forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2020-05-28, 05:53:15

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
579776 wiadomoÂci w 4036 w▒tkach; wys│ane przez 38 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Maokai
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 3053 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 4569225 razy)
Edyta
GoŠ

Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #120 : 2008-11-10, 22:35:28 »

Adam.bardzo mi brakowa┼éo Twojego lica  Razz ,zastanawia┼éam sie z 10 min. temu jak czyta┼éam Twojego posta,kiedy wkleisz t─Ö swojom twarz ,a tu patsz Ty sie !!! Wklei┼ée┼Ť!!!
I to tom samiu┼Ťnom!!!
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #121 : 2008-11-10, 23:26:16 »

Czy nie wydaje Ci si─Ö, ┼╝e po o┼Ťwietleniu ┼Ťwiat┼éem ksi─Ö┼╝yca, to bardziej hiena ni┼╝ pantera?

[za┼é─ůcznik usuni─Öty przez administratora]
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #122 : 2008-11-10, 23:27:53 »

Zwłaszcza ta poza.
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #123 : 2008-11-10, 23:51:52 »

Mysle,ze ta panterka jest smutna  Sad

dzi┼Ť widzialam jak moja cukr├│we┼äka ,ktora siedzia┼éa na drzewie wymiotuje-pierwszy raz by┼éam swiadkiem takiego czego┼Ť i ten widok ca┼éy czas mam przed oczyma  Sad
Teresa Stachurska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #124 : 2008-11-29, 17:43:40 »

Przed chwil─ů wys┼éa┼éam do Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich nast─Öpuj─ůcy list:

Polityka spo┼éeczna w Polsce budzi u mnie zgroz─Ö. Dow├│d to sprawy Alicji Tysi─ůc -

http://www.polskajestkobieta.org/phpbb/viewtopic.php?t=3842 . Oczywi┼Ťcie to wierzcho┼éek g├│ry lodowej, tyle ┼╝e opisany

przez "Polityk─Ö" (link do artyku┼éu znajduje si─Ö po┼Ťr├│d link├│w w ww w─ůtku). Artyku┼é nie ustrzeg┼é Pani Alicji przed wy┼é─ůczeniem jej pr─ůdu i tym samym ogrzewania mieszkania (ogrzewanie jest elektryczne, innego tam gdzie mieszka nie ma). Tylko naszemu Ustawodawcy mo┼╝e si─Ö zdawa─ç, ┼╝e przy rencie jak─ů otrzymuje Pani Alicja, mianowicie 418 z┼é plus 153 z┼é, mo┼╝e by─ç Ona w stanie op┼éaca─ç rachunki za utrzymanie siebie i trojga dzieci.

Pani Alicja w okularach 20 dioptrii nie widzi jakiego koloru ma ┼Ťwiat┼éa na ulicy, ani z odleg┼éo┼Ťci jednego metra twarzy swoich dzieci, ale Miejski O┼Ťrodek Pomocy Spo┼éecznej nie domy┼Ťli┼é si─Ö dot─ůd ┼╝e m├│g┼éby wyznaczy─ç osob─Ö, kt├│ra z urz─Ödu b─Ödzie pomaga─ç Pani Alicji w uzyskiwaniu pomocy socjalnej i innej cho─çby w zakresie organizacji spraw bie┼╝─ůcych. Dla mnie jest to dow├│d na bolesny brak wyobra┼║ni urz─Ödu, kt├│ry z mocy prawa ma pomaga─ç ludziom w k┼éopotach. Pomaga─ç, nie pomoc pozorowa─ç. Pomoc za┼Ť ma by─ç miarodajna, nie za┼Ť fasadowa. Niemo┼╝liwe bym si─Ö w tej sprawie myli┼éa, tym bardziej ┼╝e w moich przekonaniach utwierdzaj─ů mnie znajomi z innych pa┼ästw europejskich.

Bardzo się cieszę, że odnalazłam adres do Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich, bo liczę na Jego pomoc w tak drażliwej i bolesnej sprawie.

