forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-11-16, 01:58:28

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. W─Öglowodany staramy si─Ö zjada─ç w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
566903 wiadomoÂci w 4026 w▒tkach; wys│ane przez 47 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: algrab
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 2920 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 3625941 razy)
ali
GoŠ

Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #100 : 2008-09-26, 19:41:18 »

tak. Merkantylizm w d┼éugim okresie czasu jest szkodliwy┬á dla gospodarki (za du┼╝a ochrona dla krajowych przedsi─Öbiorstw os┼éabiaj─ůca ich┬á konkurencyjno┼Ť─ç, poza tym za t─Ö ochron─Ö p┼éac─ů konsumenci, bo nie maj─ů dost─Öpu do┬á ta┼äszego importu lub te┼╝ maj─ů do dyspozycji w─Ö┼╝szy asortyment┬á us┼éug i d├│br). Poza tym mekrantylizm jako doktryna polityki ekonomicznej pa┼ästwa sprzyja tworzeniu si─Ö zamkni─Ötych i agresywnie nastawionych do siebie blok├│w gospodarczych. (Tak w┼éa┼Ťnie by┼éo przed II┬á wojn─ů ┼Ťwiatow─ů). Po┬á trzecie jako┬á doktryna┬á realizowana przez┬á aparat pa┼ästwowy sprzyja akumulacji w┼éadzy w r─Ökach┬á rz─ůdu, kt├│ra nie jest potrzebna.
Dzi┼Ť te┼╝ funkcjonuje, ale w znacznie mniejszym zakresie, m.in. dzi─Öki porozumieniom GATT, spadkobierczyni─ů┬á kt├│rych jest WTO oraz regionalizacji i integracji┬á opartych o wzgl─Ödnie liberalne pryncypia (UE, NAFTA, ASEAN).┬á
dzisiejszy globalizm też widać że się nie spisał
 wszyscy s─ů wykiwani za spraw─ů lichwiarzy
niewolnictwo w nowym wydaniu
Teresa Stachurska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #101 : 2008-09-26, 22:35:46 »

Na inny temat. B─Ödzie inaczej i tak samo, jednocze┼Ťnie - http://teledyski.onet.pl/10173,3981321,teledyski.html .
Teresa Stachurska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #102 : 2008-09-28, 09:41:16 »

Teresa Stachurska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #103 : 2008-09-28, 10:07:22 »

zbynek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #104 : 2008-09-29, 19:42:47 »

Wa┼é─Ösa powiedzia┼é te┼╝, ┼╝e - gdy otrzyma┼é Nagrod─Ö Nobla - to czu┼é, ┼╝e s┼éabn─ůca si┼éa "Solidarno┼Ťci", wzmocni si─Ö. Czu┼éem, ┼╝e ja te┼╝ si─Ö wzmocni─Ö, stan─Ö si─Ö nie┼Ťmiertelny - ┼╝e gdyby Wa┼é─Ösa si─Ö gdzie┼Ť zawieruszy┼é, to ┼Ťwiat b─Ödzie si─Ö pyta┼é o niego - zaznaczy┼é.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,25-rocznica-przyznania-Walesie-pokojowej-Nagrody-Nobla,wid,10407057,wiadomosc.html?ticaid=16b23&_ticrsn=5

Stenogram z rozmowy z Ann─ů Walentynowicz przeprowadzonej przez SB w wi─Özieniu w Lubli┼äcu (1984)
Burak - Widzi pani. Wa┼é─Ösa ju┼╝ jest w encyklopedii, a pani tam nie ma i nigdy b─Ödzie. Wiedzieli┼Ťmy o tym ju┼╝ w 1980 r.
Walentynowicz - Tak, wy przecie┼╝ wszystko wiecie.
Burak - Oczywi┼Ťcie, jeste┼Ťmy po to S┼éu┼╝b─ů Bezpiecze┼ästwa i wiemy, ┼╝e pani nigdy nie b─Ödzie w encyklopedii. Widz─Ö po pani, ┼╝e zazdro┼Ťci pani Wa┼é─Ösie.
http://bernardo.salon24.pl/95361,index.html
Ps. W 1983 jako lider podziemnej Solidarno┼Ťci otrzyma┼é Pokojow─ů Nagrod─Ö Nobla.
Daniel
Jr. Member
**
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 944

