forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-28, 11:29:27

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
667977 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 571 572 573 574 575 [576] 577 578 579 580 581 ... 1281 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4871032 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11500 : 2014-05-14, 14:30:08 »

Co do poziomu - w Ostrzycach mogłem mówić na "poziomie profesorskim", ale po pięciu minutach wszyscy byliby znudzeni niezrozumiałym ględzeniem, a tak nie mogłem przestać przez godzinę, bo obecni SŁUCHALI z zainteresowaniem...  Very Happy
Dlatego ten występ w TV Niezależna oceniam bardzo pozytywnie!  Very Happy
I bardzo dobrze, bo prawde mozna przekazac w roznych kodach komunikacyjnych i na kilka sposobow, czego np nie rozumie taki polityk jak Korwin i jego wyznawcy Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11501 : 2014-05-14, 14:34:21 »

Siła charakteru narkomana przejawia się w tym , że nie ćpa a alkoholika , że nie pije.
Oj, Zyon Babcia tu potrzebna
Tylko pytanie komu?  Laughing
Pisalem juz ale napisze jeszcze raz, ze charakter osoby to jest rzecz zmienna. Staly jest jedynie zestaw cech go okreslajacych. Moge na przykladzie slonia sprobowac jezeli to ciagle za trudne. Osoba nie cpajaca to nie jest narkoman, bo nie cpa. Ja nie latam w kosmos wiec nie jestem "nie latajacym w kosmos kosmonauta", po prostu nie jestem kosmonauta i tyle.

Nie zakładaj się, bo może byś się zdziwił.
Ważne jest to co myślimy o sobie a nie co tam ludzie gadają.
Nie mozesz o sobie powiedziec "mam silny charakter" bo nie jestes w stanie sie zdobyc na taki obiektyzwizm. Ocenic cie moga inni na podstawie faktow. Wiec nie zdziwilbym sie na pewno  Cool

No, dobra. Nie palę już 15 lat to mam silny czy słaby charakter? Ja nikotynistka. Nałogowiec, uzależniona od nikotyny.
To nie rozumiem, jestes uzalezniona czy nie? Czy ja moge powiedziec, ze jestem uzalezniony od nalogowego grania w gry komputerowe, choc juz nie gram pare lat? Albo czy jestem uzalezniony od ssania cyca mojej mamy, choc juz tego nie robie od czasu jak skonczylem 2 lata? Very Happy

Jezeli rzucilas to zdobylas sie na wysilek i pewnie to jest jakis przejaw sily charakteru, k torej wczesniej ci zabraklo Very Happy Ale nie mow, ze jestes uzalezniona Very Happy Za bardzo przywiazujesz uwage do zwyklej fizjologii a za malo do sil i potegi umyslu  Cool Dzieki takiemu mniemaniu wdrukowanemu w "powszechna opinie spoleczna" znakomicie sprzedaja sie nic nie warte bzdety jak plastry, gumy i tym podobne elektrofajki.
No co Ty?
Jestem uzależniona od nikotyny . Uzależnienie pozostaje do końca życia. Jeślibym teraz zaczęła palić to już nie mogłabym przestać i paliłabym coraz więcej i więcej.
To samo z niepijącymi alkoholikami. Sa nimi do końca życia. Jak spróbują to znowu zaczną i narkomani też. I żadna siła charakteru nie spowoduje u nich kontrolowanego "delektowania" się alkoholem. Będą pili do upadłego.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11502 : 2014-05-14, 14:36:12 »

Siła charakteru przejawia się na innych płaszczyznach.
Gość "od zera do bohatera" kierujący wielką korporacją międzynarodową nie może być uzależniony od koksu?

A oficer elitarnej jednostki komandosów, mający pod sobą oddział równych jemu twardzieli, nie może być uzależniony od tytoniu?
W czym to przeszkadza?
I co do uzależnienia ma siła charakteru?
Przeciez to sa tylko fukncje pelnione w organizacjach, co to ma do rzeczy? Znam osobiscie takich szczurow korporacyjnych, ktorzy from zero to hero doszli podpi.....c innych, lizac dupe tym wyzej, uslugujac i ponizajac sie w zamian za profity i klepniecie w plecy przez prezesa. Faktycznie sila charakteru nie ma co Very Happy Widac rozmawiamy jak w pewexie, kazdy z nas ma inny system wartosci Very Happy
Faktycznie, Bill Gates to pewno słabiak i mięczak, dlatego pije, ćpa i tłucze prostytutki Laughing
Może skończmy na tym etapie, skoro sukcesy zawodowe nie przedstawiają charakteru... Confused
No troche sobie strzeliles w kolano, bo Bill zawdziecza glownie rodzicom swoj sukces Very Happy
Znasz jego biografie, historie?
Sam z siebie to nic nie wymyslil a sukces odniosl dzieki znajomosciom rodzinnym z owczesnym szefostwem IBM.
http://wyborcza.pl/magazyn/1,138061,15891849,Jak_najbogatsi_ukradli_nam_swiat.html