Z powa┼╝aniem, Teresa Stachurska
ali
GoŠ

Email
« Odpowiedz #125 : 2008-11-29, 18:49:02 »

Przed chwil─ů wys┼éa┼éam do Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich nast─Öpuj─ůcy list:

Polityka spo┼éeczna w Polsce budzi u mnie zgroz─Ö. Dow├│d to sprawy Alicji Tysi─ůc -

http://www.polskajestkobieta.org/phpbb/viewtopic.php?t=3842 . Oczywi┼Ťcie to wierzcho┼éek g├│ry lodowej, tyle ┼╝e opisany

przez "Polityk─Ö" (link do artyku┼éu znajduje si─Ö po┼Ťr├│d link├│w w ww w─ůtku). Artyku┼é nie ustrzeg┼é Pani Alicji przed wy┼é─ůczeniem jej pr─ůdu i tym samym ogrzewania mieszkania (ogrzewanie jest elektryczne, innego tam gdzie mieszka nie ma). Tylko naszemu Ustawodawcy mo┼╝e si─Ö zdawa─ç, ┼╝e przy rencie jak─ů otrzymuje Pani Alicja, mianowicie 418 z┼é plus 153 z┼é, mo┼╝e by─ç Ona w stanie op┼éaca─ç rachunki za utrzymanie siebie i trojga dzieci.

Bardzo się cieszę, że odnalazłam adres do Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich, bo liczę na Jego pomoc w tak drażliwej i bolesnej sprawie.

Z powa┼╝aniem, Teresa Stachurska

misiek do boju

przecie to  czysty przypadek homo sowietikusa

niby wykszta┼éconego, a bezmy┼Ťlnego 

ta kobieta cierpi na niepokalane pocz─Öcie????

ps.
czy mnie kto┼Ť pom├│g┼é jak stracili┼Ťmy prac─Ö i by┼éy ma┼ée dzieci na utrzymaniu?
musiałem sam kombinować a sytuacja była znacznie gorsza
Daniel
GoŠ

Email
« Odpowiedz #126 : 2008-11-30, 11:06:51 »

Doceniam wra┼╝liwo┼Ť─ç Teresy Stachurskiej, ale spos├│b rozwi─ůzania problemu jest nie do przyj─Öcia dla porz─ůdnych ludzi. Niestety taki spos├│b patrzenia jest typowy dla du┼╝ej cz─Ö┼Ťci naszego spo┼éecze┼ästwa. Uwa┼╝am, ┼╝e jak dostrzegamy cz┼éowieka potrzebuj─ůcego pomocy, to mu po prostu pomagamy. Niedopuszczalne jest domaganie si─Ö aby z urz─Ödu pa┼ästwo tym si─Ö zajmowa┼éo. Udzielona zapomoga i praca urz─Ödnika, to s─ů konkretne pieni─ůdze, kt├│re nie bior─ů si─Ö z nik─ůd tylko z podatk├│w. P┼éac─ů je wszyscy i nawet ci, co ich sytuacja ┼╝yciowa jest jeszcze gorsza ni┼╝ sprytnej zaradnej ha┼éa┼Ťliwej niby ofiary. Opodatkowanie obywateli na rzecz innych obywateli jest zwyk┼é─ů kradzie┼╝─ů, a wykonaniu pa┼ästwa jest bandytyzmem (dzia┼éanie pod gro┼║b─ů u┼╝ycia si┼éy). Jest to z┼éo, a na nim nie zbuduje ┼╝adnego dobra. Pot─Öpiam wi─Öc takie dzia┼éanie i wzywam porz─ůdnych ludzi do przeciwstawienia si─Ö tej grabie┼╝y dokonywanej pod przykrywk─ů czynienia dobra.   
Teresa Stachurska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #127 : 2008-11-30, 12:18:21 »

Oto informacja, kt├│ra ka┼╝e si─Ö zastanowi─ç co Niemcy mogli mie─ç na wzgl─Ödzie wprowadzaj─ůc regulacje opisane przez @ morag w po┼Ťcie - http://passent.blog.polityka.pl/?p=512#comment-101277 i je utrzymuj─ůc, je┼Ťli znacz─ůca (wi─Ökszo┼Ť─ç ?) cz─Ö┼Ť─ç Polak├│w uwa┼╝a, ┼╝e mo┼╝e by─ç ca┼ékiem na odwr├│t .

