forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-28, 11:34:26

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
667980 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 573 574 575 576 577 [578] 579 580 581 582 583 ... 1281 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4871073 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11540 : 2014-05-14, 15:40:34 »


Polecam,ale tylko z pozytywnymi osobami. Wampiry energetyczne w stylu poprawiaczy, Kwaśniewski się mydli, nauka poszła do przodu szczerze odradzam? Very Happy

Fakt, nauka poszła bardzo do przodu, ale w dalszym ciągu jest tak ze czterdzieści lat za Kwaśniewskim i nie wiadomo, czy kiedykolwiek skróci dystans do Dr-a...  Cool
Czekamy cierpliwie!  Very Happy

A po co, jeszcze kto ucierpi na tym ... skracaniu. Very Happy Wink


No tak, ja tez znam z autopsji, Nikotynik. Tylko, ze ja uwazam wprost przeciwnie  Shocked I co teraz?
Remis? Wink

Pat. Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11541 : 2014-05-14, 15:40:43 »


No tak, ja tez znam z autopsji, Nikotynik. Tylko, ze ja uwazam wprost przeciwnie  Shocked I co teraz?
Remis? Wink
Czyli jezeli na swietego Hieronima jest deszcz albo go nima, to kiedy przyjdzie swieta Ada, to pada albo nie pada?
Czy moze jak 0:0 dla nas, z Niemcami?  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11542 : 2014-05-14, 15:42:08 »

NLP trenowałam.
Chodzi mi o znana ksiazke Allena Carra "Latwy Sposob Na Rzucenie Palenia". Moj znajomy pozyczyl ja 9 osobom, 8 rzucilo palenie, inny tez pozyczyl i podobne wyniki rzedu 90% skutecznosci i takie tam historie.
Wiele osob od razu sie oburzalo, ze ksiazka jest NLP ale mimo nawet tego swiadomosci rzucilo palenie. Taka ciekawostka.

Inna ciekawostka: zazwyczaj jezeli sie wybieram na impreze typu wesele czy podobna gdzie zabawa polega na wlewaniu w siebie hektolitrow plynow to lubie sobie czasami zapalic papierosa. Wielu znajomych zazdrosci mi tego o czym mi nieraz mowilo. Po imprezie sylwestrowej zostalo pol paczki fajek, ktore ktos zapomnial i gdzies tam jeszcze lezy na okapie. Jakos sie nie boje, ze jak zapale to nagle nalog mnie tak zawezmie i powezmie, ze juz nie bede sie mogl powstrzymac i bede palil i palil wiecej i palil jeszcze wiecej i palil duzo duzo wiecej, bo jestem "uzaleznionym nikotynikiem" i papierochy maja nade mna wladze  Shocked Czary jakies czy co?

Shocked No większej bzdury nie słyszałam. Teraz można ogłosić wszystkim narkomanom , że będą delektować się i tylko raz w miesiącu dadza sobie w żyłę , nie więcej , bo kontrolują swoje ćpanie. To jest siła charakteru. Confused
Oj nie namawiaj, bo monary i inne poradnie odwykowe, tez musza funkcjonowac a ludzie pracowac Very Happy Nie wchodzmy na kwestie wiary, bo wiara to jeden z najglowniejszych powodow prowadzacych do klotni, przed polityka, medycyna i pilka nozna Wink Very Happy


No, bo nie jesteś uzależniony od papierosów, co nie oznacza, że nie możesz się uzależnić. Nie czujesz tego przymusu, co nie oznacza , że kiedys go nie poczujesz, ale może go nigdy nie poczujesz. Kto wie. Ho, ho. Laughing Laughing
Pracowalem w pracy gdzie sie smolilo jak smok, bo niepalenie bardziej szkodzilo Very Happy Ciuchy po powrocie rzucalo sie na balkon, zeby najpierw wywietrzaly z tytoniowego smrodu zanim trafia do kosza z brudna bielizna Very Happy Pewnie moge sie uzaleznic, tylko nie wiem co zrobic zeby to zrobic Very Happy Ale nie chce mi sie, wole sobie zapalic dla przyjemnosci a nie z przymusu Very Happy
Ba, tak to każdy by chciał.  Laughing Narkoman dać w żyłę dla przyjemności, alkoholik delektować się seteczką , nikotynista zapalić raz na jakiś czas. A tu nimo letko. Alkohol to wróg, więc lej go mordę. Laughing A jak nie ma gorzały to można perfumy, wodę brzozową coby ładnie z gęby pachniało. Laughing Laughing
Istotą uzależnienia jest m.in.to , że człowiek wierzy, że może kontrolować nałóg, że nie jest uzależniony. Confused
Jako, ze rozmawiamy na ogolnym pewnych rzeczy nie napisze, ale powiedzialbym, ze to ostatnie zdanie to nieprawda Very Happy
O rany Julek a skąd Ty wiesz? Rolling Eyes  Jak nie masz uzależnień lub Ci się wydaje, że nie masz to nie jesteś obiektywny, nie możesz obiektywnie się ocenić. Rolling Eyes
A ty skad? Wyrazam swoje zdanie jak ty Very Happy

