forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-27, 09:19:25

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
667952 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 636 637 638 639 640 [641] 642 643 644 645 646 ... 1281 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4868348 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12800 : 2014-10-07, 10:22:53 »

LCHF anglo-amerykanskosaski jest lata za polska dieta wysokotlusczowa.
Zyon czytales to? www.thincs.org/discuss.highfat-lowcarb.htm znajome twarze? Smile
' Wolfgang met him in Vienna last year
and was so impressed with Jan that he has adopted Jan's dietary regime himself.
Wolfgang is in Austria at present but I will see him in London in about three weeks' time
and we will discuss this.'
Sam zaczynalem od dr Kurt'a Haris'a. Jednak okazalo sie ,ze Oni wiecej nie wiedza, niz wiedza... Wink
Nie czytalem ale w takim razie poczytam Very Happy tx  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12801 : 2014-10-07, 11:04:28 »

Kolejny pan, który wypłynie "na Kwaśniewskim" Mad
Wyplynie? Rolling Eyes
Przeciez on jest znany od 20 lat jak nie wiecej Rolling Eyes
To on tlumaczyl na polski ksiazke Uffe Ravnskova "Cholesterol - naukowe klamstwo"
Może trochę niefortunnie się wyraziłem, ale wiadomo o co cho.
Poza tym "momenty" żeby wypłynąć nie zdarzają się często, teraz pojawia się kolejna możliwość, a tak na ogół to raczej śliski temat i blokowany mocno Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12802 : 2014-10-07, 11:18:59 »

Właśnie, tym bardziej, że nie każdy lubi robić za małpę, czyli być na pierwszych stronach gazet.  Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12803 : 2014-10-07, 11:43:38 »

Patria, pozwolę sobie zauważyć, to nie jest cyrk, więc i małp tam nie należy wmontowywać, choć- jak słusznie zauważył mój poprzedni interlokutor- jak ktoś się mocno postara i sam z siebie małpę zrobi, to przygarnie się kmiotka i już.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12804 : 2014-10-07, 12:16:44 »

Kolejny pan, który wypłynie "na Kwaśniewskim" Mad
Wyplynie? Rolling Eyes
Przeciez on jest znany od 20 lat jak nie wiecej Rolling Eyes
To on tlumaczyl na polski ksiazke Uffe Ravnskova "Cholesterol - naukowe klamstwo"
Może trochę niefortunnie się wyraziłem, ale wiadomo o co cho.
Poza tym "momenty" żeby wypłynąć nie zdarzają się często, teraz pojawia się kolejna możliwość, a tak na ogół to raczej śliski temat i blokowany mocno Very Happy
Ale dobrze robi, ma przebicie, w Trujce byl juz chyba ze 3 razy u tej milosniczki zdrowia, jak jej tam...
Poza tym dosc spokojnie gada, rzeczowo, taki przekaz trafia. I dobrze mowie, ze DO nie trzeba tylko poznac i przeczytac ale tez zrozumiec.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12805 : 2014-10-07, 12:24:20 »

Kolejny pan, który wypłynie "na Kwaśniewskim" Mad
Wyplynie? Rolling Eyes
Przeciez on jest znany od 20 lat jak nie wiecej Rolling Eyes
To on tlumaczyl na polski ksiazke Uffe Ravnskova "Cholesterol - naukowe klamstwo"
Może trochę niefortunnie się wyraziłem, ale wiadomo o co cho.
Poza tym "momenty" żeby wypłynąć nie zdarzają się często, teraz pojawia się kolejna możliwość, a tak na ogół to raczej śliski temat i blokowany mocno Very Happy
Ale dobrze robi, ma przebicie, w Trujce byl juz chyba ze 3 razy u tej milosniczki zdrowia, jak jej tam...
Poza tym dosc spokojnie gada, rzeczowo, taki przekaz trafia. I dobrze mowie, ze DO nie trzeba tylko poznac i przeczytac ale tez zrozumiec.

Jak będzie za bardzo radykalny, to go zaraz przestaną zapraszać Very Happy
A jak będzie "pozwalał" na paróweczki, jabłuszka, chlebek czy oliwę, to luz, póki ci, co go źle zrozumieli, nie zaczną chorować...
Ale fakt, im więcej takich głosów, tym lepiej, bo może tam komu zaświta tak się żywić?
A Admin kiedyś mówił, że szeroko rozumiana DO to może się nawet od 50% T zaczynać...
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12806 : 2014-10-07, 12:28:08 »

Jest zapraszany poniewaz mowi o niedoborach witamin i mineralow? Wink Co warte sa te niekonwencjnalne metody leczenia bez wlasciwego odzywiania? Bez polozenia nacisku  na wartosc biologiczna pozywienia....?!!
Zywienie Optymalne to 2w1
proporcja
i
wartosc biologiczna produktow zywnosciowych Very Happy

Jakie sa efekty niekknwencjonalnych metod na smieciowym zarelku? Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71879


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12807 : 2014-10-07, 12:50:20 »

Tutaj się zgodzę z Mariuszem. Na zdrowie wpływa sporo czynników, ale zdecydowanie kluczowym z nich jest odżywianie.
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12808 : 2014-10-07, 13:01:40 »