Mo┼╝e nie zaszkodzi przypomnie─ç, ┼╝e w Polsce utrzymanie jednego miejsca dla dziecka w Domach Dziecka kosztuje ponad 3000 z┼é miesi─Öcznie. Dla 26 tys dzieci. Gdyby do┼é─ůczy┼éo do nich jeszcze troje dzieci Pani Alicji Tysi─ůc, to ca 40.000 z┼é rocznie na ich utrzymanie t─ů metod─ů znacz─ůco koszt├│w utrzymania Dom├│w Dziecka by nie podnios┼éo. Tylko o 0,004 %.
Teresa Stachurska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #128 : 2008-11-30, 12:23:45 »

Na antydeser:

Płaca minimalna to temat do żartów - http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,6006814,Tusk_na_zamknietym_posiedzeniu__Jest_duzo_gorzej_niz.html . Innymi słowy - "spieprzaj dziadu" .
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #129 : 2008-11-30, 12:36:38 »

Szwedzi o bitwie pod Wizn─ů

700 / 42,200
3 dni – jak 1- 40
http://pl.youtube.com/watch?v=KBwwFsKTJGs
http://hotnews.pl/artpolska-1290.html

Kircholm im się przypomniał?
1300/11,000
20 minut - jak 1- 8,5 Very Happy
piosenki - ni ma  Sad
http://pl.youtube.com/watch?v=Iml4jJ0wlfc - ale tu ładnie widać...
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #130 : 2008-11-30, 13:12:24 »

http://tiny.pl/6gsp - "Gdybym wiedzia┼é na czym b─Ödzie polega┼éo moje rz─ůdzenie, nie pcha┼ébym si─Ö, bo ani to pasjonuj─ůce, ani przyjemne" -wreszcie kto┼Ť, kto nadaje do rz─ůdzenia!.

PS
to tylko troch─Ö dziwne, ┼╝e trzeba by┼éo samemu spr├│bowa─ç, aby stwierdzi─ç t─Ö "oczywist─ů oczywisto┼Ť─ç".  Confused
ali
GoŠ

Email
« Odpowiedz #131 : 2008-11-30, 18:26:43 »

Oto informacja, kt├│ra ka┼╝e si─Ö zastanowi─ç co Niemcy mogli mie─ç na wzgl─Ödzie wprowadzaj─ůc regulacje opisane przez @ morag w po┼Ťcie - http://passent.blog.polityka.pl/?p=512#comment-101277 i je utrzymuj─ůc, je┼Ťli znacz─ůca (wi─Ökszo┼Ť─ç ?) cz─Ö┼Ť─ç Polak├│w uwa┼╝a, ┼╝e mo┼╝e by─ç ca┼ékiem na odwr├│t .

Mo┼╝e nie zaszkodzi przypomnie─ç, ┼╝e w Polsce utrzymanie jednego miejsca dla dziecka w Domach Dziecka kosztuje ponad 3000 z┼é miesi─Öcznie. Dla 26 tys dzieci. Gdyby do┼é─ůczy┼éo do nich jeszcze troje dzieci Pani Alicji Tysi─ůc, to ca 40.000 z┼é rocznie na ich utrzymanie t─ů metod─ů znacz─ůco koszt├│w utrzymania Dom├│w Dziecka by nie podnios┼éo. Tylko o 0,004 %.