Mysle, ze wiekszosc alkoholikow i narkomanow nie zastanawia sie nad tym czy ma nad tym kontrole albo czy w to wierzy, ze ma Very Happy

Ja znam z autopsji. Nikotynistka.
No tak, ja tez znam z autopsji, Nikotynik. Tylko, ze ja uwazam wprost przeciwnie  Shocked I co teraz?
To w końcu masz nałogi czy nie. Coś bajasz.Tu palisz dla przyjemności a teraz jesteś nikotynikiem (stą)Tfu, co za słowo. Confused Laughing Eeee, zalewasz.
Jak moge miec nalog palenia jak nie pale  Shocked To tak jak ty, nie palisz a bajasz cos o nikotynikach Very Happy
Ale jak napisalem, jak sie napije to lubie sobie pobudzic uklad przywspolczulny  Very Happy Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11543 : 2014-05-14, 15:42:45 »


No tak, ja tez znam z autopsji, Nikotynik. Tylko, ze ja uwazam wprost przeciwnie  Shocked I co teraz?
Remis? Wink
Czyli jezeli na swietego Hieronima jest deszcz albo go nima, to kiedy przyjdzie swieta Ada, to pada albo nie pada?
Czy moze jak 0:0 dla nas, z Niemcami?  Laughing
Post w post. Laughing Laughing
Ping pong. Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11544 : 2014-05-14, 15:44:23 »

NLP trenowałam.
Chodzi mi o znana ksiazke Allena Carra "Latwy Sposob Na Rzucenie Palenia". Moj znajomy pozyczyl ja 9 osobom, 8 rzucilo palenie, inny tez pozyczyl i podobne wyniki rzedu 90% skutecznosci i takie tam historie.
Wiele osob od razu sie oburzalo, ze ksiazka jest NLP ale mimo nawet tego swiadomosci rzucilo palenie. Taka ciekawostka.

Inna ciekawostka: zazwyczaj jezeli sie wybieram na impreze typu wesele czy podobna gdzie zabawa polega na wlewaniu w siebie hektolitrow plynow to lubie sobie czasami zapalic papierosa. Wielu znajomych zazdrosci mi tego o czym mi nieraz mowilo. Po imprezie sylwestrowej zostalo pol paczki fajek, ktore ktos zapomnial i gdzies tam jeszcze lezy na okapie. Jakos sie nie boje, ze jak zapale to nagle nalog mnie tak zawezmie i powezmie, ze juz nie bede sie mogl powstrzymac i bede palil i palil wiecej i palil jeszcze wiecej i palil duzo duzo wiecej, bo jestem "uzaleznionym nikotynikiem" i papierochy maja nade mna wladze  Shocked Czary jakies czy co?

Shocked No większej bzdury nie słyszałam. Teraz można ogłosić wszystkim narkomanom , że będą delektować się i tylko raz w miesiącu dadza sobie w żyłę , nie więcej , bo kontrolują swoje ćpanie. To jest siła charakteru. Confused
Oj nie namawiaj, bo monary i inne poradnie odwykowe, tez musza funkcjonowac a ludzie pracowac Very Happy Nie wchodzmy na kwestie wiary, bo wiara to jeden z najglowniejszych powodow prowadzacych do klotni, przed polityka, medycyna i pilka nozna Wink Very Happy


No, bo nie jesteś uzależniony od papierosów, co nie oznacza, że nie możesz się uzależnić. Nie czujesz tego przymusu, co nie oznacza , że kiedys go nie poczujesz, ale może go nigdy nie poczujesz. Kto wie. Ho, ho. Laughing Laughing
Pracowalem w pracy gdzie sie smolilo jak smok, bo niepalenie bardziej szkodzilo Very Happy Ciuchy po powrocie rzucalo sie na balkon, zeby najpierw wywietrzaly z tytoniowego smrodu zanim trafia do kosza z brudna bielizna Very Happy Pewnie moge sie uzaleznic, tylko nie wiem co zrobic zeby to zrobic Very Happy Ale nie chce mi sie, wole sobie zapalic dla przyjemnosci a nie z przymusu Very Happy
Ba, tak to każdy by chciał.  Laughing Narkoman dać w żyłę dla przyjemności, alkoholik delektować się seteczką , nikotynista zapalić raz na jakiś czas. A tu nimo letko. Alkohol to wróg, więc lej go mordę. Laughing A jak nie ma gorzały to można perfumy, wodę brzozową coby ładnie z gęby pachniało. Laughing Laughing
Istotą uzależnienia jest m.in.to , że człowiek wierzy, że może kontrolować nałóg, że nie jest uzależniony. Confused
Jako, ze rozmawiamy na ogolnym pewnych rzeczy nie napisze, ale powiedzialbym, ze to ostatnie zdanie to nieprawda Very Happy
O rany Julek a skąd Ty wiesz? Rolling Eyes  Jak nie masz uzależnień lub Ci się wydaje, że nie masz to nie jesteś obiektywny, nie możesz obiektywnie się ocenić. Rolling Eyes
A ty skad? Wyrazam swoje zdanie jak ty Very Happy