No teraz pewnie podasz Rockefellera albo  innego Jobsa? Poczytaj ksiazki o nich Very Happy Swinia i bydle to dosc lagodne slowa ktore sie cisna podczas czytania a te hollywodzkie, zalosne proby upomnikowienia ich rzekomego heroizmu i szlachetnosci to takie pudrowanie twarzy tredowatego Very Happy
Wiadomo możni i ważni tego świata tylko leżą i pachną i samo im się robi... Laughing
Tylko my tyramy jak woły.
To przypomnij mi co to jest ta siła charakteru, w Twoim rozumieniu, która wyrzuca z mózgu układ nagrody, odpowiadający za uzależnienia?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11503 : 2014-05-14, 14:41:13 »

No co Ty?
Jestem uzależniona od nikotyny . Uzależnienie pozostaje do końca życia. Jeślibym teraz zaczęła palić to już nie mogłabym przestać i paliłabym coraz więcej i więcej.
Shocked no prosze czego to czlowiek sie moze dowiedziec na starosc  Shocked Czyli ja jestem uzalezniony od gier nawet o tym nie wiedzac?  Shocked
O BOZE, a ja w weekend nieopatrznie odpalilem sobie Uteka i pare godzin przemlocilem. Teraz bede gral do konca zycia?  Confused Confused

Daj jakas linke albo cos, bo pierwsze o tym slysze. Te ksiazeczke z NLP Allena Carra czytalas?

To samo z niepijącymi alkoholikami. Sa nimi do końca życia. Jak spróbują to znowu zaczną i narkomani też. I żadna siła charakteru nie spowoduje u nich kontrolowanego "delektowania" się alkoholem. Będą pili do upadłego.
To smutne rownie jak nieprawdziwe ale nie chce mi sie juz o tym dyskutowac Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11504 : 2014-05-14, 14:44:06 »

Co do poziomu - w Ostrzycach mogłem mówić na "poziomie profesorskim", ale po pięciu minutach wszyscy byliby znudzeni niezrozumiałym ględzeniem, a tak nie mogłem przestać przez godzinę, bo obecni SŁUCHALI z zainteresowaniem...  Very Happy
Dlatego ten występ w TV Niezależna oceniam bardzo pozytywnie!  Very Happy

Części dla mnie dostępnej również ciekawie się słuchało. W zasadzie kontemplowałem w niektórych momentach. Very Happy  Błogostan taki mnie ogarniał- pośniadaniowy. Wink Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11505 : 2014-05-14, 14:45:04 »

Siła charakteru przejawia się na innych płaszczyznach.
Gość "od zera do bohatera" kierujący wielką korporacją międzynarodową nie może być uzależniony od koksu?

A oficer elitarnej jednostki komandosów, mający pod sobą oddział równych jemu twardzieli, nie może być uzależniony od tytoniu?
W czym to przeszkadza?
I co do uzależnienia ma siła charakteru?
Przeciez to sa tylko fukncje pelnione w organizacjach, co to ma do rzeczy? Znam osobiscie takich szczurow korporacyjnych, ktorzy from zero to hero doszli podpi.....c innych, lizac dupe tym wyzej, uslugujac i ponizajac sie w zamian za profity i klepniecie w plecy przez prezesa. Faktycznie sila charakteru nie ma co Very Happy Widac rozmawiamy jak w pewexie, kazdy z nas ma inny system wartosci Very Happy
Faktycznie, Bill Gates to pewno słabiak i mięczak, dlatego pije, ćpa i tłucze prostytutki Laughing
Może skończmy na tym etapie, skoro sukcesy zawodowe nie przedstawiają charakteru... Confused
No troche sobie strzeliles w kolano, bo Bill zawdziecza glownie rodzicom swoj sukces Very Happy
Znasz jego biografie, historie?
Sam z siebie to nic nie wymyslil a sukces odniosl dzieki znajomosciom rodzinnym z owczesnym szefostwem IBM.
http://wyborcza.pl/magazyn/1,138061,15891849,Jak_najbogatsi_ukradli_nam_swiat.html

