forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-29, 23:33:54

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
668029 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 483 484 485 486 487 [488] 489 490 491 492 493 ... 1281 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4874663 razy)
chill
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9740 : 2014-01-16, 10:07:33 »

Cytuj z: Teresa Stachurska
Choroba Leśniowskiego-Crohna - http://www.stachurska.eu/?p=8282 . Chłopiec mieszka w Szczecinie. Owsiak odprawił tam wczoraj piarowską błazenadę? Nie dowiedział się o możliwość pomożenia dziecku, ale kamer ze sobą zabrać nie zapomniał.

Jedna wielka masakra , jestem na tym FB , i ludzie lajkują jak DEBILE jakiś profil , zbieramy lajki , bijemy rekord Very Happy , wkurzyło mnie to ostro i napisałem jemu , czy komu tam kto prowadzi ten profil , inaczej nie dotrę , z istotnymi informacjami na temat tej choroby .

Nie byłbym soba gdybym nie zareagował nawet jak to nic nie da na takie dyrdymały ...

Albo ludzie są tępi , albo Owsiak jedzie na propagandzie co raz bardziej , a to jest juz sczyt
Albo jedno i drugie !!!

Żałosne ....
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25601

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9741 : 2014-01-16, 10:11:00 »

Owsiak to taki swiety na pokaz. Pamietam kiedys czytalem artykul o tym, ze jakas grupa mlodziezy z wiejskiej szkolky, nie pamietam czy to byli harcerze przypadkiem, zrobila jakies proporczykli czy inne jakies gadzety z motywem Wielkiej Orkiestry i udali sie do Owsiaka czy do niego napisali z grzecznosci, czy moga to sprzedawac pod egida Orkiestry, oczywiscie pieniadze przekazujac orkiestrze. No reakcja Owsiaka byla taka chamska i nieprzyjemna, ze az mi sie glipuo zrobilo czytajac to. Oczywiscie odmowil i to dosc niemilo, mlodziez sie tez poczula troche glupio, bo oni z dobrymi checiami a tu taki zonk...
Zapisane

Work Buy Consume Die
chill
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9742 : 2014-01-16, 10:19:57 »

Ale to kropla w morzu wody cała ta kasa ...
Ale ok podoba mi się zbieranie i przekazywanie dalej , nawet jakby tej kasy za wiele nie było ..
Ale ile on z tego ma i całe te jego charytatywne coś ?

Po za tym wkurza mnie to że się te kapele czy inne wariaty promuja , bo tak jest " bądzcie z nami , bedziemy grali na WOŚP ... juz za 3 dni , juz za dwa , juz jutro ... )

I tak w kółko ...

Ale teraz z tymi politowaniami dal chłopaka który "choruje" na autoimmunologiczną - ze niby śmiertelną ...
Szkoda mi jego psychiki , jak on sam już nawija że dla niego nie ma pomocy to pomaga innym , no i wykorzystali slogan !
Na dodatek robią z tego teraz taki szum ...

Ja się na prawdę NIE DZIWIĘ że mamy w tym kraju jak mamy Very Happy ...
Szok
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71890


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9743 : 2014-01-16, 10:26:28 »

Cytuj z: Teresa Stachurska
Choroba Leśniowskiego-Crohna - http://www.stachurska.eu/?p=8282 . Chłopiec mieszka w Szczecinie. Owsiak odprawił tam wczoraj piarowską błazenadę? Nie dowiedział się o możliwość pomożenia dziecku, ale kamer ze sobą zabrać nie zapomniał.

Jedna wielka masakra , jestem na tym FB , i ludzie lajkują jak DEBILE jakiś profil , zbieramy lajki , bijemy rekord Very Happy , wkurzyło mnie to ostro i napisałem jemu , czy komu tam kto prowadzi ten profil , inaczej nie dotrę , z istotnymi informacjami na temat tej choroby .

Nie byłbym soba gdybym nie zareagował nawet jak to nic nie da na takie dyrdymały ...

Albo ludzie są tępi , albo Owsiak jedzie na propagandzie co raz bardziej , a to jest juz sczyt
Albo jedno i drugie !!!

Żałosne ....

Dobrze, że jeszcze w tym kraju jest trochę dobrych, bezinteresownych ludzi. I nie mam na myśli tutaj Owsiaka... Rolling Eyes Wink
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25601

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9744 : 2014-01-16, 10:28:12 »

Wiem kogo masz na mysli, pewnie coolesia, nagrywajke i JW, bezinteresownie ostrzegaja przed chorobami i smiercia grozacymi na DO  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71890


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9745 : 2014-01-16, 10:29:29 »

 Laughing Właśnie. Cool
Zapisane

chill
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9746 : 2014-01-16, 10:33:09 »

Szkoda mi dzieciaka , tym bardziej jak tkwi w błędzie i ma głowie że jest umierający Sad ...

W d... mam Owsiaka w tym momencie , chciałbym tylko żeby Łukasz był zdrowy a to że Owsiak jedzie bezczelnie na wizerunku chorych to kiedyś wyjdzie i go rozliczą ..
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25601

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9747 : 2014-01-16, 10:35:31 »

Poczekaj do wyborow, rozlicza go z pewnoscia i z przyjemnoscia  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9748 : 2014-01-16, 10:43:33 »

Cytuj z: Teresa Stachurska
Choroba Leśniowskiego-Crohna - http://www.stachurska.eu/?p=8282 . Chłopiec mieszka w Szczecinie. Owsiak odprawił tam wczoraj piarowską błazenadę? Nie dowiedział się o możliwość pomożenia dziecku, ale kamer ze sobą zabrać nie zapomniał.