""Pragne poruszyc jeszcze temat i problem opisywany przez pania Terese Stachurska, Alicja Tysiac i jej “egzystencja”. Przepisy prawne EU nakladaja kraja czlonkowskim min. obowiazek zapewnienia obywatelom ich krajow miniumum socjalnego, dlaczego ta kobieta zyje i ma zyc z dziecmi tylko z jej renty, wynoszacej ponad 500 zl. dlaczego nie otrzymuje doplaty do renty wedlug tabeli, wg. ktorej mozna wyliczyc ile przysluguje jej i dzieciom i partnerowi. Tak dzieje sie w Niemczech, Holandii i innych krajach czlonkowskich.
W Niemczech doroslej osobie prowadzacej rodzine nalezy sie 340 - 350 euro, do tego dochodzi na dziecko do 14 roku zycia 60% z tego co otrzymuje dorosla osoba czyli 211 euro, na kazde dziecko od 15 go roku zycia 80% czyli 281, a na nieposiadajacego dochodow partnera, zyjacego w tzw. gospodarstwie domowym powyzej lat 19-tu 90% czyli 316 euro. Oczywiscie z tego rodzina ta musi zaplacic mieszkanie, elektrycznosc i ew. telefon itd.Prawo do zapomogi socjalnej jest wg. mnie uzwglednione w konstytucji Niemiec i kazdy ma do tego prawo i traktowany jest wedlug tej wlasnie tabeli.""

prosz─Ö jacy wszyscy mondrzy - czysta hipokryzja
mam pytanie - ile jest rodzin w Polsce kt├│re maj─ů owe minimum zapewnione? i co? nie radz─ů sobie?
wszystkim państwo (społeczeństwo) pomaga? - na pewno nie
wed┼éug tego  nam wszystkim  pa┼ästwo (spo┼éecze┼ästwo) b─Ödzie wychowywa─ç  dzieci p┼éodzone bezmy┼Ťlnie? - na pewno nie

za potomstwo w pierwszej kolejno┼Ťci odpowiadaj─ů rodzice
 dzieci maj─ů ojca, kt├│ry  ma obowi─ůzek zadba─ç o ich utrzymanie
i jeszcze jedno
. czy poczyna si─Ö dzieci wiedz─ůc ┼╝e co┼Ť zagra┼╝a ich zdrowiu?
. czy zak┼éada si─Ö rodzin─Ö b─Öd─ůc na to nie przygotowanym?
czytaj─ůc historie tych ofiar  ich bezmy┼Ťlno┼Ť─ç  i nieodpowiedzialno┼Ť─ç sama si─Ö  narzuca

Teresa Stachurska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #132 : 2008-12-01, 09:03:44 »

ali
GoŠ

Email
« Odpowiedz #133 : 2008-12-02, 21:36:34 »