No teraz pewnie podasz Rockefellera albo  innego Jobsa? Poczytaj ksiazki o nich Very Happy Swinia i bydle to dosc lagodne slowa ktore sie cisna podczas czytania a te hollywodzkie, zalosne proby upomnikowienia ich rzekomego heroizmu i szlachetnosci to takie pudrowanie twarzy tredowatego Very Happy
Wiadomo możni i ważni tego świata tylko leżą i pachną i samo im się robi... Laughing
Tylko my tyramy jak woły.
To przypomnij mi co to jest ta siła charakteru, w Twoim rozumieniu, która wyrzuca z mózgu układ nagrody, odpowiadający za uzależnienia?
http://lukaszjamrozy.pl/zbuduj-silny-charakter/
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11506 : 2014-05-14, 14:47:25 »


Łączę się w bólu z adminem. Merytorycznie było gorzej niż przypuszczałem. (...)
Zrób to lepiej, zrób to z jajem?! Nie kopiuj-wklej?! Nie wstydź się ,pokaż twarz, wystąp w TV ocenimy Ciebie... Very Happy
Panią Celinę poznałem osobiście, super babka, wiele pomysłów w głowie na promowanie DO/ŻO i nie tylko , chodzące perpetum mobile,niczym reaktor atomowy Wink
Każdy ma jakiegoś bzika (Elohim), każdy jakieś hobby ma. A ja w domu mam chomika, rybki ,kota oraz psa Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11507 : 2014-05-14, 14:52:09 »

No co Ty?
Jestem uzależniona od nikotyny . Uzależnienie pozostaje do końca życia. Jeślibym teraz zaczęła palić to już nie mogłabym przestać i paliłabym coraz więcej i więcej.
Shocked no prosze czego to czlowiek sie moze dowiedziec na starosc  Shocked Czyli ja jestem uzalezniony od gier nawet o tym nie wiedzac?  Shocked
O BOZE, a ja w weekend nieopatrznie odpalilem sobie Uteka i pare godzin przemlocilem. Teraz bede gral do konca zycia?  Confused Confused

Daj jakas linke albo cos, bo pierwsze o tym slysze. Te ksiazeczke z NLP Allena Carra czytalas?

To samo z niepijącymi alkoholikami. Sa nimi do końca życia. Jak spróbują to znowu zaczną i narkomani też. I żadna siła charakteru nie spowoduje u nich kontrolowanego "delektowania" się alkoholem. Będą pili do upadłego.
To smutne rownie jak nieprawdziwe ale nie chce mi sie juz o tym dyskutowac Very Happy
NLP trenowałam.

 Shocked No większej bzdury nie słyszałam. Teraz można ogłosić wszystkim narkomanom , że będą delektować się i tylko raz w miesiącu dadza sobie w żyłę , nie więcej , bo kontrolują swoje ćpanie. To jest siła charakteru. Confused
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11508 : 2014-05-14, 14:57:46 »

Panią Celinę poznałem osobiście, super babka, wiele pomysłów w głowie na promowanie DO/ŻO i nie tylko , chodzące perpetum mobile,niczym reaktor atomowy Wink

I to jest właśnie pozytywna strona realnych spotkań integracyjnych, a nie jakoś tak tylko przez wirtualny drut...  Wink  Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11509 : 2014-05-14, 15:03:13 »

NLP trenowałam.
Chodzi mi o znana ksiazke Allena Carra "Latwy Sposob Na Rzucenie Palenia". Moj znajomy pozyczyl ja 9 osobom, 8 rzucilo palenie, inny tez pozyczyl i podobne wyniki rzedu 90% skutecznosci i takie tam historie.
Wiele osob od razu sie oburzalo, ze ksiazka jest NLP ale mimo nawet tego swiadomosci rzucilo palenie. Taka ciekawostka.

