forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-29, 23:22:38

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
668029 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 484 485 486 487 488 [489] 490 491 492 493 494 ... 1281 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4874594 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9760 : 2014-01-16, 11:23:45 »

A tak w ogóle, to mi się akcja Owsiaka bardzo podoba i to bezinteresowne zaangażowanie społeczeństwa - super!  Cool
To jest w gestii wyboru. Cel doraźny, czy odległy. Cool W oparciu o wiedzę i sumienie. Jak jest. Very Happy
A ja mam takie spostrzeżenia niedzielne- nie za pośrednictwem prasy, radia, czy tv.
W czasie "owsiakowego" show i niezależnie od niego sędziowałem na charytatywnych zawodach na rzecz poszkodowanego, być może przez "żywieniowy los", dziecka. Miła atmosfera rywalizacji, brak przemarzniętych wolontariuszy z trudną do zaakceptowania potrzebą żebractwa (nawet w szczytnym celu), tak można funkcjonować wieki całe i kibicować kolejnym.
W sklepach wysuszone liście można było kupić ze świadomością, że każdy ich zakup w x% wspiera Orkiestrę. Ja jednak nie piję herbaty. Smile
Romowie aktywnie uczestniczyli w kwestowaniu oferując perfumerię jako dodatek do narzędzi. Smile
W szpitalach porodziło się troszkę nowych dusz, w hospicjach być może dusz ubyło. Chyba jest dobrze tak. Very Happy  

Szkoda mi dzieciaka , tym bardziej jak tkwi w błędzie i ma głowie że jest umierający Sad ...

W d... mam Owsiaka w tym momencie , chciałbym tylko żeby Łukasz był zdrowy a to że Owsiak jedzie bezczelnie na wizerunku chorych to kiedyś wyjdzie i go rozliczą ..

Dobrze, że na Optymalnych zawsze można liczyć i już rodzina chłopaka ma wybór... Very Happy

Co to za wybór, skoro na DO ludzie też umierają. Confused

http://niewiarygodne.pl/kat,1031991,title,Nazywaja-ja-dziewczynka-wezem-Internet-to-podchwycil,wid,16330754,wiadomosc.html?smgajticaid=612084
Cóż tu mówić o chorobie Leśniowskiego -Crohna , jeśli media, idioci dziennikarze przyjmują za fakt i pewnik, bez sprawdzenia, bez minimum wiedzy informacje, które są w 100 % nieprawdziwe.
Wystarczy jakiś "autorytet", wystarczy, że przed nazwiskiem postawi "dr"," prof" i już występuje w roli nieomylnego. Confused
Manipulacja goni manipulacje i potem jak się odnaleźć w tym świecie np. małemu chłopcu przytłoczonemu chorobą.
Ale ktoś na tym zarobi. Czyż nie tak?

Tak! Herr Flick.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56853


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9761 : 2014-01-16, 11:35:09 »

W czasie "owsiakowego" show i niezależnie od niego sędziowałem na charytatywnych zawodach na rzecz poszkodowanego...

No i super. Ludzie sami bez socjalistycznego przymusu mają ochotę dzielić się z innymi.  Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9762 : 2014-01-16, 12:20:37 »

Bardzo mało komercji. Jeden dyżurny ze sprzętem sportowym ponad to, co na co dzień. Smile
Kawa na żarnach mielona z ekspresu ciśnieniowego dla uczestników gratis. ;D To nic, że dawka ograniczona do minimum, za to na drugi dzień zawodów czarna czerń. Wink Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25601

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9763 : 2014-01-17, 08:45:14 »

Swiat marzen...... "I mam jedno marzenie. Żeby chemia u mojej żony zadziałała"
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15286111,Sipowicz__Jestem_zmeczony____boli_mnie_dusza__I_mam.html#Cuk
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9764 : 2014-01-17, 09:31:12 »

Przecież zadziałała. Shocked
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9765 : 2014-01-17, 11:00:26 »

Cytuj
Telefony z kolorowych pism, paparazzi, maile ze wsparciem?

- Wszystko naraz. ... Hejterzy też są, ale niewielu...
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56853


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9766 : 2014-01-17, 22:29:34 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71890


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9767 : 2014-01-17, 22:33:21 »

Sweet Business... Rolling Eyes
Zapisane

anakin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9768 : 2014-01-18, 18:11:02 »

Jezeli bys mi przystawil do glowy pistolet i kazal wybierac teraz pis czy po, to choc pis nienawidze to bym na nich oddal glos.  Laughing

Skłaniasz mnie tym samym do preferencyjnego (nie, nie chciałem użyć słowa "prewencja") oddania głosu na PO. Sad

W d... mam Owsiaka w tym momencie , chciałbym tylko żeby Łukasz był zdrowy a to że Owsiak jedzie bezczelnie na wizerunku chorych to kiedyś wyjdzie i go rozliczą ..

Boże, widzisz a nie grzmisz. Ja słyszałem z ust Łukasza, jak i jego matki, że Jurek Owsiak jest jego idolem, człowiekiem, którego uważa za wzór do naśladowania... Jego idol go odwiedził, uścisnął mu dłoń... A tu taka intryga się zrodziła w głowach...