Ale wko┼éo jest weso┼éo

>
> Kol. Stary użalił się dzisiaj nad losem Lecha Wałęsy, opluwanego przez
> upodlonych ludzi niemal w przeddzień hucznej imprezy (ręce wiwat!) z okazji
> nagrody Nobla. No bo jak to? Go┼Ťciu obali┼é komunizm, a tu r├│┼╝ni tacy si─Ö
> czepiaj─ů, opluskwiaj─ů i tym samym podl─ů si─Ö do imentu.
>
> W tym bezprzyk┼éadnym ataku na ikon─Ö, mit i symbol* s─ů jednak aspekty
> humorystyczne, co zauwa┼╝a Autor pisz─ůc w komentarzu do kole┼╝anki maia14:
>
> Najweselsze, ┼╝e pr├│buj─ů nam wmawia─ç, ┼╝e si─Ö komuna w┼éasnymi obali┼éa r─Ökami.
> Zabijaj─ů swoj─ů tez─Ö.
>
> Fakt. Te┼╝ si─Ö ┼Ťmiej─Ö jak norka. ┼Ümiej─Ö si─Ö ca┼éy szcz─Ö┼Ťliwy z faktu, ┼╝e to Lech
> Wałęsa obalił komunę, a nie ona sama.
>
> ┼Ümiej─Ö si─Ö zawsze i niezmiennie g┼éo┼Ťno, gdy widz─Ö obalonego w proch i w py┼é
> Jaruzelskiego, Kiszczaka, Kwa┼Ťniewskiego, Urbana, Millera, Oleksego itd. itp.
>
> Do skr─Ötu kiszek ze ┼Ťmiechu doprowadza mnie lektura listy najbogatszych Polak├│w,
> na kt├│rej widz─Ö wielu s┼éusznie obalonych bolszewik├│w i ich kapusi├│w. Maj─ů,
> gnojki, za swoje. Musz─ů teraz odbywa─ç pokut─Ö w znienawidzonej przez siebie i
> wyklinanej na parteitagach roli kapitalist├│w, wyzyskiwaczy i milioner├│w. Dobrze
> im tak.
>
> Gdy widz─Ö na mie┼Ťcie by┼éego SB-ka, negatywnie zweryfikowanego, jak m─Öczy si─Ö w
> roli szychy w pewnej s┼éynnej firmie produkuj─ůcej s┼éynne garnki - nie mog─Ö oprze─ç
> si─Ö nikczemnej satysfakcji i my┼Ťli, ┼╝e "dobrze mu tak". Nawet wybaczam mu to, ┼╝e
> okradł mnie podczas rewizji w moim domu.
>
> Nie mog─Ö si─Ö r├│wnie┼╝ oprze─ç uczuciu niskiej, zupe┼énie niechrze┼Ťcija┼äskiej
> m┼Ťciwo┼Ťci, gdy widz─Ö, jak cierpi inny ubek, kolega z pokoju tego wy┼╝ej
> wymienionego, gdy zatroskany wkracza do banku, kt├│rego jest dyrektorem. I cierpi
> tak od 1989 roku. Co za rozkosz widzie─ç taka kar─Ö.
>
> I to wygnanie, ten ostracyzm - zas┼éu┼╝yli na┼ä po tysi─ůckro─ç. Na wyp─Ödzenie z
> miasta do tych pa┼éacyk├│w ukrytych za wysokimi p┼éotami, sk─ůd musz─ů doje┼╝d┼╝a─ç po
> kilkana┼Ťcie i wi─Öcej kilometr├│w, cierpi─ůc katusze w ohydnych, gnij─ůcych
> kapitalistycznych mercedesach, lexusach i jaguarach, bo brak służbowej wołgi to
> kara okrutna, ale sprawiedliwa.
>
> Ci, co ich obalili pod przewodem Lecha Wa┼é─Ösy, maj─ů raj. Mog─ů dotrze─ç do pracy
> na piechot─Ö, co sprawia, ┼╝e s─ů zdrowsi od przekl─Ötych, spas┼éych komuch├│w. A gdy
> czuj─ů si─Ö gorzej, co przecie┼╝ mo┼╝e si─Ö zdarzy─ç - maj─ů wr─Öcz pod nosem przystanki
> komunikacji miejskiej. I żadnych zmartwień z powodu ubezpieczenia auta, cen
> paliwa, problem├│w z zaparkowaniem. Szcz─Ö┼Ťciarze.
>
> Mimo to jednak - jak to w Polsce - zawsze znajd─ů si─Ö tacy malkontenci, kt├│rych
> nie satysfakcjonuje kl─Öska i poni┼╝enie obalonej komuny. I mimo tego, i┼╝ s─ů
> beneficjentami zwyci─Östwa nad przebrzyd┼éym totalitaryzmem - narzekaj─ů, marudz─ů,
> domagaj─ů si─Ö jakiej┼Ť "prawdy". Np. taka Anna Walentynowicz. Mo┼╝e przecie┼╝ czyta─ç
> spokojnie paszkwile na Lecha Wałęsę i nikt jej za to nie aresztuje. Może mówić i
> pisać, co chce. O to jej chodziło przecież, prawda?

> zezem.salon24.pl/104787,index.html
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #134 : 2008-12-02, 22:53:51 »

Poza Polsk─ů:
Jak s─ůsiad kupi krow─Ö to jest pow├│d do rado┼Ťci, ┼╝e s─ůsiadowi si─Ö dobrze powodzi.

W Polsce:
1. Sk─ůd mia┼é pieni─ůdze, pewnie ukrad┼é? A nawet jak zarobi┼é to pewnie kombinator!
2. Jestem cz─Ö┼Ťci─ů Boskiego planu sprawiedliwo┼Ťci na ┼Üwiecie – co zrobi─ç by krowa zdech┼éa.
3. Zapo┼╝ycz─Ö si─Ö je┼Ťli trzeba, ale zaraz musz─Ö kupi─ç lepsz─ů krow─Ö.