Inna ciekawostka: zazwyczaj jezeli sie wybieram na impreze typu wesele czy podobna gdzie zabawa polega na wlewaniu w siebie hektolitrow plynow to lubie sobie czasami zapalic papierosa. Wielu znajomych zazdrosci mi tego o czym mi nieraz mowilo. Po imprezie sylwestrowej zostalo pol paczki fajek, ktore ktos zapomnial i gdzies tam jeszcze lezy na okapie. Jakos sie nie boje, ze jak zapale to nagle nalog mnie tak zawezmie i powezmie, ze juz nie bede sie mogl powstrzymac i bede palil i palil wiecej i palil jeszcze wiecej i palil duzo duzo wiecej, bo jestem "uzaleznionym nikotynikiem" i papierochy maja nade mna wladze  Shocked Czary jakies czy co?

Shocked No większej bzdury nie słyszałam. Teraz można ogłosić wszystkim narkomanom , że będą delektować się i tylko raz w miesiącu dadza sobie w żyłę , nie więcej , bo kontrolują swoje ćpanie. To jest siła charakteru. Confused
Oj nie namawiaj, bo monary i inne poradnie odwykowe, tez musza funkcjonowac a ludzie pracowac Very Happy Nie wchodzmy na kwestie wiary, bo wiara to jeden z najglowniejszych powodow prowadzacych do klotni, przed polityka, medycyna i pilka nozna Wink Very Happy

Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11510 : 2014-05-14, 15:07:04 »

I snooker do tego dokładam, nawet przed piłką nożną!  Wink Mr. Green
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11511 : 2014-05-14, 15:08:08 »

NLP trenowałam.
Chodzi mi o znana ksiazke Allena Carra "Latwy Sposob Na Rzucenie Palenia". Moj znajomy pozyczyl ja 9 osobom, 8 rzucilo palenie, inny tez pozyczyl i podobne wyniki rzedu 90% skutecznosci i takie tam historie.
Wiele osob od razu sie oburzalo, ze ksiazka jest NLP ale mimo nawet tego swiadomosci rzucilo palenie. Taka ciekawostka.

Inna ciekawostka: zazwyczaj jezeli sie wybieram na impreze typu wesele czy podobna gdzie zabawa polega na wlewaniu w siebie hektolitrow plynow to lubie sobie czasami zapalic papierosa. Wielu znajomych zazdrosci mi tego o czym mi nieraz mowilo. Po imprezie sylwestrowej zostalo pol paczki fajek, ktore ktos zapomnial i gdzies tam jeszcze lezy na okapie. Jakos sie nie boje, ze jak zapale to nagle nalog mnie tak zawezmie i powezmie, ze juz nie bede sie mogl powstrzymac i bede palil i palil wiecej i palil jeszcze wiecej i palil duzo duzo wiecej, bo jestem "uzaleznionym nikotynikiem" i papierochy maja nade mna wladze  Shocked Czary jakies czy co?

Shocked No większej bzdury nie słyszałam. Teraz można ogłosić wszystkim narkomanom , że będą delektować się i tylko raz w miesiącu dadza sobie w żyłę , nie więcej , bo kontrolują swoje ćpanie. To jest siła charakteru. Confused
Oj nie namawiaj, bo monary i inne poradnie odwykowe, tez musza funkcjonowac a ludzie pracowac Very Happy Nie wchodzmy na kwestie wiary, bo wiara to jeden z najglowniejszych powodow prowadzacych do klotni, przed polityka, medycyna i pilka nozna Wink Very Happy


Zyon, ja rzuciłam palenie bez żadnych książek. Siedziałam i paliłam kolejna fajkę (po powrocie do kopcenia po przerwie rocznej, bo zapaliłam tylko jednego na próbę) i stwierdziłam , że od jutra rzucam. Po czym skonstatowałam ze zdziwienie, czemu nie dziś. Przypetowalam i tak nie palę 15 lat. I wiem, że jakbym zaczęła popalać to wrócę do kopcenia jak lokomotywa.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11512 : 2014-05-14, 15:10:36 »

I wiem, że jakbym zaczęła popalać to wrócę do kopcenia jak lokomotywa.
Wiesz czy wierzysz, czy tylko ci sie zdaje?
Czy ja wiem cos innego?
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11513 : 2014-05-14, 15:11:29 »

Panią Celinę poznałem osobiście, super babka, wiele pomysłów w głowie na promowanie DO/ŻO i nie tylko , chodzące perpetum mobile,niczym reaktor atomowy Wink

I to jest właśnie pozytywna strona realnych spotkań integracyjnych, a nie jakoś tak tylko przez wirtualny drut...  Wink  Very Happy
Polecam,ale tylko z pozytywnymi osobami. Wampiry energetyczne w stylu poprawiaczy, Kwaśniewski się mydli, nauka poszła do przodu szczerze odradzam? Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11514 : 2014-05-14, 15:12:38 »

NLP trenowałam.
Chodzi mi o znana ksiazke Allena Carra "Latwy Sposob Na Rzucenie Palenia". Moj znajomy pozyczyl ja 9 osobom, 8 rzucilo palenie, inny tez pozyczyl i podobne wyniki rzedu 90% skutecznosci i takie tam historie.
Wiele osob od razu sie oburzalo, ze ksiazka jest NLP ale mimo nawet tego swiadomosci rzucilo palenie. Taka ciekawostka.