Jedna wielka masakra , jestem na tym FB , i ludzie lajkują jak DEBILE jakiś profil , zbieramy lajki , bijemy rekord Very Happy , wkurzyło mnie to ostro i napisałem jemu , czy komu tam kto prowadzi ten profil , inaczej nie dotrę , z istotnymi informacjami na temat tej choroby .

Nie byłbym soba gdybym nie zareagował nawet jak to nic nie da na takie dyrdymały ...

Albo ludzie są tępi , albo Owsiak jedzie na propagandzie co raz bardziej , a to jest juz sczyt
Albo jedno i drugie !!!

Żałosne ....

Propaganda, propaganda. Piramidy też budowano z powodu uwielbienia władcy i nudy z tym związanej. Smile

Szkoda mi dzieciaka , tym bardziej jak tkwi w błędzie i ma głowie że jest umierający Sad ...

W d... mam Owsiaka w tym momencie , chciałbym tylko żeby Łukasz był zdrowy a to że Owsiak jedzie bezczelnie na wizerunku chorych to kiedyś wyjdzie i go rozliczą ..

Nie rozliczą. Co najwyżej potępią, co już jest czynione. Wink A ci, którzy to zaakceptowali i zrobili z tego show... owsików jest w bród.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56853


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9749 : 2014-01-16, 10:44:36 »

Poczekaj do wyborow, rozlicza go z pewnoscia i z przyjemnoscia  Laughing Laughing

 Laughing
Będzie rozliczony na pewno, tylko Jarek musi sie dostać do żłoba.  Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56853


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9750 : 2014-01-16, 10:47:41 »

A tak w ogóle, to mi się akcja Owsiaka bardzo podoba i to bezinteresowne zaangażowanie społeczeństwa - super!  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25601

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9751 : 2014-01-16, 11:00:09 »

Poczekaj do wyborow, rozlicza go z pewnoscia i z przyjemnoscia  Laughing Laughing

 Laughing
Będzie rozliczony na pewno, tylko Jarek musi sie dostać do żłoba.  Laughing
Mysle, ze sie dostanie. Chocby za ten podniesiony przez Tuska prog emerytalny. Jezeli bys mi przystawil do glowy pistolet i kazal wybierac teraz pis czy po, to choc pis nienawidze to bym na nich oddal glos.  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Sandman80
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9752 : 2014-01-16, 11:03:09 »

A tak w ogóle, to mi się akcja Owsiaka bardzo podoba i to bezinteresowne zaangażowanie społeczeństwa - super!  Cool

i państwa dodajmy uczciwie raczej nie za darmochę i reklam firm

Polski Czerwony Krzyż zawiadamia, że w 2014 roku nie będzie zbierał środków za pomocą charytatywnego numeru SMS-a. Jest to konsekwencja żądań operatorów sieci komórkowych, którzy decyzję o utrzymaniu charytatywnego SMS-a uzależniają od realizowania przez organizację kampanii telewizyjnej. Jesteśmy wstrząśnięci i zniesmaczeni takim sposobem postawienia sprawy.czytaj więcej
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9753 : 2014-01-16, 11:05:19 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71890


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9754 : 2014-01-16, 11:11:06 »

Szkoda mi dzieciaka , tym bardziej jak tkwi w błędzie i ma głowie że jest umierający Sad ...

W d... mam Owsiaka w tym momencie , chciałbym tylko żeby Łukasz był zdrowy a to że Owsiak jedzie bezczelnie na wizerunku chorych to kiedyś wyjdzie i go rozliczą ..

Dobrze, że na Optymalnych zawsze można liczyć i już rodzina chłopaka ma wybór... Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71890


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9755 : 2014-01-16, 11:12:00 »

Dobrze, że ta choroba chłopaka była nagłośniona, chlopiec ma szansę na zdrowie... Very Happy
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9756 : 2014-01-16, 11:13:55 »

Jeśli rodziców lekarze nie przekonali "głęboko" że to nie może być uleczalne.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71890


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9757 : 2014-01-16, 11:15:36 »

Też taka obawa zaraz przyszła mi do glowy... Confused siła autorytetów jest wielka... Confused jak orkiestra... Wink
Zapisane

chill
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9758 : 2014-01-16, 11:17:36 »

Dokładnie ..
najlepiej by było osobiście odwiedzic rodziców z pakietem książek Dr JK Smile
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9759 : 2014-01-16, 11:21:55 »

http://niewiarygodne.pl/kat,1031991,title,Nazywaja-ja-dziewczynka-wezem-Internet-to-podchwycil,wid,16330754,wiadomosc.html?smgajticaid=612084
Cóż tu mówić o chorobie Leśniowskiego -Crohna , jeśli media, idioci dziennikarze przyjmują za fakt i pewnik, bez sprawdzenia, bez minimum wiedzy informacje, które są w 100 % nieprawdziwe.
Wystarczy jakiś "autorytet", wystarczy, że przed nazwiskiem postawi "dr"," prof" i już występuje w roli nieomylnego. Confused
Manipulacja goni manipulacje i potem jak się odnaleźć w tym świecie np. małemu chłopcu przytłoczonemu chorobą.
Ale ktoś na tym zarobi. Czyż nie tak?
Zapisane
Strony: 1 ... 483 484 485 486 487 [488] 489 490 491 492 493 ... 1281 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 20 zapytaniami.