=229378#229378

A JW aż kipi z zazdrości i zawiści... Evil or Very Mad Panie Witoldzie, głowa do góry. Pewnie już szykują dla Pana Nobla za tą farmułę 2*SS... Very Happy
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25601

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8266 : 2013-10-04, 13:41:47 »

Iiii tam jakbys Edytki nie znala Very Happy Cos doda, cos wytnie, cos przekreci, wazne zeby jej bylo na wierzchu. W CHAD tak bywa, raz milosc raz nienawisc. Wczesniej Daria od optymalnych wyzwala teraz juz mu kumpelka najlepsza jest Very Happy Mi tez ladnie slodzila na prywatnych wiadomosciach a na tablicy nienawidzila Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8267 : 2013-10-05, 06:52:40 »

COOLER podaje cytat z linku, który mu pasuje (w ogóle nieistotny) a ten najważniejszy pominął:
"Mój kontakt z dietą optymalną rozpoczął się w marcu 1999 roku, kiedy to po przeczytaniu książki dra Jana Kwaśniewskiego postanowiłem udać się do Ośrodka w Ustroniu, gdzie już wtedy takie turnusy prowadziła Pani Teresa Szczepanek. Pobyt ten upewnił mnie, że jestem na słusznej drodze. Tym bardziej, że przez cztery miesiące pobytu na niej pozbyłem się większości swoich chorób. Na wadze straciłem 32 kg. Nogi zaczęły mnie nosić. Nowotwór jelita grubego ustąpił."

To, że nowotwór na DO ustąpił to według niego "betka", a durnoty o peruczkach i szkodliwości DO wypisuje...To musi być biedny i/lub chory człowiek... Confused

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=229378#229378

A JW aż kipi z zazdrości i zawiści... Evil or Very Mad Panie Witoldzie, głowa do góry. Pewnie już szykują dla Pana Nobla za tą farmułę 2*SS... Very Happy

Pewnie też by chętnie przed innymi (np. panem Karwą Wink) DO pod własną podusię skrył, ale się nie da- taka to cwana dietka mojego Przyjaciela jest. Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8268 : 2013-10-05, 07:01:07 »

COOLER podaje cytat z linku, który mu pasuje (w ogóle nieistotny) a ten najważniejszy pominął:
"Mój kontakt z dietą optymalną rozpoczął się w marcu 1999 roku, kiedy to po przeczytaniu książki dra Jana Kwaśniewskiego postanowiłem udać się do Ośrodka w Ustroniu, gdzie już wtedy takie turnusy prowadziła Pani Teresa Szczepanek. Pobyt ten upewnił mnie, że jestem na słusznej drodze. Tym bardziej, że przez cztery miesiące pobytu na niej pozbyłem się większości swoich chorób. Na wadze straciłem 32 kg. Nogi zaczęły mnie nosić. Nowotwór jelita grubego ustąpił."

To, że nowotwór na DO ustąpił to według niego "betka", a durnoty o peruczkach i szkodliwości DO wypisuje...To musi być biedny i/lub chory człowiek... Confused

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=229378#229378

A JW aż kipi z zazdrości i zawiści... Evil or Very Mad Panie Witoldzie, głowa do góry. Pewnie już szykują dla Pana Nobla za tą farmułę 2*SS... Very Happy

Pewnie też by chętnie przed innymi (np. panem Karwą Wink) DO pod własną podusię skrył, ale się nie da- taka to cwana dietka mojego Przyjaciela jest. Very Happy
Radziu, a Tobie Przyjaciel w czym poważnym pomógł?
Tak między wierszami, wydaje mi się.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8269 : 2013-10-05, 08:32:18 »

"maniek669" - ja cię proszę, wyprowadź tego Wielmożnego Jarmołowicza z błędu, bo usiłuje wmawiać niektórym, że zabawiam się w necie w dobre dziecko!  Shocked Laughing Laughing Laughing
Rozbawiło mnie to od rana!  Laughing Laughing Laughing
Bardzo proszę!  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8270 : 2013-10-05, 08:33:38 »