Daniel Bojarski

« Odpowiedz #105 : 2008-09-29, 20:07:47 »

Lenin też ma miejsce w historii i w encyklopedii. Wałęsa jak i Lenin walczyli o to samo. Co natomiast chciała zbudować Walentynowicz? Niestety, to samo.
Daniel
Jr. Member
**
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 944

Daniel Bojarski

« Odpowiedz #106 : 2008-09-30, 20:07:33 »

Wszyscy wymienieni popieraj─ů ustr├│j oparty na dyktaturze proletariatu czyli socjalizm.
Teresa Stachurska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #107 : 2008-10-01, 07:49:03 »

Balcerowicz spokojnie o tw├│rczej destrukcji i dramatyzowaniu jako narz─Ödziu - http://wyborcza.pl/1,75248,5754343,Tak_poprawia_sie_kapitalizm.html?as=1&ias=3&startsz=x .
grizzly
GoŠ

Email
« Odpowiedz #108 : 2008-10-01, 12:56:56 »

Wszyscy wymienieni popieraj─ů ustr├│j oparty na dyktaturze proletariatu czyli socjalizm.

Normalnie "MASAKRA" Daniel bingo!!!  Cool

zbynek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #109 : 2008-10-23, 15:01:05 »

Szwedzi o bitwie pod Wizn─ů

700 / 42,200
3 dni – jak 1- 40
http://pl.youtube.com/watch?v=KBwwFsKTJGs
http://hotnews.pl/artpolska-1290.html
ali
GoŠ

Email
« Odpowiedz #110 : 2008-11-07, 23:09:40 »