Sad
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #135 : 2008-12-02, 23:06:42 »

Poza Polsk─ů:
Jak s─ůsiad kupi krow─Ö to jest pow├│d do rado┼Ťci, ┼╝e s─ůsiadowi si─Ö dobrze powodzi.

W Polsce:
1. Sk─ůd mia┼é pieni─ůdze, pewnie ukrad┼é? A nawet jak zarobi┼é to pewnie kombinator!
2. Jestem cz─Ö┼Ťci─ů Boskiego planu sprawiedliwo┼Ťci na ┼Üwiecie – co zrobi─ç by krowa zdech┼éa.

Sad

Oj,oj,oj .Juz nie przesadzaj,z tym,┼╝e w Polsce s─ů tak ┼║li ludzie ,a poza Polsk─ů tak dobrzy .
Wszedzie jest z┼éodziejstwo,k┼éamstwo itd. .Mysle ,┼╝e w Polsce  nie jest tak ┼║le  Smile  Cool
martyna opty
GoŠ

Email
« Odpowiedz #136 : 2008-12-02, 23:37:52 »

Obraz naszej kochanej Polski dosonale zosta┼é przedstawiony w filmie "Sami swoi". W Polsce mo┼╝e nie jest najgorzej ale stoimy na bakier zdecydowanie je┼Ťli chodzi o kulture na drodze. U nas pieszy nie zostanie przepuszczony je┼Ťli czeka ┼╝eby przej┼Ťc przez pasy. Przejdzie tylko wtedy kiedy na si┼ée wkroczy. Wtedy s─ů dwa wyj┼Ťcia:albo przejdzie albo zostanie przejechany.
ali
GoŠ

Email
« Odpowiedz #137 : 2008-12-02, 23:42:10 »

Poza Polsk─ů:

W Polsce:

Sad
ada┼Ťku
w Polsce po  90 -tym  to tylko bolkom się powiodło
inni to wyj─ůtek kt├│ry potwierdza regu┼é─Ö
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #138 : 2008-12-02, 23:45:39 »

W Polsce mo┼╝e nie jest najgorzej ale stoimy na bakier zdecydowanie je┼Ťli chodzi o kulture na drodze. U nas pieszy nie zostanie przepuszczony je┼Ťli czeka ┼╝eby przej┼Ťc przez pasy. Przejdzie tylko wtedy kiedy na si┼ée wkroczy. Wtedy s─ů dwa wyj┼Ťcia:albo przejdzie albo zostanie przejechany.

Tu akurat strzeliłas w 10.Strasznie mnie wkurza .Bardzo rzadko sie zdarza,ze ktos sie zatrzyma.
Kiedys przechodzi┼éam przez pasy,by┼éam juz na ┼Ťrodku jezdni,a jedzie facet i nie zatrzyma┼é sie,normalnie sobie przejecha┼é i pojechal w najlepsze .To skandal-tak mysle.
Jak jade z mezem,to zawsze sie zatrzymujemy,a ludzie s─ů zdziwieni i zawsze kiwaj─ů g┼éow─ů na znak podziekowania,co tez nie jest zbyt normalne,po przeciez to jest nasz obowi─ůzek ,abysmy sie zatrzymali,gdy widzimy pieszych przy pasach i za to dziekowa─ç nikt nie musi.
Gdy byłam w Austrii nie spotkałam sie z czyms takim.Zawsze kierowca sie zatrzymał i byłam (pamietam) na poczatku bardzo zdziwiona  Shocked
martyna opty
GoŠ

Email
« Odpowiedz #139 : 2008-12-02, 23:52:15 »

W Niemczech za to jest wspania┼éa kultura. Moja mama tam pracuje od kilku lat.Kiedy┼Ť sz┼éa z kole┼╝ank─ů chodnikiem i przypadkowo  zatrzyma┼éa sie ko┼éo pas├│w ale wcale nie mia┼éa zamiaru przechodzic-momentalnie wszystkie auta sie zatrzyma┼éy i czekali do┼Ťc d┼éugo a┼╝ one przejd─ů- i nie mia┼éy wyj┼Ťcia-musia┼éy przej┼Ťc Very Happy
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 3053 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 17 zapytaniami.