Inna ciekawostka: zazwyczaj jezeli sie wybieram na impreze typu wesele czy podobna gdzie zabawa polega na wlewaniu w siebie hektolitrow plynow to lubie sobie czasami zapalic papierosa. Wielu znajomych zazdrosci mi tego o czym mi nieraz mowilo. Po imprezie sylwestrowej zostalo pol paczki fajek, ktore ktos zapomnial i gdzies tam jeszcze lezy na okapie. Jakos sie nie boje, ze jak zapale to nagle nalog mnie tak zawezmie i powezmie, ze juz nie bede sie mogl powstrzymac i bede palil i palil wiecej i palil jeszcze wiecej i palil duzo duzo wiecej, bo jestem "uzaleznionym nikotynikiem" i papierochy maja nade mna wladze  Shocked Czary jakies czy co?

Shocked No większej bzdury nie słyszałam. Teraz można ogłosić wszystkim narkomanom , że będą delektować się i tylko raz w miesiącu dadza sobie w żyłę , nie więcej , bo kontrolują swoje ćpanie. To jest siła charakteru. Confused
Oj nie namawiaj, bo monary i inne poradnie odwykowe, tez musza funkcjonowac a ludzie pracowac Very Happy Nie wchodzmy na kwestie wiary, bo wiara to jeden z najglowniejszych powodow prowadzacych do klotni, przed polityka, medycyna i pilka nozna Wink Very Happy


No, bo nie jesteś uzależniony od papierosów, co nie oznacza, że nie możesz się uzależnić. Nie czujesz tego przymusu, co nie oznacza , że kiedys go nie poczujesz, ale może go nigdy nie poczujesz. Kto wie. Ho, ho. Laughing Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11515 : 2014-05-14, 15:13:49 »

I wiem, że jakbym zaczęła popalać to wrócę do kopcenia jak lokomotywa.
Wiesz czy wierzysz, czy tylko ci sie zdaje?
Czy ja wiem cos innego?
Wiem. Sprawdzałam dwa razy. I zawsze z opłakanym skutkiem. Więc juz nie sprawdzam, bo mi nie jest to do niczego potrzebne. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11516 : 2014-05-14, 15:14:49 »

Zgadzam się oczywiście z Dasną Very Happy
Powiem więcej, ludzie o twardym charakterze mają większą skłonność do uzależnień Cool


A Ty zaś "do siebie pijesz". Wink Laughing
Teraz już nie.
Ale to powszechna sprawa, hazard, seks, adrenalina, alkohol, tytoń i inne nagradzane wysoko przez mózg zajęcia, są domeną ludzi o tzw. "silnym charakterze".
Taniec na tak cienkiej linie, na takiej dużej wysokości tego bezwzględnie wymaga  Cool
A to, czy reszta społeczeństwa uzna potem czy to słaby czy silny charakter, zależy tylko od tego czy dana osoba wygra z nałogiem czy nie.
A przecież to bzdura, bo decyzja przestać pić, czy zostać pijakiem z premedytacją, jest tak samo trudna.
Realizacja pomysłu "alkoholik" wymaga nawet większej siły charakteru, bo jak przestajesz pić wszyscy ci pomagają, a jak chlejesz dalej, to nikt nawet na flaszkę nie pożyczy Very Happy