Drugi list otwarty do Prezesa Rady Ministr├│w

Szanowny Panie Premierze Donaldzie Tusk!
Niespe┼éna rok temu napisa┼éem do Pana pierwszy list otwarty i otrzyma┼éem potwierdzenie z Kancelarii Prezesa Rady Ministr├│w, ┼╝e dotar┼é on do adresata. Niestety poza tym, ┼╝adnej reakcji i realnych dzia┼éa┼ä w kierunku poprawy krytycznej sytuacji spo┼éeczno-gospodarczej w Polsce jak─ů opisa┼éem si─Ö nie doczeka┼éem. Dzi┼Ť nie jestem ju┼╝ osob─ů bezrobotn─ů z wy┼╝szym wykszta┼éceniem. Pracuj─Ö, ale tak jak to przewidzia┼éem, dorywczo za granic─ů, mimo i┼╝ moje IQ nie spad┼éo poni┼╝ej Dody, a kszta┼éty - zw┼éaszcza w okolicach talii - s─ů coraz mniej rubensowskie. Mam ju┼╝ 48 lat, nadal dw├│jk─Ö ma┼éych dzieci na utrzymaniu i rower g├│rski do komunikacji. Jestem zdrowy jak rydz, ale nie za┼éatwi┼é mi Pan pracy, bo nie nale┼╝─Ö do Platformy Obywatelskiej. Nie potrafi Pan wci─ů┼╝, jak to obiecywa┼é w kampanii wyborczej, zapewni─ç mi ┼╝ycia w kraju na normalnym poziomie. Sam realizuj─Ö swoje ludzkie marzenia. By┼éem ju┼╝ z dzie─çmi na wspania┼éych wakacjach nad morzem ba┼étyckim, jak B├│g da, to stare narty zamieni─Ö na nowe carvingowe i w zimie pojedziemy do Zakopanego. Sta─ç mnie by─ç mo┼╝e wkr├│tce b─Ödzie na kupno auta ┼Ťredniej klasy, ale nie dzi─Öki polskim rz─ůdom. Z racji wieku nie doczekam si─Ö ju┼╝ chyba prawdziwych reform pa┼ästwa. Dziennikarze TVN w programie `Teraz MY' przekonali mnie, czym si─Ö r├│┼╝ni─Ö od pos┼éa Palikota. Mam ju┼╝ wysokiej klasy telewizor plazmowy 42'' - kupi┼éem go za got├│wk─Ö, za euro. Nie musz─Ö robi─ç na kominach, bo nie ma nawet gdzie i za jakie pieni─ůdze. Zrobi─Ö wszystko, by moje dzieci mia┼éy godne dzieci┼ästwo i lepsze perspektywy, ale b─Öd─Ö pami─Öta┼é, ┼╝e nie Panu to zawdzi─Öczam. Prosz─Ö nie liczy─ç ju┼╝ na g┼éos emigrant├│w w jakichkolwiek wyborach, bo czujemy si─Ö oszukani.
Szanowny Panie Premierze. Wierzy┼éem, ┼╝e Platforma Obywatelska to b─Ödzie ten wielki ruch spo┼éeczny. Niestety jest to partia wirtualna. Oszuka┼é Pan Nar├│d. Platforma Obywatelska, jak sama nazwa wydawa┼éoby si─Ö wskazywa─ç, powinna by─ç szerokim porozumieniem spo┼éecznym, p┼éaszczyzn─ů dialogu obywateli z w┼éadz─ů, a co mamy? Elitarn─ů parti─Ö dyktator├│w. Ju┼╝ nie potrzebna Wam demokracja, Wy wiecie lepiej co trzeba zrobi─ç we wszystkich dziedzinach nie pytaj─ůc o zdanie spo┼éecze┼ästwa w istotnych kwestiach. Macie Nar├│d za durni, kt├│rzy nie wiedz─ů jakiej ochrony zdrowia by chcieli. ┼üga┼é Pan w kampanii, ┼╝e s┼éu┼╝ba zdrowia b─Ödzie bezp┼éatna. ┼üga┼é Pan o podatku liniowym, o odpolitycznieniu urz─Öd├│w i sp├│┼éek skarbu pa┼ästwa. Macie ludzi za idiot├│w, kt├│rzy pono─ç nie rozumieliby pytania w referendum na temat przyst─ůpienia