Jest zapraszany poniewaz mowi o niedoborach witamin i mineralow? Wink Co warte sa te niekonwencjnalne metody leczenia bez wlasciwego odzywiania? Bez polozenia nacisku  na wartosc biologiczna pozywienia....?!!
Zywienie Optymalne to 2w1
proporcja
i
wartosc biologiczna produktow zywnosciowych Very Happy

Jakie sa efekty niekknwencjonalnych metod na smieciowym zarelku? Smile
No właśnie, jakie? Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12809 : 2014-10-07, 13:17:00 »

Mnie nie pytaj, ja tam parowek nie jadam  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12810 : 2014-10-07, 13:18:42 »

Ale parówki są bardzo smaczne i zdrowe, bo tuscsyku w nich nie widać...  Wink Mr. Green
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12811 : 2014-10-07, 14:30:42 »

Jest zapraszany poniewaz mowi o niedoborach witamin i mineralow? Wink Co warte sa te niekonwencjnalne metody leczenia bez wlasciwego odzywiania? Bez polozenia nacisku  na wartosc biologiczna pozywienia....?!!
Zywienie Optymalne to 2w1
proporcja
i
wartosc biologiczna produktow zywnosciowych Very Happy

Jakie sa efekty niekknwencjonalnych metod na smieciowym zarelku? Smile
No właśnie, jakie? Very Happy
Gdy spotkasz ' Optymalnych' nie omieszkaj sie zapytac Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71879


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12812 : 2014-10-07, 16:05:28 »

Tutaj się zgodzę z Mariuszem. Na zdrowie wpływa sporo czynników, ale zdecydowanie kluczowym z nich jest odżywianie.

"Z danych naukowych wynika, że czynniki dietetyczne stanowią 1/3 wszystkich czynników środowiskowych odpowiedzialnych za powstawanie chorób nowotworowych."

http://www.bonimed.pl/artykuly/profilaktyka-przeciwnowotworowa/potencjal-przeciwnowotworowy-roslin/
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12813 : 2014-10-08, 07:21:08 »

Cytuj z: Szefu mój, ulubiony
W 1987r. prowadziliśmy w Ciechocinku Akademię Zdrowia "Arkadia", kolejka była na półtora roku naprzód, ale osoby zagrożone amputacją lub z zagrożeniem życia, były przyjmowane natychmiast.
Bo taki właśnie jest Dr.  Cool

Jestem zdania, Szefu mój, że na taki wyświechtany frazes jesteś w stanie złapać więcej przydupasów, najlepiej podać go przed porą ich największego żerowania, również według mego zdania.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12814 : 2014-10-08, 08:02:20 »

Znaczy, że na Dr-a Kwaśniewskiego, to przyjadą na turnus, a do "arkadii", już nie?  Rolling Eyes Wink
Ciekawe, bardzo ciekawe...  Cool
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12815 : 2014-10-08, 09:46:41 »

DO notesika Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12816 : 2014-10-09, 07:02:42 »

Znaczy, że na Dr-a Kwaśniewskiego, to przyjadą na turnus, a do "arkadii", już nie?  Rolling Eyes Wink
Ciekawe, bardzo ciekawe...  Cool

Ścieżka Twojej interpretacji jest poprawnie ułożona i przez to bardzo zmyślna, lecz o przydupasach wszak zagaiłem, mój sposób wydaje się bardziej prostacki.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12817 : 2014-10-09, 08:06:00 »

Wczoraj w Trujce byly fragmenty wywiadow z tymi co dostali Nobla za ten mikroskop. Otoz panowie ci bez ogrodek powiedzieli, ze dotychczas mikroskoby byly zwyczajnie za slabe zeby zobaczyc niektore bialka czy zwlaszcza wirusy. Powiedzeli normalnie bez skrepowania, ze dotychczas wirusy byly widziane albo bardzo niewyraznie, tak, ze nie wiadomo bylo nawet czy to wirusy albo ......nie byly widziane wcale  Shocked Przezylem szok prowadzac, prawie jakas otyla babke na prezjsciu przejechalem bo mi glowa rachityczna opadla z szoku  Shocked
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12818 : 2014-10-09, 08:16:28 »

Wczoraj w Trujce byly fragmenty wywiadow z tymi co dostali Nobla za ten mikroskop. Otoz panowie ci bez ogrodek powiedzieli, ze dotychczas mikroskoby byly zwyczajnie za slabe zeby zobaczyc niektore bialka czy zwlaszcza wirusy. Powiedzeli normalnie bez skrepowania, ze dotychczas wirusy byly widziane albo bardzo niewyraznie, tak, ze nie wiadomo bylo nawet czy to wirusy albo ......nie byly widziane wcale  Shocked Przezylem szok prowadzac, prawie jakas otyla babke na prezjsciu przejechalem bo mi glowa rachityczna opadla z szoku  Shocked
A atomy? Laughing
Są czy nie ma?
Podważasz?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #12819 : 2014-10-09, 08:26:27 »

Imponuje mi, ze pytasz mnie o wszystko co chcialbys wiedziec ale niestety jestem tylko czlowiekiem, i za Sokratesem moge tylko powtorzyc.....  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 636 637 638 639 640 [641] 642 643 644 645 646 ... 1281 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 20 zapytaniami.