Ależ to prosta ścieżka do manipulacji i stosunkowo prosta. Pijesz tak, żeby ci wszyscy we wszystkim pomagali. Gadasz żeś bidak, a tym czasem ludzie na dwie zmiany na taką bidę tyrają. Very Happy
Znam bogatych pijaków, których ego wymusza na wszystkich łagodne ich traktowanie, bowiem "właśnie przestają pić i w związku z tym potrzebują pomocy". Na dodatek "właśnie" odkryli jacy ludzie są dobrzy- znaczy ci, którzy nie piją, nie mają nałogów i w ogóle niewiele mają. Laughing
Punktem odniesienia dla takowych pochlebców ludzkiej dobroci jest ich "bieda", a w trakcie odstawiennej próżni nie chcą, nie mogą, nie są w stanie dostrzec do kogo zwracają się z prośbą o pomoc i klepią bezmyślnie o swych problemach rzekomych, aż czasami (nie wiem jak to napisać po angielsku, żeby było ładnie) dupa tego nie chce słuchać. Laughing Są chorzy i to poważnie. Confused
Czy ma to coś wspólnego z czynnością ich mózgu nie wiem, ale wiem z pewnością, że paliwka mieszają. Very Happy
Kociołek.
To może być uniwersalna prawda, która dotyczy w zasadzie każdego uzależnienia- od tzw. gospodarki też.  Shocked
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11517 : 2014-05-14, 15:16:38 »

NLP trenowałam.
Chodzi mi o znana ksiazke Allena Carra "Latwy Sposob Na Rzucenie Palenia". Moj znajomy pozyczyl ja 9 osobom, 8 rzucilo palenie, inny tez pozyczyl i podobne wyniki rzedu 90% skutecznosci i takie tam historie.
Wiele osob od razu sie oburzalo, ze ksiazka jest NLP ale mimo nawet tego swiadomosci rzucilo palenie. Taka ciekawostka.

Inna ciekawostka: zazwyczaj jezeli sie wybieram na impreze typu wesele czy podobna gdzie zabawa polega na wlewaniu w siebie hektolitrow plynow to lubie sobie czasami zapalic papierosa. Wielu znajomych zazdrosci mi tego o czym mi nieraz mowilo. Po imprezie sylwestrowej zostalo pol paczki fajek, ktore ktos zapomnial i gdzies tam jeszcze lezy na okapie. Jakos sie nie boje, ze jak zapale to nagle nalog mnie tak zawezmie i powezmie, ze juz nie bede sie mogl powstrzymac i bede palil i palil wiecej i palil jeszcze wiecej i palil duzo duzo wiecej, bo jestem "uzaleznionym nikotynikiem" i papierochy maja nade mna wladze  Shocked Czary jakies czy co?

Shocked No większej bzdury nie słyszałam. Teraz można ogłosić wszystkim narkomanom , że będą delektować się i tylko raz w miesiącu dadza sobie w żyłę , nie więcej , bo kontrolują swoje ćpanie. To jest siła charakteru. Confused
Oj nie namawiaj, bo monary i inne poradnie odwykowe, tez musza funkcjonowac a ludzie pracowac Very Happy Nie wchodzmy na kwestie wiary, bo wiara to jeden z najglowniejszych powodow prowadzacych do klotni, przed polityka, medycyna i pilka nozna Wink Very Happy


No, bo nie jesteś uzależniony od papierosów, co nie oznacza, że nie możesz się uzależnić. Nie czujesz tego przymusu, co nie oznacza , że kiedys go nie poczujesz, ale może go nigdy nie poczujesz. Kto wie. Ho, ho. Laughing Laughing
Pracowalem w pracy gdzie sie smolilo jak smok, bo niepalenie bardziej szkodzilo Very Happy Ciuchy po powrocie rzucalo sie na balkon, zeby najpierw wywietrzaly z tytoniowego smrodu zanim trafia do kosza z brudna bielizna Very Happy Pewnie moge sie uzaleznic, tylko nie wiem co zrobic zeby to zrobic Very Happy Ale nie chce mi sie, wole sobie zapalic dla przyjemnosci a nie z przymusu Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11518 : 2014-05-14, 15:20:14 »

I wiem, że jakbym zaczęła popalać to wrócę do kopcenia jak lokomotywa.
Wiesz czy wierzysz, czy tylko ci sie zdaje?
Czy ja wiem cos innego?
Wiem. Sprawdzałam dwa razy. I zawsze z opłakanym skutkiem. Więc juz nie sprawdzam, bo mi nie jest to do niczego potrzebne. Very Happy
No jak tam stryjenka uwaza Wink W kazdym razie polecam ksiazke Bruce'a Liptona, profesora biologii i czegos tam jeszcze pt "Biologia przekonan".
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11519 : 2014-05-14, 15:20:43 »

O toto. Very Happy
Przyjemność, słowo jak narkotyk. Laughing Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 571 572 573 574 575 [576] 577 578 579 580 581 ... 1281 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 20 zapytaniami.