Polski do strefy Euro. K┼éamiecie, ┼╝e referendum w tej sprawie ju┼╝ by┼éo przy okazji akcesji do Unii Europejskiej, a to nieprawda. W┼éa┼Ťnie tym bardziej po paru latach funkcjonowania w dyktacie pa┼ästw bogatszych, narzucaj─ůcych likwidacj─Ö stoczni, decyzja w sprawie przysz┼éej waluty by┼éaby bardziej wywa┼╝ona. Bezczelnie wypowiada si─Ö Pan w imieniu Narodu dzi─Ökuj─ůc za udzia┼é naszych ┼╝o┼énierzy w okupacji Iraku, podczas gdy wi─Ökszo┼Ť─ç krytykuje ten haniebny epizod w naszej historii. Ile jeszcze oszustw i samowolek nam, `g┼éupiemu Narodowi' Pan przygotowa┼é? Nie s┼éucha Pan opinii publicznej, nie konsultuje decyzji ze zwi─ůzkami i stowarzyszeniami i nie liczy si─Ö w og├│le ze spo┼éecze┼ästwem. Za nic ma Pan sonda┼╝e i g┼éosy wi─Ökszo┼Ťci w jakiejkolwiek sprawie. Hipokryzja i ignorancja jaka panuje w Pana formacji przebija wszystkie dotychczasowe rz─ůdy. Byli┼Ťcie przeciwni kandydaturze Baracka Obamy na prezydenta USA, a teraz, delikatnie m├│wi─ůc, odwr├│cili┼Ťcie ┼╝agle. Niech Pan zrozumie, ┼╝e Nar├│d nie chce ┼╝adnej tarczy antyrakietowej. Nar├│d nie interesuje ratyfikacja jakiego┼Ť traktatu Lizbo┼äskiego! 
Pami─Ötam nadal spot wyborczy Platformy Obywatelskiej, w kt├│rym obieca┼é Pan, ┼╝e Polacy b─Öd─ů wraca─ç z Irlandii, a piel─Ögniarkom i wszystkim innym b─Ödzie si─Ö ┼╝y┼éo lepiej. Pytam w dalszym ci─ůgu, kiedy to nast─ůpi? Ale ju┼╝ nie w latach, tylko w miesi─ůcach. Cierpliwo┼Ť─ç ludzka ma swoje granice. Od czego to Pan dzisiaj uzale┼╝nia, bo na razie mamy tylko podwy┼╝ki gazu i pr─ůdu. W Polsce nie by┼éo dawno ┼╝adnych wojen i kataklizm├│w, dlaczego Wielka Orkiestra ┼Üwi─ůtecznej Pomocy w dalszym ci─ůgu musi wyr─Öcza─ç pa┼ästwo z konstytucyjnych obowi─ůzk├│w? Czy nie jest Panu najzwyczajniej wstyd, ┼╝e mamy tylu bezrobotnych, bezdomnych, sierot, uzale┼╝nionych od r├│┼╝nych u┼╝ywek, ulicznych prostytutek i skazanych za pospolite przest─Öpstwa? Czy to jest pow├│d do dumy, ┼╝e jedni je┼╝d┼╝─ů mercedesami, a drudzy ┼╝ebrz─ů na ulicy? Czemu maj─ů s┼éu┼╝y─ç te wszystkie akcje charytatywne - niesieniu pomocy potrzebuj─ůcym, czy promowaniu nazwisk i tupetu bogatych? Czy to nie wstyd? ┼╗e w XXI wieku mamy pieni─ůdze na zbrojenia i bezsensowne wojny, a nie mamy pieni─Ödzy na fabryki `chleba'? Na autostrady i mieszkania socjalne? Mamy na kominowe p┼éace r├│┼╝nych prezes├│w i cz┼éonk├│w rad nadzorczych, a nie mamy na zasi┼éki dla bezrobotnych? Czy tak wygl─ůda solidarne pa┼ästwo? Czy temu ma znowu s┼éu┼╝y─ç przekszta┼écanie szpitali w sp├│┼éki prawa handlowego, by mogli ob┼éowi─ç si─Ö kolejni pa┼äscy koledzy, a inni ludzie musieli umiera─ç pod p┼éotem? Prosz─Ö nie por├│wnywa─ç nas do ca┼éego ┼Ťwiata, gdzie utrzymuje si─Ö ┼Ťwiadomie podzia┼éy i ┼éupie biednych. Skupia si─Ö Pan tylko na wzmacnianiu swojego zaplecza i d─ů┼╝eniu do osobistej kariery, zamiast my┼Ťle─ç o gospodarce, o kraju i ludziach, wszystkich ludziach jak Pan to obiecywa┼é. By ┼╝y┼éo si─Ö lepiej nie tylko Panu i jego ┼Ťwicie. Nie b─Öd─Ö jednak Pana od dotychczasowych dzia┼éa┼ä odwodzi┼é. Im wi─Öcej bur┼╝uazji uprawiacie za plecami spo┼éecze┼ästwa, z tym wi─Ökszym hukiem spadniecie ze szczytu.
Ja rozumiem, ┼╝e PiS by┼é be, ┼╝e komuna by┼éa be, ┼╝e to wymaga czasu. Ale ile, konkretnie? Rok, dwa, trzy? Jeszcze poczekam, ale za rok znowu to Panu przypomn─Ö. List ten na pewno tak jak poprzedni dotrze do Pana ┼Ťwiadomo┼Ťci, ju┼╝ ja si─Ö postaram. Wys┼éa┼éem go r├│wnie┼╝ mailem i bezpo┼Ťrednio do Pa┼äskiej kancelarii. Wierz─Ö te┼╝ w moc sprawcz─ů medi├│w i Internetu - dlatego jest on otwarty. Odpowied┼║ publiczna na powy┼╝sze problemy nale┼╝y si─Ö wszystkim Polakom. ┼╗ycie jest tylko jedno. Mo┼╝e w ko┼äcu si─Ö Pan opami─Öta i zejdzie na ziemi─Ö. Przypominam Panu, ┼╝e co trzecie ma┼é┼╝e┼ästwo w Polsce si─Ö rozwodzi, a emigracyjne rodziny rozpadaj─ů si─Ö jeszcze cz─Ö┼Ťciej. Jak Pan my┼Ťli - z jakiego powodu? Nie jestem wcale szcz─Ö┼Ťliwy na banicji, jak wydawa┼éoby si─Ö na pocz─ůtku. Mam dopiero osiemna┼Ťcie lat pracy zarejestrowane, gdzie mam wypracowa─ç sobie dobr─ů emerytur─Ö w Polsce? Alternatyw─ů dla zagranicy s─ů obozy pracy w Polsce. Trz─Ös─Ö si─Ö za granic─ů o cierpliwo┼Ť─ç ┼╝ony, odganiam katastroficzne my┼Ťli o wypadkach dzieci. Pozbawi┼é mnie Pan mo┼╝liwo┼Ťci wychowywania ich i rozkoszowania si─Ö ich dojrzewaniem. P┼éacz─Ö, ┼╝e nie mog─Ö tak jak ja ze swoim ojcem w dzieci┼ästwie chodzi─ç z nimi po lesie i struga─ç ┼é├│dki z kory czy robi─ç gwizdki z leszczyny. Nie mam okazji puszcza─ç z nimi latawc├│w, ani gra─ç w pi┼ék─Ö na co dzie┼ä. Nie mog─Ö budowa─ç tamy w strumyku i nosi─ç ich na barana. Nie mam komu czyta─ç bajek i opowiada─ç o swoim dzieci┼ästwie, dzieli─ç si─Ö w┼éasnymi do┼Ťwiadczeniami. `Dzi─Ökuj─Ö' Panu, ┼╝e mam z g┼éowy spacery i wycieczki rodzinne. `Dzi─Ökuj─Ö' Panu za przymusow─ů separacj─Ö. `Dzi─Ökuj─Ö' Panu za to, ┼╝e nie mog─Ö gra─ç z synem w szachy i chodzi─ç z c├│rk─ů na muzyk─Ö. `Dzi─Ökuj─Ö' Panu, ┼╝e rol─Ö ojca moich dzieci pe┼éni dziadek i jego wzorce pewnie przechwyc─ů. Dzi─Öki Panu musz─Ö zamrozi─ç swoj─ů mi┼éo┼Ť─ç do ┼╝ony. Dzi─Öki Panu musz─Ö wyzby─ç si─Ö uczu─ç do dzieci, bo inaczej p─Ök┼é bym z rozpaczy. Panie Premierze, nie wybacz─Ö Panu takiego cudu spo┼éeczno-gospodarczego. Wykastrowa┼é mnie Pan z mi┼éo┼Ťci do dzieci cho─ç nie jestem pedofilem! 
Nazwisko moje nie ma znaczenia, ale b─Öd─ůc socjologiem wiem, ┼╝e mog─Ö podpisa─ç si─Ö jako - Statystyczny Polak