COOLER podaje cytat z linku, który mu pasuje (w ogóle nieistotny) a ten najważniejszy pominął:
"Mój kontakt z dietą optymalną rozpoczął się w marcu 1999 roku, kiedy to po przeczytaniu książki dra Jana Kwaśniewskiego postanowiłem udać się do Ośrodka w Ustroniu, gdzie już wtedy takie turnusy prowadziła Pani Teresa Szczepanek. Pobyt ten upewnił mnie, że jestem na słusznej drodze. Tym bardziej, że przez cztery miesiące pobytu na niej pozbyłem się większości swoich chorób. Na wadze straciłem 32 kg. Nogi zaczęły mnie nosić. Nowotwór jelita grubego ustąpił."

To, że nowotwór na DO ustąpił to według niego "betka", a durnoty o peruczkach i szkodliwości DO wypisuje...To musi być biedny i/lub chory człowiek... Confused

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=229378#229378

A JW aż kipi z zazdrości i zawiści... Evil or Very Mad Panie Witoldzie, głowa do góry. Pewnie już szykują dla Pana Nobla za tą farmułę 2*SS... Very Happy

Pewnie też by chętnie przed innymi (np. panem Karwą Wink) DO pod własną podusię skrył, ale się nie da- taka to cwana dietka mojego Przyjaciela jest. Very Happy
Radziu, a Tobie Przyjaciel w czym poważnym pomógł?
Tak między wierszami, wydaje mi się.

To prawdziwa historia, więc nie kwalifikujesz się. Very Happy

Ale mam coś z innej beczki, dla osłody. Celebrytki klasę pokazują, jak za jednym zasiadem "medialna prostytutka" "medialną wariatkę" z kumpeli robi. Very Happy
A przecież powszechnie wiadomo, że choroby psychiczne jako takie nie istnieją. I potrzeba niekompletnego uczynnienia mózgu żeby dać się w ich istnienie wmanipulować. Very Happy
Poniżej wspomnienie
http://muzyka.interia.pl/alternatywa/news/sinead-oconnor-ostrzega-miley-cyrus,1953647,45
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8271 : 2013-10-05, 08:46:27 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71899


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8272 : 2013-10-05, 08:50:48 »

 Confused
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8273 : 2013-10-05, 08:53:06 »

"maniek669" - ja cię proszę, wyprowadź tego Wielmożnego Jarmołowicza z błędu, bo usiłuje wmawiać niektórym, że zabawiam się w necie w dobre dziecko!  Shocked Laughing Laughing Laughing
Rozbawiło mnie to od rana!  Laughing Laughing Laughing
Bardzo proszę!  Very Happy

 Shocked Jak on to stąd wydostał? Jaki bysio doniósł? Wink Laughing Laughing
A! Rozumiem, ManiekErotoman to takie "dobre nożyczki".  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8274 : 2013-10-05, 08:54:09 »

Confused

Ta minka tyczy miley, czy Jaśnie Wielmożnego?  Rolling Eyes Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8275 : 2013-10-05, 08:54:56 »

 Laughing Sprytne.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71899


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8276 : 2013-10-05, 08:55:37 »

Confused

Ta minka tyczy miley, czy Jaśnie Wielmożnego?  Rolling Eyes Wink

Tych Radzia "ciekawostek"... Confused
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8277 : 2013-10-05, 08:57:52 »

Confused

Ta minka tyczy miley, czy Jaśnie Wielmożnego?  Rolling Eyes Wink

Jeżeli miley, to zaobserwowałem na naszym forum podobne przypadki- zdrowi muzycy tak widocznie mają i  już. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8278 : 2013-10-05, 08:59:34 »

Confused

No cóż, kopanie pod kimś dołków to zajęcie w sam raz dla myśliwych, pozostałym- jak w przysłowiu. Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71899


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #8279 : 2013-10-05, 09:00:42 »

O co Ci biega? Źle z Tobą i tyle... Confused
Zapisane

Strony: 1 ... 409 410 411 412 413 [414] 415 416 417 418 419 ... 1281 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 20 zapytaniami.