Ale ile on z tego ma i całe te jego charytatywne coś ?

A, tu Cię boli. Smile Ja tam nie winię ludzi za to, że przyszło im żyć w gospodarce monetarno-rynkowej, w systemie korupcjo- i kryminogennym... Smile

Cytuj
Po za tym wkurza mnie to że się te kapele czy inne wariaty promuja , bo tak jest " bądzcie z nami , bedziemy grali na WOŚP ... juz za 3 dni , juz za dwa , juz jutro ...

Straszne... Pisząc o "wariatach" myślisz o rozmaitych subkulturach? Pankach, skejtach, gotach, rastafarianach, metalowcach?

Dokładnie ..
najlepiej by było osobiście odwiedzic rodziców z pakietem książek Dr JK Smile

Ale tę metodę "opatentowali" już pewni Świadkowie... Very Happy
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17943


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9769 : 2014-01-18, 18:28:05 »

Z serii "nieinwazyjny pomiar glukozy" / glukometr bezpaskowy. Większość pracujących nad tym zagadnieniem podmiotów to wirtualia robiące interes na wirtualium, że tak powiem. Inna sprawa że pomiar taki jest możliwy. Tylko że mikroamperometria na dehydrogenazie od lat sprawdza się w zbijaniu kapitału. Od czasów zejścia z czasem pomiaru do 5 sek. nowe glukometry nie różnią się niczym istotnym od poprzedników. Zmiany kosmetyczne jedynie dla pozorów rozwoju.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56853


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9770 : 2014-01-18, 19:46:59 »

Czyli taki windows8, bo innowacyjnie musi być. Wink
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17943


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9771 : 2014-01-18, 20:17:00 »

Taki sequel sequela, prequelem podparty.  Wink Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9772 : 2014-01-19, 08:29:08 »

Jezeli bys mi przystawil do glowy pistolet i kazal wybierac teraz pis czy po, to choc pis nienawidze to bym na nich oddal glos.  Laughing

Skłaniasz mnie tym samym do preferencyjnego (nie, nie chciałem użyć słowa "prewencja") oddania głosu na PO. Sad

W d... mam Owsiaka w tym momencie , chciałbym tylko żeby Łukasz był zdrowy a to że Owsiak jedzie bezczelnie na wizerunku chorych to kiedyś wyjdzie i go rozliczą ..

Boże, widzisz a nie grzmisz. Ja słyszałem z ust Łukasza, jak i jego matki, że Jurek Owsiak jest jego idolem, człowiekiem, którego uważa za wzór do naśladowania... Jego idol go odwiedził, uścisnął mu dłoń... A tu taka intryga się zrodziła w głowach...

Ale ile on z tego ma i całe te jego charytatywne coś ?

A, tu Cię boli. Smile Ja tam nie winię ludzi za to, że przyszło im żyć w gospodarce monetarno-rynkowej, w systemie korupcjo- i kryminogennym... Smile

Cytuj
Po za tym wkurza mnie to że się te kapele czy inne wariaty promuja , bo tak jest " bądzcie z nami , bedziemy grali na WOŚP ... juz za 3 dni , juz za dwa , juz jutro ...

Straszne... Pisząc o "wariatach" myślisz o rozmaitych subkulturach? Pankach, skejtach, gotach, rastafarianach, metalowcach?

Dokładnie ..
najlepiej by było osobiście odwiedzic rodziców z pakietem książek Dr JK Smile

Ale tę metodę "opatentowali" już pewni Świadkowie... Very Happy
http://www.stachurska.eu/?p=15517
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9773 : 2014-01-19, 08:37:49 »

Najprościej z uczciwej osoby zrobić "złodzieja publicznego grosza" i długo powtarzać to kłamstwo w mediach - taka dobra wypróbowana metoda wykańczania "niewygodnych" i działa bezbłędnie!  Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9774 : 2014-01-19, 08:39:39 »

Najprościej z uczciwej osoby zrobić "złodzieja publicznego grosza" i długo powtarzać to kłamstwo w mediach - taka dobra wypróbowana metoda wykańczania "niewygodnych" i działa bezbłędnie!  Very Happy
I bez znaczenia czy nim jest czy nie Confused
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9775 : 2014-01-19, 08:43:49 »

Jasne!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71890


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9776 : 2014-01-19, 16:28:14 »

Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9777 : 2014-01-19, 23:11:19 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71890


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9778 : 2014-01-19, 23:32:17 »

U mnie film się nie otwiera (coś z jakąś wtyczką jest nie tak), a ten pomidor trabę ma... Rolling Eyes
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #9779 : 2014-01-20, 11:24:52 »

Film jest z Zelandii, gdzie ludność nie zgadza się jeść gmo. U nas nikt nie pyta i nie zamierza. Ale naukowcy i tam główkują jak to gmo wcisnąć na ten wolny rynek. Pewnie dochodów chcą.
Zapisane
Strony: 1 ... 484 485 486 487 488 [489] 490 491 492 493 494 ... 1281 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 20 zapytaniami.