Mysle, ze wiekszosc alkoholikow i narkomanow nie zastanawia sie nad tym czy ma nad tym kontrole albo czy w to wierzy, ze ma Very Happy

Ja znam z autopsji. Nikotynistka.
No tak, ja tez znam z autopsji, Nikotynik. Tylko, ze ja uwazam wprost przeciwnie  Shocked I co teraz?
To w końcu masz nałogi czy nie. Coś bajasz.Tu palisz dla przyjemności a teraz jesteś nikotynikiem (stą)Tfu, co za słowo. Confused Laughing Eeee, zalewasz.
Jak moge miec nalog palenia jak nie pale  Shocked To tak jak ty, nie palisz a bajasz cos o nikotynikach Very Happy
Ale jak napisalem, jak sie napije to lubie sobie pobudzic uklad przywspolczulny  Very Happy Very Happy
Niedługo strony zabraknie. Laughing

Zyon dziad swoje baba swoje.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11545 : 2014-05-14, 15:55:35 »

I wiem, że jakbym zaczęła popalać to wrócę do kopcenia jak lokomotywa.
Wiesz czy wierzysz, czy tylko ci sie zdaje?
Czy ja wiem cos innego?
Wiem. Sprawdzałam dwa razy. I zawsze z opłakanym skutkiem. Więc juz nie sprawdzam, bo mi nie jest to do niczego potrzebne. Very Happy
No jak tam stryjenka uwaza Wink W kazdym razie polecam ksiazke Bruce'a Liptona, profesora biologii i czegos tam jeszcze pt "Biologia przekonan".

A książka się zainteresuję. Dziękuję "uprzejmnie". Laughing
Ale, ale czyżbyś migrował w kierunku pt. Moje przekonania mnie chronią? Rolling Eyes
Migruje w kierunkach selftrackingu i biohackingu, tyle moge powiedziec Very Happy
To czy nabyłeś już fitbit albo krokomierz?
I będziesz grzebać w genach? Biopunk. Mr. Green Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11546 : 2014-05-14, 15:56:52 »

Nic nie niabylem, nabywanie jest jednym z czynnikow degradujacych w rozwoju Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11547 : 2014-05-14, 16:00:55 »

Nic nie niabylem, nabywanie jest jednym z czynnikow degradujacych w rozwoju Wink
Dobra nie nabywaj. I migruj bezwiednie. Nie będziesz się degradował. Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11548 : 2014-05-14, 16:01:43 »

Byc nie znaczy miec, to slowo na dzisiaj  Cool
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11549 : 2014-05-14, 16:02:47 »

Byc nie znaczy miec, to slowo na dzisiaj  Cool
Ojoj.
Czy już urosła CI dłuuuuga siwa broda? Mędrcze. Cool Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11550 : 2014-05-14, 16:04:59 »

Idę obejrzeć lygrysy. Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11551 : 2014-05-14, 16:05:47 »

Byc nie znaczy miec, to slowo na dzisiaj  Cool
Takie hasła lecą? Laughing
Współistnienie nie oznacza współzależności Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71884


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11552 : 2014-05-15, 10:30:26 »

Zapisane

administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11553 : 2014-05-15, 12:16:51 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71884


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11554 : 2014-05-15, 12:58:00 »

Pewnie nic mądrzejszego nie mogą napisać, bo mają taki gen pisania bezsensownych artykułów... Confused
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11555 : 2014-05-15, 12:59:34 »

No właśnie!
Do tego "zdrowy miód na serce" trzyma się mocno!  Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11556 : 2014-05-15, 14:26:41 »


O toto. Very Happy
Niebawem, a może wkrótce pojawić się może genetyczne przekazywana choroba zwana nałogiem jak uzależnienie od for internetowych i portali społecznościowych( na przykład Wink). Medycyna już powinna być gotowa na leczenie takich przypadków.
Wink Shocked Być w szponach nałogu przez geny. Komputerowe pokolenie uzna to za bzdurę, ale od czego mamy dorodną młodzież i jej potomstwo. Very Happy

p.s.
Zaś według mnie, lecz nie autorsko: każdy nadmiar szkodzi, nadmiar genów też- gdyby komuś przyszło do głowy "skundlić" się do reszty. Wink Very Happy

Gavroche.
Ja wiem co napiszesz. Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11557 : 2014-05-15, 14:43:15 »

Jasne Very Happy
Ale i tak napiszę, że się absolutnie zgadzam Very Happy
Po mułach widać, że nadmiar genów szkodzi  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11558 : 2014-05-15, 14:49:17 »

Dasna jest w szponach genow  Shocked Laughing Laughing Nie moze palic, bo jest uzalezniona  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #11559 : 2014-05-15, 14:56:42 »

Dasna jest w szponach genow  Shocked Laughing Laughing Nie moze palic, bo jest uzalezniona  Laughing
Ja z tego samego powodu nie jem zbóż i nie piję Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 573 574 575 576 577 [578] 579 580 581 582 583 ... 1281 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 20 zapytaniami.