~Grzegorz Nied┼║wiecki , 07.11.2008 08:05
Teresa Stachurska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #111 : 2008-11-08, 21:21:56 »

Wklei┼éam ten list na stron─Ö "Polityki" - http://paradowska.blog.polityka.pl/?p=189#comment-54820 , oraz stron─Ö Partii Kobiet i Blog Bobika. S─ů reperkusje.
ali
GoŠ

Email
« Odpowiedz #112 : 2008-11-09, 00:20:16 »

Wkleiłam ten list na stronę "Polityki" - http://paradowska.blog.polityka.pl/?p=189#comment-54820 ,
eeee
tam si─Ö pomiot ubeko┼╝ydokomuny wy┼╝ywa
łże elity
mami─ů plankton
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #113 : 2008-11-09, 00:47:20 »

(...)
tam si─Ö pomiot ubeko┼╝ydokomuny wy┼╝ywa
(...)

Czyli dyskryminowana wi─Ökszo┼Ť─ç, kt├│ra nie nale┼╝y do jedynie-s┼éusznej partii i nie manifestuje swojej prawdziwej Polsko┼Ťci s┼éuchaj─ůc jedynie-s┼éusznego radia i nosz─ůc berety z antenk─ů.

Wybacz, ale jak czytam „ubeko┼╝ydokomuna” to mam ochot─Ö wsadzi─ç go┼Ťcia do machiny czasu i wys┼éa─ç w lata 70te, niech si─Ö tam wyka┼╝e. Nied┼éugo ostatni genera┼éowie i pu┼ékownicy poumieraj─ů i pozostanie tylko tradycyjna krucjata, ale ju┼╝ nawet nie pod przewodnictwem Papie┼╝a, bo czasy si─Ö zmieni┼éy (w spos├│b niezauwa┼╝ony dla coniekt├│rych).

Jak masz dobry pomysł to napisz, nawet do premiera, ale jak chcesz tylko wyzywać grupy ludzi zależnie od pochodzenia i religii to ja nie widzę w tym nic konstruktywnego.
Cool
ali
GoŠ

Email
« Odpowiedz #114 : 2008-11-09, 01:59:03 »

Wybacz, ale jak czytam „ubeko┼╝ydokomuna” to mam ochot─Ö wsadzi─ç go┼Ťcia do machiny czasu i wys┼éa─ç w lata 70te, niech si─Ö tam wyka┼╝e.
mnie nie musisz wysyłać
pracuje od 66 r i nie po podstaw├│wce
radziłem sobie sam

nie  ustawia┼éem si─Ö i nie by┼éem ustawiony
nie mia┼éem rodziny  s┼éu┼╝─ůcej dla ubekistanu
wi─Öc wiem co  w trawie piszczy
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #115 : 2008-11-09, 02:10:28 »

To mamy podobn─ů opini─Ö ludziach, kt├│rzy dla ma┼éych lub wi─Ökszych korzy┼Ťci materialnych lub politycznych pope┼éniaj─ů niegodziwo┼Ťci, wykroczenia, wyst─Öpki, przest─Öpstwa, zbrodnie, czy moralne „kompromisy”.

Pozdrawiam serdecznie,
Adam
ali
GoŠ

Email
« Odpowiedz #116 : 2008-11-09, 21:20:15 »

To mamy podobn─ů opini─Ö ludziach, kt├│rzy dla ma┼éych lub wi─Ökszych korzy┼Ťci materialnych lub politycznych pope┼éniaj─ů niegodziwo┼Ťci, wykroczenia, wyst─Öpki, przest─Öpstwa, zbrodnie, czy moralne „kompromisy”.

do tego dochodzi jeszcze w┼éa┼Ťciwe odczytywane podawanej oficjalnie historii
i nabieranie do niej dystansu
ps.
 chichotu historii nie zrozumiesz
jak nie u┼Ťwiadomisz sobie ┼╝e  ka┼╝dy przewr├│t
inspiruje drugi garniturek
┼╝─ůdny koryta
a nie dobra wsp├│lnego

adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #117 : 2008-11-10, 00:54:28 »

Podaj przyk┼éady znanych polityk├│w, kt├│rzy po┼Ťwi─Öcili si─Ö sprawie dobra wsp├│lnego,
a do koryta ┼╝ywili tylko niesmak.
Mo┼╝e znajdziemy jak─ů┼Ť ni─ç porozumienia.

Mam kilka typ├│w, ale ich pewnie szybko sklasyfikujesz jako ┼╝.........,
Więc może chociaż Jacek Kuroń?
Ale do 1953r był w PZPR, czy można mu to wybaczyć?
Smile
ali
GoŠ

Email
« Odpowiedz #118 : 2008-11-10, 18:10:04 »

Podaj przyk┼éady znanych polityk├│w, kt├│rzy po┼Ťwi─Öcili si─Ö sprawie dobra wsp├│lnego,

Mam kilka typ├│w, ale ich pewnie szybko sklasyfikujesz jako ┼╝.........,
Więc może chociaż Jacek Kuroń?
Ale do 1953r był w PZPR, czy można mu to wybaczyć?
Smile
he he nie rozwalaj mnie
to─ç to podobny typ do  Bermana (Borowskiego) etatowy aparatczyk
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #119 : 2008-11-10, 22:32:17 »

Smile
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 2920 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.979 sekund z 19 zapytaniami.